Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Drukuj
Konsole do gier inne niż PC (Czytany 2704 razy)
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« : 21 Lipca 2009, 23:14:57 »
Konsolowcy, łączmy się! Albowiem my jesteśmy wszędzie...
Jestem przekonany, że przynajmniej połowa userów ma w domu jakąś konsolę do gier inną niż PC i komórka (Snake jest dla Nokii tym, czym Killzone 2 dla PS3 czy Gears of War dla Xboxa 360). Jakie są wasze konsole? W jakie gry gracie? PS-owcy, ile razy korzystaliście ze SwapMagica? :] Ot, takie i inne dyskusje...

Sam jestem posiadaczem (w kolejności chronologicznej) PSP, Xboxa i PS2. Pierwsze kupiłem "na zapoznanie się" z konsolami. God of War: Chains of Olympus, Final Fantasy VII: Crisis Core, Tekken 5: Dark Ressurection, Fight Night 3...ta przenośna konsolka przekonała mnie, że znajomość ze sprzętem innym niż PC przyniesie same korzyści. Kolejna konsola, Xbox...Gram na nim głównie w Soul Calibura II, Sudeki, Sonic Heroes, Dead or Alive 3...Xbox jest konsolą dla człowieka, nie dla gracza, przynajmniej w porównaniu z PS2. Ładne menu, 5 GB twardziela, 5 kilo wagi, głośno chodzi, filmy można oglądać tak samo miło i przyjemnie (menusy) jak na DVD...No i jeszcze PS2, konsola kupiona dla:
a) bijatyk
b) japońskich horrorów
c) Final Fantasy X, które jeszcze muszę sobie zakupić :]
Ale czy wy byście nie kupili (gdybyście mieli w zamiarach kupić PS2) Slime'a, niemal nieużywanego w stanie prawie-że-idealnym, ze Swapem (nie żebym używał...:]), kilkoma grami...za 200 zł? Ja się długo nie zastanawiałem.

Pozdrawiam, do dyskusji zapraszam


IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 22 Lipca 2009, 10:24:14 »
Konsole do gier inne niż PC - bwahahahhaaha! xD! Pecetowcy zwykle potrafią oczy wydłubać za nazwanie siebie konsolarzami xP

Ja tam mam konsolę PSP czy-tysiące-czy która ma siedem miesięcy. Muszę przyznać że stosunkowo mało na niej gram, ale za to prawie cały czas słucham muzyki i oglądam seriale (House, FTW!). Ostatnio postanowiłem to zmienić i do Tekkena, GoWa i Loco Roco dojdą za niedługo MGSy i MotoGP xP
Ogólnie to z zakupu PSP jestem bardzo zadowolony i polecam każdemu. Sprawdza się znakomicie, nawet jeżeli konsola jest używana do rozrywki w domu, a nie gdzieś poza nim (jak jest w moim przypadku ;'D).


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 22 Lipca 2009, 13:03:38 »
Bo PieCykarze pod tym względem deczko ograniczeni są...Nie potrafią dojrzeć tego, że ich wspaniała konsola służy do grania, pisania, słuchania muzyki, oglądania filmów, tworzenia muzyki, grafiki, buszowania po necie i w niektórych przypadkach też jest źródłem gier na wszystkie inne konsole :)
Co do PSP - sam też również używam go głównie w domu. Choć czasami jak podróż samochodowa się dłużyła a udawało mi się nie być kierowcą, to ręcznik na łeb (...bo to cholerne słońce zawsze świeci w ekran!) i młócimy kolejnych niemiluchów w Tekkenie!


IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 22 Lipca 2009, 19:03:51 »
Ja w podróży zawsze coś oglądam albo słucham. Jakoś nie mogę się przestawić na granie wśród tych wszystkich drgań i ogólnego szumu xP
Co do ręcznika - podobno to nowe PSP (300x) ma jakąś powłokę anty-odblaskową na wyświetlaczu czy coś w tym stylu, ale nie zdążyłem przetestować dokładnie jak dobrze to działa ;'D

EDIT: Właśnie przyszedł Metal Gear Solid: Portable Ops. Cud, miód i płytka UMD ;'P


IP: Zapisane
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 22 Lipca 2009, 19:13:45 »
Ja mam Amigę. Jest 131245 razy lepsza od Pieca i wszystkich innych konsol razem wziętych. ;'D

Mam jeszcze PSa 3, ale czymże to jest przy boskiej Amidze?


IP: Zapisane
Fergard

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 224


Uncle Hells' faithful sidekick

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 22 Lipca 2009, 19:46:53 »
Ja posiadam PS2, świeżo zakupione PSP oraz rzecz-którą-można-nazwać-protoplastą-Gejmboja.

Mimo iż PC przebija w możliwościach głównodowodzącą u mnie konsolę PS2, to śmiem twierdzić, że WIĘKSZOŚĆ gier konsolowych przebija PC-towe o parę długości. Serie Final Fantasy, Soul Calibur czy Kingdom Hearts nie znajdą swoich odpowiedników na komputerach, bo to jest po prostu niemożliwe.


IP: Zapisane
Panzers roll forward and The Reaper follows them

Leaving tracks of blood, Panzers roll again

Your fate shows itself in shrapnel, smoke and tears

Who can stop these beasts, the source of all your fears?!
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 22 Lipca 2009, 20:13:20 »
I konsole mają swoje mekki (fajne exclusivy) i PCty mają. Porównywanie ich mija się jednak z celem. Konsole mają swoje Tekkeny, Gears of Wary, God of Wary, Grany Turismo, Soul Calibury, Rock Bandy i inne Metal Geary, ale Piecyk ma stado gier MMO, Neverwinter Nightsy, Stalkery, Gothiki, Settlersy, nie wspominając o Tormentach, Baldurach i innych Lodowato-Zimnych Dejlach.
No point.


IP: Zapisane
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 22 Lipca 2009, 20:16:26 »
Cytuj
WIĘKSZOŚĆ gier konsolowych przebija PC-towe o parę długości
Chyba nie grałeś w PCtowe tytuły starsze jak 3 lata. >.>

Wyższość PCtów nad konsolami? Konsole (X360 i PS3) mają tylko Failouta 3 a Piecyk Fallouta 1 i 2. ;'D


IP: Zapisane
Fergard

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 224


Uncle Hells' faithful sidekick

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 22 Lipca 2009, 21:03:22 »
Nie jestem pewien, ale chyba właśnie mnie obraziłeś.

Mój drogi przeciwniku, powiem ci bez ogródek - Czy znasz jakąś lepszą serię RPG od FF? Jeżeli takową znajdziesz, postawię ci piwo.


IP: Zapisane
Panzers roll forward and The Reaper follows them

Leaving tracks of blood, Panzers roll again

Your fate shows itself in shrapnel, smoke and tears

Who can stop these beasts, the source of all your fears?!
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 22 Lipca 2009, 21:13:55 »
Pierwszy i drugi Fallout. Nie za duża ta seria, ale jest. No i - jak zawsze - kwestia subiektywna co uważasz za lepsze. ;')

Btw. z Finali tylko siódemka jest cudowna. Pozostałe w ogóle mnie nie wkręciły..


IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 22 Lipca 2009, 21:27:44 »
A ja nie grałem w żadne FF, to usiądę cicho xP
Jedynie słuchałem wychwalania Dabu nt. soundtracku do tejże gry ;'D


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 24 Lipca 2009, 09:49:02 »
Ja tam ciągle jestem w fazie kupowania FFX :) Siódemkę mam gdzieś na peceta, ale chyba nigdy w nią nie grałem. Za to oglądałem FInal Fantasy VII: Advent Children. "Szczękowy początek" motywu Sephiriotha i chórki skandujące jego imię - bezcenne i wkręcające się w pamięć niczym świder.
BTW - FF-y to nie RPG, tylko jRPG...:)

@pemo
Co do tych wszystkich RPG które zymieniłeś, zgadzam się. Ale w kwestii MMO już nie za bardzo. Co z tego, że całe stado, skoro słyszy się właściwie tylko o 6 tytułach (WoW, Lineage, GW, LotRO, Tibia i Metin)? I ile z tych 6 tytułów jest dobrych? Dwa? Trzy? Oto jest pytanie...


IP: Zapisane
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 24 Lipca 2009, 10:26:36 »
Cytuj
"Szczękowy początek" motywu Sephiriotha i chórki skandujące jego imię
"One Winged Angel" jest remake'iem utworu z gry. Nie dziwota, skoro tam MIDy były. ;'d

Btw. Advent Children PRZED zagraniem w grę nie jest fajny. ;']

Cytuj
FF-y to nie RPG, tylko jRPG...
A nie RPG a cRPG. I co z tego? Role-play to role-play. ;') Japońskie po prostu mają inne standardy.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry