Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: W jakiej scenerii ma być osadzona III edycja?
Współczesne Włochy
Średniowieczna Francja
Średniowieczna Polska
Powojenna Warszawa
Opcja dla autora

Strony: 1 ... 11 12 13 [14] 15 16 17 ... 34    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia (Czytany 103271 razy)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #195 : 30 Grudnia 2011, 18:49:03 »
Andriej Bierieżko, robi interes na jednym z wielu barów w Piotrogrodzie. Dba przede wszystkim o zapewnienie dobrobytu sobie i swojej rodzinie. Jako zaś, że Lenin oferuje lepsze warunki życia od czasu przewrotu w Rosji niezachwianie stoi po jego stronie.


« Ostatnia zmiana: 30 Grudnia 2011, 18:51:28 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #196 : 30 Grudnia 2011, 19:06:22 »
Dymitrij Gylyski (dzięki Loczek ;)) jest właścicielem jednej z większych kamienic w stołecznym Piotrogrodzie. Utrzymuje się głównie z czynszów oraz wydzierżawienia pól w pobliżu Nowogrodu, które otrzymał w spadku po rodzicach. Miał żonę, która jednak zmarła na zawał. Wkrótce zaczął popadać w alkoholizm. Teraz jednak znalazł nowy cel w życiu, którym jest pasja do malarstwa historycznego. Podjął też działania w celu jakiegoś wypromowania siebie i przymilenia się nowym władzom. Starał się namalować obraz "Zdobycie Berlina", lecz brakowało mu do tego odpowiednich farb, brakowało mu też odpowiednich wiadomości oprócz zwykłych ogólników. Stara się zarobić na wyjazd do Berlina.



IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #197 : 30 Grudnia 2011, 20:10:21 »
Zresztą, możecie mi nie wierzyć. Poza tym chciałem po Sergei dać nazwisko Dragunov ale byłoby już chyba za bardzo naciągane  :D

I tak Raven najlepszy ^^

Tak do twojej wiadomości Sepu to mający kasę nie popierali komunizmu, bo owy ustrój psułby ich pozycję jako majętnych i wysoko postawionych. Także z całym szacunkiem, ale dalej jesteś podejrzany.


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #198 : 30 Grudnia 2011, 22:37:03 »
Zaczęło się, nadszedł ten dzień…
Plotki o amerykańskich dostawcach broni dość szybko się rozchodziły. Rosjanie wręcz ,,pokochali’’ tak nagle długie spacery, licząc na spotkanie z poszukiwanymi. Przybysze jednak nie byli głupi. Ukrywali się w zmyślnej kryjówce, ale to nie przeszkodziło im być na bieżąco z wieściami z Piotrogrodu. Przez cały dzień na szczęście nikt nie natrafił na ich trop. Po zmroku ludzie raczej niezbyt chętnie wyruszali na przeprawy, zrobiło się dużo spokojnej. Dlatego Amerykanie postanowili zaatakować jako pierwsi. Niedaleko ich kryjówki węszył Rosjanin imieniem Dimitrij. Ludzie nie wiedzieli o nim zbyt wiele. Raczej nie wysuwał się z tłumu, był małomówny, a i spotkać go było trudno, bo większość czasu spędzał w domu. Tym bardziej zainteresowali się nim Amerykanie. Gdy Dimitrij wracał po zmroku do domu spotkała go niemiła niespodzianka. Otwierał właśnie drzwi, gdy jeden z poszukiwanych ukradkiem podszedł do Rosjanina i jednym dźgnięciem w plecy uśmiercił Dimitrija. Nikt nie zauważył tego incydentu. A z pewnością nie widziały tego służby, które raczej zajęte były ochroną Lenina i jego współpracowników. Ostatecznie nie przejęto się w okolicy śmiercią Dimitrija. Ktoś uznał, że został zamordowany, gdyż był wrogiem komunizmu. Takie przypadki miały już miejsce, więc i to wytłumaczenie przypisano jego śmierci.


Imperator RHS [ * ]

Imperatorze (jak to brzmi  :lol: ), masz teraz prawo do jednego postu testamentu. Możesz w nim napisać co tylko chcesz. Wykorzystaj ten jeden post mądrze. Musisz go napisać do niedzieli do godziny 20.00

Było to pierwsze morderstwo mafii. Jutro rozdam punkty karne i rozpocznę pierwsze głosowanie.



IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
J'Bergo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 196


Без счастья жизнь это мука

Zobacz profil
« Odpowiedz #199 : 30 Grudnia 2011, 23:50:11 »
Ja, detektyw Dimitrij Kalarowicz zapisuje mój dom i majątek na rozwój naszego miasta. :paa:


« Ostatnia zmiana: 30 Grudnia 2011, 23:52:50 wysłane przez Imperator RHS » IP: Zapisane
Klikanie w J'Bergo na SB nic nie da  ;>
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #200 : 31 Grudnia 2011, 02:40:57 »
Nie mów, że detektyw padł już na początku. Good game po LoLowemu.


IP: Zapisane
Aleksiej

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 86


Zobacz profil
« Odpowiedz #201 : 31 Grudnia 2011, 10:34:13 »
O żesz! Detektyw na początku! No to nieciekawie, bez Detektywa będzie znacznie ciężej. Tazol, rozumiem cię, podejrzewaj mnie, jeśli chcesz. Ale mam nadzieję, że w końcu zrozumiesz że źle myślisz. Napisałem że nie interesuje go polityka po za tym.  :P Ale do rzeczy:

Sergei siedział na kanapie. Zastanawiał się nad morderstwem patrząc w śnieżycę za oknem. Postanowił to wszystko sprawdzić, ale na razie nie miał jak. Miał ochronę, broń, systemy. Ale jest wiele innych sposobów na morderstwo, takich które obeszłyby zabezpieczenia. O wiele więcej... trucizna chociażby. Popatrzył na ogień trzaskający w kominku. Miał nadzieję, że nie dojdzie do następnych morderstw.


IP: Zapisane
Falcon

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 31


Galeria piosenek w podpisie, wysyłaj swoje na PW!

Zobacz profil
« Odpowiedz #202 : 31 Grudnia 2011, 11:21:33 »
Slavoj po imprezie wrócił do domu nie do końca przytomny, jednak na tyle by zrozumień z tego co mówiono w telewizji że ktoś nie żyje. "Szkoda" pomyślał, aczkolwiek lepiej że on niż ja czy moi znajomi


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #203 : 31 Grudnia 2011, 11:46:29 »
Ja, detektyw Dimitrij Kalarowicz zapisuje mój dom i majątek na rozwój naszego miasta. :paa:
:-/ Trzeba było się ochronić...
Dymitrij właśnie próbował posprzątać w mieszkaniu, gdyż wszędzie leżały porozrzucane szkice, zapiski oraz notatki. Znalazł dzisiejszą gazetę, na pierwszej stronie pisało dużym drukiem: "Zamordowano najlepszego wywiadowce Lenina, kolejny atak białych diabłów!".
-Ci ludzie muszą być prawdziwymi profesjonalistami, skąd oni się dowiedzieli, że właśnie to on ich szuka! A może nakrywał ich na gorącym uczynku! Trzeba uważać na siebie, nie chodzić samemu i tym bardziej nie w nocy. Wrócę lepiej do sprzątania, w końcu ktoś musi uporządkować dom.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #204 : 31 Grudnia 2011, 12:53:35 »
Padał śnieg. Wiatr wiał z zachodu na wschód, trącąc swym ogonem sosny w pobliżu mego domu. Była może... No nie wiem, ważne, że nieopodal lasu znalazłem ciało. Tradycyjnie. Dostał kulką w tył głowy. Miał około trzydziestu lat, był młody. Pomyślałem, że trzeba go stąd zabrać - zwierzynę spłoszy. Ciągnąłem go po śniegu, a śnieg przybrał barwę blado - czerwoną. Paliłem rzadko, jednak teraz... Sami wiecie. Nie często widuje się trupy, szczególnie na pustkowiu. Znalazłem małą rzeczkę. Nim jednak pożegnałem się z nim... Okradłem go. Nie nie jestem złodziejem, jestem kolekcjonerem. Zbieram guziki, spinki, wyrafinowane noże. Czasem podbiorę jakiś szmal, ale brońcie Boże z chciwości!. Jestem biedny, a biednemu należy się jak psu miska. No, już miałem iść, gdy z odległości stu kroków usłyszałem strzał. Odwróciłem się gwałtownie, wyciągając śrutówkę. Ktoś do mnie celował, po chwili skapnąłem się, że ma na sobie garnitur a na nim jakąś naszywkę. Dziwne, bogacz? Zresztą już stąd spadam, muszę kupić gazetę.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #205 : 31 Grudnia 2011, 13:44:01 »
Borys o morderstwie usłyszał od klientów. Zbytnio się tym nie przejął. "Ot, kogoś zabili, czy to nie normalne w Piotrogrodzie? Eh.. to nie na moją głowę". Wrócił do układania butów w sklepie.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #206 : 31 Grudnia 2011, 14:44:34 »
Jak obiecałem:
Punkty karne:
+1 dla Agraela II za brak wpisu.

Rozpoczynamy pierwsze głosowanie. Potrwa ono do jutra (czyli do 1 stycznia) do godziny 20.00. Do tego czasu proszę aby wszyscy wysłali do mnie PW. W temacie wiadomości napiszcie proszę G1 (bardzo mi to ułatwi liczenie), a w treści proszę zawrzeć nick osoby, którą typujecie do odpadnięcia. Osoba która zbierze najwięcej głosów zostaje wyeliminowana. W przypadku remisu decyduje Ojciec Chrzestny.

Jutro morduje również mafia. Morderstwo o godzinie 22.00

Myślę, że pierwsze głosowanie to czas, kiedy powinny się zacząć dyskusje i aktywność o której wspominałem. Więc nie próżnujemy, tylko działamy  ;)


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #207 : 31 Grudnia 2011, 21:21:33 »
W gazecie pisano o mafii... Szaleją na ulicach Piotogrodu.

<Dostałem wezwanie do Piotogrodu. Chyba nie przyjmę. Banda Pijaków i  imbecyli... Pierdolo** biurokracja.>

<Hmm... Swoja drogą co sądzicie o Sławoju? Jest on dla mnie głównym podejrzanym, był pijany, gdyż chciał zapomnieć o popełnionej zbrodni.>

< Bogatych też nienawidzę... w końcu jestem komunistą, a ten bogaty Siergei pasuje do roli skurwys*** jak ulał!>

Wasyl położył się w łóżku, w międzyczasie opróżniając flaszkę, wypełnioną środkiem nasennym "Ultis". Spał trzy godzin.



IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #208 : 31 Grudnia 2011, 22:15:42 »
Dymitrij właśnie był w kawiarni i popijał mocną czarną, gdy usłyszał plotki o zabójstwie i jego sprawcy. "Dziwny jest ten, Michaił, może to on?". "To pewno Slavoj, ten pijak za butelkę dobrej wódki sprzedałby własną matkę". " A może to Sergei, ten to dopiero jest podejrzany, ciekawe skąd ma kasę na utrzymanie tej swojej wilii".

Michaił wydał się najbardziej prawdopodobnym sprawcą, choć były to tylko domysły. Postanowił już wychodzić, gdyż robiło się ciemno. Dopił szybko kawę i powoli wyszedł w kawiarni i udał się do domu. Nie było aż tak zimno, mimo, że zima już trochę jest, to nie widać jej wcale. Myślał w duchu, że to dobrze, przynajmniej nie poślizgnie się na lodzie. W domu postanowił od razu zabrać się za dokańczanie porządków, miał już poukładane notatki i szkice, ale zastanawiał się gdzie je umieścić. Położył je w końcu koło stołu, w dolnej szafce meblościanki. Potem poszedł już spać, jutro miał wcześniej wstać, miał sfinalizować zakup płótna, które nada się na tworzenie obrazu.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #209 : 31 Grudnia 2011, 22:42:43 »
Myślę, że pierwsze głosowanie to czas, kiedy powinny się zacząć dyskusje i aktywność o której wspominałem. Więc nie próżnujemy, tylko działamy  ;)

Mam wrażenie, że znów będzie to samo co w 1 grze.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 11 12 13 [14] 15 16 17 ... 34    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry