Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 88 89 90 [91] 92 93 94 ... 109    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes VII - Aktualności - Dyskusja (Czytany 431303 razy)
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #1350 : 28 Kwietnia 2015, 16:32:56 »
Po pierwsze Ubi nie ma odciętego budżetu. Sami postanowili go odciąć ;)
A po drugie były już 4 artykuły związane z umiejętnościami z czego ostatni wyjaśnia już praktycznie wszystko poza tym jakie będą kolejne umiejętności.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
gamePLay1987

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40

Głośny myśliciel

Zobacz profil
« Odpowiedz #1351 : 28 Kwietnia 2015, 16:50:51 »
Life is brutal :)
Ubi jak Ubi, ale dam jeszcze szansę H7.


IP: Zapisane
Głośne myślenie przynosi nieszczęście. Więc jestem pechowy bo za głośno myślę.

Wierzę w Fast'a. Fast to Bóg. xD
SyluZabroniłMiUżywaniaSpacjixD
WielkiKiryl

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 67


Zobacz profil
« Odpowiedz #1352 : 28 Kwietnia 2015, 17:36:46 »
Trzeba poczekać do premiery gry tak na prawdę, bo wszystkie prawdziwe opinie będą zależeć czy gra się spodobała i jak się oceni jej fabułę.
Skillwheel oby nie był totalną klapą, czyli przerobioną wersję drzewka w HVI, bo tam właściwie miało się jakby wszystkie talenty dostępne dla danej frakcji i wybierało się jedynie zdolności. Wolę skillwheela z HV, bo tam rzeczywiście są % jakie talenty może zdobyć dana frakcja, a na jakie jest małe prawdopodobieństwo.
PS. Ale zauważyłem trochę podobieństwo między serią heroes od 3 w wzwyż a serią F1 od Codemasters, że tam 2013 była dobra, 2014 klapa i czekają na rewolucję w 2015 wg opinii graczy. W HoMM według opinii graczy 3 była dobra, 4 nie zadowoliła fanów trójki, 5 była dobra chociaż trochę gorsza od 3 wg opinii graczy, a 6 była trochę lepsza od 4 ale też niezbyt dobra i każdy czeka na 7. Jak coś to nie moja opinia, tylko tych którzy grali w tą grę i przedstawiali opinię m.in. w recenzjach.


IP: Zapisane
Darkar

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #1353 : 28 Kwietnia 2015, 19:11:18 »
Też mnie to ciekawi. W H5 mieli świetny skillwheel, gdzie prawie każda umiejętność znajdywała jakąś użyteczność + było ich naprawdę dużo do wyboru. Zamiast pójść śladem tego, postanawiają naśladować niewypał z H6 :/

Jeszcze nie grałeś w H7 więc skąd możesz wiedzieć czy jest dobry czy nie? W H5 był i jest dobry z tym się zgadzam. W h6 faktycznie dali plamę przez pazerność Ubi i inne studio. Ale nieoceniaj czegoś w co jeszcze nie grałeś bo może być lepsze, albo gorsze. Miej tylko nadzieję że Ubi nie wciśnie nam kopii H6. I zauważ że Ubi ma odcięty budżet.


Sam fakt , że Ubi wystawiło wampira i licza ( lisza jak kto woli) identyczne jak w H6 jest  to sygnałem iż być może cała gra będzie kopią. Ale wtedy nikt tego nie kupi. Z drugiej strony Ubi na pewno nas zaskoczy. Co do budżetu ... bliżej mu do złotodajnej sakwy niż ograniczonej ilości pieniędzy. Dziś je mają , jutro nie a pojutrze będą mieli dwa razy więcej niż przed wczoraj potem nic mieć nie będą i tak dalej i tak dalej.


IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #1354 : 28 Kwietnia 2015, 21:54:35 »
Bohaterowie Nekro... Pająkopolis :P
https://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/necropolis-hall-of-heroes
Oprócz Zoltana wszystkie portrety i biografie są bardzo dobre - Merikh rulez. ;D
Tylko znowu ten dodatkowy przyrost stworzeń w strefie kontroli u bohaterów mocy. >:(
Cytuj
Keep in mind all of this is still work in progress, especially the class attributions and specializations.
Mam nadzieję, że specjalizacje to rzeczywiście "work in progress" i zmienią je na podobne do tych z H3/H5.


IP: Zapisane
gamePLay1987

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40

Głośny myśliciel

Zobacz profil
« Odpowiedz #1355 : 28 Kwietnia 2015, 22:04:21 »
Chwila czy przypadkiem Merikh powinien być ghulem? Przecież go Sandro przemienił na droze krwi (grałem obie drogi, ale bardziej pasuje krwii), więc taka dla mnie nieścisłość bo jest szkieletem(mogę się mylić, albo go Belketh w jakiś sposób wskrzesił, albo poprstu się czepiam)
Zoltan jest kobietą???!!! xD
Do reszty nie mam czego się przyczepić.


« Ostatnia zmiana: 28 Kwietnia 2015, 22:11:10 wysłane przez gamePLay1987 » IP: Zapisane
Głośne myślenie przynosi nieszczęście. Więc jestem pechowy bo za głośno myślę.

Wierzę w Fast'a. Fast to Bóg. xD
SyluZabroniłMiUżywaniaSpacjixD
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #1356 : 28 Kwietnia 2015, 22:14:31 »
Gwoli ścisłości, Sandro mszcząc się na Merikhu uwięził jego duszę w ciele Ghula ale Belketh go odnalazł i umieścił jego esencję w bardziej odpowiednim naczyniu - czarnej zbroi.
Nie, Zoltan nie jest kobietą ... chyba. :P


IP: Zapisane
LordSauron

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41


Zobacz profil
« Odpowiedz #1357 : 28 Kwietnia 2015, 23:35:48 »
Zoltan to taki trochę bardziej kobiecy Quan Chi. W piątce jest bardziej pomarszczony i wygląda na dość starego już gościa. Na pewno przedłużał sobie życie (jak to nekromanta), ale wyglądał zbyt staro na wampira. Spójrzcie też na oczy, gałki są kompletnie czarne. Tutaj - zielone z czarnymi źrenicami.

Co do Merikha to biografia tłumaczyła dlaczego się zmienił.


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1358 : 29 Kwietnia 2015, 11:42:39 »
Wiecie jest era na pięknych i piękniejszych, więc jakoś nie dziwię się wyglądowi Zoltana.

PS: to że ma sine/umalowane usta to nie znaczy, że kobieta ;)


IP: Zapisane
gamePLay1987

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40

Głośny myśliciel

Zobacz profil
« Odpowiedz #1359 : 29 Kwietnia 2015, 15:24:34 »
Wiem że Zoltan jest facetem, ale jego wygląd mi przypomina kobietę ;)

Hex dzięki za wyjaśnienie bo nie czytam większości biografii :) (nawet nie czytałem tego na stronie)




IP: Zapisane
Głośne myślenie przynosi nieszczęście. Więc jestem pechowy bo za głośno myślę.

Wierzę w Fast'a. Fast to Bóg. xD
SyluZabroniłMiUżywaniaSpacjixD
Darkar

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #1360 : 29 Kwietnia 2015, 16:08:05 »
Zoltan powinien przypominać tego z 5. Naradzie jest trochę zbyt kobietą. Merikh nie jest natomiast szkieletem , on jest chyba energią duszy zakutą w zbroi. A jego maska/hełm przypomina czaszkę szkieleta. Logiczne.


« Ostatnia zmiana: 29 Kwietnia 2015, 16:12:10 wysłane przez Darkar » IP: Zapisane
WielkiKiryl

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 67


Zobacz profil
« Odpowiedz #1361 : 29 Kwietnia 2015, 16:10:30 »
Zoltan tu przypomina bardziej kobietę niż faceta, i lepiej jako facet wyglądał w H5. W H6 też się kropnęli z Nymus, który był kobietą w H6 podczas gdy w H5 był facetem.


IP: Zapisane
Darkar

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #1362 : 29 Kwietnia 2015, 16:15:27 »
Zoltan tu przypomina bardziej kobietę niż faceta, i lepiej jako facet wyglądał w H5. W H6 też się kropnęli z Nymus, który był kobietą w H6 podczas gdy w H5 był facetem.

W biografii Nymus piszę iż imię Nymus to pseudonim popularny w Sheogh. Demony używają go po to aby magowie nie mogli ich przywołać. Wtedy mag musi wypowiedzieć prawdziwe imię demona.
Jaka lesobo - cośtam - nacja? Ktoś przesądził z kolczykami i szminką a druga ma pseudonim.


« Ostatnia zmiana: 29 Kwietnia 2015, 16:17:34 wysłane przez Darkar » IP: Zapisane
WielkiKiryl

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 67


Zobacz profil
« Odpowiedz #1363 : 29 Kwietnia 2015, 16:50:26 »
Zoltan tu przypomina bardziej kobietę niż faceta, i lepiej jako facet wyglądał w H5. W H6 też się kropnęli z Nymus, który był kobietą w H6 podczas gdy w H5 był facetem.

W biografii Nymus piszę iż imię Nymus to pseudonim popularny w Sheogh. Demony używają go po to aby magowie nie mogli ich przywołać. Wtedy mag musi wypowiedzieć prawdziwe imię demona.
Jaka lesobo - cośtam - nacja? Ktoś przesądził z kolczykami i szminką a druga ma pseudonim.
W sumie możesz mieć rację i dzięki, że o tym powiedziałeś, bo nigdy o tym nie wiedziałem 8).


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1364 : 01 Maja 2015, 19:16:01 »
Wiecie, tak narzekacie na wygląd zoltana, że go nieco poprawiłam :D

Jest teraz bardziej wierny jego wyglądowi w h5 XD
Nie wiem czy wygląda teraz bardziej męsko, ale na pewno bliżej mu do tego co było.

PS: Mnie się on kojarzył z transwestytą, bo miał za bardzo fioletowe usta. Ale ja się wtrącać nie będę już raz mnie oskarżono, że kobieta narysowana przeze mnie ma męska twarz... Oczywiście dalej sądzę inaczej ;P


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 88 89 90 [91] 92 93 94 ... 109    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry