Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia- Edycja Siódma (Czytany 38706 razy)
Forumowa Mafia

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #90 : 30 Sierpnia 2012, 18:46:17 »
Sprawdziłem Kocice. Niewinna.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #91 : 30 Sierpnia 2012, 19:41:49 »
Ja w dzisiejszym linczu głosuję na Psychola, fałszywego księdza. Kłamstwo ma krótkie nogi jak mówią. A Psychol kłamie i manipuluje. Po co ma to robić jeśli nie jest w mafii?
Nasz detektyw zaś poczeka do następnego linczu. Kto wie, może się rozmyślę. Coraz bardziej mu bowiem wierzę. Pawek ma jednak rację z tym Andre to mógł być zwykły strzał.
No i czas na kolejną historyjkę z życia Zuzanny Świerk ;D:
27 letnia kobieta o czarnych lokach i brązowych oczach konno wracała do domu z budowy. Było gdzieś około 20.00, ale księżyc stał już wysoko na niebie, usianym tysiącami gwiazd. Zuzanna była padnięta po kolejnym dniu roboczym. Całe szczęście, że weekend już jutro- pomyślała. Jeszcze tylko parę metrów i zjem jajecznicę oraz pogram w Battlefield 3. Minęła zakręt, kiedy zza drzew ukazał jej się niesamowity widok. Mianowicie pod jej drzwiami stał prawdziwy tłum z widłami i pochodniami. O ile widły Zuzanna potrafiła jeszcze zrozumieć, o tyle nie miała pojęcie skąd liczna rodzina Świerków wraz z sąsiadami i znajomymi wytrzasnęła pochodnie. Nawet ksiądz proboszcz przyłączył się do tej błazenady.
-Czy ja coś dzisiaj piłam?- zapytała się kasztanki kierownik budowy.
Fluttershy oczywiście nie odpowiedziała. W końcu konie zazwyczaj nie mówią.
- Ej! Wy tam, na czarownice polujecie, czy co?!- zapytała wieśniaków rozbawiona Zuzanna.
-Na egzorcyzmy! Bo cię szatan opętał, dlatego nie zachowujesz się jak porządna córka!- odpowiedział ojciec kobiety, sołtys Łuczyc Zdzisław Świerk.
-Acha, ojcze Mateuszu macie z tym coś wspólnego?
-Nie- padła odpowiedź, ale mieszkańcy Łuczyc przybrali groźne miny i unieśli widły- to znaczy tak, oczywiście! Diabeł cię opętał dobra córko i dlatego właśnie nie chcesz tego o to Wiesława za męża.
-Ludzie, a wy wiecie, że dzisiaj mamy XXI wiek, a nie średniowiecze?
Mieszkańcy Łuczyc nie odpowiedzieli. Tylko ksiądz proboszcz tak jakoś skurczył się w sobie i wlepił wzrok w ziemię.
- Dobra koniec tej zabawy, rozsunąć się, bo zmęczona jestem! – Zuzanna powoli zaczynała tracić cierpliwość do swojej rodziny.
-Nie!- ryknął chórem tłum.
- Przyjmujecie łapówki?- dziewczyna zaczęła się bać tej bandy błaznów.
- Łapać ją- wrzasnął jakiś osobnik w ortalionowym dresiku i gumo filcach.
-Ja chyba śnię…- mruknęła wyrodna córka  z domu Świerków- Fluttershy, w cwał koniku! W cwał!
Pomknęła w ciemny las mając bandę idiotów na ogonie. Nie uciekła daleko, bo jej klacz potknęła się o wystający korzeń i wywaliła się przygniatając jeźdźca. Zuzanna walnęła o coś głową i straciła przytomność.



IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #92 : 30 Sierpnia 2012, 21:41:59 »
Kuba szedł, szedł i zdechł (a konkretniej został zmiażdżony przez walec drogowy).

Psychol55- Trzecia Ofiara Linczu Miasta (niewinny)

Głosy:
- Psychol55 (SeRaFiNeK, Loczek, Pawek, Kocica, Forumowa Mafia, Cahan)

Punkty karne:
- Kocica (1 pkt. karny)

Spis treści:
Pierwsze morderstwo mafii- strona 2
Pierwszy lincz miasta- strona 3
Drugie morderstwo mafii- strona 5
Drugi lincz miasta- strona 6
Trzeci lincz miasta- strona 7

Jutro mord mafii, a ksiądz wysyła wiadomość z modlitwą.


Pozdrawiam.
Rev


« Ostatnia zmiana: 02 Września 2012, 17:57:25 wysłane przez Revold » IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #93 : 30 Sierpnia 2012, 21:49:21 »
Ale jest winny, czy nie jest?


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Kocica

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1


Z charakterkiem... ;)

Zobacz profil
« Odpowiedz #94 : 31 Sierpnia 2012, 08:58:47 »
Przepraszam wszystkich, wczoraj nie miałam kiedy napisać posta, ale głos wysłałam :)
Czekamy na mord.


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #95 : 31 Sierpnia 2012, 13:52:59 »
TESTAMENT:

Kuba na czarną godzinę, w salce parafialnej zostawił notkę ze swojego śledztwa...

I jak? Szuflady w dół opadły? Niestety nie daliście mi dokończyć misternego planu zdemaskowania mafii. Zresztą tak jak mówiłem, innej opcji nie ma - Cahan w mafii.

Powodzenia teraz wam życzę, nikt się już modlił nie będzie. Dzięki za wiarę we mnie, okazało się, ze mówienie prawdy w tej grze działa na odwrót.

Moja teza jest dalej aktualna, zobaczymy w praniu. Najlepiej to wyszło jak, jeden napisał coś na mnie a potem reszta nie mając nic oprócz mojego celowego zawodzenia ruszył z tekstami: Nie pozostawiasz mi wyboru głosuje na ciebie. Plan ujawnię po edycji. Teraz obczajcie kto najwięcej na mnie nawoływał - wiedząc, że jestem niewinny.


« Ostatnia zmiana: 31 Sierpnia 2012, 14:00:55 wysłane przez Psychol55 » IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #96 : 31 Sierpnia 2012, 16:35:33 »
I ponownie lincz nieudany. Zostało niewielu graczy więc zobaczymy kto wychyli się, miejmy nadzieję że w końcu odstrzelimy kogoś z mafii.

Idąc do roboty z rana Krzysiek słuchał co ludzie mówili iż został ktoś znowu posądzony o sprzyjanie mafii, ale ponownie kulą płot-niewinny.
Idąc głośno myślał:
-Musimy ich w końcu dopaść, trzeba ukrócić ich akcje w Łuczycach..
I tak poczłapał do kolejnego klienta jakim okazała się staruszka...



IP: Zapisane
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #97 : 31 Sierpnia 2012, 20:02:37 »
Krystian postanowił nie siedzieć bezczynnie w domu. Zapisał się na kurs krav magi, oraz kupił na rynku nóż który miałby mu pomóc w obronie siebie i Karoliny. Postanowił, że jeżeli ma paść jego kolej to stanie godnie do walki i na pewno nie da się mafii jak wszyscy inni.   

Obecnie jestem zabiegany, więc postanowie napisać swoje uwagi jak ogarnę sytuacje u siebie i przekaże co wiem tutaj, lub w testamencie.


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #98 : 31 Sierpnia 2012, 20:59:35 »
Dzisiaj nie mam weny do pisania historyjki.
Sytuacja staje się nienajlepsza. Po tym mordzie zostanie nas tylko piątka, z czego dwójka będzie w mafii... Pamiętacie może moją "prowokację", po której miałem teoretycznie zagłosować na Loczka? To on obecnie jest moim głównym podejrzanym. Mam tylko nadzieję, że dobrze trafiłem...


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Forumowa Mafia

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #99 : 31 Sierpnia 2012, 21:30:19 »
Mam nadzieje, ze dzisiaj nie zgine. To by było... niefajne.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #100 : 31 Sierpnia 2012, 21:36:42 »
Ja obecnie tak jak Pawek podejrzewam Loczka. Zastanawia mnie za to, czy został nam jeden, czy dwóch mafiosów. Moje podejrzenia są spowodowane tym, że mieliśmy dwóch księży i dwóch detektywów.  Niewykluczone, więc iż został nam tylko jeden kandydat. No cóż jutro się okaże.
Kolejna historyjka ;D:
Zuzanna obudziła się w domu swoich rodziców, związana i ubrana w długą białą suknię. Co jest, do cholery?!- pomyślała. Obraz dalej kołysał jej się przed oczami, ale powoli się wyostrzał i stabilizował. Po chwili kobieta przypomniała sobie co zaszło. No to się w niezłe bagno wpakowałam…. Paru osobników z jej rodziny rozwiązało ją i kazało iść z nimi. Panna Świerk nie miała na to najmniejszej ochoty, ale wiedziała, że jeszcze nie czas na ucieczkę. Jeśli będę spokojna i opanowana, to może się z tego wyplączę- doszła do wniosku- a tymczasem czeka mnie wesele… Dziewczyna nie wiedziała, czy się śmiać, czy płakać.  Zawleczona przed ołtarz, powiedziała to, czego od niej wymagano. Później uczta weselna, na którą zaproszone zostały całe Łuczyce. Wszyscy byli zadowoleni, tylko Zuzanna Świerk, panna młoda z niewiadomych powodów płakała…


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #101 : 31 Sierpnia 2012, 22:31:55 »
Kamil wracał właśnie ze spożywczaka, do domu, kiedy nagle usłyszał dziwny hałas odwrócił się, po czym dostał czymś twardym i ciężkim w głowę. Upadł na bruk, a deszcz spłukiwał jego mózg do studzienki ściekowej.

Trzecia Ofiara Mordu Mafii: Forumowa Mafia

Brak punktów karnych.

Spis treści:
Pierwsze morderstwo mafii- strona 2
Pierwszy lincz miasta- strona 3
Drugie morderstwo mafii- strona 5
Drugi lincz miasta- strona 6
Trzeci lincz miasta- strona 7
Trzeci mord mafii- strona 7

Jutro kolejny lincz miasta.

Pozdrawiam.
Rev


« Ostatnia zmiana: 02 Września 2012, 17:58:01 wysłane przez Revold » IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #102 : 01 Września 2012, 08:31:01 »
Widzę że teraz niby Ja mam być ofiarą Linczu? Tak więc ustosunkuję się do was; Pawku i Cahan nie wiem jakby ale patrząc na głosowania zawsze byliście razem(prawdopodobnie mafia) i tu moje pytanie Czyżby zrobiło się wam Ciepło po fakcie jak wskazałem Andre jako kogoś z mafii(choć umarł samobójstwem)? A teraz boicie się iż wskażę was, bo Mi się tak zdaje. Zbyt bardzo się dogadujecie a historyjki mają wspólne połączenie.
Niech inni poczytają i porównają wspólny element który Ja widzę, Psychol też chciał mnie wrobić i nie miał dowodów a Wy?


IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #103 : 01 Września 2012, 20:36:19 »
O nie, onie! Loczek, wykryłeś mnie. Tak, to fakt, jestem w mafii. Nie ma po co tego dłużej ukrywać.
Ale mimo wszystko i tak zagłosuję na ciebie. Musisz w jakiś sposób zostać ukarany za to, że wykryłeś moją prawdziwą tożsamość.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #104 : 01 Września 2012, 20:45:28 »
Bardzo przepraszam wszystkich uczestników, ale ze względu na spawy, na które nie miałem wpływu, lincz być może przesunie się do jutrzejszego popołudnia. Mam nadzieję, że wybaczycie. Macie więcej czasu do namysłu, zatem ;)

Pozdrawiam.
Rev


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Strony: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry