Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 12 13 14 [15] 16 17 18 19    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misje (Czytany 107903 razy)
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #210 : 21 Kwietnia 2008, 20:38:08 »
Wow ale paker z ciebie pokonasz Khazia najgorszym zamkiem taa już to widzę a on ciebie rozwala Sylwanem.


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #211 : 23 Kwietnia 2008, 18:58:14 »
Nie sylvanem kochany. Lochem albo twierdzą. sylvan sie znudził :)


IP: Zapisane
POL_43

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 54

Zobacz profil
« Odpowiedz #212 : 23 Kwietnia 2008, 19:28:27 »
A mój kuzyn zabił Agraela 2 raz, kiedy już był Nikolaj i misja zakończyła się sukcesem.


IP: Zapisane
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #213 : 23 Kwietnia 2008, 20:03:18 »
A mój kuzyn zabił Agraela 2 raz, kiedy już był Nikolaj i misja zakończyła się sukcesem.

Da się? Jeśli tak to zawsze jakaś alternatywa. Mówisz misja zakończyła się sukcesem, ale skoro Agrael zginął z ręki Twojego kuzyna to kto potem zabił Nikolaja?


IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #214 : 23 Kwietnia 2008, 20:25:03 »
ja jak stanąłem w bramie to nie dało sie zakończyć gry. nawet jak zabrałem bohatera z przejścia :/


IP: Zapisane
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #215 : 23 Kwietnia 2008, 20:37:49 »
ja jak stanąłem w bramie to nie dało sie zakończyć gry. nawet jak zabrałem bohatera z przejścia :/

Ja kiedyś nawet podbiłem zamek Inferno i również misji nie dało się zakończyć, bo wtedy Godryk nie chciał mi wyruszyć po Nikolaja.


IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
placjusz czarodziej

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #216 : 27 Kwietnia 2008, 19:07:38 »
Myślałem, że problem nieaktualny, bo to było już dwano napisane, ale skoro jest user z tym problemem to:

Po tym, gdy odeprzesz wszystkie ataki pojawi się filmik i Izabela wysyła Godryka po Alarona. Na dole mapy pojawi ci się odkryta część mapy (tereny Demonów ; chyba prawy dolny róg) i to tam musisz wysłać Godryka. Możesz wziąść nawet całą armię, ponieważ będzie to ostatni wątek misji, a na twój zamek już nikt nie będzie najeżdżać. Potem, to już będą filmiki i następna kampania. Powodzenia...
fajnie ale nie wysyłasz go do alarona tylko do nikolaja :P


IP: Zapisane
sllwia82

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #217 : 03 Maja 2008, 15:16:14 »
Witam, ja tez z problemem:P, mam buty lewitacji i nie moge przejsc mostu(, probuje z kazdej strony i nie darady, nawet weszlam na wode z lewej strony mostu i  dalej nie moge przejsc, teren po drugiej stronie odkryty. Pomocy!!!



IP: Zapisane
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #218 : 03 Maja 2008, 15:29:15 »
Witam, ja tez z problemem:P, mam buty lewitacji i nie moge przejsc mostu(, probuje z kazdej strony i nie darady, nawet weszlam na wode z lewej strony mostu i  dalej nie moge przejsc, teren po drugiej stronie odkryty. Pomocy!!!

Skoro masz teren odkryty po drugiej stronie mostu to wystarczy na niego kliknąć i Izabela powinna pomaszerować przez wode. Jeżeli tego nie robi to może masz niewłaściwe buty, mówisz, że zdobyłaś buty lewitacji, ale może na nogach Izki są inne, upewnij się.
Jeżeli to nie pomaga to pewnie jakiś bug i potrzebny będzie patch. 


IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #219 : 03 Maja 2008, 16:38:08 »
Właśnie. ale jeśli nie masz butów LEWITACJI to są one pod ziemią w krypcie. i tak jak timothy powiedział kliknij na 2 koniec zerwanego mostu to sama izabela przejdzie. jeśli nie to jak mówi kolega zainstaluj patche. są one wymienione kilka postów wyżej.


IP: Zapisane
pokwa

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #220 : 21 Maja 2008, 07:14:21 »
Witam. Mam kłopoty z tą misją. Coś mi się wydaje, że wogóle powinnienem ją zacząć od nowa, zle może da się coś jeszcze zrobić. A więc zrobiłem wszystko - odbiłęm Isabel, zdobyłem łze Ashy itd. Z tym, że nie wiedziałem, gdzie jest ta łza Ashy i szukałem ją na tyle długo, ąe teraz w tym garnizonie przed zamkiem wroga jest m.in 1k arcydiabłów :D. Myślałem, ze trzeba ich jakoś pokonać, ale poprostu nie miałem szans. Przeczytałem cały temat i już wiem, że trzeba iść Godrykiem do tej bramy i wtedy pojawi się Nikolai. I tu jest właśnie problem. On się wogóle nie pojawia. Nie wiem czy to błąd gry czy może za długo już tą misje gram. Dodam tylko, że gram bez żadnych patchy. Licze bardzo na Waszą pomoc. Pozdrawiam


IP: Zapisane
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #221 : 21 Maja 2008, 16:50:05 »
Cytuj
Przeczytałem cały temat i już wiem, że trzeba iść Godrykiem do tej bramy i wtedy pojawi się Nikolai. I tu jest właśnie problem. On się wogóle nie pojawia

Musisz przejść przez bramę, ale nie tą z 1k Arcydiabłów tylko tą w prawym dolnym rogu mapy. Godryk znika i za turę pojawia się Nikolaj. Długość grania nie ma na to większego wpływu. Jeżeli robisz wszystko tak jak napisałem (z tą bramą), a nadal Ci nie akceptuje zadania to możliwe, że to jest bug i bez patcha nie obejdzie się.



IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
sircoth

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #222 : 24 Maja 2008, 20:09:10 »
Ja co prawda gram na wersji 1.60, ale nigdy w żadnej misji czy scenariuszu nie widziałem czegoś dziwnego. Może mam pecha?? Ale naprawdę jest to interesujące. Byłbym wdzięczny za screen, albo poradę co zrobić żeby dziwny nekromanta się ujawnił. Co prawda na gram na heroicznym, ale jakby pozbierać chłopów to da się rade.


IP: Zapisane
hathostet
Retired

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 376


..:: Elitarny redaktor ::..

Zobacz profil
« Odpowiedz #223 : 09 Czerwca 2008, 10:59:45 »
Ja może wyjaśnie tę sprawę z Bramami i Nikalajem trochę dokładniej ;)

Widzisz, garnizon przed zamkiem jest nie do obalenia, nią nie należy się w ogóle zajmować, naprzeciwko niej jest drugi garnizon, z mniejszym oddziałem i tam trzeba pokierować Godryka. Gdy przejdzie przez bramę i dojdzie do końca mapy zamiast niego  pojawi się Nikolaj. Stoczy bitwę z Agraelem (którą oczywiście musi przegrać), i misja zakończy się, o dziwo, sukcesem. Choć to trochę ironiczne, że aby wygrać misję, to król musi upaść  :/

W zasadzie kampania Heaven jest moim zdaniem dość nudna. najbardziej podobały mi się kampanie związane z Inferno, Necropolią, czy Akademią ;)


IP: Zapisane
hathostet
Retired

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 376


..:: Elitarny redaktor ::..

Zobacz profil
« Odpowiedz #224 : 09 Czerwca 2008, 11:05:29 »
O matko, nawet nie wiedziałam, że może się wydarzyć coś takiego. To dość osobliwy przypadek, w końcu, czy twórcy kampanii przygotowali to umyślnie, czy to tylko wypadek losowy z tym tajemniczym Nekromantą?


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 12 13 14 [15] 16 17 18 19    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.098 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry