Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 7 8 9 [10] 11 12 13 ... 15    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia- Edycja Dziewiąta (Czytany 51669 razy)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #135 : 09 Października 2012, 20:30:13 »
Cytuj
Ojoj Andre coś chyba nie jesteś na bieżącą z grą... znowu... ostatnim razem kiedy tak było byłeś w mafii. Wiem zaraz nastąpi twoja wypowiedź, że "człowiek zapracowany jest a tu go oskarżają" ale ja w to nie uwierzę. Takie spóźnianie się to dobra taktyka ... szczególnie dla mafiozy. Kończąc ten wywód mój głos dzisiaj pada na Ciebie andre, twoje "nieogarnianie" gry mnie nie przekonało.
No akurat też tu wyciągacie dziwne wnioski, bo sam grałem z Andre w mafii i opóźnienia z naszej strony wynikały właśnie z braku czasu, a nie jakiejś taktyki :P

Zygmunt widział jak mordy przybierały na siłe, raz ze strony tajemniczej osoby lub grupy osób (co było bardziej prawdopodobne), raz ze strony zaślepionych nienawiścią rodów. Zdawało się jednak na szczęście, że znalazł jednego ze sprawców. Władek, ten kuglarz się zbyt rozzuchwalił i nie bacząc na szacunek dla obu rodów oskarżał do woli osoby z tego zacnego grona (jak ten plebs śmie!), zwłaszcza przyczepił się do panny Dzierżki. Jego usilne próby przekonania, że ktoś jest zabójcą wyglądały tak jakby chciał odwrócić od siebie uwagę...


« Ostatnia zmiana: 09 Października 2012, 20:32:43 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #136 : 09 Października 2012, 20:53:26 »
Dzisiaj nie mam czasu na historyjkę. Dzisiaj głosuję na Cahan, gdyż to on wzbudza me największe podejrzenia.


« Ostatnia zmiana: 09 Października 2012, 20:57:51 wysłane przez Pawek » IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Sonic

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #137 : 09 Października 2012, 20:55:37 »
No cóż. Nie pozostaje mi nic innego jak zagłosować na CAHAN. Pewnie jest opryszkiem. Za łatwo nie może być :D Ale co mi tam 8)


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #138 : 09 Października 2012, 21:04:25 »
Ostatnie godziny są bardzo interesujące. Działają one na niekorzyść jednej osoby: Cahan. O ile jej słowa na SB nie wydawały mi się podejrzane (wspominałem już o tym w poprzednim poście), to jednak argumenty jakie można jej wytoczyć po wczorajszym wieczorze są po prostu mocniejsze. We wczorajszym linczu był potrójny remis. Zginął Waverley, a przy życiu pozostali Cahan i Freezon. Przy remisach warto zawsze przypatrzeć się graczom, którzy przeżyli. Przecież musi być jakiś powód dla którego Ojciec Chrzestny nie wybrał właśnie ich. Freezon popełnił samobójstwo. Wracając do Cahan, jest i drugi argument. Waverley był detektywem (po co miałby kłamać?) i ujawnił, że w jego sprawdzeniu wyszło, że Cahan jest winna. Trochę się tego zebrało:
-Cahan nie wybrana przez Ojca Chrzestnego w remisowym linczu
-Cahan sprawdzona przez detektywa
To już zbyt dużo, dlatego zagłosuję na Nią. Jeżeli okaże się niewinna (automatycznie okaże się, że jest opryszkiem), to można spokojnie nazwać Ją największym pechowcem wszystkich edycji Forumowej Mafii na Tawernie.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Kocica

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1


Z charakterkiem... ;)

Zobacz profil
« Odpowiedz #139 : 09 Października 2012, 21:11:42 »
Cahan. Chyba nie muszę tłumaczyć why ;)


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #140 : 09 Października 2012, 21:40:23 »
Dziś będzie krótko, bez większych rozkmin, bo takowe są obecnie nie potrzebne (sprawdzenie deta).
Wczorajszy lincz niewątpliwie jest b. dużym materiałem do analizy. Cóż, miałem skłonić się ku Kha Belethowi (na razie wstrzymam się z moimi argumentami co do niego), ale nie sposób nie zagłosować na Cahan. Nie po testamencie Waverley'a. Szansa na to, że jesteś niewinna jest niewiele większa od 10% (role opryszków). To za mało dla mnie. Co prawda Twoje posty świadczą o czymś zupełnie przeciwnym, o Twojej niewinności, ale nie sposób zignorować sprawdzenia deta.

Pozdrawiam
Rev


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

DiamondLady

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #141 : 09 Października 2012, 21:41:11 »
Cahan.
Detektyw to detektyw. Trzeba mu ufać.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #142 : 09 Października 2012, 21:44:18 »
Cahan.
Detektyw to detektyw. Trzeba mu ufać.
Jedyna kwestia, czy to rzeczywiście był detektyw ;> Jeśli jak zwykle traficie niewinnego zacznie się robić nie ciekawie...


IP: Zapisane
Forumowa Mafia

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #143 : 09 Października 2012, 21:46:56 »
Cahan (Diamond Lady, Hadrian, Kha Beleth, Kocica, Loczek, Niedziel, Pawek, Revold, Sonic)- NIEWINNA
Sonic (Reuel)
andre94nt (Cahan)

Karniaki jutro.

Freezon- samobojstwo, niewinny

W zwiazku z odpadnieciem 3 miastowych z samobojstw zgodzilem sie na dodanie jeszcze 1 gracza do gry. Jest nim Hellscream. Powodzenia! :)


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #144 : 09 Października 2012, 22:03:03 »
Jak już mówiłem po raz kolejny uczepiliście się pierdół i takie są efekty, oceniacie po głupiej rozmowie, atakujecie się i wynajdujecie z nikąd kolejne wyssane z palca dowody i tak to się kończy. Apeluje o więcej rozsądku, może teraz w końcu sprawdzicie Sonica, bo jak widać wasz genialny detektyw zawiódł (czytaj dobrze was zmanipulował :P), co moim zdaniem potwierdza, iż był to OC, któy się podłożył by ratować resztę.

A już największy ubaw mam, gdy czytam post Waverleya, a później post ForumowejMafii po zabójstwie Sylatha:
"Jutro lincz i sprawdzenie deta."
Wasz detektyw zdecydowanie zginął :)



« Ostatnia zmiana: 09 Października 2012, 22:21:39 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #145 : 09 Października 2012, 22:28:02 »
Omg. Ja jak zwykle spóźniony, oraz skarniakowany ;/, eh ta maturalna matma... grrr

Co do głosowania- Cahan była zapewne opryszkiem, skąd tak wnioskuję? Ponieważ wdg. detektywa wskazywało winność, a teraz jest niewinność, co wyklucza bycie ojcem/matką chrzestną mafii.

Teoria Reuela jest dobra, jednak tak jak to bywa, tu dobra teoria, tam dobra teoria a potem jakiś klops....


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #146 : 09 Października 2012, 22:31:11 »
*Hellscream zakłada czarne okulary*  8) Don't worry bros, I got this.

Grom przeszył ciemne nocne niebo, wilcze wycie zakłóciło ciszę. Wszystkich mieszkańców miasta przeszedł dreszcz strachu. Tak, to Wasyl Leonardowicz Wołkow i jego wierna wilczyca Katarzyna po raz kolejny pokazali, że w poważaniu mają śmierć.

No dobrze, przeanalizujmy fakty. Zakładam, że tak jak i detektyw nie jest w stanie dowiedzieć się o winie OC, tak i nawet podczas linczu miasta jego wina nie jest ujawniania. Jeżeli też rola Opryszka nie jest podawana, mamy dwa możliwe wyjaśnienia.

1) Cahan była opryszkiem. Wtedy detektyw nas nie okłamał, a po prostu powiedział, co widzi. Pecha miała dziewczyna.
2) Wav był OC, podał się za detektywa. Nie było tego jak sprawdzić, pięknie wyeliminowało się Cahan, a i była drobna szansa, że prawdziwy detektyw zaprzeczy, ujawni się i polegnie jak głupek.

W średniowiecznej edycji Andre sam skorzystałem z takiego bezczelnego kłamstwa by kupić trochę życia Ryuu. Tutaj jak widzę ktoś to wziął na wyższy poziom. :) Jedna rzecz mi tylko nie pasuje - Wav mógł wkopać każdego - dlaczego nie postarał się wyeliminować mocniejszego gracza, typu Revold, Sonic, Niedziela, Reuel? Kogoś z większym posłuchem i zdolnością do demagogii? :>

Na chwilę obecną proponuję wiec założyć, że Wav był rzeczywistym detektywem, a Cahan miała pecha zostać nominowaną na opryszka. No, albo Wav był detektywem i zamarzyło mu się ztrollować. :P

Nie mam jeszcze typu do linczowania, przynajmniej nie mam się jakim podzielić...Poczekam na wypowiedzi innych uczestników i coś wtedy przedstawię.

Cheers.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #147 : 10 Października 2012, 14:20:32 »
Powitać z zaświatów moi mili państwo ;). W moją niewinność oczywiście nie uwierzyliście, ale was rozumiem. Po śmierci mam dla was pewne wskazówki i ostatnią historyjkę (pisz ktoś historyjki, bo chcę wiedzieć co będzie dalej ;D).
Podejrzewam Sonica- strasznie mocno naskoczył na mnie i na Zimnego. Zachowanie typowe dla mafijnego krzykacza, polega to na oskarżaniu wybranych osób, w celu ich anihilacji. Umiłował też sobie kolory i CapsLocka, aby jego ofiary wbiły się miastu w pamięć (częściej sięgamy po coś co znamy).
andre94nt- Andre cichotajniaczy. Jest mało aktywny, jak zawsze zresztą. Zachowuje się zupełnie jak podczas innych edycji, kiedy był w mafii. Wówczas też powodował opóźnienia mordów.
Kha Beleth- „Powód dam jutro”, stwierdzenie używane częściej przez mafię niż przez detów.
Jeśli Wav był OC, co jest możliwe, to macie komplet, jeśli nie to musicie pilnie obserwować. Uwaga na tych co szli za owczym pędem (na Fasta i na Freeza). W stadzie łatwiej się ukryć.
Reinmar Wielki Pantoflarz, był wściekli. Z sojuszu nici, a na dodatek stracił ulubioną siostrę. Niestety dwie są rzeczy nieskończone. Podatki i głupota ludzka.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Kha Beleth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 60


Ogień trawi wszytko. No prawie. Nie mnie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #148 : 10 Października 2012, 14:30:46 »
Kha Beleth- „Powód dam jutro”, stwierdzenie używane częściej przez mafię niż przez detów.

Ok, może tak, ale no cóż, Cahan rzuciła podejżenia na mnie.

Kha Belethowi (na razie wstrzymam się z moimi argumentami co do niego),

Revold głosuje na mnie od pierwszego linczu, ale nigdy nie podał powodów. Zawsze mówi, że da później. Ok, rozumiem brak czasu, ale wchodził na forum i pisał posty, więc czemu nie poda powodó przeciwko mnie?
Bronił się nie będę, bo nie mam konkretnych zarzutów, a hasło typu "Jestem niewinny" niczego nie zmienia. Nasza panna truposzka też nie użyła sensownych argumentów. Zdołałem dopchać się do kompa na 10 min. napisał ile napisałem, a ta juz mnie podejżewa. Jeśli chcecie, to głosujcie, ale wg. mnie to mój pierwotny oskarżyciel jest w mafii.


IP: Zapisane
Forumowa Mafia

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #149 : 10 Października 2012, 18:45:43 »
Karniaki:
Kha Beleth- 1,5 pkt.
Fenir- 1,5 pkt.
Reuel- 2,5 pkt.
andre94nt- 3 pkt.



IP: Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 9 [10] 11 12 13 ... 15    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.136 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry