Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: W jakiej scenerii ma być osadzona III edycja?
Współczesne Włochy
Średniowieczna Francja
Średniowieczna Polska
Powojenna Warszawa
Opcja dla autora

Strony: 1 ... 22 23 24 [25] 26 27 28 ... 34    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia (Czytany 103273 razy)
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #360 : 20 Kwietnia 2012, 17:59:36 »
Salvador, chcąc odpocząć od komputera wybrał się na spacer. Miał przy sobie mały nożyk, bo nie chciał skończyć tak, jak Jacq, ofiara mafii. Co jakiś czas przyśpieszał krok lub oglądał się za siebie. Nagle ktoś klepnął go po ramieniu. Guererro jak poparzony wyciągnął nożyk. Spostrzegł, że to nie był żaden gangster, tylko jego przyjaciel, Miguel.
- Cholera, Salvador, po co ci ten nóż? - spytał znajomy Salvadora
- Mafia jest wszędzie, jeden student został zamordowany, nie chcę skończyć jak on - odpowiedział ze strachem
- Słuchaj, wracaj lepiej do domu, bo zadźgasz tu wszystkich na śmierć.
- Yyymm... dobra, skoro tak mówisz...
Salvador oddalił się od Miguela, zapominając o całej rozmowie. Podczas powrotu do domu postanowił, że nie da się zastraszyć kilku wyrostkom z ulicy, którzy nazywali siebie "mafią".
- Niech tylko spróbują mnie zaatakować. Będę gotowy na wszystko... - pomyślał maniak komputerowy.



IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #361 : 20 Kwietnia 2012, 18:24:06 »
Sylath, trudno to określić.

Wczytałem się mocno w te posty...I możecie mi wmówić, że po prostu przemawia przeze mnie zgryzota, że fandor510 rzucił się na ochłapy po mnie...Ale on śmierdzi.

Albo on świetnie blefuje, albo przedobrzył. Decyzję pozostawiam współgraczom.


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #362 : 20 Kwietnia 2012, 18:45:01 »
Hells ale ty się czepiasz tego, to ja za tego bana od fenira mógł bym się czepiać.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #363 : 20 Kwietnia 2012, 18:54:09 »
Hells oskarża tego, kogo chce. Ma takie prawo.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #364 : 20 Kwietnia 2012, 19:07:27 »
Hells ale ty się czepiasz tego, to ja za tego bana od fenira mógł bym się czepiać.

Hah, całkowicie pominąłeś moje oskarżenie i powróciłeś do jakiejś dawnej sprawy. Ignorowanie problemu nie sprawi, że zniknie. ^^


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #365 : 20 Kwietnia 2012, 19:09:59 »
Swoją drogą Hells jeżeli nie jesteś detektywem to dziwne jest to że wszystkich oskarżasz (no prawie) jak osoba osaczona która chce zwalić winę na wszystkich, co przywodzi mi coraz bardziej na myśl że to właśnie ty jesteś mafiozem.


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #366 : 20 Kwietnia 2012, 19:13:39 »
-Dobra chłopaki ja spadam, muszę pomóc babci.
-Czekaj zobacz newsa, znaleziono powieszonego bezdomnego, mówi się, że miał on coś wspólnego z mafią
-Ehh... nie zesrajcie się z tą mafią...NARA!-krzyknął młody człowiek, wybiegając przez drzwi miejskiego domu kultury.
"Srają się z tą mafią, jakby miała nas wszystkich pozabijać"-ta myśl nie dawała mu spokoju, ostatnimi czasami rzadko zdarzało mu się myśleć o czymś innym niż mafii. Pogrążony w myślach student nie zauważył postaci nadchodzącej z przeciwka... ogromnej postaci. Postać widocznie nie chciała ustąpić miejsca Conradowi. Łup, młodzian i tajemnicza postać zderzyli się barkami w wyniku czego ten pierwszy leżał na ziemi.

-Pacz jak le........-urwał słowo leżący gdy zobaczył, że przy nodze postaci stoi szczerząca kły wilczyca..."o kuźwa to Syberyjski Wlk" pomyślał chłopak po czym, wstając wypowiedział słowa- Przepraszam pana, to moja wina, że pana nie zauważyłem.
-Następnym razem uważaj dzieciaku, mogę mieć gorszy dzień...- rzekł Rosjanin po czym po woli odszedł.
                                               
                                            ***

-Conrad gdzie ty byłeś tak długo- zaczęła mówić chrypliwie jego babcia
-Mówiłem ci, że idę na próbę, poza tym spotkałem "Syberyjskiego Wilka"
-Kiedyś gdy byłam w Rosji znałam kogoś o takim przydomku...
-Babciu proszę Cię przypomnij sobie wszystko co wiesz-przerwał jej wnuk
-O ile się nie mylę był on Komandosem...tak jego jednostka mieściła się niedaleko wioski w której mieszkałam...nazywał się Wasyl Kołow czy jakoś tak. Był świetnym żołnierzem, umiał wykonać każdy rozkaz. Jego najlepszymi zaletami były honorowość i uczciwość. Gardził też terrorystami i mafią. Ogólnie stronił od ludzi ale zdarzały się wyjątki.
-Dzięki babciu, więcej mi nie potrzeba- po raz drugi student przerwał bezczelnie babci po czym wbiegł po schodach do swojego pokoju
-Ach ale on pędzi, zwolnił by trochę bo jeszcze się kiedyś zabiję- wypowiedziała staruszka i wzięła się za gotowanie obiadu

Reasumując bronie Hellsa, według mnie nie jest on w mafii, ponieważ nic z jego zachowania na to nie wskazuje. Sam oskarżałbym w pierwszej kolejności Reuela, bo tam gdzie są wielkie pieniądze, tam są i przekręty...i mafia. Raelaga bym raczej wykluczał, ale fandor który ma domniemane kontakty z mafią to dość ciekawe oskarżenie.

WIĘC LUDZIE ZOSTAWCIE HELLSA, BO JEŻELI NIE JEST ON W MAFII TO I TAK PEWNIE GO ZAMORDUJĄ... JEDYNE CO GO MOŻE URATOWAĆ TO MODLITWA KSIĘDZA. GŁOSUJCIE NA REULA LUB FANDORA

Fandor to stara sytuacja nie wracaj do tego... głosuje na ciebie nie z powódek prywatnych.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #367 : 20 Kwietnia 2012, 19:15:08 »
Kiedy rzucałem oskarżeniami w kierunku wielu innych osób, milczałeś. Kiedy tylko skierowałem je na Ciebie, od razu się odezwałeś i otwarcie oskarżyłeś mnie o bycie mafiozem, podczas gdy ja stwierdziłem, że zaledwie "śmierdzisz winnym". Tak jakbyś chciał skupić całą uwagę na mnie, ażeby Ci się aby krzywda nie stała. ^.^


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #368 : 20 Kwietnia 2012, 19:19:21 »
Piszesz co sam robisz w mniejszej mierze, ja tylko napisałem na początku żebyś się w końcu przestał boczyć, a co do tego to zachowujesz się trochę jak osaczony i stąd ja cię trochę podejrzewam a drugą osobą jest Reuel ale niech każdy mówi za siebie, swoje i twoje zachowanie muszę i ty też musisz zostawić do oceny innym i to fakt że nie zmienisz opinii innych tak łatwo.


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #369 : 20 Kwietnia 2012, 20:43:54 »
Wasyl idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie,, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, idzie, o, już nie idzie, bo zdechł.

Hellscream [ * ] - Niewinny

Głosowanie wyglądało tak: (w nawiasach osoby, które zagłosowały na danego gracza. Osoba pierwsza z lewej zagłosowała najwcześniej i tak stopniowo, aż ta pierwsza z prawej która zagłosowała najpóźniej) :

Hellscream (Cahan, Fandor510, Freezon)
Cahan (andre94nt, Hadrian)
Reuel (Sylath, Fenir)
Hadrian (Agrael9996)
Fandor510 (Hellscream)
Fenir(Raelag1973)

Tak więc z mojej wypowiedzi wynika, że z osób głosujących na Hellscream najwcześniej głos oddała Cahan, a najpóźniej Freezon.

O 22.00 drugi mord mafii. Wtedy też rozdam punkty karne.
Aktualna lista graczy:
1. Raelag1973
2. Hadrian
3. Belegor [ * ] - pierwsza ofiara mafii
4. Fenir
5. Reuel
6. Hellscream [ * ] - pierwsza ofiara linczów miasta, niewinny
7. Imperator RHS
8. fandor510
9. serafin [ * ] - samobójstwo, niewinny
10. Sylath
11. Freezon
12. andre94nt
13. Nebirios7
14. Cahan
15. Agrael9996




IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #370 : 20 Kwietnia 2012, 20:45:47 »
Zawsze podziwiałem Twoją wyobraźnię  ;)


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Agrael9996

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Twój pan i mentor.

Zobacz profil
« Odpowiedz #371 : 20 Kwietnia 2012, 20:48:20 »
O lol,nie mogę przestać się śmiać xD


IP: Zapisane
Gdy rzucasz mi przed odnóża rękawicę, zastanów się czy nie roztopi się ona pod wpływem mojej aury.

Albowiem zwą mnie Agrael - jam zwykły żołnierz w wielkiej wojnie, a wojna wymaga poświęceń.
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #372 : 20 Kwietnia 2012, 21:16:06 »
Tekst mocny  :D

Amadeo nie mógł uwierzyć własnym uszom, gdy wychodził z domu i zaczepiła go jego starsza sąsiadka i opowiedziała mu o straszliwym linczu na Wasylu, rosyjskiemu imigrantowi. Gdy doszedł do pracy i porozmawiał chwilę z pracownikami poszedł na zaplecze, by się zastanowić czemu to zrobiono i kto to zrobił. Podobno było ich trzech, ale kim oni byli nie wie. W końcu Palermo to duże miasto i mógł zrobić to każdy. Pytanie, które sobie zadawał, czy wśród linczujących nie było kogoś z mafii?

P.S. Jakie emocje!


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Agrael9996

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Twój pan i mentor.

Zobacz profil
« Odpowiedz #373 : 20 Kwietnia 2012, 21:18:07 »
Muza pasująca do teraźniejszej sytuacji : http://www.youtube.com/watch?v=520Dt7AEMe0
ze względu na emocje :d

Wiadomość doklejona: 20 Kwietnia 2012, 21:21:49
Six 'n' stones medley - oficjalna muzyka tej zabawy :d


« Ostatnia zmiana: 20 Kwietnia 2012, 21:21:49 wysłane przez Agrael9996 » IP: Zapisane
Gdy rzucasz mi przed odnóża rękawicę, zastanów się czy nie roztopi się ona pod wpływem mojej aury.

Albowiem zwą mnie Agrael - jam zwykły żołnierz w wielkiej wojnie, a wojna wymaga poświęceń.
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #374 : 20 Kwietnia 2012, 21:26:50 »
Isabell dręczyły wyrzuty sumienia. Musiała na kogoś zagłosować, a Wasyl wydawał się najbardziej prawdopodobny by być mafiozem. Okazało się, że był niewinny... Jestem teraz mordercą- pomyślała dziewczyna- przez moje szybkie sądy zginął niewinny człowiek. Na taką zbrodnię nie ma odkupienia... Ale jeśli nie Rosjanin, to kto? Ten ktoś musiał dobrze znać ofiarę, albo mieć jakieś korzyści z jej śmierci... Na pewno jest ich więcej niż jeden, pytanie kto... Nigdy nie lubiła Syberyjskiego Wilka, ale to nie znaczy, że chciała śmierci niewinnego- na przyszłość bardziej się zastanowię nad swoimi decyzjami- postanowiła.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Strony: 1 ... 22 23 24 [25] 26 27 28 ... 34    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry