Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4 5    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Klub "miłośników" Mody na sukces XD (Czytany 17906 razy)
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 26 Sierpnia 2008, 17:58:28 »
wszystko sie kończy, tylko nie moda na sukces

Ty, ty; maleńki tylko mi tu nie spamuj  >:( jak chcesz gadać o filmie to gadaj a nie siej propagandy  :rolleyes:  :D


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 26 Sierpnia 2008, 19:04:03 »
Czy mógłby ktoś opisać tutaj fabułę?
Bo jak idę do babci w odwiedziny i to leci to ja sobie czasem myślę " o co tam do cholery biega? "


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 26 Sierpnia 2008, 19:29:08 »
To jest tak denne, tak idiotyczne... ŻAL! I to na max...


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 26 Sierpnia 2008, 19:43:41 »
Czy mógłby ktoś opisać tutaj fabułę?
Bo jak idę do babci w odwiedziny i to leci to ja sobie czasem myślę " o co tam do cholery biega? "

Wątpię, żeby ktoś się tego podjął. To syzyfowa praca. xD Na tyle odcinków...
Ale najważniejsze: romanse - każdy z każdym. xP


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 26 Sierpnia 2008, 19:44:51 »
heh
Przynajmniej coś
ale może ktoś się podejmie xD


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
KaM

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 555


Kon don don don

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 26 Sierpnia 2008, 22:21:12 »
Człowieku, na co ci to??
Życie chcesz se marnować??


IP: Zapisane
Irthanion



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 0

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 26 Sierpnia 2008, 23:23:00 »
Powiem szczerze zarejestrowałem się tu tylko dla tego jedynego tematu. Otóż mam poważny problem z naszą ukochaną telenowelą. Kiedyś oglądałem regularnie łysych i pięknych (bald and the beautiful) i tak się złożyło że byłem światkiem tragicznej śmierci Mejsi w wypadku samochodowym, teraz patrze na nowy odcinek a tu mejsi żywa zdrowa ,a do tego wszyscy zachowują się jakby nigdy nic(?) ,,Myślę sobie o co kaman?,,Pytam siostry siostra mówi ,,Mejsi zmartwychwstała czytała In gazeta,, idę do experta (babcia lat 70 parę) a babcia twierdzi że po tym wypadku znaleźli Mejsi za granicą jacyś znajomi. Ja wysnuwam takie wnioski: Mesji w wypadku wyleciała przez przednią szybę zostawiając na siedzeniu kupę stolca wyglądającą jak jej dokładny klon, przez szybę wypadła do ciężarówki transportującego materace co zamortyzowało upadek, materace były exportowane do europy gdzie zszokowana się obudziła, potem spotkała znajomego, pojechali do ju es aa (Stany Zjednoczone) i Mejsi wyjaśniła ze pochowali nie ją ale kupę stolca i wszyscy mieli z tego kupę śmiechu i zapomnieli o tym w połowie sezonu. To wydaje się logiczne nie jeśli macie swoje zdanie na ten temat to proszę pragnę się jak najwięcej o tym zajściu dowiedzieć. Tak nawiasem słyszałem z plotkarskiego brukowca-plotkowca że niedługo (jesteśmy 7 lat do tyłu w odcinkach więc może i długo) zmartwychwstanie także pochowana ex żona Ridża Tejlor akjca rodem z Rezident Ewil 


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 27 Sierpnia 2008, 08:39:24 »
Bo ... a zresztą nieważne.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
KaM

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 555


Kon don don don

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 27 Sierpnia 2008, 09:52:34 »
Powiem szczerze zarejestrowałem się tu tylko dla tego jedynego tematu. Otóż mam poważny problem z naszą ukochaną telenowelą. Kiedyś oglądałem regularnie łysych i pięknych (bald and the beautiful) i tak się złożyło że byłem światkiem tragicznej śmierci Mejsi w wypadku samochodowym, teraz patrze na nowy odcinek a tu mejsi żywa zdrowa ,a do tego wszyscy zachowują się jakby nigdy nic(?) ,,Myślę sobie o co kaman?,,Pytam siostry siostra mówi ,,Mejsi zmartwychwstała czytała In gazeta,, idę do experta (babcia lat 70 parę) a babcia twierdzi że po tym wypadku znaleźli Mejsi za granicą jacyś znajomi. Ja wysnuwam takie wnioski: Mesji w wypadku wyleciała przez przednią szybę zostawiając na siedzeniu kupę stolca wyglądającą jak jej dokładny klon, przez szybę wypadła do ciężarówki transportującego materace co zamortyzowało upadek, materace były exportowane do europy gdzie zszokowana się obudziła, potem spotkała znajomego, pojechali do ju es aa (Stany Zjednoczone) i Mejsi wyjaśniła ze pochowali nie ją ale kupę stolca i wszyscy mieli z tego kupę śmiechu i zapomnieli o tym w połowie sezonu. To wydaje się logiczne nie jeśli macie swoje zdanie na ten temat to proszę pragnę się jak najwięcej o tym zajściu dowiedzieć. Tak nawiasem słyszałem z plotkarskiego brukowca-plotkowca że niedługo (jesteśmy 7 lat do tyłu w odcinkach więc może i długo) zmartwychwstanie także pochowana ex żona Ridża Tejlor akjca rodem z Rezident Ewil 
ty oglądałeś cała serię o_O
to ty musisz mieć bardzo potężny umysł
a tak wracając do tematu - to to jakieś sf jest


IP: Zapisane
fanatyk heroes

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 60


Słońce mnie spala, a twój głos dopala

Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 26 Czerwca 2009, 11:44:40 »
Fajny serial nawet :D Czasami oglądam :D


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 28 Czerwca 2010, 22:40:10 »
A to ci checa, opuszczono ten temat wraz z zniknięciem naszej miłej Demonicznej Pani. Cóż, oglądałem to dość długo, ale te ich zwroty akcji, to ciekawsze jet malowanie ściany łyżeczką :/
Otóż jak wiadomo Broke rzuca się z łóżka do łózka, Ridge'a zmartwychwstał, Taylor przejechała Darlę, itd. No nie ma to jak zwroty akcji.


« Ostatnia zmiana: 28 Czerwca 2010, 22:49:33 wysłane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 29 Czerwca 2010, 07:00:27 »
 Zwrot akcji, rozmowa która ciagnie się kilka odcinków;P W przeciwienstwie do seniorów, gdzie mija kilka dni, to ich dzieci rozwijają się w błyskawicznym tempie i są już kolejna ofiarą pajęczyn miłości i zdrady xD Jak ma ktos linka z ujeciem jak Bruk spada z wiezy Aiffla to niech zapoda....chciałbym to zobaczyc :D Powalony serial...


IP: Zapisane

Tieru96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 23


Pijta sprajta, bądź bambucha!

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 29 Czerwca 2010, 09:35:46 »
Niestety, tylko Chuck Norris wie, kiedy będzie ostatni odcinek "Mody na Sukces".


IP: Zapisane
Jak dobrze znów wdychać spaliny miasta!!!
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 29 Czerwca 2010, 13:48:31 »
Fakt, autorzy tej opery mydlanej chyba powoli przeginają z ilością mężczyzn, których ma Brooke :D


IP: Zapisane
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 30 Czerwca 2010, 11:27:01 »
 Jak to powiedziała moja nauczycielka od niemca, Brook bedzie miała i 60 lat, a i tak dalej będzie rodzić...xD


IP: Zapisane

Strony: 1 2 [3] 4 5    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry