Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 9 10 11 [12] 13 14 15    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia- Edycja Dziewiąta (Czytany 51516 razy)
DiamondLady

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #165 : 10 Października 2012, 21:32:22 »
Zdecydowanie Sonic.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #166 : 10 Października 2012, 21:33:36 »
MOZECIE JESZCZE ZMIENIĆ ZDANIE!
OSTATNIA SZANSA!
Nie słuchajcie Reuela, pewnie mafia.

T'was epic. :D Zabijmy Sonica zanim złoży jaja.


IP: Zapisane
Forumowa Mafia

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #167 : 10 Października 2012, 21:37:49 »
Sonic (Diamond Lady, Hadrian, Hellscream, Kocica, Loczek, Reuel)- NIEWINNY
andre94nt (Fenir, Pawek, Sonic)
Diamond Lady (Niedziel)
Kha Beleth (Revold)
Revold (Kha Beleth)



IP: Zapisane
Sonic

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #168 : 10 Października 2012, 21:38:37 »
Niedowiarki. Nooby.
Testament jutro.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #169 : 10 Października 2012, 21:43:33 »
Jezu, co ja mam z tym spóźnianiem się ;/ Może to i wygląda na cichaczowanie, ale na prawdę, nie mam wyczucia czasu, z powodu korepetycji z matmy. Wracam do domu po 16, nie myśle o niczym, potem korki a potem jak odpale to akurat sie spóźnię...
-------------------------------------
Jak dla mnie w mafii jest ktoś z grupy: (Loczek, Hadrian, Kha, Kocica)
Dlaczego? Takie podejrzenia padały już nie raz, nie dwa.
Kocica gra dziwnie, najpierw atakuje, potem cofa. Kha beleth ma dziwne wytłumaczenia, Hadrian, manipuluje, Loczek, niby cichacz, niby nie.
Jest jeszcze inna możliwość- Sonic był OC, jeśli nim nie był, to dla czego jest obelżywy? To powinno dać do zastanowienia.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #170 : 10 Października 2012, 21:47:08 »
Wina OC, jeśli kropnie go miasto, jest ujawniania. Wkujcie to do głowy.

No dobra, Sonic był pudłem, trzeba zmienić cel. Andre ma właśnie 4,5 pkt. karnego, następny spowoduje jego usunięcie. Jak nie zadziała w kolejnym linczu, to odpada. Jeśli zacznie działać, wszyscy posądzą go o granie na krawędzi i zlinczują...Biedny chłopak, koniec końców tylko śmierć jest w stanie udowodnić jego niewinność.

Poczekamy na testament Sonica.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #171 : 10 Października 2012, 21:52:35 »
Sonic zatłukę Cię... nie głoś następnym razem oczywistych prawd, w które każdy ma wierzyć, bo przez nie i uczepienie się Cahan wydawałeś się najbardziej podejrzany, a już ostatnie teksty sprawiały, że miałem wręcz pewność na przynależność do mafii.


IP: Zapisane
Kha Beleth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 60


Ogień trawi wszytko. No prawie. Nie mnie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #172 : 10 Października 2012, 22:00:34 »
Gramy dalej Revolciu?
Już nie mogę się doczekać jakich argumentów przeciw mnie tym razem użyjesz. Bo po twojej wcześniejszej wypowiedzi wnioskuję, że:
Krzykacz - mafia, bo jest głośny i odwraca od siebie uwagę;
Normal - mafia, jest przeciętny, zbyt przeciętny;
Cichacz - mafia, stara się nie rzucać w oczy.

Wnioskując, każdy jest w mafii. Ty jesteś pomiędzy Nrmal a Cichacz. Dalczego? Bo jesteś normalny, ale nie przepęczasz się z ilością postów. Radze graczom przyjżeć się jego postaci. Wypowiada się rzadko, ale jak pisze, to pisze epopeje jak Sienkiewicz jakiś. Radze przyjżeć się lepiej jego postaci. Zobaczymy kogo zamorduje mafia.

PS: Nasza bitwa Rev zacznie się jutro.


IP: Zapisane
Forumowa Mafia

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #173 : 10 Października 2012, 22:05:55 »
Dwadzieścia jeden, dwadzieścia dwa, dwadzieścia trzy, dwadzieścia cztery, dwadzieścia pięć, dwadzieścia sześć, dwadzieścia siedem, dwadzieścia osiem, dwadzieścia dziewięć, trzydzieści... Dzisiaj padasz Ty!

Pawek- [ * ]- trzecia ofiara mafii


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #174 : 10 Października 2012, 22:10:43 »
Oke, poddaję się z tymi opisami. -.-

Skasujemy wspomniane blotki, DiamondLady albo Kocicę. Niech będzie ta pierwsza.


IP: Zapisane
Sonic

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #175 : 11 Października 2012, 14:00:59 »
TESTAMENT:
1. Najpierw chciałem podziękować Revoldowi za zaproszenie mnie tutaj. Zabawa była przednia.
2. To była najgorsza z moich edycji, EVER!
3. Może chociaż mój testament wam ciut w czymś pomoże.
4. NIE BYŁEM KSIĘDZEM. Macie więc jeszcze jakieś szanse. Napisałem o księdzu, bo myślałem, że dzięki temu przeżyje lincz i zamorduje WINNEGO andre. 4,5 pkt. karnego. No nie, bo po co?
5. Jestem na 100% niewinny (w przypadku linczu jest taka pewność) więc bez gadania, że "aaaa na pewno OC i wszystko co napisał to kłamstwo i manipulacja".
6. Zagrałem już kilka/kilkanaście edycji FM więc nie jestem początkującym graczem.
7. Bez zbędnego gadania, moim zdaniem niewinni:
-Revold- IMHO niewinny. Grałem z nim kilka edycji i wiem, że gra tak jak grał będąc miastowym (inna sprawa, że on zawsze gra tak samo).
-Hellscream- sprawa oczywista. MG nie odważyłby się na dodanie kolejnego mafiozy w trakcie gry. Poza tym mafia ma sporą przewagę.
-Kocica & DiamondLady- dajcie sobie spokój. Nawet słaba mafia nie może być aż tak głupia. Nawet opisy mordów świadczą przeciwko nim. Przekolorowane.
-Niedziel- przeglądnąłem kilka poprzednich edycji, w których był miastowym. Bardzo podobna gra. Poza tym widać, że jest ogarnięty i doświadczony w te klocki. Nie ma sensu go zabijać, nawet jeśli szansa, że jest mafiozą wynosi te pare %. Pomoże wam wykryć mafie.
-Reuel- dołączył w trakcie gry. U mafii zazwyczaj jest odwrotnie i po początkowym napaleniu i ostrej grze mafia zwalnia tempa. Poza tym ostro mnie atakował. Troche za ostro jak na mafioze. Poniekąd troche go to wybiela.
-Loczek- nie wiem co o nim myśleć. Jest na mojej liście na ostatnim miejscu, bo graniczy między miastowymi a mafiozami z lekkim wskazaniem na miastowych jednak.
8. Moja mafijna 4:
-andre94nt- pisałem już tyle razy, że chyba nie muszę powtarzać. A te 4,5 pkt. karnego to już jest przesada.
-Hadrian- kolejny mój typ. Mafijny cichacz. Cos tam pisze, cos tam nie. W porownaniu do kilku edycji, które przejrzałem gra za cicho jak na nawet cichego miastowego.
-Kha Beleth- ciekawe wnioski na jego temat wysnuł Revold. Możecie tam zaglądnąć (chyba ostatni jego post). Nie bez powodu najlepszy gracz w mafie, jakiego spotkalem glosuje na niego od pierwszego linczu.
-Fenir- tutaj to raczej bardziej strzał niż przemyślana decyzja. Ktoś musi być tym czwartym. Po odrzuceniu moich niewinnych i wymienieniu winnych zostaje tylko on. Na ostatnim miejscu, najmniej prawdopodobny.
9. Nie sugerujcie się opisami mordów. Są tylko zabezpieczeniem na wypadek "upicia" barmana.
10. Na koniec przytoczę jedno zdanie, które kiedyś powiedział mi Revold: "Paradoksalnie, najczęściej najprostsze rozwiązania są najlepsze. Dobrzy miastowi mają to do siebie, że szukają drugiego, trzeciego, a nawet czwartego dna, tam gdzie jest tylko jedno..."

Powodzenia! :)


« Ostatnia zmiana: 11 Października 2012, 14:04:11 wysłane przez Sonic » IP: Zapisane
Kha Beleth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 60


Ogień trawi wszytko. No prawie. Nie mnie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #176 : 11 Października 2012, 14:22:14 »
A więc żyję, a front tworzy się przeciwko mnie. Jeśli Revold nie jest mafiosą, to niewiem kto. Ponieważ niedługo mój głos zostanie przytłumiony (o ile nie całkiem wyciszony), to pragnę zwrócic uwagę na zaistniałą sytuację:

Dzień 1 - Uważałem DaimondLady za winną lub Kicię (zapomniałem wysłać głos do MG, więc nie uznano mi linczu)
Dzień 2 - Pierwsze podejzenia przeciwko mnie wysunięte przez Revolda, odsuniętę moje podejżenia od duetu DL&K.
Dzień 3 -  Rev pisze odwarcie, że jestem w mafii. Mimo to nikt go nie słucha. Ginie Cahan i Waverley, nikt nie zwraca uwagi na DL&M.
Dzień 4 - Cały czas walczę słownie z Revoldem, giną kolejni, coraz więcej osób uważa mnie za winnego. Pojawiają się pierwsze spekulacje co do przynależności DL&M do mafii, ale nie są zauważalne.
Dzień 5 (określenie "dzień" jest umowne, daje odniesienie czasowe) - prawie wszyscy gracze uważają mnie za winnego. Revold jeszcze nic nie mówił w tym dniu, ale zaraz się odezwie. Jestem podejżanym nr.1, a duet DL&M jest zapomniany.

Wniosek: Na początku snuliśmy spekulacje co do DaimondLady i Kici, że są w mafii (zwłaszcza ja), ale Revold was (niem mnie) od tego odciągnął. Wg. mnie i On i One są mafiosami (Rev może nawet OC). Czwartym do kompletu jest ktoś, kto wskazywał na mnie jako na winnego morderstw.

PS: Jakbym był w mafii, to opisy mordów byłyby ciekawsze ;D


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #177 : 11 Października 2012, 16:41:54 »
Ja bym głosował na: a) Revolda b)Kha beletha. I wtedy będzie sprawa bardziej rozjaśniona- jeśli zginie Kha to oznaczać może, że jeśli wskaże niewinność, że jest niewinny i ludzie wcześniej już oskarżani, którzy na niego głosowali są w mafii. Jeśli padnie revold i wskaże winny- bierzemy pod uwagę ostatnią wypowiedź kha, jeśli zaś wskaże niewinny- wtedy w następnym linczu powinien paść kha, i jeśli dobrze wykalkulowałem, to będzie już jeden z ostatnich linczów.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #178 : 11 Października 2012, 17:36:52 »
W świetle i po analizie testamentów, postów...Odroczę sprawę Dl i Kocicy. Sorry, Niedziela. Proponuję zamiast tego załatwić Kha Beletha, wynik jego linczowania da nam też domyślenia odnośnie winy Revolda.

Mój głos powędruje właśnie na Kha Beletha.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #179 : 11 Października 2012, 18:58:19 »
Wybaczcie ten double post, ale to sprawa po części służbowa.

Korzystając z moich "mocy" służbowych chciałem sprawdzić, czy Kocica i DL nie dzielą tego samego IP, tak w wyniku ciekawości zawodowej....Natknąłem się na inną, ciekawą rewelację.


Liczę na jakieś przekonywujące wyjaśnienia od Kocicy, Forumowej Mafii i Revolda. Tutaj, na PW, maila, whatever. Byleby szybko i wiarygodnie, bo się szybko pożegnamy. :]


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 9 10 11 [12] 13 14 15    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.209 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry