Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 79    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
League of Legends (Czytany 250438 razy)
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 08 Lipca 2011, 20:44:11 »
Włączasz Herosy i z godziny robi się 5 minut... ;)


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Czarownik

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 55


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 08 Lipca 2011, 21:40:22 »
Jeszcze pamiętam, że nie tak dawno były problemy z serwerami US i a EU śmigało. Teraz zaczeły się wakacje i wielka fala dzieci neo zalała EU zjamując cały serwer i uniemożliwając grę.

Podział na dwie platwormy ma na celu pozbycie się kolejek.


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #32 : 08 Lipca 2011, 22:46:59 »
No mam taki etap swojego życia, że do Heroesów mnie nie ciągnie. Zmieni się to po wydaniu Heroesa VI ^^.

Czarowniku: jaki wiek owego dziecka masz na myśli mówiąc "Dzieci Neo"?


IP: Zapisane
Czarownik

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 55


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 08 Lipca 2011, 22:58:03 »
Głównie mam namyśli wiek od 11-13 (chodź wiem, że i starsi się trafiją), a przynajmniej tak sobie wyobrarzam osoby, które "leavują" grę, gdy im słabiej idzie, wyzywają własny team od noobów samemu najbardziej mu szkodząc, kłucących się z własnym teamem, "rage`ujących", płaczących na czacie i zwalających własną winę na innych. To są dla mnie "Dzieci Neo".


IP: Zapisane
Vovlin

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70


Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 09 Lipca 2011, 10:51:41 »
Pablossd, grasz jeszcze w LoL'a ? Jeśli tak to odezwij się na PW. Możemy zagrać bo denerwują mnie feedujące randomy co  wbijają 0/11/0 potem płacz na noob team i rage quit. Jestem już w miarę doświadczony, champów posiadam bodajże 13, jedna pełna strona run jedna do połowy, jeszcze unrating bo dopiero zaczynam przygodę z rankedami. Ja również US.


IP: Zapisane
Gra, to tylko dodatek do życia. Nie zapominaj o tym...
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #35 : 09 Lipca 2011, 11:30:15 »
To ulga, że wiekowo się do nich nie zaliczam ^^. Po jednej grze takiego stereotypu nabrałem o Czechach. Takie użalające się nad sobą. Kiedy Czech został zaatakowany we 3, tak, że nie mogliśmy zdążyć mu na pomoc, to sypały się teksty "WW Amateur"; "Noobs", które odnosiły się do przeciwnego teamu. Jednak gdy my zaatakowaliśmy jednego, samotnego rywala we 3, to jechali tekstami "Hahaha, jakie nooby, grać nie umieją". Niby to wygraliśmy, ale nawet dla mnie nie była to przyjemna gra. Nie chciało mi się takich ludzi słuch... czytać (?). No ale nic nie poradzisz, są na świecie dzieci, które muszą koniecznie psuć ludziom humor. Tyle ode mnie.

Pozdrowienia


IP: Zapisane
Wiolonczelista

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 09 Lipca 2011, 15:11:02 »
A ja mam pecha do niemców...
Jeden kiedyś pisał co chwilę teksty typu "twoja stara", ale po angielsku.
Rosjanie czasami też są uciążliwi, bo zapełniają czat cyrylicą.
Ogólnie każdy piszący wiadomość co sekunde pouczając wszystkich mnie denerwuje. Jeden taki(był to polak), kiedy wybrałem Sonę napisał: "ta postać to największy feeder!"
Na koniec gry miałem 7/5/17 a on grając Nidalee 0/7/2


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 10 Lipca 2011, 09:55:18 »
Sona to chyba najlepszy prawdziwy support w tej grze, a do grania nią nie potrzeba jakichkolwiek umiejętności. ;P I nigdy nie potrzeba było. Nie ma lepszego babysittera od niej, ma świetne aury i damage wcale niedużo niższy od tego należącego do AP carry...no i jej odjechane w kosmos ultimate...EVERYBODY DANCE UP! :D
BTW, kto kupuje Leonę? Zrobił Riot "first female tanka", ale dał jej dwa stuny, dasha i relatywnie wysokie przeliczniki AP na wszystkie cztery skille...Z niej będzie taki tank jak z Maokaia, albo AP/Tank, albo full AP. ;) Ja tam zbierał na Skarnera albo kupię Trundle'a i będę robił trolololololol.
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #38 : 10 Lipca 2011, 12:44:25 »
No skoro już Hellsiu (Nie wiem czemu mi się tak napisało ^^) poruszyłeś temat na kogo zbieramy, no to dla mnie zbieranie na postaci to dopiero po zakupieniu run pod Jaxa. No ale jeśli na jakiegoś bohatera będę zbierał z zamiarem dokonania zakupu to jest to chyba właśnie Skarner, albo Brand. W sumie moja obecna kolekcję championów macie pod moim postem.

 |
 |
\ /


IP: Zapisane
Czarownik

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 55


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 10 Lipca 2011, 14:01:58 »
Fajnie, że nareszcie jakiś tank, jednak wolałbym żeby Leona była full tankiem. Tej grze brakuje full tanka z prawdziwego zdarzenia.


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 10 Lipca 2011, 14:07:54 »
Ja ostatnio kupiłem Vlada, ponieważ na forum LoL'a wszyscy mówią o nim dobrze, ale mimo tego niezbyt dobrze mi poszło w pierwszym meczu...  chyba muszę mu kupic jakieś runki z pierwszego zdarzenia, bo mieszanka hp/m.pene./ i crita nie jest dobrym pomysłem... :D Jak na razie sukcesywnie idzie mi granie Mid Malphem, zacząłem się też odnajdywać w dżunglowaniu Xinem/Yiem... ;)

-----------------------------------------

Według mnie Riot powiniem pomyśleć o tanku z prawdziwego zdarzenia, bez żadnych przeliczników na ap, z passywem np. bonusowe hp za armor i m.res... :)


« Ostatnia zmiana: 10 Lipca 2011, 14:10:13 wysłane przez Pablossd » IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #41 : 10 Lipca 2011, 15:02:29 »
Jak dla mnie bardziej by mnie ucieszył jakiś typowy mag, coś jak Ryze, Brand czy Annie. Na forum widziałem fajny pomysł na wodnego maga. Tanków akurat nie lubię, to też nie za bardzo powinienem się na ten temat.


IP: Zapisane
Wiolonczelista

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 10 Lipca 2011, 18:21:31 »
Ja także lubie grać mage/ranged, ale ciesze się z każdej dobrej postaci. Oby było ich jak najwięcej.

Takie pytanie: jak lubicie grać? 5 na 5? 3 na 3?


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 10 Lipca 2011, 18:54:42 »
Ja tam lepiej gram 3v3, ale zazwyczaj i tak łupię 5v5.

Ktoś tu junglowanie (lesienie się* ;P) poruszył. Otóż ja na lanie w 5v5 gram - coby dużo nie mówić - mizernie, chyba że gram z ludźmi, którzy mają sporo niższe poziomy, wtedy sobie wezmę Jaxa, Garena albo Vlada, którym niegdyś zrobiłem triple kill na...trzech tankach. Malphite, tankowaty Trundle i Shen. The bigger they are, the harder they fall. :> No, ale wracająć - ja prawie zawsze jungluję, zresztą wiemy że ogarnięty team z junglerem ma przewagę nad ogarniętym teamem bez junglera. Moi junglerzy to Warwick i Olaf, nimi gram. Czasami wezmę Udyra, nim oczywiście też jungluję...Sporadycznie zdarzało mi się junglować Xin Zhao, Jaxem czy nawet Malphitem. Nie testowałem jeszcze Irelii, Renektona i Yoricka w tej zaszczytnej roli, ale po tym, jak widziałem junglującego Karthusa, to uważam, że wszystko jest możliwe. :P

A co do bohaterów na mojej liście do kupienia...Na pewno Veigar, Annie i Teemo, z tych tańszych. Planuję też kupić - później niż prędzej - Trundle'a, Jarvana i Miss Fortune, Corkiego też, chociaż na niego czatuję aż będzie na wyprzedaży. Z bohaterów, których z chęcią bym sobie kupił, ale wiem że nie ogarnę/nie będę grał to na pewno Annie, Morgana i Shen, Galio też lubię, ale niestety - nie czuję grania.

Mam chyba 46 championów, albo 47, nie pamiętam. Poważnie zastanawiam się nad kupnem Sony i skina Pentakill, wtedy będę miał cała trójkę, bo Pentakill Mordekaisera i Yoricka już posiadam. Evelynn może im tańczyć tango. ;)

Dobra, koniec chwalenie się, punkty same się nie wyfarmią. Over and out.


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #44 : 10 Lipca 2011, 19:12:20 »
Cóż, zależy kim gram. Jeśli wezmę Jaxa bądź Twisted Fate to zazwyczaj gram 5 vs 5, bo tam się nim lepiej czuje (Paradoks, prawda panowie i panie?), zaś na 3 vs 3 biorę zazwyczaj Nocturne'a. Wygadałem przy okazji 3 moich mainów ^^.


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 79    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry