Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Dyskusje o Warcrafcie (Czytany 39031 razy)
BloodElfWarrior

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : 08 Września 2009, 23:06:18 »
A grałeś chociaż w jedną z tych gier, że narzekasz na to jak baba w ciąży?
Bo moim zdaniem to gadasz tak tylko dlatego, żeby być pseudo-stereotypem-typa-co-to-musi-zbesztać-każdą-firmę-bo-wtedy-zyskam-uznanie-i-będę-fajny.  

Zazdrościsz Blizardowcom że kase zarabiają? A co cie to - jak zarabiają i w jaki sposób?
Jak chcesz zarobić to jedź do lasu na jagody albo do Londynu na zmywak, nie będę się śmiał :P

Twierdzisz, że to co robią to chała i jedynie po to by kasę zdobyć? No to zrób sam taką MMORPG'ówkę jak WoW. Tylko pamiętaj: to nie Mario. Jej sie nie przechodzi w lewo.

Przynajmniej cieszę się że Diablosa nie zbeształeś<chyba> ;]



IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #61 : 09 Września 2009, 14:29:44 »
Cytuj
o to zrób sam taką MMORPG'ówkę jak WoW.
Aha, to żeby oceniać filmy to powinienem być uznanym reżyserem i mieć na koncie 40 filmów, nie powinienem ruszać oceniania muzyki jak NIE gram na gitarze jak Slash czy inny Wylde, a nie powinienem nawet patrzeć na gry, jak nie mam na półce co najmniej 5 startuetek Game of the Year za moje produkcje.
Aha, ok.


Może i masz 18 lat, ale poziom twoich argumentów jest zadziwiająco niski.

Cytuj
A grałeś chociaż w jedną z tych gier, że narzekasz na to jak baba w ciąży?
Jakbym nie grał, to bym się nie odzywał. Tak samo nie polemizowałbym z kimś kogo nie znasz, bo wiedz, że akurat ty ze mną nie wygrasz ;'p

Chociaż nie grałem z tych tytułów tylko w Diablo, do którego kupna się przymierzam, ale jestem na 100% pewien, że za niego też Blizzardowi należy się spore lanie dupska. Bo co jak co, w temacie Warcrafta mogli zmienić dużo, naprawdę dużo (czego jak zwykle nie zrobili - bo po co?), to system gry typu Hack'n'Slash nie pozwala w gruncie rzeczy na żadne większe innowacje. "Co z tego? 5x kasa za ten sam tytuł się należy nadal!"

I jakby co, ja nie krytykuję gier-pierwowzorów - być może są dobre. Krytykuję politykę Blizzarda, którą zachwalają nasze forumowe (i nie tylko nasze) świnki. EA ganicie jak się da, Blizzarda wychwalacie pod niebiosa. Psychiatryk albo większe rozeznanie w branży by się przydało.

Cytuj
Bo moim zdaniem to gadasz tak tylko dlatego, żeby być pseudo-stereotypem-typa-co-to-musi-zbesztać-każdą-firmę-bo-wtedy-zyskam-uznanie-i-będę-fajny.  
Nie dlatego, co i tak nie zmienia faktu, że zawsze warto mieć własny światopogląd, a nie lizać dupę wszystkim dookoła "bo wszyscy tak robią!" ;[

Cytuj
Tylko pamiętaj: to nie Mario. Jej sie nie przechodzi w lewo.
O nie... czuję... bezwzględnego... *sniff*... suchara... pseudo gracza... który nie grał w nic innego... niż w Tibię... ale przeczytał w śidiekczyn że Diablo... i Blizzard... jest fajny... i wzoruje się... na nich. O nie...

Cytuj
A co cie to - jak zarabiają i w jaki sposób?
To tak jakbyś zapytał analityków rynkowych - co cie to, że wartość złotówki spada i co ją powoduje?


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : 09 Września 2009, 18:47:41 »
Nigdy nie grałem w Wowa, ale trochę podpatrzyłem u kolegi i nie przekonał mnie zbytnio... co prawda: sadzę że powinni wydać nową część już dodatek temu... (fajnie się zapowiada  ;>)


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #63 : 09 Września 2009, 18:51:15 »
Cytuj
Ciekawe czy w taki sam sposób byś w realu odpowiedział, bo domyślam się że napisanie twojej odpowiedzi zajęło ci trochę czasu.
Odpowiedziałbym ci identycznie. Oczywiście dla ciebie wkład w dyskusję nie może zawierać więcej niż 4 zdania, ale ze swoim rozumowaniem musisz radzić sobie sam (BTW, czemu nie napisać więcej? Bo się dłużej pisze? ;F).

A żebyś wiedział, że wiedziałbym bez nonsensopedii co to suchar. I to wprost od ciebie - tylko nazwałbym to raczej wtedy "Totalnie spartolony żart, który nikogo nie śmieszy a wprost wprowadza w zażenowanie i różne facepalmopodobne reakcje + nieudana próba użycia sarkazmu/ironii" [ <-- O LOL!11one jak on może tak dużo i długo pisać? LOL ROŁTFL]


Dobra, żeby nie offtopować, bo dyskusja jest jałowa -
Uważam, że Cataclysm jest niesłusznie krytykowany. Czemu? Powinno się zacząć bluzgać na produkty i styl prowadzenia interesów Blizzarda już od czasów pierwszego dodatku do pierwszej kontynuacji jakiejkolwiek ich gry, a nie dopiero teraz. Adieu.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : 11 Stycznia 2010, 21:33:09 »
Argh...Ranicie moje serce.

Słuchajcie, zabrałem się za pewien projekt. Mianowicie, robię mapę. Mapa dzieje się na zniszczonych pustkowiach Draenoru, szerzej znanego jako Outland.

Będzie to najzwyklejsza mapa typu melee. Jednak zamieniam rasy.

Przymierze Lordearonu (Ludzie) zostało zmienione na Gildie odkrywczą (Krasnoludy).
Horda Orków została zmieniona na sojusz dwóch orkowych klanów, Mag'har i Wojennej Pieśni.
Plaga Nieumarłych została zmieniona na ???
Nocne Elfy zostały zmienione na Przymierze Elfów.

I tutaj potrzebni jesztećie WY. Mianowicie, kogo obsadzić w roli nieumałych? Zastanawiałem się nad trollami i taurenami, ale nie wystarczyłoby mi modeli, ikon. Nie wiem jak wyjdzie z Przymierzem Elfów. Czy zmienić Plagę w jakąś inną formę truposzy? Wprowadzić demony z Płonącego Legionu?

WUJEK HELLS POTRZEBUJE CIEBIE!



IP: Zapisane
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : 12 Stycznia 2010, 10:28:51 »
Nieumarli może na zapomniani albo hordy nieumarłych.


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : 12 Stycznia 2010, 10:34:54 »
Plaga na Opuszczonych, Forsaken, czyli hordy Lady Sylvanas? Mogłoby być, mam fajny model tej bohaterki...Z drugiej strony nie byłoby zbyt wielkich zmian - praktycznie dotknęłyby one tylko bohaterów i zastąpienia Lodowych Żmijów, Gargulców, Obsydianowych Posągów i Biesów Podziemi jakimiś odmianami banshee czy czymś takim...

Hordy Nieumałych (zagduję że z Disciples) wydają się już lepszym pomysłem, gdyż można wprowadzić szkielety, widma, wampiry czy nieumarłe smoki...

Przemyślę Twoje pomysły, a tymczasem czekam na inne propozycje.
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : 12 Stycznia 2010, 10:38:01 »
Albo mi jeszcze przyszedł do głowy jeden pomysł pakt potępionych albo pakt zapomnianych.


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : 12 Stycznia 2010, 10:45:48 »
...To znaczy?


IP: Zapisane
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : 12 Stycznia 2010, 10:52:31 »
Po prostu mógłby tak nazwać nieumarłych i dodać tam nowe jednostki.
Pamiętam że są w grze jednostki które wyglądają jak akolici tylko strzelają kulami ognia i ich np.mogłoby się dodać,albo satyry które służyły płonącemu legionowi.


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : 12 Stycznia 2010, 13:17:41 »
Ja bym zamienił nocne elfy na nagi.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : 12 Stycznia 2010, 16:36:10 »
Nag nie chciałbym wprowadzać, ponieważ mam mało ich modeli. Trudno byłoby zamienić je miast nieumarłych czy elfów. Poza tym, to taka dość banalna zmiana, tak popularna...A ja chciałbym zrobić coś nowego. Może rasę bestioludzi - gnolle, murloki, pandareni, furbolgi, koboldy... - o nazwie w stylu Klany Bestii...

Zagrałbyś bohaterem "Regeth - Czempion Ursa", Regeth? :>

Pozdrawiam, liczę na waszą inwencję.


IP: Zapisane
Gajko

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 54


*Hauruuuhh...*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #72 : 12 Stycznia 2010, 21:43:03 »
Ja może bym dała nerubian... "Pa-jon-ki!"

Albo rzeczywiście powrócić demony...

Lub dać 3 frakcję Nieumarłych : (Nie pamiętam nazwy Demona, który był u usług Sylvanas oraz tego, doktora, który odnalazł lekarstwo na przemianę w nieumarłego [Nie bij, tak czytałam w WoWie xD])


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #73 : 12 Stycznia 2010, 21:48:07 »
Klany bestii byłyby super, a zwłaszcza furbolg Regeth  :D
W sumie, to mógłbyś też dodać nerubian, oczywiście jeśli chcesz.
A co do budynków, to ja bym proponował te budynki neutralne co są w grze(te chaty itp.)


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #74 : 12 Stycznia 2010, 22:21:35 »
HiveWorkshop to ogromne źródło budynków, o to się nie martwcie.

Klany Bestii wydają się być dobgrym pomysłem. Nerubian bym tam nie dołączał, ale zachowam ich w rezerwie jakby Przymierze Elfów nie wypaliło.

Aktualnie muszę dopracować krasnoludy. Później mogę zająć się klanami orków (Mag'har i Wojenna Pieśń), a następnie Bestiami...

Regeth, to napisz mi - tu albo na PM, względnie na gg - jakie chciałbyś skille dla Czempiona Ursa. Nie musisz się ograniczać do tych istniejących w grze, w miarę możliwości sam tworzę skille. Kto wie, może jak już odzyskasz swojego Warcrafta to zostaniesz moim beta testerem...:)


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry