Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 9    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia- Edycja Siódma (Czytany 38824 razy)
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 28 Sierpnia 2012, 09:26:24 »
Zatkało? Chyba już niczego nie muszę udowadniać :). Armi, Fenir, Loku, Kocica - jesteście na czarnej liście ;D

Mała prośba do mojej rodziny: Iść do redakcji i ją spalić. W szufladzie mam gazety, które też macie spalić. Ubrania też. I moje ciało tak samo. Chcę być w urnie, a nie w trumnie, w ziemi, aby mnie robale nie skonsumowały. O,  i mojego szefa też spalić.


IP: Zapisane
Kocica

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1


Z charakterkiem... ;)

Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 28 Sierpnia 2012, 10:20:09 »
A jednak Freezon niewinny? :rolleyes:
No cóż, nie wiem na kogo zagłosuję. Poczekam na rozwój wydarzeń.


IP: Zapisane
Forumowa Mafia

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 28 Sierpnia 2012, 10:23:48 »
A propo rozwoju wydarzeń! Mam niezbity dowód, że... andre94nt jest w mafii! Otóż dostałem informację od detektywa. Tak, detektyw żyje i ma się dobrze, buahah :)


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 28 Sierpnia 2012, 11:24:25 »
Teraz zabieg czysto teoretyczny. Załóżmy, że mafia chciała uniknąć podejrzeń i naprowadzić kilka postronnych osób na freezona, który jak się okazało był niewinny, czyli spójrzmy jeszcze raz na tabele głosowania:

- Freezon (Armiwart, Fenir, Loczek, Kocica)
- Armiwart (Forumowa Mafia, Cahan)

Armiwart jest w Mafii, gdyż głosował na drugą ofiarę( pomagając sprzątnąć niewinnego), jeżeli zakładamy, że miały być dwa cele to specjalnie wystawili jednego swojego, który i tak nie mógł być odstrzelony. Kocica nie ogarnia  ^_^ więc na nią bym nie stawiał, pierwsza zagrywka była bardzo prymitywna. Możliwe, że jest opryszkiem. Cahan głosowała na kolegę z mafii by nie wzbudzać podejrzeń.

- Forumowa Mafia (Freezon) - Również wydaje mi się, że jest niewinny.
- SeRaFiNeK (Pawek) - Na 90% nie jest w mafii, całkowicie strzelał. Chyba, że właśnie to on miał być ślepym, który nas zwodzi. Czyli mamy dwóch konkretnych i jeden, który zwodzi. A do pawka zaraz napiszę.
- andre94nt (Psychol55) - Na początku myślałem, że on jest, jednak nie uczestniczy w grze aktywnie, więc nie wiem co myśleć.

Dwa cele, które napisałem wyżej to raczej pewniaki. A teraz zaobserwujcie jak się na mnie rzucą w 2 morderstwie mafii. Mam jeszcze Asa w rękawie, więc łatwo nie będzie ;]

PS: O Loku na razie nic nie ma więc trzeba poczekać.

Kuba wracając ze spożywczaka, nie wyniósł niczego czego nie dałoby rady zjeść. A był tak ambitny. Ale to jeszcze nie koniec gra się dopiero zaczyna - pomyślał i udał się w odwiedziny do pani Zuzanny Świerk, powinien zastać ją w pracy.


« Ostatnia zmiana: 28 Sierpnia 2012, 11:36:33 wysłane przez Psychol55 » IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Forumowa Mafia

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 28 Sierpnia 2012, 12:38:42 »
Dobra, nie ma co ukrywać prawdy. Jestem detektywem. Sprawdziłem andre. Winny. Niech ksiądz się za mnie pomodli, bo pewnie będą chcieli mnie zdjąć.


IP: Zapisane
Kocica

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1


Z charakterkiem... ;)

Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 28 Sierpnia 2012, 12:43:29 »
andre94nt naskrobał sobie sporo punktów karnych. Może jednak go zostawić w spokoju?
Kocica nie ogarnia  ^_^
Ja Ci dam nie ogarnia :wsciekly: :)


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 28 Sierpnia 2012, 14:45:17 »
Hmm czyli jednak poszlaki doprowadziły nas na manowce, pora więc na szerszą skalę wywąchać kogoś z Mafii bo jest to ktoś doświadczony. Hunting time ;D

Krzysiek po kilkunastu dniach spędzony na robociźnie po mieszkańcach wiosek okolicznych postanowił udać się do Biblioteki, pożyczyć coś interesującego. Nie mniej wypadałoby uzupełnić zapasy w lodóweczce i kupić troszkę szynki... Udał się więc do najbliższego sklepu oferującego zakup tegoż towaru.. Oby znowu nie uderzała ta Mafia, popsują mi zarobki i nawet na piwko nie będę miał.


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 28 Sierpnia 2012, 15:21:14 »
Manfred bardzo się zdziwił, że jego główny podejrzany był niewinny. Wpadł z tego powodu w podły nastrój i z tego powodu nachlał się do nieprzytomności...
No cóż, jedyne co mogę powiedzieć to to, że nie jestem w Mafii... Podejrzanych nie mam( bo wszyscy wydają mi się podejrzani xD ).


IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 28 Sierpnia 2012, 16:14:04 »
Pensjonat Mikołaja wyludniał. Został tylko on i pani Jadzia - sprzątaczka.
- To co robimy, pani Jadziu? - spytał się Mikołaj.
- Musimy poczekać na dalszy rozwój wydarzeń. Zawsze możemy pójść do kościoła się pomodlić, by wreszcie pozbyto się tego gangu.
- To może pojedźmy do Krakowa. Mam tam zaprzyjaźnionego księdza, który mmnie zapraszał od paru tygodni na różaniec. Chyba to jest odpowiednia pora, by skorzystać z jego propozycji...


Psychol, to fakt, strzelałem. Pierwsze głosowania są niestety takie - nie ma za bardzo na kogo głosować i się praktycznie zawsze strzela.
Forumowa Mafio, nie wierzę ci. Ja też sobie mogę napisać, że jestem kapłanem i co z tego? Potrzebuję niezbitych dowodów, a taka niewielka informacja mi ich nie dostarcza.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 28 Sierpnia 2012, 16:41:38 »
Dobra, nie ma co ukrywać prawdy. Jestem detektywem. Sprawdziłem andre. Winny. Niech ksiądz się za mnie pomodli, bo pewnie będą chcieli mnie zdjąć.

To co mamy (a raczej mieliśmy) dwóch detektywów  :huh:. Mało to prawdopodobne chyba, że Niedziela kłamał... Tylko po co miałby to robić? Może jesteś OC i chciałeś poznać tożsamość księdza, co?

Jeśli idzie o andre to pojęcia nie mam, czy jest w mafii, czy też nie. Pewnie się dowiemy jak odpadnie za punkty karne.

Psychol, twoja teoria jest dziurawa jak durszlak  ;D Podejrzewałam (i podejrzewam) Armiwarta, ponieważ to właśnie oz zrobił nagonkę na Freezona i najbardziej chciał go zlikwidować. Śmierdzi mi to działaniem mafii, mającym na celu manipulację miastowymi.


Zuzanna Świerk wywaliła do kubła zaproszenie na obiad od rodziny. Pokłóciła się z rodziną, gdy miała 18 lat i pojechała na studia do Krakowa, zamiast zasuwać na roli i wyjść za kuzyna Wiesława, jak powinna dobra córka. Od tego czasu unikała ich jak ognia. Raz, czy dwa odwiedziła rodziców, ale po wysłuchaniu kolejnego kazania, że rolą kobiety jest wyjść za mąż i siedzieć przy garach, postanowiła, że nigdy więcej. Niezależność finansowa i wykształcenie były wszystkim co do życia potrzebne. Kuzyn Wiesław miał jednak zupełnie inne poglądy. Z niewiadomych przyczyn uważał, iż Zuzanna jest jego narzeczoną. Kiedyś przyszedł na budowę do Zapadlinka i zaczął się wydzierać na całe gardło, że jego narzeczona nie będzie mu wstydu robić. Całe szczęśnie chłopaki z budowy lubili swoją szefową. Legendy Łuczyc mówiły, że Wiesław Świerk do dziś ma odciśnięty ślad gumiaka na zadku.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : 28 Sierpnia 2012, 17:36:27 »
Hmm, nie wiem kogo mam podejrzewać, choć chyba najbardziej śmierdzi mi Arwimart i to, że zagłosował na zimnego pierwszy. Draka Cahan i Arwimarta może być próbą odwrócenia uwagi, ale wątpię by tak było.
Cóż Psychol zbyt mądry żeby być w mafii choć jeżeli dzisiaj nie zginie trzeba będzie wysunąć podejrzenia. Forumowa Mafia namieszał, nie wiemy czy kłamie czy nie, jeżeli umrze znaczy mówił prawdę, jeżeli nie jest OC i chciał poznać tożsamość księdza. Jeżeli dzisiaj nie zginie Psychol lub Forumowa Mafia to na nich zostaną rzucone moje podejrzenia .


IP: Zapisane
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 28 Sierpnia 2012, 17:41:59 »
Koniec niedzielnej mszy. Pomimo faktu, że Krystian nie był nigdy zbyt pobożny to do kościoła chodził co niedziele i z okazji ważnych świąt. Słysząc niedzielne intencje za duszę Włodka nie był zdziwiony, ponieważ słyszał o tym morderstwie. Z transu wyrwał go dopiero podniesiony głos księdza który już krzyczał na cały kościół o bestialstwie w postaci zamordowanie młodego chłopaka Emila i potępiał sprawców tego haniebnego czynu. Kończąc przemowę ksiądz był już czerwony na twarzy, a do oczu zdawały mu się napływać łzy. W drodze do domu Krystian myślał jeszcze dokładnie nad całą sytuacją we wsi i czuł się coraz bardziej bezbronny wobec obecnego tutaj terroru.

Co do Niedzieli wątpie, żeby wygadał się że jest detektywem raczej jeżeli naprawdę nim był wolałby trzymać dalej mafię w niepewności. O sprawie Forumowej mafii sam nie wiem co za bardzo myśleć poczekam na zdanie innych w tej sprawie. Dziwi mnie też fakt zabicia Freezona podczas linczu miasta mimo braku żadnych podejrzeń, że jest mafiozą (oprócz nagonki m.in znów Kocicy) na niego ... .


« Ostatnia zmiana: 28 Sierpnia 2012, 18:03:15 wysłane przez SeRaFiNeK » IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : 28 Sierpnia 2012, 18:31:29 »
Cytuj
To co mamy (a raczej mieliśmy) dwóch detektywów  :huh:. Mało to prawdopodobne chyba, że Niedziela kłamał...
Cahan - to możliwe, że Niedziela kłamał. Może chciał, by mafia myślała, że będzie miała z górki, a detektyw mógłby bez żadnych podejrzeń poznajdywać członków mafii i podogadywać się z innymi, "pewnymi" graczami i razem z nimi wyeliminować mafię.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : 28 Sierpnia 2012, 18:55:40 »
Hmm, nie zagłosowałem, bo nie dałem rady, nie miałem też jak napisać mistrzowi.

No ale zarzuty macie ciekawe, zwłaszcza ten forumowa mafia, cóż on tak na mnie wyjechał? Więc ja się mogę przyznać, że jestem JA detektywem, i powiedziałem jemu w pw, że wiem, że jest mafiozem i będę na niego głosował!


IP: Zapisane
Forumowa Mafia

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : 28 Sierpnia 2012, 20:19:13 »
Dobrze, niedowiarki, powiem wam całą prawdę.
Kiedy Niedziela zginął, napisałem mu wiadomość, żeby w swoim testamencie wspomniał, że był detektywem. Dzięki temu mafia ucieszyła się, że ma już go zgłowy. Czemu się ujawniłem? Bo niektórzy chcieli mnie zlinczować i bałem się, że przepadną kolejne sprawdzenia. Póki co miałem jedno sprawdzenie. Dostałem jasną odpowiedź. Andre94nt jest w MAFII. Może jest opryszkiem? Wątpię, musialbym mieć naprawdę pecha. Zobaczymy kto dziś zginie.


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 9    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 24 zapytaniami.
                              Do góry