Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8 9    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia- Edycja Siódma (Czytany 38725 razy)
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #75 : 29 Sierpnia 2012, 20:23:00 »
Testament Zenona Dusigrosza.
Sorry, że tak późno ale pojechałem na przejażdżkę rowerową.
1. Mafia jest głupia lub tchórzliwa, eliminuje najbardziej niebezpieczne osoby, zamiast podpuszczać na nie miastowych, mieli idealną sytuacje do nagonki na mnie, a zamiast tego mnie zabili.
2. Graty dla mafii sprzątnęliście księdza.
3. Modliłem się za Arwimarta, chyba popełniłem błąd, ale nie spodziewałem się, że mnie sprzątną.
4. Moje podejrzenia padają głównie na Arwimarta, znam go dość dobrze, a on mnie, więc wiedziałby, że jestem niebezpieczny. Do oskarżenia można dodać jeszcze jego dziwne reakcje na ataki.
5. Dalszymi podejrzanymi są Cahan i Psychol. Oboje piszą dużo, kłócą się, oskarżają sporo osób itp. Do tego Psychol kłamie, że jest księdzem.
6. Forumowa Mafia pewnie nie jest detem ani OC, OC który by zrobił coś takiego zostałby nazwany przez wszystkich idiotą. Po prostu pewnie chciał udaremnić jeden mord.
7. Loczek jest zbyt bierny jak na mafioza.
8. Pawek zachowuje się za głupio na mafie.
9. Przykro mi, że straciliście księdza :(
10. Przykro mi też, że nie mogłem zacząć wszystkimi manipulować, gdybym pożył ten dzień dłużej.


Streszczenie tego co wyżej:
Zlinczujcie Arwimarta jeżeli będzie niewinny, a w mordzie nie padnie Cahan, Loczek lub Psychol zacznijcie ich podejrzewać. Mafia usuwa "wybitne" osoby, a oni pasują mi do tego słowa. Podejrzewam też, że w mafii są w miarę młode osoby które dobrze znają Niedziele, Loczka, Cahan, a takich starych wyjadaczy jak Psychol czy Serafinek lub andre już mniej. 


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : 29 Sierpnia 2012, 21:04:23 »
Testament Fenira wiele wyjaśnił. Ciężki wybór na kogo głosować, na Psychola fałszywego księdza, czy na Armiwarta- naczelnego podpuszczacza?
Mam swoje top 3: Armiwart, Psychol i Forumowa Mafia.
Odnośnie punktu piątego testamentu- Psychol mnie oskarża, to i się z nim kłócę  ;) Obecnie podejrzewam tylko moje top 3.
Myślę, że Kocica, Raelag, kamilwol są niewinni.
Co do Loczka, andre, Pawka i Serafinka póki co nie mam zdania.

-Ruszać tą łopatą, szybciej! A ty jak ćwoku tym dźwigiem kierujesz?!- Zuzanna z pasją wypełniała swoje obowiązki. Wykonywany zawód sprawiał jej prawdziwą przyjemność.
- Pani kierownik…- jej zastępca Mirek pojawił się niewiadomo skąd .
-Tak?
- Mamy 5 litrów wódki i 10 piwa… No i czy pani kierownik napiłaby się z nami. – Mirek przybrał debilny uśmiech- Bo bez pani kierownik to co to za impreza!
- Sorry, ale nie mogę. Prowadzę, trzeźwa muszę być.
-Koń to nie auto, zna drogę do stajni.
- A kuzyn Wiesiek to nie pies i nie chce siedzieć przy budzie.
- Znowu ci się naprzykrzał?- zastępca Zuzanny przestał się podlizywać i zaczął wreszcie mówić do niej na „ty”.
-Ano, idioci nigdy się nie nauczą. Ale za to widziałam na sprzedaż ładny dom w Zakopanym…
-A, budowa?- budowniczemu opadła szczęka, a oczy zrobiły się wielkie jak pięciozłotówki- Przyślą nam tu unijnego urzędasa, co nie pozwala na godziwe warunki pracy…
- Nie jesteście dziećmi chłopaki, nauczycie się lać i chlać, jak nikt nie widzi. Tylko ta przerwa półdniowa, będzie dla was problemem. Zresztą- panna Świerk przełknęła ślinę- mój „narzeczony” stanowi za duży problem. Może by go na budowę wysłać- zadumała się kierownik- w końcu mało kto ma tyle cementu zamiast mózgu…



IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #77 : 29 Sierpnia 2012, 21:16:20 »
Lepiej glosuj na Armiwarta - z mojej nędznej próby "prowokacji" nic nie wyszło i jestem pewien, że to Amiwart jest dzisiejszym kandydatem na lincz i to na niego powinnaś głosować.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Forumowa Mafia

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #78 : 29 Sierpnia 2012, 21:24:15 »
Ja głosuje na andre94nt, czyli mafioze.


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #79 : 29 Sierpnia 2012, 21:37:49 »
Manfred Rösler-Polak został porwany i naćpany alkoholem. Znaleziono go martwego z 5 promilami we krwi. Niestety, miasto zabiło złą osobę…

Druga Ofiara Linczu Miasta- Armiwart (niewinny)

Głosy:
- Armiwart (Pawek, Loczek, Kocica, Cahan)
- Cahan (Psychol55)
- Loczek (Armiwart)
- Kocica (SeRaFiNeK)
- andre94nt (Forumowa Mafia)


Punkty karne:
- Raelag11 (2,5 pkt. karnego; ogółem- 7 pkt.= samobójstwo, niewinny),
- kamilwol123 (2,5 pkt. karnego; ogółem- 7 pkt.= samobójstwo, niewinny),
- andre94nt (2,5 pkt. karnego; ogółem- 5 pkt.= samobójstwo, WINNY).

3 mieszkańców nie wytrzymało presji i popełniło samobójstwo. 2 miastowych i 1 mafiozo...

Spis treści:
Pierwsze morderstwo mafii- strona 2
Pierwszy lincz miasta- strona 3
Drugie morderstwo mafii- strona 5
Drugi lincz miasta- strona 6

Rozpoczynamy trzecie głosowanie. W temacie proszę napisać- G3, a w treści nick osoby do odpadnięcia. Czas do jutra- do 21:30. Jutro sprawdza również detektyw.


Pozdrawiam.
Rev


« Ostatnia zmiana: 30 Sierpnia 2012, 08:39:10 wysłane przez Revold » IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #80 : 29 Sierpnia 2012, 21:43:35 »
fajnie, spóźnić się 10 minut i oberwać, przy poprzednich gmach tak nie było i czekali przynajmniej 10-15 minut, aż mafiozo przyjdzie. W ogóle strasznie nastawiony regulamin na karanie- zwłaszcza nowych osób i tych, które nie mają czasu. Ja zostałem wkręcony siłą, mówiłem, że jak nie gotham, to nie gram, ale najpierw napisałem, że się wpisuję, dostałem wiadomość, że jestem w mafii, więc się nie zabiłem sam. Następnym razem na prawdę daj mniej rygorystyczny regulamin. To tyle w temacie.


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #81 : 29 Sierpnia 2012, 22:40:09 »
Mnie nie obchodzi co było w innych edycjach. Póki ja będę MG będziemy grali na moich zasadach. Wysyłając pierwszego posta zgodziłeś się na warunki uregulowane w regulaminie. Wbrew pozorom, też mam swoje życie i pracę, stąd m. in. ramy czasowe. Poza tym, nikt nie zmuszał Cię do gry. Skoro nie chciałeś grać, droga wolna. Regulamin nie jest tylko po to, żeby był. Należy go przestrzegać. Niech to będzie przestroga dla innych. Co do samobójstwa, zawsze jest podawana taka informacja, kiedy ktoś zginie za karniaki.
Ok, koniec OffTopu, wracajmy do gry :-)


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #82 : 30 Sierpnia 2012, 10:18:30 »
Testament Fenira wiele wyjaśnił. Ciężki wybór na kogo głosować, na Psychola fałszywego księdza, czy na Armiwarta- naczelnego podpuszczacza?
Mam swoje top 3: Armiwart, Psychol i Forumowa Mafia.
Odnośnie punktu piątego testamentu- Psychol mnie oskarża, to i się z nim kłócę  ;) Obecnie podejrzewam tylko moje top 3.
Myślę, że Kocica, Raelag, kamilwol są niewinni.
Co do Loczka, andre, Pawka i Serafinka póki co nie mam zdania.

-Ruszać tą łopatą, szybciej! A ty jak ćwoku tym dźwigiem kierujesz?!- Zuzanna z pasją wypełniała swoje obowiązki. Wykonywany zawód sprawiał jej prawdziwą przyjemność.
- Pani kierownik…- jej zastępca Mirek pojawił się niewiadomo skąd .
-Tak?
- Mamy 5 litrów wódki i 10 piwa… No i czy pani kierownik napiłaby się z nami. – Mirek przybrał debilny uśmiech- Bo bez pani kierownik to co to za impreza!
- Sorry, ale nie mogę. Prowadzę, trzeźwa muszę być.
-Koń to nie auto, zna drogę do stajni.
- A kuzyn Wiesiek to nie pies i nie chce siedzieć przy budzie.
- Znowu ci się naprzykrzał?- zastępca Zuzanny przestał się podlizywać i zaczął wreszcie mówić do niej na „ty”.
-Ano, idioci nigdy się nie nauczą. Ale za to widziałam na sprzedaż ładny dom w Zakopanym…
-A, budowa?- budowniczemu opadła szczęka, a oczy zrobiły się wielkie jak pięciozłotówki- Przyślą nam tu unijnego urzędasa, co nie pozwala na godziwe warunki pracy…
- Nie jesteście dziećmi chłopaki, nauczycie się lać i chlać, jak nikt nie widzi. Tylko ta przerwa półdniowa, będzie dla was problemem. Zresztą- panna Świerk przełknęła ślinę- mój „narzeczony” stanowi za duży problem. Może by go na budowę wysłać- zadumała się kierownik- w końcu mało kto ma tyle cementu zamiast mózgu…


Proszę bardzo możesz wierzyć Fenirowi. Moje podejrzenia dalej są aktualne o Cahan. Z Armiwartem pomyliłem się to fakt. Ale Lok coś knuje. Za każdym razem oddaje głos na niewinnego. Ktoś kto pisał o andre miał rację. Ja będę za nim i mu pomogę.


« Ostatnia zmiana: 30 Sierpnia 2012, 10:22:24 wysłane przez Psychol55 » IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #83 : 30 Sierpnia 2012, 12:54:17 »
No cóż, ktoś z trójki: Cahan, Loczek i Psychol55 jest w Mafii... Więcej nie wiem...
Teraz jedyne co mogę zrobić, to życzyć miastowym zlikwidowania mafiozów...  ;)


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #84 : 30 Sierpnia 2012, 13:36:19 »
Cóż ale kulą w płot panowie, nie ma Cie zarzutów na mnie prócz głosowań. Poza tym radzę wam popatrzeć na Psychola, przyznawał się do bycia Księżuniem a teraz sprytnie chce na Mnie zwalić winę.
Niestety ale nie wrobisz mnie, bez dowodów nic nie zdziałasz a akuratnie pasujesz do roli kogoś z Mafii, może i nawet na OC, reszta brygady niech oceni Sama :)

Krzysiek wracając z roboty wstąpił do spożywczaka po podstawowe artykuły i w międzyczasie zagadał z ekspedientką:
-Cóż nowe słychać w Łuczycach? Na to ona:
*A nic ciekawe ostatnio miasto znowu zlinczowało niewinnego choć bardzo pachniał mafią miejscową.
-Prócz tego nic wybitnego?
*Reszty to nawet nie wypada mówić..
Tym sposobem oświecony Krzysiek poszedł do domu, zrobił szybki podwieczorek i usiadł przy oknie i pyknął okazjonalną fajkę mówiąc do okna:
-Miejmy nadzieje że Te dni staną się lepsze..



IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #85 : 30 Sierpnia 2012, 14:28:07 »
Jeżeli miasto zagłosuje na mnie to naprawdę sporo straci. Zresztą głosujcie i się przekonajcie, tylko potem, żeby nie było. Lok już na mnie najazd robi - niby w odwecie. Ty to weź więcej pisz na temat, bo jak widzisz nieźle się maskujesz, dlatego nic na ciebie nie ma.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Forumowa Mafia

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #86 : 30 Sierpnia 2012, 16:22:46 »
I co, i co? Miałem racje, niedowiarki. Detektyw zyje!!!


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #87 : 30 Sierpnia 2012, 17:33:37 »
Niestety ale Ty rozpocząłeś ten "Najazd" sugerując mnie do odstrzału pół-słówkami,, a samemu bronisz się tylko tym że jesteś kim ważnym. Jak chcesz ale tak jak wcześniej dowody, poza tym oto chodzi żeby nie dać się rozszyfrować i przez to nic nie ma na mnie.

Na chwilę obecną nie mam typu do linczu, poczekam na resztę :)


IP: Zapisane
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #88 : 30 Sierpnia 2012, 17:44:37 »
Krystiana nie zdziwiło już kolejne zabójstwo. Mimo to nie wychodził już z domu obawiał się, że pod jego nieobecność może coś się stać jego przyjaciółce - Karolinie. I tak mijały mu godziny na siedzeniu przed komputerem ... . 

W dzisiejszym linczu zagłosuje na Psychola - mąci na każdym kroku, żeby tylko oddalić się od widma mafii. Miał już tyle teorii na temat większości osób, a żadna z nich nie była prawdziwa, więc w dzisiejszym linczu zagłosuje na niego.
Sorry Psychol, ale jeżeli miasto ma wygrać to trzeba w końcu zacząć pozbywać się mafiozów, więc nie pozostawiasz mi wyboru. 




IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #89 : 30 Sierpnia 2012, 18:37:32 »
Mikołaj się przeziębił i nie wychodzi obecnie z domu. "Taka ładna pogoda, a ja muszę tu leżeć i się nudzić" pomyślał. "Dobrze, że jest pani Jadzia - przynajmniej mam z kim pogadać".

Zagłosuję, tak jak SeRaFiNeK - na Psychola. Coś rzeczywiście jest z nim nie tak. A jeśli chodzi o naszego "detektywa", to mu wciąż nie wierzę - potrzebuję dowodów, a niie jednorazowego trafienia!


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Strony: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8 9    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry