Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: W jakiej scenerii ma być osadzona III edycja?
Współczesne Włochy
Średniowieczna Francja
Średniowieczna Polska
Powojenna Warszawa
Opcja dla autora

Strony: 1 ... 28 29 30 [31] 32 33 34    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia (Czytany 103035 razy)
Nebirios7

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Zwycięstwo albo Śmierć

Zobacz profil
« Odpowiedz #450 : 28 Kwietnia 2012, 21:29:34 »
Dzisiaj miał być lincz i mord mafii, tak? Niedziela... Nie przestrzegasz harmonogramu <hehehe>.


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #451 : 28 Kwietnia 2012, 23:18:08 »
Gdyby ktoś nie czytał sb: Przepraszam za spóźnienie, ale przez 5 godzin nie miałem prądu...

,,DOŚĆ NIEUDOLNOŚCI POLICJI'' - taki oto transparent został wywieszony przed komendą policji w Palermo. Miejscowi mieli dość kolejnych morderstw. Nikt już nie czuł się bezpiecznie. Nastroje te potęgowały działania policji, a właściwie ich brak. Stróże prawa byli bardzo nieskuteczni, albowiem nie znaleźli żadnego tropu. Dlatego też coraz większa liczba zwykłych ludzi zaczęła szukać morderców na własną rękę. Wprowadziło to niemały chaos.
Wśród tych pseudo bohaterów wyróżniła się jedna kobieta. Podrzuciła ona pod dom jednego z podejrzanych niewielki skrawek papieru, a na nim tekst: ,,Coś wiem. Dzisiaj o 22:55 na tutejszym placu.'' Giovanni oczywiście skorzystał z zaproszenia. Nie było to z pewnością rozsądne, ale poszukiwanie natchnienia wzięło górę.
O umówionej godzinie w umówionym miejscu stawił się Giovanni. Oprócz niego żadnej żywej duszy, wszyscy się pochowali. Aż tu nagle słychać strzały! Giovanni pada na ziemię. Po chwili uświadomił sobie, że nie było to wynikiem obrażeń, a zwykłego strachu.
Pisarz niepewnie podniósł się i spojrzał za plecy. Niedaleko niego leżała jakaś kobieta. Giovanni czym prędzej podbiegł do niej. Była przytomna, więc mężczyzna podał jej rękę i pomógł wstać. Ów kobieta była dość wysoka. Miała długie, proste, czarne włosy. Ubrana była w różową bluzeczkę z dużym dekoltem, w ciasne jeansy, a na nogach miała długie szpilki.
-Cholerne buty, ciągle się w nich przewracam. - Burknęła kobieta
-Nic, nic... się Pani nie stało? - Zapytał grzecznie pisarz jak gdyby chciał zwrócić uwagę kobiety, która nie dostrzegała jego obecność.
-Na szczęście nic. Ale stać, to się zaraz może. Mrrrraaauu... - Odparła kobieta i zaczęła powoli ściągać bluzkę.
Giovanni zamarł, nie wiedział co zrobić. Nie minęła chwila, a tajemnicza kobieta była w połowie naga. Co więcej, zaczęła się do niego przytulać. Pisarzowi jakby zrobiło się wtedy cieplej na sercu, ale ten stan nie trwał długo. Poczuł ogromny ból w okolicy brzucha.
-Mafijna kobieta. - Pomyślał Giovanni i odepchnął kobietę. Ta upadła uderzając przy tym głową o kamień. Uderzenie było na tyle silne, że dziewczyna zemdlała, a z powstałej rany tryskała krew. Przestraszony Giovanni zbadał leżącej puls.
-Nie żyje. - Pomyślał.
Dopiero teraz spostrzegł jak ogromny błąd popełnił. Źródłem kłucia nie był pistolet, nóż czy inne urządzenie jakie mu wtedy przyszło na myśl. W jego brzuch wbijał się pasek z ćwiekami, jaki kobieta miała na sobie.
-Cholera, co ja teraz zrobię?! - Złapał się za głowę Giovanni i zaczął uciekać w stronę domu.
Okazało się, że grupka ludzi widziała to zdarzenie. Nie domyślili się, że śmierć kobiety była dziełem przypadku. Zaczęli więc gonić pisarza z myślą, że ścigają mafiozę. Najpierw podłożona noga, potem kilka kopnięć w okolicę głowy. Giovanni zmarł.


Raelag1973 [ * ] - niewinny

Głosowanie:
Raelag1973 (Sylath, andre94nt, Agrael9996, Cahan)
Sylath (Nebirios7)
andre94nt (Raelag1973)


« Ostatnia zmiana: 28 Kwietnia 2012, 23:21:23 wysłane przez Niedziela » IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #452 : 28 Kwietnia 2012, 23:26:36 »
Ech umrzeć przez przypadek. Umrzeć, bo jakaś laska się przewróciła. Śmierć spowodowana okropnym nieporozumieniem. Na szczęście spisałem testament, w którym zapisałem wszystko na swoją córkę. A zamiast umrzeć mogłem się fajnie zabawić...




IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #453 : 28 Kwietnia 2012, 23:46:43 »
To już był ostatni akt walki. Nikt nawet nie widział jak to się stało. John został znaleziony martwy w swoim własnym domu.
Tego było już zbyt wiele. Miasto zaczęło pustoszeć. Jedynie dwóch facetów niezmiernie się cieszyło z przebiegu zdarzeń w Palermo. O zmarłym wspólniku szybko zapomnieli. Jak widać był zbyt słaby, by dalej podążać ich drogą. Może ta śmierć była im nawet na rękę? Bardzo ułatwiła im dalsze ukrywanie się. Bezproblemowo mordowali kolejnych niewygodnych pionków. Ich siatka przestępcza mogła więc kwitnąć w najlepsze.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=1aV9X2d-f5g" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=1aV9X2d-f5g</a>

andre94nt [ * ] - Czwarta ofiara mafii

Koniec! Pozostało czterech graczy, z czego dwóch należy do mafii.
WYGRYWA MAFIA!!!

Role:
Detektyw - Hellscream
Ksiądz - Hadrian
Mafia:
Sylath (Ojciec Chrzestny)
Fandor510
Agrael9996

Zaraz udostępnię forum mafii, a jutro dam krótkie podsumowanie.

Edit. Oto i forum mafii: http://stronaokotach.xup.pl/index.php
Mafiozi mieli te same nicki, natomiast ja byłem tam jako Pablo.
Forum miało tylko jeden temat, który służył do każdej dyskusji o grze.



« Ostatnia zmiana: 28 Kwietnia 2012, 23:52:31 wysłane przez Niedziela » IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #454 : 29 Kwietnia 2012, 00:00:15 »
A ja chciałbym powiedzieć, że jeśli nikt nie miałby nic przeciwko, to ja mogę poprowadzić kolejną edycję mafii. Dać niedzieli odpocząć i zagrać.
Prowadziłbym w klimacie średniowiecza, jeśli nikt nie ma nic przeciwko, to zacznę zarysowywać fabułę etc. Czekam na wszystkie za i przeciw do poniedziałku, a później się zobaczy.

PS: mam doświadczenie z reala. Kiedyś prowadziłem właśnie taką średniowieczną na hm.. 12 osób ?


IP: Zapisane
Nebirios7

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Zwycięstwo albo Śmierć

Zobacz profil
« Odpowiedz #455 : 29 Kwietnia 2012, 07:19:27 »
Ja po prostu wiedziałem, że Sylath i Agrael są w mafii. Na 100% byłem pewny Agraela ale tylko na 50% że Sylath, bo myślałem, że Raelag jest w mafii zamiast Sylatha.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #456 : 29 Kwietnia 2012, 07:21:10 »
To czemu nic nie pisałeś na ten temat? Nie pamiętam, byś mnie oskarżał.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Nebirios7

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Zwycięstwo albo Śmierć

Zobacz profil
« Odpowiedz #457 : 29 Kwietnia 2012, 07:32:40 »
Bo ciągle myślałem, że Raelag i Agrael są w mafii. Dopiero w ostatnim linczu zacząłem myśleć, że to kto inny i zagłosowałem na ciebie.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #458 : 29 Kwietnia 2012, 07:46:33 »
Pomysł andre mi się bardzo spodobał. Jestem zdecydowanie na tak i będę uczestniczyć.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #459 : 29 Kwietnia 2012, 09:28:22 »
Mi pomysł Andre bardzo odpowiada. Niedziela w końcu odpocznie i zagra z nami :). Na 100% będę uczestniczyć w grze.


IP: Zapisane
Nebirios7

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Zwycięstwo albo Śmierć

Zobacz profil
« Odpowiedz #460 : 29 Kwietnia 2012, 09:49:23 »
To ja też się zgłaszam, może będę intensywniej grał  :P


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #461 : 29 Kwietnia 2012, 10:37:02 »
Niedziela był bardzo dobrym MG, ale tak dla odmiany IV edycję może poprowadzić andre94nt. Ja już zgłaszam się do gry.


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #462 : 29 Kwietnia 2012, 10:56:36 »
To byłby dobry pomysł, a Niedziela pokazałby nam czy jest tak dobrym graczem jak MG. Sam chętnie pograłbym w klimatach średniowiecza, więc jak coś to się zapisuje.


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #463 : 29 Kwietnia 2012, 11:14:54 »
Akurat mam teraz trochę więcej czasu, więc nie byłoby problemu abym i IV edycję poprowadził. Ale skoro andre jest chętny, a inni się zgadzają, to nie widzę problemu. Zagrać oczywiście zagram, tylko nie będąc w mafii zapewne zostanę zabity już w pierwszym mordzie  ;D (No chyba, że ksiądz będzie mądrze działał   :P Ewentualnie ksiądz może jednak będzie bał się za mnie pomodlić, bo jeżeli będę w mafii to raczej jako Ojciec Chrzestny  :>)
Podziękowania dla Raelaga1973 za ten punkt uznania.

Wieczorem dodam podsumowanie trzeciej edycji.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #464 : 29 Kwietnia 2012, 11:21:59 »
Podziękowania dla Raelaga1973 za ten punkt uznania.
Oj tam oj tam.  ;D
To ja Ci dziękuję(mam nadzieję, że pozostali gracze również), za tą wspaniałą grę, którą prowadziłeś.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 28 29 30 [31] 32 33 34    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry