Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10 ... 51    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Edycja Jedenasta (Czytany 132627 razy)
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #90 : 13 Listopada 2012, 23:43:19 »
A właśnie, Niebieskooki. Taki niby cichacz ale jak głosować to na "mafiozę" Loczka. Do mojej listy podejrzanych dołącza nasz cichy smok. Coś mi w nim śmierdzi jednakże poczekam na dalszy rozwój wypadków.

Mam też jedno pytanie nie dotyczące FM. Co z Freezonem?


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #91 : 13 Listopada 2012, 23:49:11 »
A właśnie, Niebieskooki. Taki niby cichacz ale jak głosować to na "mafiozę" Loczka. Do mojej listy podejrzanych dołącza nasz cichy smok. Coś mi w nim śmierdzi jednakże poczekam na dalszy rozwój wypadków.
No akurat tu bym raczej stawiał na to, że podpiął się pod mord, bo nie wiedział na kogo głosować, bo jest świeżym graczem, co by the way go w znacznym stopniu go wyklucza z bycia mafiozą. Tak więc jak już to Tomus, choć Cahan też nie wykluczam, bo coś mi tu śmierdzi :> Zwłaszcza, że z jednej atakuje jednych, bo wysnuwają jakieś teorie, a sama bez skrępowania podpina się pod Loczka, bo skoro wszyscy linczują to i ja zlinczuję, a nuż wyjdzie mafioza :P Masz takie samo prawdopodobieństwo na trafienie swoim strzałem jak on swoimi teoriami, więc ten atak jest lekko dziwny ;>


« Ostatnia zmiana: 14 Listopada 2012, 00:03:52 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
tomus88888888

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #92 : 14 Listopada 2012, 05:09:24 »
Ogólnie, to mamy doczynienia z bardzo chujowym linczem..
Czwórka morderców Loczka jest dziwna. Może być tak, że jest w całości niewinna, ale ja się jednak skłaniam ku teorii, że jest tu chociaż jeden brudas. Problem w tym, że za każdym (oprócz mnie ;D ) przemawia coś, jakiś argument za niewinnością. Mimo wszystko zapraszam Niebieskookiego i Cahan pod tablicę :niepewny:
Cytuj
Ja wam mówię, cichacze ani nie pomagają miastu, a jedynie utrudniają późniejszą rozgrywkę bo nie wiadomo czy ich dla pewności zamordować, czy może kogoś innego odstrzelić.
Propsuję :)

@ Kocica - Jeśli byłabyś tak łaskawa, to napisz coś szerzej o tym kogo podejrzewasz i czy Twoim zdaniem w mafii może być ktoś z dwójki Hellscream-Waverley. I wiesz, nie musi być 'pięć tysięcy postów', wystarczy jeden :)

Co do mojego głosu na Loczka, to chyba wszyscy wiedzą, on mi bana, ja mu głos :*

Coraz lepiej gra Hellscream ;>

Reuel i Sylath - Co myślicie o 'mafijności' Hadriana, DiamondLady oraz MOD_ELITE? :niepewny:


« Ostatnia zmiana: 14 Listopada 2012, 05:27:42 wysłane przez tomus88888888 » IP: Zapisane
'Sprawiedliwym jest to, że silni mnożą się i rosną, a słabi giną. Inaczej świat stałby się domem inwalidów, co dopiero byłoby niesprawiedliwością'
S. Wokulski
'Pepe to najlepszy stoper we współczesnej piłce nożnej.'
Niedziel
Oto moja forumowa hejtlista:
Menelag (x2), jareQ, Luc, Nikt (x2), MOD_ELITE, Grownock

Opuścili:
Freezon

Mój blog:
Taktowlasniewyglada.blogspot.com
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #93 : 14 Listopada 2012, 06:27:17 »
No to tak.

Oprócz tego "on mi bana, ja mu głos", to najwyraźniej ludziska się podpięli pod Hellsa. Albo lenistwo, albo... MAFIA!

@Hells - pisałeś, że ten lincz stawia Kocicę w złym świetle, po przeżyła. Czemu? Oboje znamy grę Loczka i grę Kocicy, więc skoro Loku nie był w mafii, to woleli zabić jego, bo sprawiał wrażenie niebezpiecznego dla mafii - a przynajmniej bardziej niebezpiecznego, niż Kocica. Ja bym jej raczej tak od razu nie oskarżał, bo potem się okaże, że zmarnowaliśmy lincz.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #94 : 14 Listopada 2012, 06:44:11 »
@Hellscream
Dlaczego głos a Armiwarta? Na pewno nie było to umówione z Reuelem w ramach mafii. Po jakiego grzyba mafia, wiedząc kto jest w mafii (lol), linczuje graczy, którzy nie są najgroźniejsi w grze?
Ja zagłosowałem na niego, bo uznałem, że nic ciekawego nie odkrył, a już powoli robi zamieszanie, pod które mafia może się podpiąć.

@tomus88888888
Na takiej podstawie, że głosowali na pojedyncze osoby? Na razie nie widzę żadnego tropu.

Co do linczu mafii.
Bardzo dziwnie zagrała.
Wybrała Loczka, pozostawiając Kocicę. Dobra, uznali, że Loczek jest groźniejszy... Ew. Kocica jest w mafii i nie chciała umrzeć.
Ale z drugiej strony, gdyby w linczu zginęła Kocica, natychmiastowo padłyby Loczek. Każdy zadałby sobie pytanie. "Dlaczego mafia nie wybrała Loczka? On musi być w mafii w takim razie". Chociaż teraz sytuacja może być podobna tylko że na odwrót, ale tamta byłaby pewniejsza dla mafii.
W związku z tym lepiej niech detektyw ją sprawdzi. Na jej posty za bardzo nie patrzę, bo one zawsze takie były. Na razie i tak nie ma większych podejrzanych...




« Ostatnia zmiana: 14 Listopada 2012, 10:38:53 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #95 : 14 Listopada 2012, 07:10:56 »
Tomus nie spamuj.

Sylath - w tym momencie gry spokojnie możecie się wziąć grupką na jednego gracza i tak nikt nic podejrzanego nie zauważy...Poza tym, doceniam Twoją inteligencję i przebiegłość, pamiętam, jak grałeś i wygrałeś we włoskiej edycji. :>

Jednakże zgodzę się co do teorii o linczu mafii. Wybranie Kocicy i tak by zwiastowało śmierć Loczka. Plan godny mnie...albo Ciebie. :>


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #96 : 14 Listopada 2012, 07:31:33 »
Taka zagrywka, mój drogi, to jeden z najbardziej podstawowych ruchów mafii. Po mnie można było się spodziewać czegoś więcej  :P

A we włoskiej mafii, tak naprawdę zmanipulowałem miasto tylko na dwie osoby, Reuela i takiego mniej znanego. Chociaż, nie ukrywam, były też inne całkiem fajne ruchy, których tu nie powiem, by nie pomóc mafii.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
tomus88888888

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #97 : 14 Listopada 2012, 08:02:05 »
Kto mi usunął post ?


IP: Zapisane
'Sprawiedliwym jest to, że silni mnożą się i rosną, a słabi giną. Inaczej świat stałby się domem inwalidów, co dopiero byłoby niesprawiedliwością'
S. Wokulski
'Pepe to najlepszy stoper we współczesnej piłce nożnej.'
Niedziel
Oto moja forumowa hejtlista:
Menelag (x2), jareQ, Luc, Nikt (x2), MOD_ELITE, Grownock

Opuścili:
Freezon

Mój blog:
Taktowlasniewyglada.blogspot.com
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #98 : 14 Listopada 2012, 08:04:37 »
Moderator.
Zresztą , takie coś nazywasz postem?



IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
tomus88888888

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #99 : 14 Listopada 2012, 08:09:42 »
Zdecydowanie tak ;D


IP: Zapisane
'Sprawiedliwym jest to, że silni mnożą się i rosną, a słabi giną. Inaczej świat stałby się domem inwalidów, co dopiero byłoby niesprawiedliwością'
S. Wokulski
'Pepe to najlepszy stoper we współczesnej piłce nożnej.'
Niedziel
Oto moja forumowa hejtlista:
Menelag (x2), jareQ, Luc, Nikt (x2), MOD_ELITE, Grownock

Opuścili:
Freezon

Mój blog:
Taktowlasniewyglada.blogspot.com
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #100 : 14 Listopada 2012, 10:27:55 »
Cytuj
Reuel i Sylath - Co myślicie o 'mafijności' Hadriana, DiamondLady oraz MOD_ELITE?
DiamondLady póki co nie zrobiła nic podejrzanego, MOD_ELITE i jej pierwsza gra z miejsca moim zdaniem eliminują z mafii, zaś co do Hadriana to... nigdy nie widziałem jak gra będąc mafiozą, więc ciężko oceniać.

Ekhem tylko jak mi się zdaje Sylath takie zagrywki są zabronione. Może od razu zrób numer jak w testamencie Revolda i będzie po krzyku...


« Ostatnia zmiana: 14 Listopada 2012, 10:31:10 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
tomus88888888

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #101 : 14 Listopada 2012, 10:36:31 »
Proszę was, grajmy tylko w tym wątku, bo taka gra przez pw jest nie fair :niepewny:


IP: Zapisane
'Sprawiedliwym jest to, że silni mnożą się i rosną, a słabi giną. Inaczej świat stałby się domem inwalidów, co dopiero byłoby niesprawiedliwością'
S. Wokulski
'Pepe to najlepszy stoper we współczesnej piłce nożnej.'
Niedziel
Oto moja forumowa hejtlista:
Menelag (x2), jareQ, Luc, Nikt (x2), MOD_ELITE, Grownock

Opuścili:
Freezon

Mój blog:
Taktowlasniewyglada.blogspot.com
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #102 : 14 Listopada 2012, 10:37:58 »
Ale w sumie nie wiem, czemu nie można przekazywać testamentu komuś.

@Reuel
W sumie nie jest o tym nic napisane, ale usunąłem to.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #103 : 14 Listopada 2012, 13:35:56 »
Cytuj
Ale w sumie nie wiem, czemu nie można przekazywać testamentu komuś.

A nie ma w regulaminie, że martwi się nie mogą kontaktować z innymi graczami?


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #104 : 14 Listopada 2012, 14:05:07 »
To sobie zobacz, chyba umiesz  :P


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Strony: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10 ... 51    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry