Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 17 18 19 [20] 21 22 23 ... 51    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Edycja Jedenasta (Czytany 132627 razy)
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #285 : 15 Listopada 2012, 19:39:34 »
Cytuj
Wzruszyłem się, zasmarkałem telefon i ogólnie post Fasta mnie przekonał.

Brzmi jakbyś miał oddać głos na mnie xD albo wszędzie się doszukuję ironii...


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #286 : 15 Listopada 2012, 19:42:13 »
Cytat: Hellscream
Dlaczego wg Ciebie jestem bardziej winny od Sylatha? Dlaczego tak zależy Ci na mojej śmierci?
Bo mnie ta cała bajka o detektywie nie przekonuje, a Twoje postępowanie mi się nie podoba, o czym dzisiaj już pisałem. Z resztą jeżeli Sylath zginie dzisiaj w linczu i wyjdzie niewinny, to tak czy owak zwrócisz na siebie uwagę, bo najbardziej forsujesz pomysł na zlinczowanie Sylatha. Zwracam honor jeżeli Sylath okaże się jednak winny.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #287 : 15 Listopada 2012, 19:47:47 »
A to okej. ^^

Mocno to forsuję, bo wierze. Wierze w "deta", wierzę w miasto. Wierzę w myślące miasto.

I apeluję o to, by nie rozbijać głosów. Dzisiaj albo umrze Sylath, albo osoba, która z nim zremisuje. Jeżeli założymy nawet, że Sylath jest niewinny, to w przypadku remisu każda szanująca się mafia zabije tą drugą osobę, co automatycznie zwróci podejrzenia na Sylatha. Trzymanie go przy życiu będzie zbyt niebezpieczne i jutro już zwyczajnie trzeba go bezie zabić. Dlatego uważam, że lepiej stracić jedną niewinną osobę niż dwie, gdyż potencjalnie możemy skasować mafiozę.

Logic, it's plain logic.


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #288 : 15 Listopada 2012, 19:52:34 »
Jak powiedziałem tak zrobiłem, sola w oku miasta czyli Sylath musi zginąć dla dobra mafii ogółu. Także mój głos już poszedł na Arcygramatyka Sylatha.
A więc
Rekłesta in paczje Sylath albo i nie w paczje (jak tam chcesz ^^)


« Ostatnia zmiana: 15 Listopada 2012, 19:57:30 wysłane przez Veselar » IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #289 : 15 Listopada 2012, 20:07:05 »
Hells, zboczuchu... Moneta stanęła na sztorc :o


« Ostatnia zmiana: 15 Listopada 2012, 20:09:20 wysłane przez Waverley » IP: Zapisane
Forumowa Mafia

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #290 : 15 Listopada 2012, 20:07:47 »
Dzisiaj raczej nie ma innego wyboru. Sylath musi zginac, bo zwyczajnie nie dawalby nam spokoju do konca edycji. W koncu i tak bysmy go zlinczowali wiec lepeij miejmy to z glowy. Oczywiscie jest szansa ze jest opryszkiem, ale jakby tak patrzec to kazdy nim moz byc i wtedy sprawdzenia detektywa nie mialyby sensu.
Glos na Sylatha.


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #291 : 15 Listopada 2012, 20:08:32 »
Tia, jasne... Mafia, nie czituj.


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #292 : 15 Listopada 2012, 20:17:05 »
Długo się zastanawiałem nad tą sprawą i Sylath mi śmierdzi mafią przez te swoje wykręty. Tak więc głos leci na niego.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #293 : 15 Listopada 2012, 20:27:44 »
A Ciebie, jakby wszyscy zaczęli oskarżać, to byś się nie bronił, tylko przyjmował ciosy na klatę? Bronić się już przestałem dawno, bo to nie ma sensu. Nawet, jeśli niektórzy zagłosują na mnie, to nie z tego powodu, że wierzą w moją winę, tylko by zakończyć tę sprawę, która dalej będzie trwała, póki Hells nie zginie.
Każdy broni się, niezależnie od tego, kim jest. Niedziel się bronił w tamtej edycji, wcześniej Cahan, Hells jeszcze wcześniej. Wszystkie te osoby były niewinne, tylko miastowi jak bezmózgie roboty poszły za głosem jednej osoby.

W tej grze, zresztą tak jak w poprzedniej, utwierdziło się, jak miasto jest słabą grupą, którą można spokojnie manipulować i za jej pomocą prowadzić grę. No bo jeśli jeden mało autentyczny testament gościa, który grał jeden dzień, napisał jeden post i nic tak naprawdę nie wiedział o grze i tak naprawdę nawet mnie nie podejrzewał, dopóki ktoś do niego nie napisał, może narobić takiego bałaganu.
Poza tym sądzę, że w ciągu dwóch dni "detektyw" nie mógł jednocześnie sprawdzić mojej tożsamości i Loczka, bo sprawdzenie deta było tylko jedno...


« Ostatnia zmiana: 15 Listopada 2012, 20:41:06 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #294 : 15 Listopada 2012, 20:43:20 »
Cytuj
Wzruszyłem się, zasmarkałem telefon i ogólnie post Fasta mnie przekonał.
Wysrałem się, zasmarkałem Hellsa, a Twój post mam w głębokim poważaniu...  :> Nie no, to z serii "tekst tak głupi, że nie wiadomo, czy płakać, czy śmiać się z głupoty autora"... Zagłosowałem na Sylatha, bo z tego co widzę mój głos na tomusa i tak nic by nie zmienił... Zapewne Sylath jest niewinny, ale nie mam wyboru-większość i tak teraz zagłosowała na niego, więc pewnie moje oskarżenia wobec tomusa i tak nic by teraz nie dały... Przykro mi Sylath, naprawdę(no chyba, że jesteś w mafii, wtedy jakoś mi nie jest przykro...).


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #295 : 15 Listopada 2012, 21:00:44 »
Cytuj
a Twój post

Mój, czy Wava? I dobrze dobierz słowa...


IP: Zapisane
Kocica

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1


Z charakterkiem... ;)

Zobacz profil
« Odpowiedz #296 : 15 Listopada 2012, 21:02:51 »
Przepraszam za brak głosu i wogóle dobrze że mnie zlinczowaliście 8)
I tak nie miałam czasu na grę, źle przeliczyłam czas i pewnie bym odpadła za karniaki. Nie chcę na siłę wymyślać podejrzanych, bo pewnie tylko namieszałabym w grze. Także mogę życzyć tylko powodzenia miastu ;)
A no i nie miałam żadnej roli 8)


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #297 : 15 Listopada 2012, 21:04:41 »
Naszego pana Upiora...

Testament Kocicy-i wszystko jasne...  :D


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #298 : 15 Listopada 2012, 21:17:50 »
Głosujcie albo na mnie, albo na Hellsa, nie na jakichś dziwaków.

Veselar:
Widzę włoski na wysokim poziomie?


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Sonic

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #299 : 15 Listopada 2012, 21:21:21 »
Ok, to wy dalej zabawiajcie sie w analizę postów, a ja zajmę się linczami. Dziwi mnie tylko dlaczego nikt nie odnosi się do moich analiz i każdy woli grać na własną rękę co najczęściej źle się kończy. Dobra wasz wybór. Co do obecnej sytuacji to chyba nie ma innego wyjścia jak zagłosować na Sylatha. Tak jak to tomus napisał nawet jeśli Hells jest winny, nie dowidzi to twojej niewinności. Może wystawiłeś po prostu kolegę z mafii. Wiem, że po prostu chcesz się bronić, ale zginiesz tak czy siak, a im wcześniej to się stanie tym będziemy mieli jaśniejszą sytuację. No, róbcie jak chcecie. Ja się jeszcze zastanowie, może wybiore kogoś z grupy 1.
Zgodnie z teorią Revolda mafiozi w 90% rozdzielaja swoje głosy na conajmniej 3/4 grupy.
Czas na analizę linczu 2.

- Kocica (Veselar, M0D_ELITE, tomus, Fast, Forumowa Mafia, Sylath)- niewinna
- tomus (Hadrian, Cahan, Waverley)
- Sylath (Hellscream, Niebieskooki Smok)
- Cahan (Sonic, Reuel)
- Fast (Armiwart)
- Niedziel (Fenir)
- Hadrian (DiamondLady)
- Andre94nt (Pankracy)
- M0D_ELITE (Niedziel)

Może odrazu zlustruję to z linczem 1.

- Loczek (tomus, Cahan, Niebieskooki Smok, Kocica)
- Kocica (Fast, Hellscream, Fenir, Loczek)
- Armiwart (Reuel, Sylath, Waverley)
- Cahan (Niedziel, Sonic)
- Andre (Armiwart, Raelag323)
- tomus (Veselar, Forumowa Mafia)
- Hellscream (Hadrian)
- Hadrian (DiamondLady)
- Niedziel (M0D_ELITE)
- Fast (Pankracy)

Jak widać, bardzo opłaca się cofać do poprzednich linczy.
W 1 i 2 grupie znajduje sie 2/3 mafiozów. IMHO!!! Po odrzuceniu niewinnego Loczka i niewinnej Kocicy zostaje:
1 grupa: tomus, Cahan, Niebieskooki Smok
2 grupa: Fast, Hellscream, Fenir
JEDNAKŻE krąg można zawęzić jeszcze bardziej.
Przeanalizujmy zatem lincz 2 pod kątem w/w graczy.
tomuscyferki chwilowo zostaje skreślony z mojej listy podejrzanych. Jako jedyny z podejrzanych winnych z 1 grupy "został" w tej samej grupie. Co to oznacza? Dalej jest głównym linczującym z mafii i nie zmienia swojej roli. Jeden z postulatów Revolda brzmiał, że mafia często zmienia swoje "grupy" mimo, że niekoniecznie graczy, których linczuje. Tomusa chwilowo mogę zatem odrzucić.
Zostaje Cahan, Niebieskooki Smok.
Dam 80% pewności, że ktoś z nich jest w mafii.
Co do 2 grupy, to wiele póki co nie mogę i nie chcę powiedzieć.

Na dzisiaj Sylath, trzeba wreszcie rozwiązać ten węzeł chłonny. A potem? Zobaczymy ;)


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 17 18 19 [20] 21 22 23 ... 51    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry