Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 39 40 41 [42] 43 44 45 ... 56    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Zbanowani - Odwołania/Przeprosiny (Czytany 355419 razy)
MatiKSA

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #615 : 19 Września 2010, 13:12:59 »
Witam ,dostałem bana za multikonto... chcę przeprosic poniewaz mialem bana na jednym numerze za wejscie i wyjscie ,i zrobilem nowy numer i chcialem sprawdzic tylko czy ktos jest;/ ale uzywalem tego samego nicka... Da rade bana cofnac?



IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #616 : 19 Września 2010, 17:49:44 »
Witam ,dostałem bana za multikonto... chcę przeprosic poniewaz mialem bana na jednym numerze za wejscie i wyjscie ,i zrobilem nowy numer i chcialem sprawdzic tylko czy ktos jest;/ ale uzywalem tego samego nicka... Da rade bana cofnac?

Czytaj pierwszy post.
Cytuj
- W każdym odwołaniu/przeprosinach, delikwent musi podać swój nick jaki ma przyznany na czacie lub numer Gadu-Gadu.



IP: Zapisane
Wariata

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 25

Zobacz profil
« Odpowiedz #617 : 19 Września 2010, 21:20:41 »
Czesc. Moj nick na czacie to Wariata i dostalam bana na miesiac za prowokacje kibicowskie. Moze to nie jest najlepsze miejsce ale chcialabym wytlumaczyc dlaczego napisalam to co napisalam. Otoz kiedy osoba ktora wydaje sie byc wrecz chodzacym idealem po dluuuugiej przerwie czepia sie o byle gowno za przeproszeniem i za ta osoba wszyscy ida murem i pozniej juz nikt nie gada z toba jak kiedys to chyba nie jest mile uczucie prawda? Patryk, ja chcialam zeby Ciebie zabolalo tak jak zabolalo mnie. Twoja pasja jest MKS a moja Wy. Moze ostatnio tego nie udowadnialam wchodzac raz na ruski rok ale nie mialam czasu na cos co mi prawie zawsze sprawialo tyle radosci... Przepraszam za swoje zachowanie, robilam to celowo aby choc raz poplynely lzy z waszych oczu a kolejny raz poplynely z moich. Obiecuje ze od nastepnego wejscia bede grzeczna dziewczynka taka jaka lubicie/lubiliscie/tolerowaliscie niepotrzebne skreslic. Mam nadzieje ze ze wzgledu na to ze od prawie 2 miesiecy nie dostalam nawet kicka co dla mnie bylo naprawde ogromnym wyczynem moje odwolanie zostanie pozytywnie rozpatrzone. Prosze o unbana i jeszcze raz przepraszam... Uwazam ze MKS jest krolem polskiej pilki noznej naprawde. Moze to doswiadczenie nauczy rozumu nie tylko mnie ale i was... Pozdrawiam i <dotykam>.


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #618 : 19 Września 2010, 21:38:06 »
Czesc. Moj nick na czacie to Wariata i dostalam bana na miesiac za prowokacje kibicowskie. Moze to nie jest najlepsze miejsce ale chcialabym wytlumaczyc dlaczego napisalam to co napisalam. Otoz kiedy osoba ktora wydaje sie byc wrecz chodzacym idealem po dluuuugiej przerwie czepia sie o byle gowno za przeproszeniem i za ta osoba wszyscy ida murem i pozniej juz nikt nie gada z toba jak kiedys to chyba nie jest mile uczucie prawda? Patryk, ja chcialam zeby Ciebie zabolalo tak jak zabolalo mnie. Twoja pasja jest MKS a moja Wy. Moze ostatnio tego nie udowadnialam wchodzac raz na ruski rok ale nie mialam czasu na cos co mi prawie zawsze sprawialo tyle radosci... Przepraszam za swoje zachowanie, robilam to celowo aby choc raz poplynely lzy z waszych oczu a kolejny raz poplynely z moich. Obiecuje ze od nastepnego wejscia bede grzeczna dziewczynka taka jaka lubicie/lubiliscie/tolerowaliscie niepotrzebne skreslic. Mam nadzieje ze ze wzgledu na to ze od prawie 2 miesiecy nie dostalam nawet kicka co dla mnie bylo naprawde ogromnym wyczynem moje odwolanie zostanie pozytywnie rozpatrzone. Prosze o unbana i jeszcze raz przepraszam... Uwazam ze MKS jest krolem polskiej pilki noznej naprawde. Moze to doswiadczenie nauczy rozumu nie tylko mnie ale i was... Pozdrawiam i <dotykam>.

[19.09.2010 20:56] Zbanowanie z powodu prowokacja na tle Kibicowskim do 19.10.2010 20:56 |#Shelv
[18.07.2010 1:14] Wyrzucenie z powodu nieprzestrzeganie regulaminu, nierozumienie pojęcia, że panuje tu wolność słowa |#Shelv
[16.07.2010 22:49] Wyrzucenie z powodu chyba jednak uspokoj się |@Raven

Powód bana to kumulacja wszystkich przewinień, ta prowokacja to dołożenie do pieca.

* CzatGG: Statystyki osoby Wariata:
Otrzymane kicki: 12 |
Otrzymane bany: 8|

Ten kto był na czacie wie jak było:

[19.09.2010 20:20]  <xxx> (Wariata): Ty jesteś dziewczyna? Tys jest bydlak tepa zdziro sperma znów ci się odbilo (CENZOR) ci w (CENZOR) że aż miło <muza>

[19.09.2010 20:27]  <xxx> (Wariata): Na opuchnietych wargach widnieje ślad wytrysku ssiesz jakbyś od trzech dni nie miała nic ciepłego w pysku <muza>

[19.09.2010 20:56]  <xxx> (Wariata): Mks to chuje bo się rymuje <muza>

Podsumowanie: Odwołanie odrzucone. Ban jednak skrócony na 2 tygodnie.

Nie wchodziłaś zbyt często więc różnicy nie powinno ci to zrobić. Do napisania za 14 dni. Pozdrawiamy.


IP: Zapisane
Wariata

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 25

Zobacz profil
« Odpowiedz #619 : 19 Września 2010, 21:58:51 »
Wiesz Patryk... Te kicki sa sprzed dwoch miesiecy jakbys nie zauwazyl... 2 miesiace bylam grzeczna i po co to wszystko? Zeby teraz 2 tygodnie czekac az minie? Nie wchodzilam zbyt czesto ale spojrz w moje statystyki przez ostatnie dni i porownaj je chociazby z tymi sprzed tygodnia. Wiec jezeli myslisz ze mi to roznicy nie zrobi to sie mylisz. Nawet nie wiesz jak mi cholernie na tym czacie zalezy na zaden inny sie nie wybieram. Jak napisalam to moja pasja. Bardzo Cie o unbana, jezeli nie wiesz to przynajmniej powinienes sie domyslic jak sie teraz czuje. Jezeli mi go dasz to udowodnie i Tobie i wszystkim innym ze potrafie sie zmienic w ciagu jednej godziny. Pozdrawiam i przepraszam jeszcze raz i parę razy...


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #620 : 19 Września 2010, 22:07:11 »
Obiecywałaś tak już kilka razy kochana. Jak widać obiecanki cacanki a głupiemu radość. Chcesz to sobie wierz lub nie, ale świetnie rozumiem co czujesz. Dlatego właśnie masz skróconego bana. W tamtym momencie większość miała cie już dość..

Cytuj
- Nie piszemy próśb dotyczących danego bana kilkukrotnie.

Tyle w tej sprawie. Co do kolejnych wypowiedzi - możesz pisać je w dziale "Skargi". Ten temat jest czysto informacyjny.


« Ostatnia zmiana: 19 Września 2010, 22:09:24 wysłane przez Shelv » IP: Zapisane
MatiKSA

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #621 : 20 Września 2010, 15:12:12 »
Witam ,dostałem bana za multikonto... chcę przeprosic poniewaz mialem bana na jednym numerze za wejscie i wyjscie ,i zrobilem nowy numer i chcialem sprawdzic tylko czy ktos jest;/ ale uzywalem tego samego nicka... Da rade bana cofnac?

Mój nick MatiKSA


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #622 : 20 Września 2010, 15:15:22 »
Witam ,dostałem bana za multikonto... chcę przeprosic poniewaz mialem bana na jednym numerze za wejscie i wyjscie ,i zrobilem nowy numer i chcialem sprawdzic tylko czy ktos jest;/ ale uzywalem tego samego nicka... Da rade bana cofnac?

Mój nick MatiKSA

* CzatGG: <MatiKSA> został(a) ułaskawiony/a i nie ma już bana  |#Shelv


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #623 : 24 Września 2010, 20:13:29 »
Ja cię! xD

Proszę o odbanowanie mnie na czacie gg Tawerny. Zostałam zbanowana przez Raven, ponieważ weszłam na czat i zaraz się wylogowałam :)
Wiem, grozi to banem ale to chyba nie aż takie przestępstwo :)
Pozdrawiam.


IP: Zapisane
Raven`

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


Astra lukka

Zobacz profil
« Odpowiedz #624 : 24 Września 2010, 23:10:32 »
Ja cię! xD

Proszę o odbanowanie mnie na czacie gg Tawerny. Zostałam zbanowana przez Raven, ponieważ weszłam na czat i zaraz się wylogowałam :)
Wiem, grozi to banem ale to chyba nie aż takie przestępstwo :)
Pozdrawiam.
Hm, odbanowana


IP: Zapisane
`Memento mori, taro es morturi`
HrabiaDrako

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #625 : 02 Października 2010, 11:41:49 »
Eee dostałem bana za to że raz wszedłem i wyszedłem przez to że nikogo nie było,thx mam was gdzieś


« Ostatnia zmiana: 02 Października 2010, 12:21:34 wysłane przez HrabiaDrako » IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #626 : 02 Października 2010, 12:44:02 »
Eee dostałem bana za to że raz wszedłem i wyszedłem przez to że nikogo nie było,thx mam was gdzieś

Więc po co to "odwołanie" napisałeś...


IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #627 : 16 Października 2010, 20:00:26 »
Więc ja też chcę przeprosić wtedy byłem głupi ale teraz jestem spokojny moglibyście mnie odbanować?

Przeczytaj pierwszy post w temacie. Odwołanie odrzucone. | Shelv


« Ostatnia zmiana: 16 Października 2010, 21:07:16 wysłane przez Shelv » IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #628 : 16 Października 2010, 20:21:21 »
Shelv na każdej stronie jak mantrę powtarza by podawać swoje NICKI na czacie. Uszanujcie to w końcu i zacznijcie się stosować do regulaminu.
Pozdrawiam


IP: Zapisane
WhiteBlade

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #629 : 21 Października 2010, 12:05:35 »
dostałem bana nieslusznie bo prawda jest taka ze za nic to moj nr gg:25494892  prosze o unbana  :rolleyes:


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 39 40 41 [42] 43 44 45 ... 56    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry