Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 12 13 14 [15] 16 17 18 ... 27    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Edycja Szesnasta (Czytany 85937 razy)
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #210 : 15 Kwietnia 2013, 20:33:06 »
Skoro tak bardzo chcecie głosować na Revolda, to wam nie zabronię. Ale zróbmy to tak, jak robiliśmy w każdej edycji - zabijmy najpierw tym Revolda, a jeśli się nie sprawdzi, to jego samego. Z czystego wyrachowani.

Innymi słowy - dzisiaj Sonic. Jak będzie niewinny, to jutro Revold i tyle.

Ja dzisiaj na Soncia albo Martina.


IP: Zapisane
Kocica

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1


Z charakterkiem... ;)

Zobacz profil
« Odpowiedz #211 : 15 Kwietnia 2013, 20:38:39 »
Zdecydowanie Sonic. Nawet dzisiaj posta nie uraczył napisać.


IP: Zapisane
Forumowa Mafia

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #212 : 15 Kwietnia 2013, 20:41:28 »
Zaufam Revoldowi. Jesli sie pomyli to pomyslimy co dalej.


IP: Zapisane
Umbrowy Kolos



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 0

Zobacz profil
« Odpowiedz #213 : 15 Kwietnia 2013, 20:48:30 »
Zaglosowalbym na Fasta bo gra bardzo pasywnie ale samotnego glosu nie warto oddawac. Niech bedzie Sonic.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #214 : 15 Kwietnia 2013, 21:00:54 »
Disco Disco - jak będziesz tak aktywny, jak jesteś to się jutro pożegnamy :D Tak dla zasady :D


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #215 : 15 Kwietnia 2013, 21:01:00 »
Cytuj
Zła taktyka mafio. Nie brońcie Sonic'a, On i tak padnie. Trza było się odciąć od oskarżeń, ew. zostawić 1 osobę broniącą Go i resztą zrobić czyszczenie.
Czy ty naprawdę myślisz, że jeśli byłbym w mafii to po tym jaka sytuacja wyszła z takiej taktyki gdy byłem OC to teraz będę ponownie taki idiotyzm strzelał będąc mafiozą? Ja już to powtarzałem i będę powtarzał, że rozumiem, że macie mnie za jakiegoś jednokomórkowca, jednak ja swój rozum mam i aż tak głupi nie jestem.

Cytuj
To mnie martwi. Kiedyś miasto przez takie myślenie wtopi. Czy Wy naprawdę uważacie, że miafozo zagra 1-1 na początku? Czy myślicie, że jeśli gracz x oskarża gracza y, gracz y okazuje się niewinny, to gracz x jest w mafii? Nic bardziej mylnego. W tej grze trzeba wysuwać oskarżenia. Gdyby każde okazywały się prawidłowe, miasto wygrywałoby w 5-6 linczów. A tak nie jest. Mało tego, statystyczny mafiozo zrobi rzecz odwrotną. Bd bronił niewinnego, ew. spróbuje być neutralny. Martwi mnie ten sposób myślenia (lepszy taki niż żaden, ok 8) )
Mówi to facet oskarżający wszystkich, którzy się z nim nie zgodzi o bycie w mafii. Z pewnością takie myślenie zaprowadzi nas zdecydowanie dalej. Naprawde, nie wiem co jest bardziej żenujące, to zdanie, czy to:
Cytuj
I jeszcze te subtelne podejrzenia w moją stronę. Fundamenty pod przyszły lincz. Jak ja to kocham
Mówi to facet sam kierujący subtelne podejrzenia w stronę wszystkich swoich oponentów, by zrobić fundamenty pod przyszły lincz. Naprawdę Revold, chcesz się porzucać błotem to ja jestem chętny, jednak jeśli chcesz się wybronić musisz zrobić coś więcej niż napisać post, po którym mam ochotę mianować Ciebie mistrzem hipokryzji tego miesiąca.

No ale jako, że wbrew temu co sądzisz potrafię wyciągać wnioski dam Ci szansę, jeśli tym razem Ci się uda to odwołam oskarżenia. Jeśli nie to poważnie zastanowię nad kopaniem Ci dołu na grób :>

Tak więc chociaż nienawidzę stylu gry FM, to tym razem w sumie na określenie sytuacji pasuje jedno zdanie:
Cytuj
Zaufam Revoldowi. Jesli sie pomyli to pomyslimy co dalej.



« Ostatnia zmiana: 15 Kwietnia 2013, 21:05:34 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #216 : 15 Kwietnia 2013, 21:03:24 »
Tak patrząc na sytuacje to wygląda iż mamy dwa obozy:
-Na Sonica
-Na Revolda
I teraz moim zdaniem ktoś zaczął a pod to podpinkę wszedł mafiozo lub dwóch. Ciężko mi samemu wybrać to dziś vote na Sonica. Jeśli winny to sami wiecie że Revcio będzie czysty ale jeśli nie...


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #217 : 15 Kwietnia 2013, 21:07:06 »
Wiecie co jest w tej edycji najgorsze? Skupiamy się w sumie na jednym: na Sonicu. A ja się pytam: co będzie po Sonicu? Nie wiadomo, więc zabicie Sonica niezależnie od wyniku otworzy nam dalsze możliwości. Bo jeżeli okaże się winny, to warto byłoby się przyjrzeć ludziom, którzy wątpili w teorię Revolda. Jeżeli okaże się niewinny, to trzeba spojrzeć na ludzi, którzy szybko zaakceptowali plan Revolda no i na samego Revolda. Tylko tutaj jest inny problem, bo Revold w tym momencie sporo ryzykuje. On sobie doskonale zdaje sprawę, że niewinność Sonica to wydanie wyroku na siebie w kolejnym linczu, a to raczej mało opłacalne dla Niego.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #218 : 15 Kwietnia 2013, 21:12:32 »
Jeżeli okaże się niewinny, to trzeba spojrzeć na ludzi, którzy szybko zaakceptowali plan Revolda no i na samego Revolda.
Ciekawe, bo jakoś jak Armi okazał się niewinnt to nie spojrzałeś na ludzi na niego głosujących :> Zresztą pozwól, że Ci coś zacytuję:
Cytuj
To mnie martwi. Kiedyś miasto przez takie myślenie wtopi. Czy Wy naprawdę uważacie, że miafozo zagra 1-1 na początku? Czy myślicie, że jeśli gracz x oskarża gracza y, gracz y okazuje się niewinny, to gracz x jest w mafii? Nic bardziej mylnego. W tej grze trzeba wysuwać oskarżenia. Gdyby każde okazywały się prawidłowe, miasto wygrywałoby w 5-6 linczów. A tak nie jest. Mało tego, statystyczny mafiozo zrobi rzecz odwrotną. Bd bronił niewinnego, ew. spróbuje być neutralny. Martwi mnie ten sposób myślenia (lepszy taki niż żaden, ok 8) )
Więc popierasz Reva, a zaprzeczasz jego wnioskom.


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #219 : 15 Kwietnia 2013, 21:16:24 »
Głos na Disco Disco, ponieważ nie mam dostępu do internetu, nie chce mi się dzisiaj analizować, jadę na bardzo powolnych danych pakietowych z telefonu, jego nick kojarzy mi się z Zohanem, a jak na kogoś o tym nicku jest zbyt cichy. Dziękuję, dobranoc.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #220 : 15 Kwietnia 2013, 21:20:35 »
Po Sonicu przejdziemy na innego gracza na którego mam mocne podejrzenia, silne poszlaki, trochę dowodów...ale oczywiście opublikuję to jak szanujący się tawerniany gracz w mafię - czyli jutro. ^_^


IP: Zapisane
Darahati



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 0


Young&Wild

Zobacz profil
« Odpowiedz #221 : 15 Kwietnia 2013, 21:20:39 »
"Kobieta zmienną jest..." Pod koniec tego linczu miałam takie wahania, że rzuciłam monetą. Wypadło... Sonic.
To była moneta, nie ja...


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #222 : 15 Kwietnia 2013, 21:21:16 »
Cytat: Reuel
Jeżeli okaże się niewinny, to trzeba spojrzeć na ludzi, którzy szybko zaakceptowali plan Revolda no i na samego Revolda.
Ciekawe, bo jakoś jak Armi okazał się niewinnt to nie spojrzałeś na ludzi na niego głosujących :>

W tym głosowaniu akurat nie było wielkiej filozofii. Ja sam byłem przeciwny głosowaniu na Armiego, ale rozumiem ludzi, którzy na Niego zagłosowali. Przeżycie remisu jest ZAWSZE podejrzane i ZAWSZE świadczy na niekorzyść tego, który przeżył.



Cytat: Reuel
Zresztą pozwól, że Ci coś zacytuję:
Cytuj
To mnie martwi. Kiedyś miasto przez takie myślenie wtopi. Czy Wy naprawdę uważacie, że miafozo zagra 1-1 na początku? Czy myślicie, że jeśli gracz x oskarża gracza y, gracz y okazuje się niewinny, to gracz x jest w mafii? Nic bardziej mylnego. W tej grze trzeba wysuwać oskarżenia. Gdyby każde okazywały się prawidłowe, miasto wygrywałoby w 5-6 linczów. A tak nie jest. Mało tego, statystyczny mafiozo zrobi rzecz odwrotną. Bd bronił niewinnego, ew. spróbuje być neutralny. Martwi mnie ten sposób myślenia (lepszy taki niż żaden, ok 8) )
Więc popierasz Reva, a zaprzeczasz jego wnioskom.
W tym cytacie który zapodałeś jest jedno cenne zdanie:
Cytat: Revold
Czy Wy naprawdę uważacie, że miafozo zagra 1-1 na początku?
To jest jeden z argumentów świadczących na korzyść Revolda.

A co do reszty, to sprawa Sonica zajmuje już tyle czasu i odniosło się do niej tyle osób, że to po prostu trzeba sprawdzić. No i poza tym tak jak wspomniałem w poprzednim poście.  W tej edycji najgorsze jest to, że skupiamy się tylko na Sonicu.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
DiamondLady

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #223 : 15 Kwietnia 2013, 21:25:41 »
Nie wiem, nie wiem. Z chęcią uderzyłabym w takiego Umbrowego co myśli że Fast jest w mafii?!? No ale widzę, że szykuje się walka Revold-Sonic. Do tego pierwszego nic nie mam więc siłą rzeczy głos idzie na tego drugiego.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #224 : 15 Kwietnia 2013, 21:27:42 »
Cytuj
To jest jeden z argumentów świadczących na korzyść Revolda.
Nie, to jest jeden z argumentów świadczących na korzyść wszystkich którzy zagłosują na winnego. Bo jeżeli ktoś myśli, że poświęce swoje 4 zacne litery dla zabicia Revolda to się chyba myli. Zresztą jeżeli bym tak bardzo chciał to zrobić to bym po prostu dalej na niego głosował, bo bym wiedział, iż jeśli pokarze, że Sonic jest niewinny to będę trupem.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 12 13 14 [15] 16 17 18 ... 27    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry