Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 31    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Druga Edycja Hellscreamowa (Piętnasta) (Czytany 90272 razy)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 19 Marca 2013, 20:46:49 »
Cytuj
Zdajesz sobie sprawę, że palnąłeś teraz straszną głupotę?
A to nowość jakaś? Armi musi potrollować by mieć dobry obraz sytuacji :P Chwała amebom!!

Cytuj
Ale i Reuel mi się nie podoba, bo zmienił sygnaturę, a on nie zmienia ich jak rękawiczki..
Czujecie grozę płynącą z tych słów, bo ja tak ;> Zresztą Harley i Poison Ivy rządzą 8)

Przy okazji moim zdaniem owy Francuz to po prostu Nimrod, który chce sprawdzić jak sobie poradzimy bez jego skrzydeł, cichaczując pod inną postacią... :>

Cytuj
Po tym jak wysłała linczogłos 30 sekund przed werdyktem - aktywność jakoś mało mnie rusza. Wszystko jedno.
Mylisz Kocicę z DL, która wysyłała posty na równi z innymi, więc niech Ciebie ręka boska broni, bo polecisz trupem za ubijanie cichaczy, którzy wykazują dobre prognozy na wyjście z tej choroby, a przynajmniej możesz na to liczyć z mojej strony (chociaż i tak nie zbiorę dość głosów do linczu na tobie ale zemsta będzie okrutna za próbę przeciwstawieniu się ewoluowania cichaczy w porządnych graczy) :P Dobrze o tyle, że bardziej Cię ciągnie do Kocicy, za którą też jestem, no chyba, że okaże się coś ciekawego podczas linczu...

Cytuj
Jeszcze nawet nie było pierwszego mordu a Ty już wspominasz jaki Ty to słaby jesteś. Zawsze mi śmierdziało takie zachowanie. Dlaczego? Bo pisząc taki tekst podświadomie przekonujesz ludzi do NIE GŁOSOWANIA na Ciebie. Siedzi sobie taki człowiek i myśli: "Kurcze, zagłosowałbym na Niego, ale On mi się wydaje taki biedny i zagubiony. To na pewno miastowy."
Niedziel, kolejny fail, bo Armi zawsze bez względu na wszystko robi za amebę i słabego gracza, by później zmienić przebieg konfrontacji z mafią swoimi zaskakującymi wnioskami.


« Ostatnia zmiana: 19 Marca 2013, 20:52:16 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 19 Marca 2013, 20:47:52 »
Jak sobie tak myślę, to dzisiaj nie ma linczu, a takie spiny xD


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 19 Marca 2013, 20:49:42 »
Nie Nimrod, a Revold chyba :D

Cóż. Możliwe.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 19 Marca 2013, 20:54:35 »
Nie Nimrod, a Revold chyba :D

Cóż. Możliwe.
No fakt, pomyliłem ich, choć w głowie miałem Nimroda :P Swoją drogą Nimrod chyba za bardzo łapie za słówka tego Francuza aka Revolda, mógłby mu dać potrollować :P


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 19 Marca 2013, 21:04:03 »
Mam takie pytanie...

Skoro linczujemy cichaczy na początku i WIEMY, że i tak będą to robić to czemu pozwalamy im grać? Taki sztuczny tłum?


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 19 Marca 2013, 21:04:46 »
Ja oponowałem.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 19 Marca 2013, 21:10:06 »
Powiedzmy że wierzymy, że może zajść taka ewolucja jak u DL, to znaczy że wzrośnie z cichaczowania... Cóż, mamy jeszcze trochę czasu do linczu. Zobaczymy jak kto się spisze do tego czasu. A nuż nas ŻKMR (Żony, Kochanki i Matki Revolda) zaskoczą i to pozytywnie.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 19 Marca 2013, 21:11:40 »
To znaczy w przypadku DL byłbym w stanie się zgodzić, jednak osoby takie jak Kocica to tak słabo mi pasują, bo one nie robią progresów w ogóle. No ale skoro już są to przynajmniej mamy cel na początek ;D


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 19 Marca 2013, 21:20:30 »
Cytuj
Mylisz Kocicę z DL, która wysyłała posty na równi z innymi, więc niech Ciebie ręka boska broni, bo polecisz trupem za ubijanie cichaczy, którzy wykazują dobre prognozy na wyjście z tej choroby, a przynajmniej możesz na to liczyć z mojej strony (chociaż i tak nie zbiorę dość głosów do linczu na tobie ale zemsta będzie okrutna za próbę przeciwstawieniu się ewoluowania cichaczy w porządnych graczy)  Dobrze o tyle, że bardziej Cię ciągnie do Kocicy, za którą też jestem, no chyba, że okaże się coś ciekawego podczas linczu...

No to ja nie wiem, ktoś mnie poprawiał, że to była DL, a nie Kocica.

Tak czy inaczej jedna padnie. Jeżeli większość osób jest za Kocicą, to jak mówiłem - poślę głos na nią.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 19 Marca 2013, 21:21:39 »
Dobra, chodziło mi tutaj o to, że DL się spisała w poprzedniej edycji i warto jej dać szansę moim zdaniem.


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 19 Marca 2013, 21:28:28 »
Cytuj
12. Harmonogram:
1. dzień - mord, modlitwa, upicie
2. dzień - lincz, sprawdzenie detektywa
3. dzień - lincz, mord, modlitwa, upicie
4. dzień - lincz, sprawdzenie detektywa
5. dzień - lincz, mord, modlitwa
I tak to się ciągnie.

13. Lista graczy:
1. Nikt
2. Sojlex
3. Fast
4. Hadras
5. Fenir
6. Nimrod
7. Cahan
8. Armiwart
9. Desmond
10. MiSi
11. Reuel
12. Hadrian
13. Niebieskooki Smok
14. Forumowa Mafia
15. Niedziel
16. Waverley
17. Loczek
18. Sonic
19. Kocica
20. DiamondLady
21. Viliorre
22. Andre
23. Chanson de geste (gracz obcojęzyczny)

12. Rekrutacja zostaje finalnie zamknięta z momentem publikacji tego tematu. W przypadku śmierci w wyniku punktów karnych (o nie, to nie będą samobójstwa...) dodatkowi gracze mogą dołączyć do gry, automatycznie przejmując rolę gracza, który odpadł.

13. Po rozlosowaniu ról zostaną one wysłane do "szczęśliwców", oczywiście poza opryszkiem. Ci, którzy ode mnie PM nie otrzymają, są szarymi miastowymi.

Proszę się zapoznać z regulaminem. Pozdrawiam
Jak widać po punkcie 13 znów jest 12 i potem 13, dlatego trzeba zlinczować Hadriana i Smoka, bo oni mają takie właśnie numery w liście uczestników. Co do linczowania cichaczy możecie liczyć na moje zdecydowane "raczej nie"...


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 19 Marca 2013, 22:23:19 »
Waverley - pierwsza ofiara mafii


IP: Zapisane
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 19 Marca 2013, 22:27:58 »
To było szybkie nie zdążył nawet biedaczysko posta strzelić

co do naszego żabojada ja mam własnie bardzo aka Revoldowskie myśli.

Co do cichaczy to powiem ze mam mieszane uczucia, i nie mam jeszcze wystarczającego doświadczenia by powiedzieć ze to bardzo psuje, czy nie psuje rozrywki. (na pewno ułatwia działanie mafii jednakowoż).

co do linczu oj zobaczę jeszcze narazie przecie nic nie widac  no biedaczysko Falowy umarł, ale był narazie cichaczem przecie ;p (juz sie nie musi martwic o to czy uda mu sie dostać na forum czy nie - net)


« Ostatnia zmiana: 19 Marca 2013, 22:32:40 wysłane przez Nimrod » IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
MiSi

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Serwus!

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 19 Marca 2013, 22:31:04 »
Ale zdąży, wkońcu ma prawo do testamentu :P Chociaż pewnie i tak nic specjalnego tam nie zawrze, bo niby co miałby tam umieścić?   ;>


IP: Zapisane
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 19 Marca 2013, 22:33:34 »
Pewnie zażalenia tylko umieści i nic więcej,  albo jakies głupie tropy. Oj biedaczysko a tak się na tego "francuza" nakręcił ;D


IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 31    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry