Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 ... 51    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Edycja Jedenasta (Czytany 132463 razy)
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : 13 Listopada 2012, 21:16:32 »
Teraz coś sensownego. Ja, ponieważ nie chce mi się sprawdzać składu FM, głosuję na Armiwarta, bo nagle się taki poważny zrobił... Albo na kogoś cichego, m/ż/k Reva/Niedziela itp.


IP: Zapisane
Kocica

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1


Z charakterkiem... ;)

Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : 13 Listopada 2012, 21:19:21 »
Eh... Oszaleliście, naprawdę. Dopiero WESZŁAM na forum, a tu już podniosły się głosy, że cichaczuję przecież jeszcze nawet pierwszego linczu nie było. Róbcie jak chcecie, ale taki już jest mój styl gry, że nie piszę pięciu tysięcy postów jak niektórzy, w których nikogo nie podejrzewam... Tylko czekam, analizuję.
Uważam, że Loczek jest niewinny, ale jeśli dzięki niemu mam szansę przeżyć to głos idzie na niego. Przepraszam :(


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : 13 Listopada 2012, 21:22:11 »
Oddaję głos na Cahan. To Ona w najbardziej bezczelny sposób podpięła się pod oskarżenia wobec Loczka, a jak już mówiłem, w gronie tych osób może skryć się mafioza. Niczego ciekawszego póki co nie widzę.

Cytat: Cahan
Mój głos pada na Loczka- macie rację, tak naprawdę idę za głosem ludu, bo po pierwszym mordzie wiadomo tylko tyle, że Revold w mafii nie jest.



« Ostatnia zmiana: 13 Listopada 2012, 21:25:29 wysłane przez Niedziel » IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : 13 Listopada 2012, 21:28:06 »
Cytuj
głosuję na Armiwarta, bo nagle się taki poważny zrobił...
Czyli mam zacząć opowiadać suchary o Rosji? Jakoś nie zrozumiejszyn Twojejszyn wypowiedziejszyn...


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : 13 Listopada 2012, 21:28:33 »
Uważam, że Loczek jest niewinny, ale jeśli dzięki niemu mam szansę przeżyć to głos idzie na niego. Przepraszam :(

Albo skończona idiotka, albo mafiozo. I mówię serio: jeżeli uważasz, że Loczek jest niewinny, to czemu chcesz osłabić miasto? Bo dwie osoby (z 25) Cię podejrzewają? Jedzie mafią na milę, serio.

Edit: @Up - nie, po prostu mam wrażenie, że dziwnie piszesz. Jak nie Ty. Zresztą, teraz raczej strzelam, niż dedukuję.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : 13 Listopada 2012, 21:34:22 »
Większość oddanych głosów na Loczka wygląda tak:

Dobra, Loczek jest pewnie niewinny, ale głosujmy na niego bo... tego... no w sumie to... nie no, ale głosujmy. Czemu? Ty no dobre pytanie... ale no kogo to obchodzi? Nie no mnie też nie...

DOOH?!!?


IP: Zapisane
Pankracy



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0

Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : 13 Listopada 2012, 21:39:19 »
Uważam, że Loczek jest niewinny, ale jeśli dzięki niemu mam szansę przeżyć to głos idzie na niego. Przepraszam :(

Albo skończona idiotka, albo mafiozo. I mówię serio: jeżeli uważasz, że Loczek jest niewinny, to czemu chcesz osłabić miasto? Bo dwie osoby (z 25) Cię podejrzewają? Jedzie mafią na milę, serio.
Nie nazywaj ludzi w ten sposób samemu nie legitymując się niczym ponadprzeciętną. W tej sytuacji w podobny sposób zachowałoby się 90% userów, z czego wszyscy nie byliby w mafii. Dlaczego? Z obserwacji gier wynika, że tego typu "ratowanie" skóry na początku  nigdy nie pomaga, jakbyś elokwentny/a nie był masz małe szanse na przeżycie, chyba że opierasz się na marce i grasz wśród swoich. Tak że odpuść jej, szanse, że jest w mafii są minimalne, tego typu zachowaniem tylko to potwierdza.

Paradoksalnie, oczyszczasz też sam siebie, bo mafia bardzo rzadko atakuje w zamierzony sposób na początku gry, najczęściej stara się dawać lekkie poszlaki, tak by reszta się na to złapała. Ty tego nie robisz, więc dobrze dla Ciebie.


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : 13 Listopada 2012, 21:54:28 »
Sorry za opóźnienia, ale musiałem czekać na decyzję mafii (remis).

Loczek
  • - Pierwsza ofiara Linczu Miasta, niewinny

- Loczek (tomus, Cahan, Niebieskooki Smok, Kocica)
- Kocica (Fast, Hellscream, Fenir, Loczek)
- Armiwart (Reuel, Sylath, Waverley)
- Cahan (Niedziel, Sonic)
- Andre (Armiwart, Raelag323)
- tomus (Veselar, Forumowa Mafia)
- Hellscream (Hadrian)
- Hadrian (DiamondLady)
- Niedziel (M0D_ELITE)
- Fast (Pankracy)

Karniaki:
- Jeddite (2,5 pkt. karnego)
- Andre94nt (1,5 pkt. karnego)

Spis treści:
- Pierwszy mord mafii- strona 1
- Pierwszy lincz miasta- strona 5

Jutro działa kapłan i barman. Do 21:30 głosy w linczu (G2), a o 22:00 mord mafii.
Miłej analizy ;)

Pozdrawiam.
Rev


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : 13 Listopada 2012, 21:56:14 »
Cytuj
- Fast (Pankracy)

Drogi weteranie Pankracy - zwraca się do Ciebie z pytaniem szeregowy Fast:
- to był złoty strzał, czy po prostu mafijnie gram? ;>


IP: Zapisane
Pankracy



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0

Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : 13 Listopada 2012, 21:59:36 »
To był złoty strzał. Pisałem, że nie znam was, więc potrzebuję chwili na obserwację, chyba że ktoś wyraźnie się wystawi. Byłeś niezagrożony, ot cała tajemnica.

e: W ogóle nie odniosłem się do linczu, ale z uwagi na "obserwację" właśnie poczekam z tym do jutra, nie chcę za dużo napisać w tym punkcie, bo na pewno wpłynie to na kolejne odpowiedzi. Powiem tylko, że powinno być ciekawie.


« Ostatnia zmiana: 13 Listopada 2012, 22:05:35 wysłane przez Pankracy » IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : 13 Listopada 2012, 22:03:53 »
tomus88888888 głosował na Loczka! Czyli pierwsza moja teoria kompletnie się nie sprawdziła... Wymyślam drugą, w której podejrzanymi są Pankracy i Fast...  ;>


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : 13 Listopada 2012, 22:04:44 »
Dziękuje, za odpowiedź. Odmaszerowuję.

Albo nie.

Mafia wyeliminowała Loczka, który jak powszechnie wiadomo jest dobrym graczem. Czy daje to nam jakiekolwiek poszlaki? Sojlex był losowo ubity, Loczka już z premedytacją kill'ym za bycie dobrym.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #72 : 13 Listopada 2012, 22:06:43 »
Niedziel sugerował Cahan i też póki co ona najbardziej z tego grona wydaje się mafiozą, który się podpiął pod mord. Wątpiliwe, by tam ktoś jeszcze był z mafii, bo bez sensu by tak na raz w pierwszym linczu się zebrali, chociaż... do odważnych świat należy ;D Poza nim widzę jeszcze Armiwarta jako potencjalnego mafioze, za rzucanie bezpodstawnymi oskarżeniami na lewo i prawo (mafijny krzykacz?).

Cytuj
Mafia wyeliminowała Loczka, który jak powszechnie wiadomo jest dobrym graczem. Czy daje to nam jakiekolwiek poszlaki? Sojlex był losowo ubity, Loczka już z premedytacją kill'ym za bycie dobrym.
W sumie jest to oczywiste, bo choć oboje są cichaczami, to jednak Loczek wydaje się bardziej rozgarnięty.


« Ostatnia zmiana: 13 Listopada 2012, 22:16:35 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #73 : 13 Listopada 2012, 22:10:39 »
Kocica też jest warta przemyślenia. w końcu powiedziała ze dzieki nie mu moze przezyc jak dla mnie to typowa szansa dla mafiozy. 8)


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #74 : 13 Listopada 2012, 22:14:20 »
To jak gra Kocica jest faktycznie "warte przemyślenia", ale edycję temu też tak grała. Wątpię by była w mafii - czyż to nie paradoks? - ale jej styl na wpół-cichy, na wpół-obserwujący, na wpół-nijaki na późniejszych etapach serio trochę mąci. Śmiem zaryzykować, że mąci bardziej niż ja, bo powstaje dylemat: "czy to mafia, która gra w stylu cichacza?" or "czy to po prostu cichy miastowy, który gra na przeżycie?" ---> no i wtedy zwykle mamy jeden lincz w plecy. A to jak się okazało przy poprzedniej edycji, (kiedy chciałem przeprowadzić samotnie akcję odmafiania miasta  :D) miało decydujący wpływ na rozgrywkę :D


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 ... 51    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 14 zapytaniami.
                              Do góry