Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 30 31 32 [33] 34 35 36 ... 51    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Edycja Jedenasta (Czytany 132629 razy)
Pankracy



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0

Zobacz profil
« Odpowiedz #480 : 18 Listopada 2012, 11:29:14 »
Niespecjalnie trzyma się kupy w obliczu tego, jak grywałem bywając w mafii, losowy mord jest zmyślną taktyką. Jasne, wcześniej nie grywałem z barmanami, ale mimo wszystko zabijanie średniaków na przemian to częsta taktyka mafii, tak że to upicie niczego nie dowodzi, może wyduszać poszlaki. Miasto przepięknie się w takich sytuacjach miesza, nie wie co robić, otwiera na frontalne ataki.

Myślałem, że barmanem będzie tomuś (sorki, ale od dupy strony te role), trudno, omyłka, to i tak bez znaczenia.

Kto dzisiaj? Moim zdaniem Sonic/Fenir, nie widzę tego inaczej i raczej tutaj będę decydował, przede wszystkim dlatego, że nie mamy alternatyw, porządnych alternatyw. Ale, ale, ale, wyobraźcie sobie sytuację, w której Hells ostatecznie detektywem nie jest, ten tylko się z nim skomunikował, z kolei tamten okazuje się OC, grubymi nićmi szyte, ale widziałem już taką sytuację. Wreszcie nie wiem, skąd przeświadczenie o współpracy z księdzem, screeny z pw sobie pokazywaliście, czy jaki uj?

Nie wiem, czy ksiądz ma się dobrze.

Dzisiaj na Sonica raczej. Ślizga się już kupę czasu, czas dopierdolić mafiozę.


e: Rozpiszę się jeszcze. Załóżmy, że losowe mordy, to plan, bardzo prawdopodobne, kogo to chroni Hadrian? Dlaczego siedzisz w cieniu, a jedyne na co się stać, to słabe docinki? Wysnuj odpowiedni atak, stać Cię na to, zostawiłem sporo błędów po drodze, które ogarnięty gracz mógłby wykorzystać, zamiast tego podcinasz mnie delikatnie. Jeszcze raz, po co? W ten sposób nie doprowadzisz do niczego, wybielisz sam siebie, bo "niby coś tam robisz", po co? Jesteś podejrzany, jeśli nie sonic/fenir to ty.

e2: Armi, naprawdę jesteś słaby. DLACZEGO W PODEJRZENIACH WYMIENIASZ PRAWIE WSZYSTKICH GRAJĄCYCH, W ŻADEN SPOSÓB NIE POMAGASZ MIASTU, ROZPRASZASZ UWAGĘ I TOPISZ SZANSĘ NA ZWYCIĘSTWO. 2-3 TO JEST ABSOLUTNE MAKSIMUM, ABSOLUTNE I PO CO W TEN SPOSÓB? W MAFII SĄ... I 5 OSÓB W TRZECH WARIANTACH. POMOGŁEŚ NAM PSIA KREW. Pisałem o tym nie raz, dlaczego nie zrobiłeś tego jak należy?


« Ostatnia zmiana: 18 Listopada 2012, 11:42:21 wysłane przez Pankracy » IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #481 : 18 Listopada 2012, 12:40:29 »
Nie wiem, mam już mętlik w głowie, za dużo podejrzanych, więc trzymam się starego planu... do wyeliminowania Tomus i Sonic. Naprawdę po raz kolejny pojawiają się wśród podejrzanych, przewijają się od początku, wyeliminujmy najpierw Tomusowatego, a później Sonicowatego.


« Ostatnia zmiana: 18 Listopada 2012, 12:42:58 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
tomus88888888

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #482 : 18 Listopada 2012, 13:05:22 »
Sonic!
Jeśli bardzo chcecie, to mogę też zagłosować na siebie, ale to chyba nie ma sensu, bo nawet Hadrian mi odpuścił.
Ja mam odważną teorię:
W mafii jest Niedziel (tak, zaraz się okaże, że jesteś księdzem :niepewny:). Grałem z nim raz, ale gra zupełnie inaczej niż wtedy. Mądrze, rozważnie, jak wytrawny gracz. Do tego prawie się nie angażuje. Gdy ostatnio mnie atakował (na rm.pl), robił to z taką zaciekłością, że (nie chce ostrzeżenia :niepewny: ) Teraz atakuje mnie po cichu i spokojnie, 'na alibi'. Odnieś się do tych zarzutów, mój drogi;p


IP: Zapisane
'Sprawiedliwym jest to, że silni mnożą się i rosną, a słabi giną. Inaczej świat stałby się domem inwalidów, co dopiero byłoby niesprawiedliwością'
S. Wokulski
'Pepe to najlepszy stoper we współczesnej piłce nożnej.'
Niedziel
Oto moja forumowa hejtlista:
Menelag (x2), jareQ, Luc, Nikt (x2), MOD_ELITE, Grownock

Opuścili:
Freezon

Mój blog:
Taktowlasniewyglada.blogspot.com
Sonic

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #483 : 18 Listopada 2012, 13:08:20 »
Zabawne. Naprawdę zabawne w jaki sposób mafia mnie atakuje. Oni nawet ustalają wspólną linię ataku!
Pankracy atakuje mnie. Fenir broni Pankracego na ShoutBoxie. Pankeacy jest upijany przez barmana i ginie MOD ELITE. Fenir atakuje mnie.
Kiedy już dowiecie się że estem niewinny (niebawem) zwróćcie na to wszystko uwagę.
Moja śmierć oznacza jedno. Że dzisiaj musicie być jednomyślni. Każdy głos inny wysłany niż reszta oznacza przegraną miasta. MUSICIE BYĆ JEDNOMYŚLNI.
Najlepiej na sorawdzonym przez detektywa Fenirze.
Za niedługo zginę i rozpoczną się igrzyska.
Fenir, Niebieskooki Smok, Pankracy
W takiej kolejności.
Więcej w dzisiejszym testamencie.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #484 : 18 Listopada 2012, 13:14:39 »
Może to zabrzmi dziwnie ale... Fenir nie jest pewny. Został upity po tym, jak był pierwszy przypadkowy mord. Mafia mogła go wrobić i zagłosować na średniaka by zmylić barmana, co sie wydaje nawet logiczne. W takim razie wychodzi, że Fenir to zwykły opryszek. Owszem jest to tylko jedna z alternatyw, a Fenir pozostaje wśród podejrzanych, tak wiec Sonic nie wiem, czy jest on osoba pierwszą do zdjęcia. Ja głosuje na Tomusa, który przewija się od nie wiadmomo kiedy, jednak zawsze ktoś mówi, że nie, bo nagle mamy stuprocentowych podejrzanych, którzy okazują się miastowymi. Nie udobrucha mnie też gatkami, że jego trolowanie coś daje, bo póki co nie widziałem by był z tego jakiś większy sens.


IP: Zapisane
Pankracy



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0

Zobacz profil
« Odpowiedz #485 : 18 Listopada 2012, 13:17:48 »
Na jakim świecie żyjesz? Nie ma szans, żeby mafia atakowała we trzech jedną osobę na końcu gry (jak już to na początku), zbyt paranoidalnie, coś takiego jest wręcz niemożliwe, nigdy się z tym nie spotkałem. Za duże ryzyko. Obrażasz mnie twierdząc, że grając mafii, grałbym w ten sposób.

Jasne, atak, obrona, teoretycznie sprawdzony mafiozo trzymający się w grze od paru dni. Wiecie na czym polega ciągnięcie innych ze sobą na dno? Odnoszę wrażenie, że nie.

Ataki na ciebie sonic, też działają na podobnej zasadzie, bo w podejrzany sposób utrzymujesz się na powierzchni od paru dni, jak? Nie wiem. Jedno, co cię broni, to właśnie to, że nie starasz się specjalnie ciągnąć kogoś za sobą, skup się na tym przy obronie. Dla mnie wciąż jesteś winnym.


« Ostatnia zmiana: 18 Listopada 2012, 13:20:03 wysłane przez Pankracy » IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #486 : 18 Listopada 2012, 13:23:16 »
Na jakim świecie żyjesz? Nie ma szans, żeby mafia atakowała we trzech jedną osobę na końcu gry (jak już to na początku), zbyt paranoidalnie, coś takiego jest wręcz niemożliwe, nigdy się z tym nie spotkałem. Za duże ryzyko. Obrażasz mnie twierdząc, że grając mafii, grałbym w ten sposób.

Tutaj wszystko jest możliwe, w poprzedniej edycji dwóch mafiozów linczowało wspólnie przez kilka kolejnych linczów i nawet nikt się tym nie przejął.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Pankracy



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0

Zobacz profil
« Odpowiedz #487 : 18 Listopada 2012, 13:24:49 »
Grałem kilka edycji w różnych miejscach i nawet najbardziej łebskie mafie tak nie grały. Jak mówiłem, czcza demagogia może być znakiem słabej mafii, ale tego typu kretyńskie zachowanie jest nie do zaakceptowania, bardzo naciągany trop, panie M., może OC. Mam Cię.

Na Hadriana. Ktoś się przyłączy? Za bardzo naciągane są te ataki, pachnie kolektywnym myśleniem w tym wypadku i nie puszczę tego tropu raczej. Przede wszystkim dlatego, że dał się złapać w grze słownej, nagle spuścił z tonu, nie tego oczekiwałbym po miastowym, kiedy miasto stoi nad przepaścią, po mafiozie za to jak najbardziej...


« Ostatnia zmiana: 18 Listopada 2012, 13:26:52 wysłane przez Pankracy » IP: Zapisane
tomus88888888

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #488 : 18 Listopada 2012, 13:27:00 »
Cover, nie rozdrabniajmy się, chętnie bym to poparł, ale sorka, głosuję na Sonica;p


IP: Zapisane
'Sprawiedliwym jest to, że silni mnożą się i rosną, a słabi giną. Inaczej świat stałby się domem inwalidów, co dopiero byłoby niesprawiedliwością'
S. Wokulski
'Pepe to najlepszy stoper we współczesnej piłce nożnej.'
Niedziel
Oto moja forumowa hejtlista:
Menelag (x2), jareQ, Luc, Nikt (x2), MOD_ELITE, Grownock

Opuścili:
Freezon

Mój blog:
Taktowlasniewyglada.blogspot.com
Sonic

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #489 : 18 Listopada 2012, 13:30:10 »
Reuel i tym tekstem z dupy jesteś dla mnie 4 mafiozem.
@Pankracy
Wiem że to chore ale nie możemy wykluczyć takiej możliwości.

Ok, macie dowody.
Cytat: Revold
Zostałeś miastowym.
Powodzenia w grze! :)
Cytat: Revold
Żeś przywalił z tym barmanem. Eh, czemu ja się temu nie dziwię? :)
Cytat: Revold
hahah
Powodzenia zatem ;]



IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #490 : 18 Listopada 2012, 13:32:42 »
Wiesz, że właśnie złamałeś zasadę:
"8. Zabrania się ujawniania rozmów z MG bądź innymi graczami prowadzonych poza tematem dotyczącym rozgrywki. Niezastosowanie się do tego pkt. bd karane natychmiastowym wykluczeniem z dalszej gry."


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Sonic

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #491 : 18 Listopada 2012, 13:34:14 »
Wiem. O to mi chodziło geniuszu.


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #492 : 18 Listopada 2012, 13:46:16 »
Sonic, złamałeś 8 pkt. regulaminu. Akceptując go, znasz doskonale tego konsekwencje.
Sonic
  • samobójstwo, niewinny

    Testament ma się pojawić przed dzisiejszym linczem.

    Pozdrawiam.
    Rev



IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #493 : 18 Listopada 2012, 13:47:06 »
Reuel i tym tekstem z dupy jesteś dla mnie 4 mafiozem.
@Pankracy
Wiem że to chore ale nie możemy wykluczyć takiej możliwości.

Ok, macie dowody.
Cytat: Revold
Zostałeś miastowym.
Powodzenia w grze! :)
Cytat: Revold
Żeś przywalił z tym barmanem. Eh, czemu ja się temu nie dziwię? :)
Cytat: Revold
hahah
Powodzenia zatem ;]
Po pierwsze to jeśli to prawda, to za takie rzeczy powinieneś wylecieć z gry. Może od razu wszyscy pokażmy posty od Revolda i będzie po zabawie?
Po drugie jesteś śmieszny. Po raz kolejny ujawnia się u Ciebie prawda objawiona, gdy ktoś wytoczy inną tezę niż ty. Może znowu podasz się za barmana by udowodnić tę tezę :> ?

Edit: Hmm, no i brawo, przez swoją arogancję i parcie na swoich podejrzanych doprowadziłeś do osłabienia miastowych. Teraz alblo wygramy albo przegramy, no chyba, że cudem uratuje nas ksiądz. Ja i tak nie zmieniam zdania i głosuję na Tomusa.


« Ostatnia zmiana: 18 Listopada 2012, 13:49:23 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #494 : 18 Listopada 2012, 13:54:01 »
Eff.

Doceniam poświecenie Sonica...ale czemu akurat dzisiaj? :c

Jest nas 12. Jeśli nie trafimy w mafię, to możemy pakować manatki i szykować się na edycję Fergarda...

Godne uznania poświęcenie, cholernie zły timing.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 30 31 32 [33] 34 35 36 ... 51    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry