Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 18 19 20 [21] 22 23 24 ... 26    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Tawerniany Kącik Artystów ;) (Czytany 111484 razy)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #300 : 21 Grudnia 2010, 20:35:05 »
Ja jeszcze nie oddałem! mówiłem że dzisiaj to zrobie to macie:
-Maraton:
Ptak z Avalonii, siedmiometrowy, zyjący stadne drapieżnik szczytowy chodzący po lądzie. Cechuje sie wręcz nienaturalnie zabójczym sprytem. Nie obawia się ognia, ani strzał. Zdarzały się masowe ataski połączonych stad na wioski Antylian. Nic co nie lata lub nie żye za kamiennymi murami nadmorskich miast nie może czuc się bezpiecznie. Uważa się je za pośredni etap pomiedzy zwierzęciem, a istotą rozumną.

http://img832.imageshack.us/i/dsc04794d.jpg/

-Taratorax
Avalończycy uważają te stworzenia za żywe wcielenie żywiołu ziemi (jej prawdziwe oblicze). Są przyzywane głównie przez Antylian. Te powolne, acz poteznie uzbrojone stworzenia, służą poteznym magom jako obrona ich wiosek przed drapieżnikami, zwłaszcza maratonami. Najwieksze wezwane istoty dorównywały średnim wzgórzom.
http://img443.imageshack.us/i/dsc04795y.jpg/

-Tulerpeton
Największy amfirion w całej Gordii. Jako jedyny z nich opanował środowisko morskie, staąc sie szczytowym drapieżnikiem. To gigantyczne monstrum, swój sukces zawdzięcza aparatowi solnemu, dzieki któremu usuwa sól z organizmu i częściowo wapnistym jajom, dzięki którym może jej składac w płytkich zatoczkach nie bojąć się, że wyschną lub ulegną zasoleniu. Drakonianie używaja ich jako najsilniejszej broni przeciwko innym statkom, w dawnych kronikach Palanry pisało, że te stwory żywane w wojnie o wyzwolenie Smoczej wiary wychodzł z lądu by miażdżyć zaskoczone armie nieprzyjaciela wyrzucając je w powietrze silnym machnięciem potęneg ogona, lub rozrywane ogromnymi szczękami.
http://img530.imageshack.us/i/dsc04797a.jpg/

Warto zaczekac andre.... myslisz że to takie hopsiup? To się gruo mylisz! Nie każdy ma tyle czasu wolnego, co ty.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #301 : 21 Grudnia 2010, 20:57:00 »
Przepraszam, nie zauważyłem, że Ty nie oddałeś. Rysunki dobre, ale masz takie pretensje, a dodajesz trzy na raz, chyba, że masz pretensje do tego, jakie dałem terminy moich tematów?

A i ja wykonałem ostatni rys. na lekcji, też nie mam za wiele wolnego czasu...


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #302 : 21 Grudnia 2010, 21:25:33 »
Miałem bo każdy sie spieszy z tymi pracamii nastepne, i następne.... ja miałem je gotowe przed tygodniem, (pierwsza z jeszcze dawniej) tylko nie miałem je jak wysłać, dlatego  nie ustalałem terminu, bo sam wiem że naprawdę to wymaga czasu zwłaszcza że nie możesz ot tak po kabel pojechac do domu i z powrotem, bo niestety mieszkam "bagatela" ponad 120 km od Warszawy, gdzie studiuje. Ka-pe-wu?
proszę o zrozumienie dla tych co późno oddaja prace.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #303 : 22 Grudnia 2010, 07:11:46 »
Ekhm Ekhm Ekhm, ja teraz zadaję temat, a, że wszyscy oddali to ja daję tak: DWA RYSUNKI w tym jeden, jako temat właściwy, a drugi okazyjny.
A zatem prosiłbym, aby do MAXYMALNIE I NACIĄGANIE 1 stycznia dać obrazek dowolną techniką dotyczący świąt w świecie fantasy.

A drugi obrazek ma prezentować jakąś fantastyczną BITWĘ bądź pojedynek, wymagana: magia lub potwory lub bestie lub wynaturzone zwierzęta lub cokolwiek ściśle z fantasy związane.
Ta druga praca to no nie wiem jaki termin, bo zadałem dwie, ale myślę, że do dziewiątego stycznia pasowałoby oddać, mile widziane wcześniej.

Wybacz, jeśli wtrącę tu swoje niepotrzebne 3 grosze, ale 1-9 styczeń to chyba za mało na takie 2 prace...z pierwszym tematem każdy się upora, ale jeśli drugim jest tematyka bitewna, w dodatku ilustracja przedstawiająca jakąś batalię (nie zapominając, że batalia to tak jak 3x razy większy pejzaż), to ja proponuję dać na to minimum 3 tyg, a maksymalnie do lutego jak już pokończą się te wszystkie świąteczne fanaberie, np do 15. Długo bo długo, ale sam widzisz, że ani Ty ani Belegor, czy też Gajko nie macie tyle wolnego czasu, a rysowanie trochę zajmuje. Myślę, że to byłoby dobre rozwiązanie, bo tematy są jak najbardziej dobre. ;]


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #304 : 22 Grudnia 2010, 13:49:44 »
Popieram Oliwsen, taki temat walnąłeś że Matko Boska Częstochowska.

Aha, nie miejcie mi za złe, jeśli będę wrzucał prace na odwal, jak ostatnio, gdzie zrobiłem marny szkic i nic ponad to, niewiele mam czasu


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #305 : 22 Grudnia 2010, 14:16:20 »
Oczywiście, zgadzam się w 100% z decyzją Oli ;]. Oddawajcie w takich terminach. Do roboty! ;P


IP: Zapisane
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #306 : 31 Grudnia 2010, 16:54:58 »
 Salve!
Dopiero co wpadłem do domu po długiej podróży ale jako tako udało mi się pokolorować świąteczny rysunek do 1 stycznia, a zaraz muszę dalej lecieć :D Więc sorry za niedokończone kolorowanie, bo o ile mogłem rysowac długopisem to nie miałem neta by go pokolorować, a tak chciałem się pobawić w zimowe wariacje,,, :-/ Do rzeczy:
 Ot krasnolud wraca z chujanką i jest już ,,zmęczony,, na samą myśl iż będzie znów robił za ,,mikołaja,, (ciekawe skąd takie podobieństwo...heh) dla dzieciarni tudzież elfów na przykład.
 A po sylwestrze dopiero obejrzę resztę prac i na spokojnie pooglądam i skomciam, bo teraz to urwanie kolczugi normalnie.
 Szczęśliwego nowego jorku. Sława!


IP: Zapisane

Rakszasa Maciej

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil
« Odpowiedz #307 : 01 Stycznia 2011, 15:06:55 »
Podoba mi sie twoja praca :D
po prostu, nic dodać, nic ująć :)
Ja sam myslalem ze mamy czas na wrzucenie obu prac OD 1 DO 9 (tak zrozumialem) dlatego swoje zamieszcze w najblizszym czasie(mam nadzieje ze jeszcze w ten weekend)
Happy New Year :)
Ponadto zycze wszystkim artystom, czytajacym oraz gosciam i ludziom na stolkach:moderatorom, administratorom etc.(nie ma to jak wazelina :D) szczesliwego nowego roku, aby ten 2011 byl lepszy od poprzedniego.




IP: Zapisane
ani101

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 83


Zobacz profil
« Odpowiedz #308 : 01 Stycznia 2011, 23:33:25 »
Łee, chciałabym takiego Mikołaja u mnie. Może by mnie zdzielił toporem, ale by mi to nie przeszkadzało. C:
Ja może dodam jutro, a może pojutrze, ale na pewno w przyszłym tygodniu.


IP: Zapisane

Nie ma mnie, umrzyłam. Produkuję temperadełka na Malcie.
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #309 : 02 Stycznia 2011, 14:28:25 »
 Dobra, znalazłem kapkę czasu więc mogę oceniać.
Belegor - Maraton cudny zwłaszcza tylna wyprostowana szponiasta łapa ^^ Ciakawe połączenie piór do gadziej skóry. Już sobie wyobrażam jak sobie popitala, szał w nogach hehe. Współczuje rysowania łusek, nieźle musiałeś się natrudzić. Taratoraks też niezły. Nie chciałbym dostać z ogona, dobry rozwalacz. Ładnie ułozona pancerna skorupa. Jedynie do czego mógłbym się przyczepić to prawa przednia łapa, bo porównując do lewej to szpony chyba powinny być w drugą stronę zagięte, ale to takie czepianie się szczegółów.
Niestety Tulerpetona mi nie chciało otworzyć, klasyczne ,,błąd sieci,, :(


IP: Zapisane

Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #310 : 04 Stycznia 2011, 15:03:23 »


a takie tam. Juz dawno narysowałem, ale dopiero teraz pogodziłem się ze skanerem ;P



IP: Zapisane
Rakszasa Maciej

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil
« Odpowiedz #311 : 04 Stycznia 2011, 15:46:28 »
andre, ten szczurek to Ryczypisk ?


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #312 : 04 Stycznia 2011, 17:18:42 »
Litości to BÓBR!!


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #313 : 04 Stycznia 2011, 17:22:49 »
A juz myślałem, że chomik bojowy xD

Minotaur sympatyczny, choc troche.... nazbyt foremny.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Aleksiej

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 86


Zobacz profil
« Odpowiedz #314 : 04 Stycznia 2011, 20:43:59 »
dołączę. Choć niebędą się wam podobać moje rysunki, nie będę dotrzymywał terminów i nie jestem wam tu do niczego potrzebny. Zgłaszam sie  ;D


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 18 19 20 [21] 22 23 24 ... 26    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry