Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 10 11 12 [13] 14 15 16 ... 27    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Edycja Szesnasta (Czytany 85934 razy)
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #180 : 14 Kwietnia 2013, 22:43:33 »
Wygląda jakby mafia bała się drużyny pieczywa! Dumnym, ale przeczuwam że w mordzie padnę ja lub Darahati...


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #181 : 14 Kwietnia 2013, 22:44:47 »
Jeżeli założymy, że barman zwany Mistrzem Egzarchów odpowiedział na wołanie Revolda... Sorry, Sonic, musimy Cię kropnąć. 8)


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #182 : 15 Kwietnia 2013, 15:19:09 »
Tak tytułem wstępu sorry za wczoraj za brak posta i linczogłosu, dziś postaram się być aktywny normalnie.

Odnośnie wczorajszej akcji "lincz na Armim" to cóż było z góry wiadome kto poleci, bo przeżył pierwsze linczowanie(po obsuwie decyzji mafii). Odnośnie dziś trudno mi wybrać, mówicie Sonic ale kwestia jedna... Poczekam na jego post-analizę, sami wiecie że jest znany z takich dużych więc poszczekam. Oczywiście inni też wchodzą w rachubę ale... More posts! ;D

Over.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #183 : 15 Kwietnia 2013, 17:10:20 »
Jeżeli założymy, że barman zwany Mistrzem Egzarchów odpowiedział na wołanie Revolda... Sorry, Sonic, musimy Cię kropnąć. 8)
Ty z Revem coś uparcie próbujecie go kropnąć :> Dla mnie jest to z deka dziwne, jakbyśmy nie mieli innych tropów. Wy jednak uparcie trzymacie się Sonica za byle pierdział z początku.

No ale teraz mam sirjołs propozyszyn. Ja jako El kaczoro podkradnę się do biura Fasta, zbiorę notatki z tej edycji fm i... wygramy 8)


IP: Zapisane
Darahati



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 0


Young&Wild

Zobacz profil
« Odpowiedz #184 : 15 Kwietnia 2013, 18:24:23 »
Zgodzę się tu z Reuel'em, że rzeczywiście się czepiacie tego Sonica... Nie mówię, że nie jest podejrzany, ale już lepszym wyborem wydaje mi się Revold.


IP: Zapisane
Chanson de geste



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0


Do not surrender

Zobacz profil
« Odpowiedz #185 : 15 Kwietnia 2013, 18:28:51 »
I will vote for some inactive player. At this moment I have no idea who can be in mafia so..it's the best choice I can do.


IP: Zapisane
*Ce qui n'est past clair, n'est pas français.*
 *L'amour, c'est l'homme inachevé.*
 *La femme est tout ce que l'homme appelle et tout ce qu'il n'atteint pas.*
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #186 : 15 Kwietnia 2013, 18:35:08 »
@Darahati
Możesz podać jakiś rozsądny argument?


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #187 : 15 Kwietnia 2013, 18:37:36 »
@Revold

Bo Ci się należy. :P

Na chwilę obecną możemy albo:
a) Uznać, że barman upił Sonic. Śmierć Bułki silnie sugeruje na winę naszego niewyżytego kolegi, gdyż moim zdaniem stracenie newbie to chybione posunięcie kiedy można spokojnie zabić mocnego gracza (nie mamy w końcu księdza)
b) Możemy znowu zabić jakiegoś cichacza, w końcu jest nas dużo, ale to wg mnie ostatni raz, gdy można zabić kogoś "dla oczyszczenia atmosfery"


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #188 : 15 Kwietnia 2013, 18:43:53 »
Jestem za, a nawet przeciw. Zagłosuje se moją k6.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #189 : 15 Kwietnia 2013, 18:45:31 »
Ja dzisiaj pod swój strumień smoczego ognia biorę (tu dramatyczna pauza)... Sonica. Dlaczego? Otóż- wyłożył się na początku. I to jeszcze jak. Nigdzie nie widać też jego historyjek, co samo w sobie jest dziwne. Nie zachowuje się jak Sonic. No i wczorajsze upicie barmana- wątpię, by jakakolwiek mafia chciała zabić (a może raczej upiec  :huh:?) Bułkę. Bułeczka jest graczem nowym, jeszcze niewyrobionym, niezagrażającym, na którą raczej mało kto zwraca uwagę. Oczywiście istnieje jakaś tam niewielka możliwość, że mafia chciała byśmy tak myśleli, ale jaki miałby być tego cel? Ja nie wiem. Oczywiście istnieją te słynne "analizy linczu", które moim zdaniem jakieś super wspaniałe raczej nie są. Ale no cóż. Bye, bye Sonic Dragon with pink scales :>.




IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
MiSi

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Serwus!

Zobacz profil
« Odpowiedz #190 : 15 Kwietnia 2013, 18:52:56 »
Przepraszam za moją nieaktywność, ale mam stałe problemy z internetem ;/ Spróbuję ogarnąć temat i się wypowiedzieć potem :)


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #191 : 15 Kwietnia 2013, 19:04:21 »
Cytuj
Uznać, że barman upił Sonic. Śmierć Bułki silnie sugeruje na winę naszego niewyżytego kolegi, gdyż moim zdaniem stracenie newbie to chybione posunięcie kiedy można spokojnie zabić mocnego gracza (nie mamy w końcu księdza)
Ludzie, to jest edycja Fasta. Edycja pod patronem Trollusa Wielkiego. Może sobie dla jaj biją w zespół pieczywa? Poza tym po co mają bić w mocnego gracza, skoro my sami zaraz usuniemy jednego z nich i dalej trop się urywa jeśli jest niewinny?

Cytuj
Możesz podać jakiś rozsądny argument?
Daharati może nie potrafi, ja potrafię. Brzmi zaś on prosto: z byle powodu oskarżyłeś Sonica i teraz próbujesz go zlinczować jakbyś miał na niego super hiper argumenty, a jedyne co masz to drobne nieporozumienie słowne. Przy okazji Hells też podobne miał, a jakoś u niego uwierzyłeś w najzwyklejsze tłumaczenie, u Sonica zaś jakoś ciężej Ci to idzie... wytłumaczysz mi dlaczego?

Cytuj
Nigdzie nie widać też jego historyjek, co samo w sobie jest dziwne.
Myślę, że po ostatniej aferze jaką zrobił nie jest to takie dziwne, że historyjek nie pisze, a wręcz zrozumiałe.

Cytuj
Oczywiście istnieją te słynne "analizy linczu", które moim zdaniem jakieś super wspaniałe raczej nie są.
Oczywiście, są generalnie słabe. Nie to, żeby podczas edycji, w której byłem ojcem chrzestnym wyłożył wam połowę mojej mafii, wy jednak woleliście uznać jego analizy za mało warte i w efekcie traciliście cennych ludzi, dopiero mesjańska akcja bodajże Hellsówny was uprzytomniła w którą stronę trzeba iść. Zresztą jak się okazało, nawet to nie pomogło wam wygrać, bo wasz mesjasz szybko zmarł :>


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #192 : 15 Kwietnia 2013, 19:05:35 »
@Hellsu - zabijmy Kocicę :P

Sonic to nie najgorszy pomysł, Rev zresztą też. Zabijmy go i będziemy mieć święty spokój, a nuż widelec jest w mafi...


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #193 : 15 Kwietnia 2013, 19:13:53 »
@Reuel
Co złego to Wav. :P Gdyby nie Pankracy to byście wtedy nie ubili Hellsa ze strachu przed ksiundzem. :>

Sonic machnął głupotkę na początku i teraz mu przyjdzie za to zapłacić. Hellscream po prostu napisał, że o tym pisał, bo...o tym pisał. Loczkowi i Revoldowi na RedGG, przy czym Hadrian też oglądał. W tej trolloedycji trolluje MG, mafia nie powinna jeśli chce złamać serię wygranych miasta. Pamiętaj też, że dwa największe trolle na chwilę obecną są odpowiednio MG i cichaczo-krzykaczem.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #194 : 15 Kwietnia 2013, 19:19:32 »
Bardzo nie podoba mi się gra Revolda i Hellscreama, no ale cóż znów wina miasta...

Mój głos prawdopodobnie na Hellsa lub Revolda, sprawa Sonica mnie niezbyt interesuje.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Strony: 1 ... 10 11 12 [13] 14 15 16 ... 27    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry