Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 41    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Edycja Hellscreamowa (Dziesiąta) (Czytany 108644 razy)
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 21 Października 2012, 16:18:10 »
Chcecie historyjkę? Ok.

Orvo w ostatniej chwili zauważył wiedźmina wypuszczającego strzałę w jego kierunku. Wykonał szybki unik, jednak wiedźmin nie dał za wygraną. Nagle mieszaniec poczuł okropny ból w prawej ręce. "Sukinsyn!" - skwitował, po czym czmychnął za róg.
Wyrwał dwie strzały z przedramienia i wyrzucił je za siebie. Stwierdził, że nie ma po co iść do medyka, więc skręcił w kierunku najbliższej karczmy. Kiedy otwierał drzwi oberży, zdziwił się niezmiernie. Po ranie nie było nawet śladu. "Z czym oni mnie połączyli?" - spytał sam siebie. Nagle usłyszał w swojej głowie głos. "Z czym? Diable, naucz się szacunku! Jam jest Arcydemonem, gnojku!". "O Belzebubie! Demon siedzi mi w głowie. Ba, Arcydemon! Ratuj, panie piekieł!"



@Disconnected
Teraz masz demona.

Przepraszam za wulgaryzmy, chcę tylko podkreślić charakter mojej postaci - wszak to diabeł z demonem w głowie, jakkolwiek by to nie brzmiało.


« Ostatnia zmiana: 21 Października 2012, 17:51:17 wysłane przez Waverley » IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 21 Października 2012, 16:33:39 »
Andriej był zadowolony z siebie. "Nie wiem jakim cudem, ale mimo takiej pogody nazbierałem całkiem sporo złota. Przy obecnych wydatkach starczy na tydzień. Ale może lepiej sprawić sobie lepszą broń. I lutnię. Trzeba być konkurencyjnym a tej starej już nie mogę porządnie nastroić." Wtedy zza rogu wypadło coś żółtego i bardzo szybko przemieszczało się po ulicy. "Co to u diabła było? Zresztą nie ważne, założę się że to sprawka magów. Z ich magii nigdy nic dobrego nie wynika... O karwiaż..." - urwał myśl skręcając w nieodpowiednią uliczkę i ładując się prosto w potyczkę młodzików, które chciały zdobyć szacunek dojrzalszego półświatka. Nie za bardzo miał w którą stronę iść, gdyż drogę którą doszedł w to miejsce ktoś zastąpił, sądząc po aparycji i wydzielanym przez niego odorze, prawdopodobnie ork z domieszką górskiego trolla. "Świetnie. Dlaczego to zawsze mnie spotka..." Urwał słysząc ryk...


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 21 Października 2012, 16:49:26 »
Co mi tam. Pobawię się w historyjki.

Nagle na mutanta spadło z dachu coś żółtego, trzymając w rękach włócznię, której ostrze skierowane było prosto w gardziel potwora. Dał się słyszeć charkot, kiedy dziryt przeszył szyję bestii. Orvo zeskoczył z wielkiego truchła i podszedł do Andrieja. "Witaj... Hej, czemu uciekasz? Uratowałem ci życie, niewdzięczniku! Wracaj! Co za kretyn..."

@Sojlex - to nic osobistego ;)


« Ostatnia zmiana: 21 Października 2012, 17:51:55 wysłane przez Waverley » IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 21 Października 2012, 16:56:59 »
Heh wychodzi na to że mój bardzik wyznaje filozofię Rincevinda - Uciekam, więc jestem. A raczej uciekam, więc przy odrobinie szczęścia nadal będę.

Spoko, narazie nie planuję postaci typu hiper-duper-koksu.


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 21 Października 2012, 16:58:19 »
Twój bardzik musi sobie sprawić przynajmniej sztylet, bo lutnią się nie obroni przed wściekłym mutantem...


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 21 Października 2012, 16:59:04 »
To groźba, czy ostrzeżenie Wav?


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 21 Października 2012, 17:00:48 »
Ostrzeżenie... Ja nie używam słowa "mutant" na określenie mojego prawie-diabła. Na przyszłość. Mutant to był ten orko-troll z nieświeżym oddechem.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 21 Października 2012, 17:05:23 »
Sztylet już mam.

Olaboga chcesz żeby mój Andriej skończył jak Brook z One Piece?

No może ze skórą i mięśniami. I możliwością pływania. I śmiertelnością. Ok whatever.

Toż mi właśnie o broń chodzi :) Nie no coś się wymyśli co by gry innym nie psuć :)


« Ostatnia zmiana: 21 Października 2012, 17:15:11 wysłane przez Sojlex » IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 21 Października 2012, 17:08:33 »
Nie chcę, i dlatego piszę: uzbrój się pan.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 21 Października 2012, 17:14:48 »
Do Cahan dochodziły liczne skargi. Niejaki wiedźmin Feregard przybył do miasta i rozpętał kilka burd. Wielu obywateli nieludzi skarżyło się na niego. Rozbójnik bardzo szybko trafił do lochu miejskiego.  Smoczyca postanowiła to sprawdzić. Przybrała humanoidalną formę i weszła do lochu.
- Rozróby robimy, co? I po co to wszystko, dla zabawy? – Cahan uśmiechnęła się, pokazując garnitur ostrych kłów. Wiedźmin wyglądał na osłupiałego.- No co? Pierwszy raz widzicie takiego smoka jak ja, co?
- Yeee
- Jakże inteligentna wypowiedź, mości wiedźminie. Pozwól, że się przedstawię Feregardzie. Jestem Cahan. Kwestie grzecznościowe mamy już za sobą. Przejdźmy tedy do konkretów. Dlaczego napadasz mieszkańców miasta?!
- No, bo to potwory…
-Dla nich to ty jesteś potworem wiesz? – ogon smoczycy kiwał się na boki, dając wyraz rozbawieniu i rozdrażnieniu.-Bo tak nas uczyli, że potwory się zabija!
- A o Geralcie słyszałeś? Legendarny wiedźmin, on to jakieś zasady moralne miał. Więc jak widać można, wystarczy tylko chcieć. Po co przybyłeś do miasta?
- Poluję na smoka Fandora! Najplugawszą ochydę jaką świat widział!
- Najplugawsza ochyda jaką świat widział? No to może rozwiń temat. A nawiasem mówiąc, to ciekawe co on ma do powiedzenia o tobie. Spytam go, wiesz. Zresztą wiedźmini chyba nie zabijają smoków.



« Ostatnia zmiana: 21 Października 2012, 17:26:30 wysłane przez Cahan » IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 21 Października 2012, 17:21:24 »
Kolega pisał, że jego postać to połączenie kilku bohaterów, nie tylko Geralta...


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 21 Października 2012, 17:25:23 »
Cytuj
Kolega pisał, że jego postać to połączenie kilku bohaterów, nie tylko Geralta...
No to Cahan powołuje się na jednego z nich. Sprzeciw proponuję odrzucić...


IP: Zapisane
Kocica

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1


Z charakterkiem... ;)

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 21 Października 2012, 17:29:33 »
Kate była miejscową elfką. Uczyła się rzemiosła kowalstwa.

Za posty krótsze niż awatar z przyległościami powinno się kastrować bez znieczulenia. :P


« Ostatnia zmiana: 21 Października 2012, 17:31:04 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 21 Października 2012, 17:33:34 »
Ktokolwiek edytował posta - polać mu!

Wiedźmin może być połączeniem Geralta i łowcy smoków... Chyba, że chodzi o burdy - spalić na stosie!

@Down - sory, dopiero teraz wszedłem na kompa - przedtem byłem z fona, który mi nie pokazuje niektórych kolorków ;)


« Ostatnia zmiana: 21 Października 2012, 17:43:00 wysłane przez Waverley » IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 21 Października 2012, 17:36:58 »
Niepisana tradycja forum mówi, że kolor czerwony należy do adminów, żółtym pisze moderacja, a Hells - zielonym. :]

Przypominam księdzu, że dzisiaj również może się pomodlić za wybraną osobę.


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 41    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry