Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 5 6 7 [8] 9 10    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misje (Czytany 65798 razy)
kruk77

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 9


Zobacz profil
« Odpowiedz #105 : 08 Kwietnia 2008, 16:56:46 »
Mam problem. Już 6 miesiąc mija i nic. Morski ani razu mnie nie zaatakował mam taka armie że boki zrywać , ale boje sie że jak mnie zaatakuje to się z rozumem nie pozbieram. Czy komuś też coś sie takiego przydarzyło ?


IP: Zapisane
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #106 : 09 Kwietnia 2008, 18:02:17 »
Mam problem. Już 6 miesiąc mija i nic. Morski ani razu mnie nie zaatakował mam taka armie że boki zrywać , ale boje sie że jak mnie zaatakuje to się z rozumem nie pozbieram. Czy komuś też coś sie takiego przydarzyło ?

Przydarzyło się, przeczytaj wszystkie posty w tym temacie, a dowiesz się, że nie tylko ty miałeś takie lub podobne problemy. Co do ich rozwiązania to niezbędny będzie patch lub ponowna instalacja gry (albo zaczęcie misji od nowa). Inaczej sprawa się ma jeśli to nie oryginał...


IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
POL_43

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 54

Zobacz profil
« Odpowiedz #107 : 30 Kwietnia 2008, 14:35:24 »
Bardzo by się przydał do tej misji porządny poradnik ze screenami. Bo ta misja jest trudna i kłopotliwa, a poradniki te na innych stronach są bezurzyteczne i mało szczegółowe...


IP: Zapisane
Ashia
Aenigma

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 372


"sztuko z fantazji i kamienia..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #108 : 30 Kwietnia 2008, 14:49:17 »
Tak to prawda ta misja jest dosyć klopotliwa, bo żeby ją przejść trzeba pokonać duże armie wroga i zająć wiele miast. Na początku najlepiej zająć wszystko na wyspie, a następnie. Później radziłabym zajmować kolejne miasta nekromantów i zająć się odnalezieniem artefaktów krasnoludzkich królów, znajdują się one w podziemiu. Do tego  radziłabym już zająć wszystkie inne zamki i wylęgarnie, to armia Nikolaja nie będzie rosła. Niestety zdobyte artefakty trzeba zamienić na feniksy w chatce maga, bo są one potrzebne do całkowitego zabicia Nikolaja. Kiedy uznasz, że nasz już wystarczająca armię możesz zmierzyć się z Nikolajem, jednak jest on bardzo dobry i może być trudno go pokonać(oczywiście musisz mieć w armii feniksy) 


IP: Zapisane


„I gdzie ty widzieć będziesz,
gdy zamieszkamy w powidoku słońca
malowanym na powietrzu jak na szkle nieważkim,
jak nasze oczy przepełnione blaskiem
nieśmiertelnieją w pędzie
wzwyż, w ponad –

Tworząca,
Koniecznie wolna,
patrz! Dożyj siebie ze światła!”
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #109 : 30 Kwietnia 2008, 18:56:05 »
Walka z Nikolajem nie będzie prosta, kluczowe okażą się jednostki strzelające.
http://www.celestialheavens.com/features/walkthroughs/homm5/c5m5_pic6_lg.jpg
Bardzo może też pomóc Łza Ashy, po instalacji jakiegoś patchu jest możliwość pobytu jej na tej mapce. Ja osobiście tej misji nie przeszedłem, może kiedyś to nadrobie i nie wiem czy normalnie jest ona na tej mapce.
Jak nie to wystarczy patch.


« Ostatnia zmiana: 30 Kwietnia 2008, 19:18:12 wysłane przez Timothy » IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
Ashia
Aenigma

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 372


"sztuko z fantazji i kamienia..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #110 : 30 Kwietnia 2008, 19:01:54 »
Cytuj
Bardzo może też pomóc Łza Ashy, po instalacji jakiegoś patchu jest możliwość pobytu jej na tej mapce. Ja osobiście tej misji nie przeszedłem, może kiedyś to nadrobię i nie wiem czy normalnie jest ona na tej mapce.
Jak nie to wystarczy patch.

Bez patcha nie ma Łzy Ashy na mapie, dlatego u mnie nie było, bo go nie mam.


IP: Zapisane


„I gdzie ty widzieć będziesz,
gdy zamieszkamy w powidoku słońca
malowanym na powietrzu jak na szkle nieważkim,
jak nasze oczy przepełnione blaskiem
nieśmiertelnieją w pędzie
wzwyż, w ponad –

Tworząca,
Koniecznie wolna,
patrz! Dożyj siebie ze światła!”
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #111 : 02 Maja 2008, 11:54:39 »
Jak to bez patcha nie ma Łzy Ashy? raczej powinna byc ta łza bez patcha.


IP: Zapisane
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #112 : 13 Maja 2008, 10:40:16 »
Dziwne, że ten problem nie został jeszcze poruszony, co prawda został wspomniany, ale nie wyjaśniony.
Pozwolę sobie zacytować zeszłoroczną wypowiedź "rekina":
Cytuj
a propos V misji w kampanii Sylvan:
Ubiłem raz Nicolaia, ale niestety nie miałem feniksów w armii, a za drugim razem jak go spotkałem, to miał na sobie to:

Nicolai

Co prawda nie spieszyłem się jakoś w tej misji ale guzdraniem sie tego bym również nie nazwał....Poza tym smoki na Wampirzym Lordzie "urosły" w przeciagu tygodnia ze 100 do tych fatalnych 26k - obserwowałem uważnie rozwój przeciwnika:)

Dla jednego z forumowiczów amerykańskich (z innego forum) też się to przytrafiło. Nawet dał screena:
http://img128.imageshack.us/my.php?image=20kspectral0rc.jpg
Nie sądzicie, że jest to jakiś bug tej misji?


IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
Ashia
Aenigma

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 372


"sztuko z fantazji i kamienia..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #113 : 13 Maja 2008, 16:48:30 »
Tak to pewnie kolejny błąd tej misji, co prawda mi się to nie przytrafiło, owszem jednostki wzrastały szybko, moim zdaniem za szybko, ale nigdy nie doszło do tylu i na pewno to jakaś pomyłka.


IP: Zapisane


„I gdzie ty widzieć będziesz,
gdy zamieszkamy w powidoku słońca
malowanym na powietrzu jak na szkle nieważkim,
jak nasze oczy przepełnione blaskiem
nieśmiertelnieją w pędzie
wzwyż, w ponad –

Tworząca,
Koniecznie wolna,
patrz! Dożyj siebie ze światła!”
Bob

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #114 : 21 Maja 2008, 21:15:43 »
Witam, czy ktos może mi napisać które artefakty sa Tymi starożytnymi i czy dzieki temu ze je znaje w tym scenariuszu to bede miał je w następnym ? Przechodziłem ze 4 razy tą mape i nie znalałem ani jednego artefaktu (!) a mape wyczysciłem całą wymiotłem smoki, upiory, diabły itd. ale gra ( ver.1.60 ) usilnie Twierdzi ze nie znalazłem ani jednego artefaktu. Sa przydatne w następnej mapie czy można je sobie odpuscić ?


IP: Zapisane
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #115 : 21 Maja 2008, 21:45:19 »
Witam, czy ktos może mi napisać które artefakty sa Tymi starożytnymi i czy dzieki temu ze je znaje w tym scenariuszu to bede miał je w następnym ? Przechodziłem ze 4 razy tą mape i nie znalałem ani jednego artefaktu (!) a mape wyczysciłem całą wymiotłem smoki, upiory, diabły itd. ale gra ( ver.1.60 ) usilnie Twierdzi ze nie znalazłem ani jednego artefaktu. Sa przydatne w następnej mapie czy można je sobie odpuscić ?

Bardzo dziwne, nie mam pojęcia dlaczego tak u Ciebie jest, ale mogę Ci powiedzieć, że w następnej mapce raczej tych artefaktów nie będziesz miał (w Tote byś miał, ale nie w podstawce). A co do przydatności to są bardzo przydatne, ale jak nie możesz ich zebrać to musisz poradzić sobie bez nich. Nie pamiętam czy te artefakty są niezbędne do ukończenia mapki, ale chyba nie są, a więc powodzenie.
Walka finałowa z Biarą jest prosta.


IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
Bob

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #116 : 21 Maja 2008, 21:51:26 »
No przejście mapy i Biara nie stanowią problemu chciałem sie tylko dowiedzieć czy jeżeli bede miał zaliczony ten quest dodatkowy to bede miał jakieś profity potem w walce z Nikolajem dlatego pytam czy ktos kto miał zaliczonego tego questa miał artefakty w nast. mapie


IP: Zapisane
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #117 : 21 Maja 2008, 22:00:50 »
Cytuj
chciałem sie tylko dowiedzieć czy jeżeli bede miał zaliczony ten quest dodatkowy to bede miał jakieś profity potem w walce z Nikolajem dlatego pytam czy ktos kto miał zaliczonego tego questa miał artefakty w nast. mapie

Ja np. tych artefaktów nie miałem w następnej mapce. Te artefakty tylko po to zdobywamy aby mieć większe szanse z Biarą i Nebirosem - przynajmniej tak sądzę.


IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
Bob

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #118 : 21 Maja 2008, 22:19:39 »
No w sumie to aż tak bardzo potrzebne w tej mapie nie są wystarczy oszczędzać armie i nie ma problemów. Chociaż z drugiej strony gdzieś czytałem ze 10k PD za artefakt a 40k po drodze nie chodzi. No nic zostaje mi sprać Nikolaja gołymie rękami :)

Dzięki za info


IP: Zapisane
Vieja30

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #119 : 27 Czerwca 2008, 18:51:37 »
Wlasnie ukonczylam misje pierwsza tej jak dla mnie nudnej Kampanii  :huh: Teal zaatakowal mnie 2 razy a w miesiacu 2 tygodniu 3 i dniu 5 przybyl Red. Gralam na poziomie latwym gdyz nie mam za bardzo doswiadczenia z H5 jak przejde na latwym zaczne na normalnym.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 7 [8] 9 10    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry