Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 10 11 12 [13] 14 15 16 ... 41    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Edycja Hellscreamowa (Dziesiąta) (Czytany 108765 razy)
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #180 : 22 Października 2012, 23:23:28 »
Jestem wrogiem dziwek nr. 1 w Nuln.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #181 : 22 Października 2012, 23:56:40 »
A ja wam ufałem :> No ale Hells uczciwie zrobił mi epickie zakończenie. Porozwalałem parę czerepów, a na koniec zginąłem z ręki nie byle jakiego wroga. Dzięks dla MG ;) Jutro napiszę testament, dzisiaj mi się nie chce.


« Ostatnia zmiana: 23 Października 2012, 00:01:26 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #182 : 23 Października 2012, 00:13:42 »
a ja tak offtopując przepraszam za brak głosu, ale dopiero do domu dotarłem, po wyjściu o 4.55 rano.


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #183 : 23 Października 2012, 05:29:10 »
Hmm, zabito Sonica, zanim złożył jaja...  ;D
A tak na serio, to już nie mam pojęcia, kto może być w Mafii... Może ktoś dostrzega coś czego nie widzę, bo w tej chwili wszyscy wydają mi się tak samo podejrzani... Oczywiście poza Fastem!   :lol:
Dart chodził przygnębiony po mieście. W mieście coraz częściej giną ludzie(i inne rasy też) i to nie tylko sprawka przestępców, ale zwykłych mieszkańców. Zauważył ślepego krasnoluda, który podchodził do mijanych go ludzi i mówił "Zbieram na chleb. Pomóż głodującemu..." oraz młodego elfa, który wrzeszczał na całe gardło "Nie słuchajcie go, pewnie mafia!"


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #184 : 23 Października 2012, 06:32:52 »
Hmm, zabito Sonica, zanim złożył jaja...

Plagiat! Zbanować go!

Jeżeli do następnego linczu Rev odtajni paragraf 7. (a nuż Sonic był tą niewinną osobą, o której pisał?), będę zadowolony, bo niestety nie uzyskałem odpowiedzi na moje pytanie.

Poczekam z namysłem do jutra, może coś wyłowię z tego bełkotu ;P


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #185 : 23 Października 2012, 08:26:22 »
Hmm ciekawe czy trafiliśmy ale jedna rzecz jest ciekawa czemu zabito Sonica? Czyżby mafiozo bali się odszczeknięcia się niebieskiego jeża? Bo jeśli tak to mamy trop ale pierw czekajmy na odtajnienie 7pkt Revolda.
Wpadłwszy do miejscowej karczmy Sentarus zasięgnął języka u barmana który stwierdził:
*Dziś nie jest już bezpiecznie w Nuln, kolejny mord tym razem jakaś Iglica, miejscowa zapłać i nie gadaj została uciszona na wieki.
*Kolejny mord?- Zapytał Sentarus
*Zapewne tak, i miast zlicznowało jakiegoś Orka ale czy był komu winny to już nie dowiemy się.
Po namyśle Sentarus zapytał, ważąc słowa:
*A jest szansa jakowa by odkryć mafię?
Na to barman:
*Dokładnie przypatrzeć się tym co oszczędnie mówią i planują wszystko.
Dowiedziawszy się wszystkiego, Sen ruszył w miasto poszukać miejsca do spokojnej medytacji jak i pomyślenia kto stoi za destabilizacją Nuln.



IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #186 : 23 Października 2012, 09:18:05 »
@Loczek
Fast go zabił, bo był zabójcą.

P.S. Może ktoś mi wytłumaczyć o co chodzi z tym 7 punktem Revolda? Niby czemu jest to ważne?


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #187 : 23 Października 2012, 14:30:03 »
Punkty karne:

Freezon, andre, Kha Beleth - 2,5 pkt karnego;
Sojlex - popełnił te same przewinienia co powyżsi, jednakże wcześniej zgłaszał, że nie będzie go w poniedziałek z powodów niezależnych od niego, wiec wyjątkowo wybacza się mu

W związku z zagrożeniem eliminacji tych osób jeżeli nie wyślą dzisiaj głosu ani nie napiszą posta, poszukuje się 3 nowych graczy.


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #188 : 23 Października 2012, 15:16:34 »
Może ktoś mi wytłumaczyć o co chodzi z tym 7 punktem Revolda? Niby czemu jest to ważne?

Nie wiem, dla mnie jest ważne , bo Rev obiecał mi coś wyjaśnić - gadaliśmy na SB, temat zszedł na FM, zagadał coś nt. mafii, ja nie ogarnąłem, ale Revold napisał że musi iść i że wyjaśni wszystko w testamencie.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #189 : 23 Października 2012, 16:10:37 »
Cytuj
a nuż Sonic był tą niewinną osobą
BYŁ NIEWINNY.
Cytuj
Hmm ciekawe czy trafiliśmy ale jedna rzecz jest ciekawa czemu zabito Sonica?

Ludzie wy chyba połowy tego tematu nie czytacie...


IP: Zapisane
Sonic

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #190 : 23 Października 2012, 16:14:02 »
Wiecie, że jesteście chorzy. Na umyśle. Wam naprawdę odbiło. Mnie zabijać, mnie? Niewinną dziwkę? Dobrze, że chociaż oberwałem od zabójcy przynajmniej znacie moją tożsamość. Co do testamentu, nie jestem jakimś mega koksem.  Nie umiem tak jak Revold odczytać niewinność/winność z historyjek i zachowań na czacie. Mogę jednak pomóc chociaż w tym jednym linczu. Przynajmniej moja śmierć zapewniła o niewinności Fasta (lepszy rydz niż nic).
Niedziel (Reuel)
Reuel (Belegor, Loczek, Armiwart, DiamondLady, Disconnected, Sonic)
Disconnected (Cahan, Thunder510, Fenir, Fergard)
Sonic (Hadrian, Sylath, Waverley, Earne, Niedziel)
Kha Beleth (Kocica, Forumowa Mafia)
Fast (Pawek)
Kocica (Fast)
Wątpię żeby mafia w takim momencie gry rozbiła głosy na pojedyncze osoby. Zbyt rzucałoby się w oczy. Z tego powodu uważam za niewinnych Reula, Kocicę, Forumową Mafię, Pawka i oczywiście Fasta (to już wiemy). Uważam, że wszyscy mafiozi podpięli się pod lincz Reula, Disconnecta i Sonica. Na pewno nie wszyscy na jedną osobę. To jest ważne. W późniejszym etapie gry można wrócić i porównać który mafioza głosował na jaką osobę. Założę się, że przynajmniej 1 osoba ukryła się w głosowaniu na Reula. Siebie odrzucam, Disconnecta odrzucam (Rev coś tam pisał o jego niewinności był o tym przekonany, a on nie pisze niczego na 100% jak nie jest czegoś pewien). Zostaje czwórka: Belegor, Loczek, Armiwart, DiamondLady. Osobiście dziś uderzyłbym w kogoś z nich. Polecam Armiwarta, bo pożytek z niego znikomy, a DiamondLady wydaje mi się, że bardziej ogarnia (widać to po końcówce poprzedniej edycji). Kto potem? Moim zdaniem Sylath, Hadrian i Waverley. W takiej kolejności. W cichaczy którzy mają pkt. karne nie głosowałbym bo siłą rzeczy mogą wylecieć za samobójstwa. Pamiętajcie, że mafia może kłamać w testamentach. Nie zdziwcie się jak pojawi się 1000 500 100 900 detów i księży. To tyle nie rozspisuje się bo i tak pewnie nikt by tego nie przeczytał. To wszystko co wyczytałem z tego linczu. A i jestem cholernie nienasycony jeśli chodzi o duet Iglicy & Sonii. Cholernie nienasycony (użyłbym znacznie mocniejszych słów, ale niestety zakazano). I w następnej edycji będę ciągnął wątek Iglicy. Bez względu na fabułę. Fuck it! A i fajnie byłoby razem z Fergardem bo jego historyjki to istny majstersztyk. No, to na razie. Nie wiem jak to wygracie, ale wierzę, że paragraf 7 coś wam podpowie. Do następnej edycji. Strzała.
Iglica ostatnim tchem pomyślała tylko o jednym… Dlaczego?... Dlaczego?... Dlaczego?... Dlaczego nie przełamała się i nie zdążyła zapytać Sonii Heather Richardson-Flayer co znaczy słowo duchowość…

EDIT: Sorry MG, że nie edytowałem tamtego posta, ale wtedy nikt by go nie przeczytał.


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #191 : 23 Października 2012, 16:14:51 »
Cytuj
Zbanować go!
Znając życie, Hells postara się spełnić Twą prośbę...  :>
Cytuj
Ludzie wy chyba połowy tego tematu nie czytacie...
No to pewnie mafia...  ;D
(ten tekst nigdy mi się nie znudzi!)


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #192 : 23 Października 2012, 16:23:08 »
Mi się to trio nie podoba:
Cytuj
Sylath, Hadrian i Waverley

Zwłaszcza Hadrian i trochę Sylath (ale to ze względu na to iż Sylath jest zwyczajnie dobrym graczem [przynajmniej takie odnoszę wrażenie] i zachowuje się jak duch. Niby nie jest tak, że nie ma go wcale, ale jego gra jest b. subtelna i taka nienachalna - choć to może po prostu jego specyfika...).

Czekam aż zostanie odtajniony paragraf 7.

Być może wtedy będę w stanie jakoś się sprecyzować co do głosu w linczu.

Cytuj
Iglica ostatnim tchem pomyślała tylko o jednym… Dlaczego?... Dlaczego?... Dlaczego?... Dlaczego nie przełamała się i nie zdążyła zapytać Sonii Heather Richardson-Flayer co znaczy słowo duchowość…
Pomyślała ostatnim tchem? No dobra nieistotne... ale ważne, że ostatnią rzeczą jaką zobaczyła był egzo-biologiczny kogut Witold z Litwy, zwany ogniopiórem.


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #193 : 23 Października 2012, 16:44:16 »
Zawsze było: ,,Nic nie wiem, jutro coś więcej napiszę". Teraz mamy: ,,Nic nie napiszę, czekam na odtajnienie punktu 7."


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Disconnected



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0

Zobacz profil
« Odpowiedz #194 : 23 Października 2012, 16:49:42 »
Ferengard był osobliwym wiedźminem. Nietypowym. Wykreowanym wśród brutalnego świata tęczowych jednorożców. Techniki nauczył się od Gorlana a znaki szkolił w świetle prawa nieprawego. Wiedział, że nie może dłużej się ukrywać. Poszedł na polowanie. Ciekawe jest, że gdy wiedźmini zabijają kórliki to serce bije im jak by miało wyskoczyć z piersi. Wbrew pozorom było ciężko. Owy kórlik był zającem. Tym zającem który zabił niejakiego Revelataera. Gnomem, który zarazem był elfem. Orkiem bez int. Wizardem bez knowledge. Walka była nierówna. Na szczęście wiedźmin miał ze sobą runę bazyliszka. Owa runa przywoływała kuroliszka. Dzięki niej zabiła szalonego kórlika i jego śliniącego się pobratyńca-psa. Cóż, jednego potwora mniej na tym świecie- pomyślał i w tym momencie aportował się przed nim nie kto inny jak sam David Coperfield. Bał się go od dzieciństwa. Bał się, że zrobi mu małe barabra i duże kukuryku. Już nie wspominając o tematycznym bukake. Na szczęście spalił go szybko igni. Przed snem zastanawiał się jeszcze dlaczego Podstolina nazywa się Podstolina. Doszedł do wniosku, że dlatego, że siedzi pod stołem.
Mam nadzieję, że nie zlinczujecie mnie za opis. To tylko dla funu. Tak coś mnie naszło na chore historyjki. Co do linczu to proponuję zaatakować cichaczy. Najlepiej niedoświadczonych żeby nie było dużej straty.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 10 11 12 [13] 14 15 16 ... 41    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.091 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry