Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: W jakiej scenerii ma być osadzona III edycja?
Współczesne Włochy
Średniowieczna Francja
Średniowieczna Polska
Powojenna Warszawa
Opcja dla autora

Strony: 1 ... 26 27 28 [29] 30 31 32 ... 34    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia (Czytany 103268 razy)
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #420 : 25 Kwietnia 2012, 21:48:48 »
Kiedy Isabell dowiedziała się, że pożyje jeszcze tylko kilka dni, postanowiła spędzić je jak najlepiej- przechodząc wszystkie gry na poziomie trudnym. Wiedziała, że nikt nie uwierzy w jej niewinność pomimo oczywistych faktów. Nie była zła na tych głupców, raczej ich rozumiała. Sama dochodziła do zupełnie innych wniosków. Tak samo jak Marcello nie był dla niej kandydatem na mafioza, ale inni uparli się, że jest winny, więc ich poparła. Teraz ma za swoje, zrobią z nią to samo. Po niej miastowi chcieli zabić jeszcze inną osobę, ale dziewczyna nie wiedziała czy ten facet jest winny. Doza czarnego humoru kazała jej teraz pogratulować mafii sprytu, a mieszkańcom głupoty. Bo dlaczego ona? Bo była dziewczyną? Nawet nie miała motywu. No i co z życiem innych osób po mojej śmierci? Co się stanie z moim psem? No cóż- stwierdziła Isabell- raz się żyje, raz się umiera... Przynajmniej się zrespię i będę ich straszyć jako duch  :P .


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #421 : 26 Kwietnia 2012, 16:53:57 »
Salvador dowiedział się o śmierci Amadeo w lokalnej gazecie. Zaczynał już mieć dość tych cholernych wyrostków. Postanowił, że zamiast siedzieć w domu jak jakiś odludek, odważy się stawić czoło mafii. Wyciągnął Desert Eagle, amunicje do niego i ruszył w miasto polować na zabójców.
- No kochasie, myśleliście, że sprzątacz stanie się łatwą ofiarą? Zapewnie Wam takie piekło, że nawet inne gangi wam nie pomogą... - pomrukiwał Guerrero.



IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #422 : 26 Kwietnia 2012, 17:57:46 »
Pistolet. Ok, obywatel może mieć na niego licencję. Jednak takiego byka byle gdzie się nie dostanie. Ciekawe, zwykły człowiek raczej takiej broni by nie nosił.
Pistoletu nie nosisz, by polować na zabójców, tylko by się chronić przed linczem, bo wiesz, że jesteś zagrożony.

Pogrążyłeś się  :)


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Agrael9996

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Twój pan i mentor.

Zobacz profil
« Odpowiedz #423 : 26 Kwietnia 2012, 18:21:47 »
Ale się wkopałeś,mówiąc o Desert Eagle. Kto ma niby uwierzyć,że polowałeś na zabójców? Zapewne na swoje nowe ofiary. ;)
Będę na cb głosował.


IP: Zapisane
Gdy rzucasz mi przed odnóża rękawicę, zastanów się czy nie roztopi się ona pod wpływem mojej aury.

Albowiem zwą mnie Agrael - jam zwykły żołnierz w wielkiej wojnie, a wojna wymaga poświęceń.
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #424 : 26 Kwietnia 2012, 18:25:09 »
Ale się wkopałeś,mówiąc o Desert Eagle. Kto ma niby uwierzyć,że polowałeś na zabójców? Zapewne na swoje nowe ofiary. ;)
Będę na cb głosował.
Pistolet. Ok, obywatel może mieć na niego licencję. Jednak takiego byka byle gdzie się nie dostanie. Ciekawe, zwykły człowiek raczej takiej broni by nie nosił.
Pistoletu nie nosisz, by polować na zabójców, tylko by się chronić przed linczem, bo wiesz, że jesteś zagrożony.

Pogrążyłeś się  :)
Oj, żebyście się panowie nie zdziwili... :)


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #425 : 26 Kwietnia 2012, 20:17:28 »
Đôi khi các thợ săn trở thành con mồi, như thường là trường hợp. Đó là không có ngày hôm nay khác nhau. Khi ngửi Salvador, thâm hiểm bắt đầu theo một số kỳ lạ.Luôn luôn tuân theo chỉ có một, bởi thời gian này đã được thay thế bởi một người khác. Vì vậy tối đến. Salvador không ai săn bắn, nhưng họ bị săn đuổi ông. Đường phố trống rỗng, một shot với một khẩu súng trường bắn tỉa là đủ. Tử vong.

Freezon [ * ] - niewinny

Głosowanie:
Freezon (Agrael9996, Sylath)
Agrael9996 (Freezon)
Raelag1973 (Cahan)
Cahan (Raelag1973)

Zaraz punkty karne.


« Ostatnia zmiana: 26 Kwietnia 2012, 20:19:46 wysłane przez Niedziela » IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Agrael9996

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Twój pan i mentor.

Zobacz profil
« Odpowiedz #426 : 26 Kwietnia 2012, 20:20:31 »
NIEWINNY?! TO JAKAŚ POMYŁKA?! o.O

Niedziela,ta ortografia Cię zgubi. Ukratkiem?


IP: Zapisane
Gdy rzucasz mi przed odnóża rękawicę, zastanów się czy nie roztopi się ona pod wpływem mojej aury.

Albowiem zwą mnie Agrael - jam zwykły żołnierz w wielkiej wojnie, a wojna wymaga poświęceń.
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #427 : 26 Kwietnia 2012, 20:33:42 »
Domyślałam się, że Freezon jest niewinny. Nie miał motywu, a ten jego zaciesz jak postanowiliście go uśmiercić  :rolleyes: Jestem pewna na 80%, że mafiozi to Raelag (90%) i Agrael (70%). Powody: nie głosowali na fandora, a na mnie, Raelag ma silny motyw, Agrael ogółem jakoś mocno mafią zalatuje.Teraz pewnie mnie zlinczujecie, ale co tam  ;D


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Agrael9996

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Twój pan i mentor.

Zobacz profil
« Odpowiedz #428 : 26 Kwietnia 2012, 20:34:46 »
zepsuję wam zabawę i przetłumaczę,co napisał Niedziela:

Czasem myśliwy staje się ofiarą, jak to zwykle bywa. Nie inaczej jest dzisiaj. Kiedy zapach Salvador, zaczął badać pewne publicznego la.Luon zawsze stosuj tylko jeden, w tym czasie został zastąpiony przez inny. Więc nawet. Salvador nie polowanie, ale ścigany go. Pusta ulica, strzał z karabinu snajperskiego to za mało. Śmierć.


Wiadomość doklejona: 26 Kwietnia 2012, 20:36:23
Tłumaczenie niedokładne,bo z google translate


IP: Zapisane
Gdy rzucasz mi przed odnóża rękawicę, zastanów się czy nie roztopi się ona pod wpływem mojej aury.

Albowiem zwą mnie Agrael - jam zwykły żołnierz w wielkiej wojnie, a wojna wymaga poświęceń.
Nebirios7

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Zwycięstwo albo Śmierć

Zobacz profil
« Odpowiedz #429 : 26 Kwietnia 2012, 20:38:37 »
Przepraszam że nie głosowałem, ale nie miałem dostępu do internetu dzisiaj, tylko w południe chwilkę ale nie zdążyłem wysłać wiadomości bo prąd wyłączyli :(


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #430 : 26 Kwietnia 2012, 20:38:46 »
Od samego początku udowadniałem swoją niewinność. Lecz nikt mnie nie słuchał. Mieszkanie i cały w nim znajdujący się sprzęt sprzedajcie, a pieniądze, które z tej sprzedaży otrzymacie, oddajcie schronisku dla bezdomnych małp w okolicy Czarnobyla. Dziękuje, Amen.


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #431 : 26 Kwietnia 2012, 20:40:42 »
Domyślałam się, że Freezon jest niewinny. Nie miał motywu, a ten jego zaciesz jak postanowiliście go uśmiercić  :rolleyes: Jestem pewna na 80%, że mafiozi to Raelag (90%) i Agrael (70%). Powody: nie głosowali na fandora, a na mnie, Raelag ma silny motyw, Agrael ogółem jakoś mocno mafią zalatuje.Teraz pewnie mnie zlinczujecie, ale co tam  ;D
Mogę Cię zapewnić, że nie jestem mafiozem. Co prawda nie mam dowodów, na poparcie moich słów, ale jestem niewinny i tyle.  ;D


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #432 : 26 Kwietnia 2012, 20:53:23 »
Fajnie, że przypomniałeś o linczu wiesz... Zawsze zaglądam, czy sie nic nie dzieje i do tej pory przypominałeś, a tu lipa. No nic, pewnie odpadam...


IP: Zapisane
Nebirios7

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Zwycięstwo albo Śmierć

Zobacz profil
« Odpowiedz #433 : 26 Kwietnia 2012, 20:56:08 »
andre94nt nie martw się ja też pewnie odpadnę  ;D


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #434 : 26 Kwietnia 2012, 20:56:17 »
Wystarczy ruszyć się i zobaczyć harmonogram kilka stron wcześniej.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Strony: 1 ... 26 27 28 [29] 30 31 32 ... 34    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 23 zapytaniami.
                              Do góry