Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4 5 6    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia Edycja VI (Czytany 24053 razy)
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 22 Czerwca 2012, 23:33:42 »
Rozpoczynamy pierwsze głosowanie. Potrwa ono do jutra do godziny 20.00. Proszę, aby to tego czasu wszyscy wysłali do mnie PW. W temacie napiszcie proszę G1. W treści zaś nick osoby, którą typujecie do odpadnięcia. Osoba z największą liczbą głosów odpadnie. Zaznaczam, że w linczu będę ujawniał głosy według kolejności ich wysyłania (czyli tak jak to wcześniej robiłem).

No i punkty karne za brak wpisu:
Po jednym:
-fandor510
-Psychol55
-Reuel


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 23 Czerwca 2012, 08:56:39 »
Widzę, że nikt dyskusji nie chce rozpocząć, więc może ja zacznę  8)
Najpierw mord- Hadrian, dość oczywisty wybór, gdybym był kapłanem, a pierwszy mord byłby na kimś innym, to pomodliłbym się za niego. "Szpiegowanie" w poprzedniej edycji zrobiło swoje. Natomiast jeśli chodzi o tekst mordu, to widać tutaj ewidentne nakierowanie na Raelaga-Agraela. Tylko on nie używa w ogóle polskich ogonków. Mimo wszystko, w myśl zasady: "Patrz na mord, ale go nie czytaj" nie przykładałbym temu większej uwagi. Wydaje się aż nazbyt oczywiste, że mafia chce na niego zrzucić trop. Pawek-hmmm, dla mnie analogicznie co do R-A. Podwójne zrzucenie tropu na innych, sprytnie  ;) Paradoksalnie odradzam głosowanie na w/w dwójkę, bo zapewne jest to czysta podpucha. Nie ma co opierać się na tekście mordu, wykluczyłbym w/w dwójkę z bycia mafiozami. Mój dzisiejszy głos bd strzałem. Poczekam z nim jeszcze do wieczorka, a potem kogoś przylosuję.


« Ostatnia zmiana: 23 Czerwca 2012, 10:24:48 wysłane przez [DD]Revold » IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Kha Beleth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 60


Ogień trawi wszytko. No prawie. Nie mnie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 23 Czerwca 2012, 09:58:33 »
Andreiv siedział w niewielkim saloniku swojego domku (w tym domu znajdował się jego pub) i czytał poranną gazetę. Nagłówek ukazywał straszliwą treść: Pierwsza ofiara Mafii!!!. Przerażony zrozumiał, że teraz miasto będzie chciało odpowiedzieć. Zaczął się zastanawiać nad tym, kto mógłby zabić niewinnego człowieka...


« Ostatnia zmiana: 23 Czerwca 2012, 10:06:09 wysłane przez Kha Beleth » IP: Zapisane
Forumowa Mafia

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 23 Czerwca 2012, 10:22:29 »
Johny energicznie wyszedł z domu. Wpadł do kawiarni. W przerwie szybko zobaczył przerażające nagłówki gazet. Wszystko zaczęło mu się układać w spójną i logiczną całość… Ale najpierw musiał jeszcze zrobić jedną rzecz…
A mi się wydaje, że to właśnie Pawek jest w mafii. I tym swoim opisem chciał odciągnąć od siebie uwagę. Dzisiaj głos na niego.

Wiadomość doklejona: [time]23 Czerwiec 2012, 11:49:48[/time]
Chciałem ogłosić, że Raelag-Agrael jest obecnie w przeprowadzce i nie ma już dostępu do Neta. Utrzymuje z nim kontakt, więc jeśli to nie problem, to dopóki nie odzyska Neta będę wklejał tu jego przemyślenia i historyjki, które mi wyśle. Będę też za niego głosował.

P.S> Sorry za doklejenie, ale uważałem to za ważne info.



Przy okazji- jego pierwsze słowa:
Okhił nagle wpadl na pewien pomysl… Poszedl do niewielkiego pubu w okolicy, gdyz przypomnial sobie, ze wlasnie tam znajduje sie jego stary kumpel zza czasow wojny- Andreiv Lubacov. Udalo sie. Spotkal go.
-   Witaj Andreivie. Musimy pogadac. Doskonale wiesz o czym. Zamieniam sie w sluch…



« Ostatnia zmiana: 23 Czerwca 2012, 11:53:42 wysłane przez Forumowa Mafia » IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 23 Czerwca 2012, 12:24:32 »
Francuski pisarz po wielu szkołach, których dyplomy wisiały na ścianach zaczął bazgrać notatki na kolejny bestseller. Wiedział że jeżeli następna książki nie uda się dobrze sprzedać będzie bankrutem. Zastanawiał się czy nie opisać swojego życia z czasów którejś ze szkół ale żadna nie była materiałem na bestseller. Zmartwiony postanowił że następną książką będzie "Historia Mafii", gdyż ostatnimi czasy kryminały stawały się coraz popularniejsze.
Jean Charpentier Levittoux zaczął bazgrać...



IP: Zapisane
Kha Beleth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 60


Ogień trawi wszytko. No prawie. Nie mnie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 23 Czerwca 2012, 12:55:42 »
Andriev był zadowolony z odwiedzin Okhiła.
- Przyjacielu, czasy są niepewne. Domyślam się, że słyszałeś o wczorajszym morderstwie. Goście mówią, że widzieli zamachowca. Podobno to jakiś weteran wojenny. Nazywa się
John...
 
Oddaję głos na Forumową Mafię. Dlaczego? Forumowa Mafia zrobił z siebię swego rodzaju ofiarę: "Al Capone gnębił jego rodzinę". :phi:  Wg. mnie to on jest mafiozą.


IP: Zapisane
Forumowa Mafia

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 23 Czerwca 2012, 14:15:50 »
Kolejna wiadomość od Raelaga.
-hmmm… Byc moze. Mi sie jednak wydaje, ze to ten dziennikarz, Harry Warden. Nawet mam przeciw niemu pewne dowody… Cicho, idzie tutaj.


IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 23 Czerwca 2012, 14:45:58 »
Harry wyszedoll do baru, by napi się z kolegami. Miał co oblać - został on bowiem przeniesiony do działu z wiadomościami międzynarodowymi. W barze Harry zobaczył kogoś, kogo nie widział od ponad roku - swoją ex z jej nowym narzeczonym.
- Proszę, proszę, kogo my tu mamy? - powiedział narzeczony.
- Nick Califax, czego ode mnie chcesz? - zapyta Harry.
- Nic, tylko pogadać. Jak tam ci się życie układa? Nadal mieszkasz z siostrunią?
- Tak, a co? Przeszkadza ci to?
- Nick, kochanie, już przestań się z niego naigrywać - powiedziała była żona Harry'ego.
- Zamknij mordę, Susan! Przecież wiesz, że nie wolno ci nic mówić w towarzystwie! - krzyknął Nick.
- Ej, ej, jak ty się odzywasz do mojej byłej żony? - wtrącił się Harry. - Zachowuj się jak dżentelmen!
- A co cię to obchodzi?! A masz! - w tym samym momencie Nick uderzył Harry'ego w skroń...



« Ostatnia zmiana: 23 Czerwca 2012, 14:48:01 wysłane przez Pawek » IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Kha Beleth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 60


Ogień trawi wszytko. No prawie. Nie mnie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 23 Czerwca 2012, 15:28:46 »
Andriev potarł w zamyśleniu brodę. Powoli, ściszonym głosem, powiedział:
- Ten cały Harry... Nie... Nie wydaje mi się... Wczoraj był u mnie ten John. Miał przy sobie pistolet. Wątpię, by to był zwykły straszak...

Obsłużył gości i mówił dalej:
- Harry nie ma za bardzo pieniędzy, a komuniści (czyt. mafiozi )są bogaci. Ten żołnież miał bardzo dużo pieniędzy... Wg. mnie to on jest tym kłamliwym bolszewickim psem (czyt. mordercą).


IP: Zapisane
Forumowa Mafia

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 23 Czerwca 2012, 16:47:06 »
Raelag:
-Za pozno. Juz zdecydowalem…- powiedzial Okhił i natychmiast wypadl z pubu nie placac nawet za rachunek…


IP: Zapisane
Kha Beleth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 60


Ogień trawi wszytko. No prawie. Nie mnie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 23 Czerwca 2012, 16:51:17 »
Andriev zdumiony reakcją Okhiła przyglądał się jego na wpół opróżninej szklance. To nie w jego stylu - myślał - Czyżby Okhił był w mafii?. Rosjanin odtrącił od siebie tę myśl ale postanowił bacznie przyglądać się dawnemu znajomemu.
- Ach. Nikomu już nie można ufać na tym Leninowskim świecie (czyt. złym świecie) - westchnął.



IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 23 Czerwca 2012, 18:02:54 »
-Piwo, szkoda, że nie jesteś kobietą, gdybyś było to bym się z tobą ożenił - mówił Damian, wycierając ręce w brudny fartuch, powoli chodząc w kółko - Szkoda, że  nie jesteśmy w mej ojczyźnie, to co oni tu nazywają piwem, nie może się równać z naszym ojczystym, złocistym trunkiem - mówił piwowar dalej, krążąc w koło - młody Petr (pomocnik piwowara) mówił o jakimś zabójstwie, mafia... e tam pewnie był komuś winny pieniądze, koniec tego dobrego czas iść spać - powiedział Damian i udał się do łóżka.

Cóż dzisiaj pierwszy lincz, a że nie ma innego punktu zaczepnego głosuje na Pawka. Mafia popełniła błąd pisząc o Pawku w mordzie, może chcieli go w ten sposób ukryć.


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 23 Czerwca 2012, 18:26:24 »
W orkiestrze, w której grał John, co chwilę ktoś wspominał o mafii. Było wielu podejrzanych, ale najczęściej słyszało się imię Harry.
-Ja ci mówię John, ten Harry na pewno ma z tym coś wspólnego.
-Ech Sam, mówisz mi o tym cały dzień, może jest w mafii, a może nie jest. Niedługo się wszystko wyjaśni...



IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 23 Czerwca 2012, 19:45:37 »
Cóż, tak jak myślałem, nic ciekawego nie wynikło.
Wciąż odradzam głosowanie na Pawka, ale to już Wasz wybór.
Przylosowałem i padło na Fenira.
Nie szukajcie w tym drugiego dna, czysty strzał  ;)
Pozostaje cierpliwie czekać na lincz i mord.


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 23 Czerwca 2012, 20:14:52 »
Mega-hit, 30 tấn ném một thách thức
Chuyển giao các trong số hàng ngàn bàn tay, làm công việc
Vết bầm tím, sẽ thực hiện trên con đường
Tôi thấy sợ hãi trong đôi mắt của bạn!
Bạn sẽ được nằm trên sàn nhà
Bạn đang sợ hãi và đó là chà!

Hãy cho tôi chiếc nhẫn, vòng, một khi bạn tiêu diệt nó, chỉ cần tiêu diệt bạn!

Tôi thấy sợ hãi trong đôi mắt của bạn, nó là khá bình thường
Xơ vữa động mạch là một tự nhiên giống như bạn năm lần
nếu bạn có mong muốn?
Đây là thép, và ngày hôm nay antymoc đè bẹp bạn!
So với khối, và nhấn lớn
Cho tôi biết, bạn sẽ bây giờ?

Hãy cho tôi chiếc nhẫn, vòng, một khi bạn tiêu diệt nó, chỉ cần tiêu diệt bạn!


Pawek [ * ] - niewinny, Pierwsza ofiara linczów miasta

Pawek (Forumowa Mafia, Raelag-Agrael, Fenir, Raelag1973)
Fenir ([DD]Revold)
Psychol55 (Pawek)
Forumowa Mafia (Kha Beleth)


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Strony: 1 2 [3] 4 5 6    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry