Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 31 32 33 [34] 35 36    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Trzecia (Świąteczna) Edycja Hellscreamowa (XX Edycja) (Czytany 100302 razy)
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #495 : 28 Grudnia 2013, 11:43:33 »
Siemka. Według mnie Loczek lub Fast mogą być w mafii. Dlaczego? ostatni mafioza powiedział, że tak łatwo nie ubijemy kolejnego, czy coś w tym stylu, a to oznacza, że jest to stary wyjadacz który potrafi solidnie się bronić.


IP: Zapisane
Sonic

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #496 : 28 Grudnia 2013, 11:52:52 »
To oznacza, że to blef Andre i w mafii jest pewnie aktywny gracz,który pewnie jest na naszym celowniku od dłuższego czasu.
Przepraszam wszystkich, ale..... nie upiłem wczoraj nikogo :( Byłem pewien, że mord jest dzisiaj, a nie wczoraj :( Takbyśmy mieli kolejnego niewinnego do kolekcji :(
No cóż i tak zajebiście dobrze więc nie możemy narzekać. Dziś chyba Cahan ale jeszcze zobaczymy.


IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #497 : 28 Grudnia 2013, 12:13:15 »
Det prawdopodobnie żyje, ale co ja tam wiem. :P

Taak, Co Ty tam wiesz :P


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #498 : 28 Grudnia 2013, 13:45:47 »
Det prawdopodobnie żyje, ale co ja tam wiem. :P

Taak, Co Ty tam wiesz :P

Właśnie, co ty tam wiesz :P

IMO Cahan do odstrzału póki co.



IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #499 : 28 Grudnia 2013, 18:09:00 »
Zgodnie z zasadą Hellsa, jeszcze jestem still alive. Trudno - Cahaśka następna. Jestem z Faściuchem.

Poza tym: Co to za trop, że Fast nie jest aktywny? Przecież Fast jest zawsze aktywny, nawet jeśli jest mafią.

Jak dziś Cahan będzie niewinna to Sonic, bo zrobiłeś ostre zamieszanie, z tym że nie wziąłeś pod uwagę cytatów Ptaqa, a wszyscy to zrobili oprócz cb. ;)

Tak wgl, zapomniałem o 2 linczach, bo granie w Terrarię czasem wciąga człowieka na tyle, że nie pamięta o bożym świecie i leci 12h jak mrugnięcie okiem.

EDIT:
Kto tak naprawdę jest w mafii? Pozostała jedna osoba. Tymczasem podejrzenia padają na tonę osób, wliczając w to ciebie, Sonica, Darahati, Cahan. Nikta, Wava, FM'a etc. Słowem, wszystkich.

Jesteś tego pewien?


« Ostatnia zmiana: 28 Grudnia 2013, 18:11:05 wysłane przez Ikee » IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #500 : 28 Grudnia 2013, 18:13:49 »
Ok, dziś podpinka^^
Będę niczym Gengar, będę cieniem, podążającym za, w tym wypadku, Fastem :)


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #501 : 28 Grudnia 2013, 18:16:38 »
Uwaga, uwaga- w mafii jest kobieta. A tą kobietą jest... Fast! Tak- według teorii gender Fast była kobietą! Skąd te wnioski- ano z jego zdjęć w Pokaż swoją twarz.

No i ze sposobu wypowiedzi. Taki chaos może siać tylko kobieta.

Hear my roar!


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #502 : 28 Grudnia 2013, 18:20:33 »
Hear my roar?

Phi!

Cahan Dragon, Lord of Feminism. Here in the sight of gods and men, I sentence you to die. Would you speak a final word?




IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #503 : 28 Grudnia 2013, 18:26:34 »
Fire and Blood!

Die, Princess Fastlestia! Tak Fast, przejrzałam cię! Mwahahahahah!


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #504 : 28 Grudnia 2013, 18:40:59 »
Hear my roar! Hear my roar! Hear my roar!
Hear my roar!

Haha ;D Tylko mi nie powiesz że robisz tak jak Katy Perry w swoim klipie i jeszcze pokonasz takiego Lwa jak Fast swoim "Miau" ;>

A tak serio dziś Cahańską pora naznaczyć jednym ze znaków Iluminatów, którym będzie znak "Fire"
Bo jak ogólnie patrzę strasznie się uczepiła Darahati coś, może łatwiej jej bo koleżanka ta ma małą siłę przebicia w kwestii obrony wobec tych pseudo powodów.
Turpi Koncerzu! Skrócić o głowę tą gadzinę! ;D


IP: Zapisane
Darahati



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 0


Young&Wild

Zobacz profil
« Odpowiedz #505 : 28 Grudnia 2013, 19:41:09 »
Jak dziś Cahan będzie niewinna to Sonic, bo zrobiłeś ostre zamieszanie, z tym że nie wziąłeś pod uwagę cytatów Ptaqa, a wszyscy to zrobili oprócz cb. ;)

Jestem za, to bardzo dobry pomysł. Przepraszam, że się tak strasznie powtarzam, ale to dziwne, że mafia go jeszcze nie zabiła, a przypominając - wkopał dwóch mafiozów.
Na początku wnioskowaliśmy, że mafia to cieniasy, a teraz? Vi, Pączek, Ptak, Psychol (nie wiem jak gra). Ale można stwierdzić, że byli to dobrzy lub dość dobrzy gracze. Może dlatego nie wybrali OC na początku? A teraz został nam (chyba) tylko OC, dlatego det (o ile jeszcze żyje) nie może sprawdzić...

Więc podsumowując - dla mnie to Sonic jest w mafii. A jeśli nie, to nie gram w następnej edycji (choć i tak pewnie nie zagram, ale czuję, że się wkręcam, to może... ^^)

Ale ostatniego mafiozy nie znajdziecie - to szczwany chłopina i nie zlinczujecie go łatwo.


Nie zlinczujemy tak łatwo. Ale może mamy go pod nosem.
Głos na Sonica (po raz drugi, teraz już nie przypadkowo).

~ Edit: Brakuje silnego i aktywnego gracza. Sonic może teraz nie grzeszy aktywnością, ale wcześniej posłał kilka dobrych analiz.


« Ostatnia zmiana: 28 Grudnia 2013, 19:47:39 wysłane przez Darahati » IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #506 : 28 Grudnia 2013, 19:57:00 »
Jak dziś Cahan będzie niewinna to Sonic, bo zrobiłeś ostre zamieszanie, z tym że nie wziąłeś pod uwagę cytatów Ptaqa, a wszyscy to zrobili oprócz cb. ;)

Jestem za, to bardzo dobry pomysł. Przepraszam, że się tak strasznie powtarzam, ale to dziwne, że mafia go jeszcze nie zabiła, a przypominając - wkopał dwóch mafiozów.
Na początku wnioskowaliśmy, że mafia to cieniasy, a teraz? Vi, Pączek, Ptak, Psychol (nie wiem jak gra). Ale można stwierdzić, że byli to dobrzy lub dość dobrzy.


Psychol olal zupełnie tą edycję, Sojlu 1 raz mafia, a to jest druga edycja Ptaszora.
Dalej dlaczego Sonic miał nam wystawić Sojlexa który nie był ''na widelcu''?
I ta akcja z duetem Andre i Ptaku, jakby chciał się oczyścić jednoznacznie wskazalby ptaka.

Ale tak,  to ciekawie że Jeszcze użyję


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #507 : 28 Grudnia 2013, 20:04:00 »
Sonic imho niewinny.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Darahati



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 0


Young&Wild

Zobacz profil
« Odpowiedz #508 : 28 Grudnia 2013, 20:07:19 »
No to kto zostaje? :/


IP: Zapisane
Sonic

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #509 : 28 Grudnia 2013, 20:07:41 »
A dziękuję dziękuję :P
Niestety ty jesteś na 90% winna. Głos na ciebie kochanie ;).


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 31 32 33 [34] 35 36    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry