Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Edycja Dwudziesta pierwsza (Czytany 25674 razy)
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 12 Lutego 2014, 18:12:43 »
A może zamiast zabijać mnie to zabijmy ludzi którzy na mnie głosowali?
Dzisiaj będę głosował na Divine, by przeżyć.


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 12 Lutego 2014, 18:29:05 »
Serio? Wszyscy teraz rzucą się na mnie? Bo cichaczuję? A jak gram tak jak zwykle to też mnie linczujecie, bo gram inaczej niż wy.


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 12 Lutego 2014, 18:41:38 »
Lol to na kogo mam głosować żeby nie było później takich głupich sytuacji? :|

Zobaczym, ale nie podobuje mię się to.


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 12 Lutego 2014, 20:40:15 »
Dzisiaj mamy triple combo:
12 luty: lincz + mord + barman +ksiądz
Będzie ciekawie  8).

Trochę to podejrzane, że Cahan broni Armiego ale z drugiej strony jakby była w mafii to raczej by się na początku tak łatwo nie wystawiała (chyba, że to sprytny fortel w wyniku którego Cahan chce się poświęcić dla mafii przy okazji pociągając za sobą Divina, Divaine'a [ nosz... jak to odmienić  :/] ale to tylko na razie teoria spiskowa co do której nie jestem pewny  :))
Oj ludu...
Czemu mafia akurat zabiła tego na kogo ja głosowałem? To nie fair :(
Znowu ta sama sytuacja, mówię na kogo głosuję w jednym z pierwszych linczy, a tutaj coś takiego ;__;

OK, to dzisiaj głosuję na...nie napiszę, bo jeszcze zginie ;__;

Ja też jestem nie pocieszony ponieważ cień podejrzenia kładzie się na mnie ale ja losowałem. No i wysłałem głos przed Tobą Hadrasie, a nie zapominajmy, że w tej edycji brana jest pod uwagę kolejność wysyłania głosów.

Co do remisu w linczu: Ten kto przeżyje zawsze jest podejrzany, jednak ze swej strony na razie to zostawię by na spokojnie przemyśleć, a wezmę się za historyjki (może uda się podkraść siostrze Zefirynie jaszczembia  ;))
Dzisiaj oddam głos na jednego z tych co w linczu oddali samotny głos, a zagłosuję na Belegora. Dlatego, że Sojlex mafioza na razie do mnie nie przemawia, Cahan i Fenir głosowali na siebie, a jeśli chodzi o Divine i Hadrasa to jestem ciekawy który z nich przeżyje do jutra. 


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 12 Lutego 2014, 20:53:29 »

Trochę to podejrzane, że Cahan broni Armiego ale z drugiej strony jakby była w mafii to raczej by się na początku tak łatwo nie wystawiała (chyba, że to sprytny fortel w wyniku którego Cahan chce się poświęcić dla mafii przy okazji pociągając za sobą Divina, Divaine'a.

Serio? Przeczytaj mój post na poprzedniej stronie... Dokładnie. Tak, Cahan tak broni Divine, że na niego aż dzisiaj głosuje.
 Jedyne co mnie zdziwiło, to Sojlex oskarżający go o cichaczowanie, na tym etapie rozgrywki.

Będę z wami szczera- od dawien dawna miałam ochotę sobie potrollować w FM i zapowiadałam to nawet przed tą edycją. I to robiłam na początku.

Jest 3, czy 4 mafiozów?


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 12 Lutego 2014, 20:54:27 »
Mafiozów?
Ich troje.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 12 Lutego 2014, 21:02:21 »
Lincz 2

1.Divine - Sojlex, Cahan, Fenir
2.Belegor - Andre94nt, Niebieskooki Smok
3.Waverley - Divine
4.Nnoitra - Hadras

Divine - 2 ofiara miasta - niewinny

Odpada z rozgrywki za 0 aktywność:  :(
-Nnoitra
-rtx
-Nekross

Wobec Waverley'a zastosuje łaskę o ile mi się wytłumaczy czemu nie wysłał mi PW dzisiaj. Za wczoraj się wytłumaczył, więc mu nie policzę tego brakującego głosu.
Wobec ZeldoPL także pozwalam jeszcze grac, ponieważ jest kompletnie nowy i może nie wiedzieć jak się dokładnie u nas gra. Najwyżej, jeśli jutro się nie pojawi to wyrzucam.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 12 Lutego 2014, 21:12:38 »
Lol, wut? Na kiego się zgłaszali skoro i tak nie grają. Bo część widzę wspominała że ich nie będzie czy coś...
Jedyne co mnie zdziwiło, to Sojlex oskarżający go o cichaczowanie, na tym etapie rozgrywki.

Zwykle Armi jest bardziej wygadany, a przynajmniej tak mi się wydawało. No ale byłem w błędzie. Błąd ten boli bardziej, bo właśnie odpadły 3 dodatkowe osoby. A ponieważ Hadrian nic nie wspomniał o ich winie, to można przypuszczać że byli to miastowi - czyli jesteśmy 4 miastowych w plecy.


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 12 Lutego 2014, 21:23:02 »
Haha, nie mogę z was ludzie. Jeśli kiedyś pozwolicie mi pożyć choć 4 dni, to będę wdzięczny.
A jedyni moi podejrzani to Niebieskooki i Andre. Cóż, dużo nie pograłem, to nic innego nie wymyśliłem.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 12 Lutego 2014, 21:24:29 »
Dobra, schrzaniłam. Po tej jego teorii to już myślałam, że mam mafiozę, a tu niespodzianka.

Czyli teraz biłabym Fenira. Bo był remis, a zremisowanego należałoby zlinczować. Głosował też na Divine'a [tak jak ja  :zawstydzony:], a to też nie przemawia na jego korzyść. Zaś na początku rozgrywki ni z gruchy, ni z pietruchy oskarżył mnie dla żartu.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : 12 Lutego 2014, 21:39:00 »
Heh....to dziś było głosowanie?!
Heh..ale tempo i od razu 4 spadło.
Skoro mowa o linaczach i mafii- dziwię się, że na mnie zagłosowali, ale dobra.... ja wam dam gada!
O ile dobrze pamiętam jak grywałem w mafii to Cahan wykazywała się bardzo dobrym zmysłem i trafiała kto jest w mafii. To dobry gracz i mafia ją by ubiła za pierwszym razem (patrz pierwsza forumowa mafia Hellsa, albo Fergarda). Jedynym dla którego mafia by tego nie zrobiła to:
1.Bała by się, że wszystko się wyda, bo okazałoby się, że mafią są stare wilki ( częscto uczestniczący w FM gracze)
2.Kompletnie nic o niej nie wiedzą (świeżacy, "nooby")
3.Cahan jest w mafii

Z tych trzech przyczyn trzecia wydaje mi się najwiarygodniejsza, gdyż Hadrian chciałby się jeszcze pobawić jako MG, więc nie szedłby na ekstremy.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 12 Lutego 2014, 21:44:23 »
Belegorze, nie jestem najlepszym graczem w tej rozgrywce. Po pierwsze- wyszłam z wprawy. Po drugie taki Niebieskooki jest np. lepszy.

W tej edycji jest mało średnich graczy, a dobry jest może jeden. A ja nie jestem Revold i nie odkrywam mafii na tak wczesnym etapie rozgrywki, obawiam  się, że to jest na razie poza moim zasięgiem ;).


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : 12 Lutego 2014, 22:04:58 »
Cytuj
SPADAM!!! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Za ŁKS!

Propsy, Cahan niewinna, ten tekst jest epicki x]


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : 12 Lutego 2014, 22:10:55 »
Co z mordem?
Jakieś opóźnienie czy będzie jutro?


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : 12 Lutego 2014, 22:14:22 »
Tak małe opóźnienie. Już jest:

Belegor - 2 ofiara mordu morderców O.O!

Postarajcie się, bo jeśli nie to zaraz skończymy rozgrywkę :-/


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry