Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 51    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Edycja Jedenasta (Czytany 132463 razy)
Sonic

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 13 Listopada 2012, 16:55:22 »
NIE, NIE I JESZCZE RAZ NIE!!!
NIE IDŹCIE ZA GŁOSEM LUDU I NIE ZRÓBCIE KOLEJNEJ GŁUPOTY JAK W POPRZEDNIEJ EDYCJI!!!
Zaiste, trudne sprawy.
tomuscyferki odpada, bo pisze fajne posty.
Loczek- IMHO kozioł ofiarny. Pewnie mafia już robi sobie podpinki. Czemu akurat on? Bo zbanował kilka osób??? Bitch pls. Poczekam do wieczorka aż się postów posypie troche i wtedy podejme decyzję.
Ale myślcie trochę, bo zanosi się, że znów miasto przegra przez własną głupotę.


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 13 Listopada 2012, 17:10:24 »
Cytuj
NIE, NIE I JESZCZE RAZ NIE!!!
NIE IDŹCIE ZA GŁOSEM LUDU I NIE ZRÓBCIE KOLEJNEJ GŁUPOTY JAK W POPRZEDNIEJ EDYCJI!!!
Pewnie mafia...


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 13 Listopada 2012, 17:13:09 »
Cytuj
NIE, NIE I JESZCZE RAZ NIE!!!
NIE IDŹCIE ZA GŁOSEM LUDU I NIE ZRÓBCIE KOLEJNEJ GŁUPOTY JAK W POPRZEDNIEJ EDYCJI!!!
Pewnie mafia...
Tylko mafia pisze "Pewnie mafia..."


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 13 Listopada 2012, 17:13:34 »
Dlaczego mam dać spokój andre? Po pierwszym mordzie może niby nie ma czego analizować, ale postawa andre i Reuela są wg mnie dziwne... Ten pierwszy krótko po ogłoszeniu mordu pisze, że nie ma czego analizować, a Reuel od razu pisze to samo...
Kill yourself. Po prostu facepalm do kwadratu. A co mam pisać? Że jest z czego wyciągać wnioski, kiedy nie ma? Pierwszy lincz zawsze jest strzałem ślepca, więc nie wiem co w tym dziwnego. A czepianie się tego, iż krótko po ogłoszeniu mordu oboje napsialiśmy jest rzeczywiście mohorocznie podejrzane, w końcu to nie jest możliwe, iż we dwoje niedawno przeczytaliśmy posta (ja zwłaszcza, jako, że robiłem spam  ^_^) i chcieliśmy mieć z głowy post, by nie dostać karniaka. Twoja logika powala, choć nie w tą stronę, w którą oczekiwałem. Znowu sytuacja z poprzedniej edycji kiedy z pierdoły robicie afere, po której mordujecie jak idioci. A później zdziwieni dlaczego przegrywamy. Tylko mi tu nie piszcie proszę, że się agresywnie bronię, bo to, że zwracam po raz kolejny uwagę na idiotyzm szerzący się wśród miastowym wydaje się rzeczą zrozumiałą, jeśli mamy wygrać tą edycję. W każdym razie Armi straciłeś trochę w moich oczach jako rozsądny gracz, po prostu -10 do respectu. Żeby zaś już nie szukać osoby, na którą oddam głos to idzie na Ciebie.


« Ostatnia zmiana: 13 Listopada 2012, 17:18:12 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Pankracy



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 13 Listopada 2012, 17:13:52 »
Cytuj
@Pankracy, czy grałeś w ostatniej edycji na rm.pl i jaki miałeś nick?
Jakie to ma znaczenie? W pewnym momencie powinieneś zauważyć kim jestem, mój nick pośrednio się do tego odnosi.

Póki co nie może być mowy o żadnych tropach, nie może być mowy o głosowaniu wedle jakiejś przesłanki, tym bardziej, że was nie znam. Puszczę głos losowy, nie chcę przyczyniać się do linczu na konkretnej osobie, bo na ten moment na pewno będzie to niewinny i na dłuższa metę dostanę znikomy materiał do analizy. Obserwować reakcje, uważać, plan na kolejne 2-3 dni.

e: Czym do diabła są mafijne posty? Zrozumcie, ta gra jest na opak. To, co powinno wyglądać podejrzanie paradoksalnie legitymuje takie zachowania jako czyste.To, co powinno wyglądać mafijnie, bardzo rzadko takie jest. Nie nakręcajcie się za szybko, bo do tej pory nikt nie wychylił się na tyle, żeby go przycisnąć.


« Ostatnia zmiana: 13 Listopada 2012, 17:20:56 wysłane przez Pankracy » IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 13 Listopada 2012, 17:16:24 »
No wiecie, jest możliwość, że po prostu jestem w mafii, ale to oczywiście bez sensu... Ja dziś zagłosuję na andre...


IP: Zapisane
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 13 Listopada 2012, 17:26:16 »
PO tych wielu postach Niektorych wartych przemyslenia innych nie ja głosuje na Andre


IP: Zapisane
tomus88888888

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 13 Listopada 2012, 17:39:12 »
Cytuj
@Pankracy, czy grałeś w ostatniej edycji na rm.pl i jaki miałeś nick?
Jakie to ma znaczenie? W pewnym momencie powinieneś zauważyć kim jestem, mój nick pośrednio się do tego odnosi.

Póki co nie może być mowy o żadnych tropach, nie może być mowy o głosowaniu wedle jakiejś przesłanki, tym bardziej, że was nie znam. Puszczę głos losowy, nie chcę przyczyniać się do linczu na konkretnej osobie, bo na ten moment na pewno będzie to niewinny i na dłuższa metę dostanę znikomy materiał do analizy. Obserwować reakcje, uważać, plan na kolejne 2-3 dni.

e: Czym do diabła są mafijne posty? Zrozumcie, ta gra jest na opak. To, co powinno wyglądać podejrzanie paradoksalnie legitymuje takie zachowania jako czyste.To, co powinno wyglądać mafijnie, bardzo rzadko takie jest. Nie nakręcajcie się za szybko, bo do tej pory nikt nie wychylił się na tyle, żeby go przycisnąć.
Ano takie, że mogę znać Twoją grę i próbować wychwycić czy grasz inaczej, czy warto Ci ufać, czy jesteś pionkiem itd.  :niepewny:

Jeśli Twój nick nawiązuje, to jesteś chyba Crawlerem, ale po jego wypowiedziach, to raczej nie.  :niepewny:

Nic, jeśli się nie przyznasz, to świat się nie zawali, każdy coś ukrywa   :niepewny:


IP: Zapisane
'Sprawiedliwym jest to, że silni mnożą się i rosną, a słabi giną. Inaczej świat stałby się domem inwalidów, co dopiero byłoby niesprawiedliwością'
S. Wokulski
'Pepe to najlepszy stoper we współczesnej piłce nożnej.'
Niedziel
Oto moja forumowa hejtlista:
Menelag (x2), jareQ, Luc, Nikt (x2), MOD_ELITE, Grownock

Opuścili:
Freezon

Mój blog:
Taktowlasniewyglada.blogspot.com
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 13 Listopada 2012, 17:39:36 »
Ja znowu w pierwszym linczu zaufam moim kochanym kościom i  zagłosuje na Kocice.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 13 Listopada 2012, 17:45:56 »
Cahan - ja często używam absolutów w tej grze. :P Po prostu mam przeczucie, że ja i Loku jesteśmy niewinni. ^^


IP: Zapisane
DiamondLady

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 13 Listopada 2012, 17:54:03 »
Ale Wy piszecie :P
Jak przyszłam to myślałam, że gra się dopiero rozpoczęła a tu już 3 strony. Nie że źle, skądże :)
Tradycyjnie na początek nie ma co ogarniać głosuję więc na Hadriana. Bez większego powodu.


IP: Zapisane
Pankracy



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0

Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 13 Listopada 2012, 17:54:57 »
Cytuj
@Pankracy, czy grałeś w ostatniej edycji na rm.pl i jaki miałeś nick?
Jakie to ma znaczenie? W pewnym momencie powinieneś zauważyć kim jestem, mój nick pośrednio się do tego odnosi.

Póki co nie może być mowy o żadnych tropach, nie może być mowy o głosowaniu wedle jakiejś przesłanki, tym bardziej, że was nie znam. Puszczę głos losowy, nie chcę przyczyniać się do linczu na konkretnej osobie, bo na ten moment na pewno będzie to niewinny i na dłuższa metę dostanę znikomy materiał do analizy. Obserwować reakcje, uważać, plan na kolejne 2-3 dni.

e: Czym do diabła są mafijne posty? Zrozumcie, ta gra jest na opak. To, co powinno wyglądać podejrzanie paradoksalnie legitymuje takie zachowania jako czyste.To, co powinno wyglądać mafijnie, bardzo rzadko takie jest. Nie nakręcajcie się za szybko, bo do tej pory nikt nie wychylił się na tyle, żeby go przycisnąć.
Ano takie, że mogę znać Twoją grę i próbować wychwycić czy grasz inaczej, czy warto Ci ufać, czy jesteś pionkiem itd.  :niepewny:

Jeśli Twój nick nawiązuje, to jesteś chyba Crawlerem, ale po jego wypowiedziach, to raczej nie.  :niepewny:

Nic, jeśli się nie przyznasz, to świat się nie zawali, każdy coś ukrywa   :niepewny:
;]
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pankracy


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 13 Listopada 2012, 17:55:15 »
Cytat: tomus88888888
Dwie, narazie kluczowe dla mnie sprawy, żeby nie umknęły w czeluściach poprzedniego posta:
@Sylath, Niedziel, Waverley - mam do waszej trójki pytanie:
Co myślicie, o zabiciu dzisiaj Loczka lub Hellscreama?
Rozumiem, że podejrzenia wobec Loczka wzięły się od banów rozdanych przez Niego na SB, czy może coś umknęło mojej uwadze? A co do Hellsa, cóż, mocno niefortunna wypowiedź. Może nawet nie sens wypowiedzi, a sposób w jaki ten sens przekazał:
Cytat: Hellscream
Ale i ja, i Loczek jesteśmy niewinni,
Hells jest zbyt dobry żeby taką gafę popełnić. Poza tym pewnie miała być to forma sprzeciwu wobec mało konkretnych oskarżeń wobec Loczka.

Cóż, poczekam na rozwój wydarzeń. Bardzo prawdopodobne, że któryś z mafiozów podpiął się pod oskarżenia wobec Loczka, bo póki co zanosi się, że to On zostanie zlinczowany, więc to dosyć bezpieczna zagrywka.

PS.
Cytat: Waverley
O, o! Albo Fasta zlinczujmy! On jest w mafii, to jest pewne! Zwłaszcza, że dzisiaj jest dwunasty listopada. Dwanaście przez dwa = 6. Szósta litera alfabetu to "f". Potem listopad to 11. miesiąc roku. Składa się z dwóch jedynek, a pierwsza litera alfabetu to "a". Mamy "fa". Potem 2012 r. 2+0+1+2=5. Dodajemy liczbę szatana dzieloną przez 2, czyli 3 i to wszystko dodajemy do pierwiastka z całości, czyli 100 procent. Wychodzi 8+10=18. Osiemnasta litera alfabetu to "s"! Mamy już "fas"! Jest godzina 22.45. 2+2+4+5=13. Dodać liczbę pana piekieł i mamy dziewiętnaście. Dziewiętnasta litera alfabety to - o zgrozo! - "t"! "Fast"! Winny jest Fast!
Zamierzasz tak przez całą edycję grać?


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 13 Listopada 2012, 18:01:50 »
Kocham to uczucie. :P Gram "incognito" nie mówię ani że jestem niewinny, ani że niewinny, nie odpowiadam na zarzuty...MAFIA!

Gram trochę bardziej otwarcie, mówię o niewinności swojej bądź Loczka...MAFIA! Zdecydujcie się wreszcie. :P

A zarzutów na Loka bynajmniej nie odpieram. Przecież jako pierwszy je rzuciłem. :> Jednakowoż nie wiem, na kogo zagłosuję. :>


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 13 Listopada 2012, 18:05:49 »
Dobra, pomyślałem sobie, że każdego wieczoru będę pisał, kto wg mnie jest w mafii... Trochę myślałem, analizowałem wasze posty i coś tam wymyśliłem:
-Andre
-Reuel
-tomus88888888
-Sonic
-Raelag323
To tylko tak na początek, później to się pewnie bardzo zmieni, ale tak myślę teraz i proszę nie linczować mnie za moje zdanie...


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 51    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry