Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia #17 - Ponczkowa Edycja (Czytany 29984 razy)
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : 10 Czerwca 2013, 15:00:36 »
Dobra, zróbmy jakieś quasi-podsumowanie tego, co mamy póki co.

Reuel nam się po trochy zabija. Wczoraj nie było głosu, postu też żadnego nie zauważyłem. Nietypowe jak na Niego, ale rozumiem, że każdy może mieć zajoba, wiec nie traktuję tego jako jakikolwiek trop.

Sprawy Fergarda i Niebieskookiego Smoka W OGÓLE bym nie ruszał, przynajmniej na chwilę obecną. Nic to nam nie da, prawdopodobnie zlikwidowalibyśmy dwóch graczy, w dodatku całkiem dobrych graczy. Skórka nie warta wyprawki.

...Ale jak bardzo chcecie któregoś z nich zlikwidować, to ja oczywiściej estem za ewaporacją Niebieskiego, bicie Fergarda skończy się represjami na wszystkich linczujących. ;> I got your back, bro.

Na chwilę obecną największe wątpliwości mam co do Hadrasa i rtxa. U Hadrasa nie spodobała mi się jego spontaniczna reakcja na rewelacje Fenira, który "wszem i wobec ogłosił moją winę". Nie grają z nami żadne Revoldy, Soniki, Fasty, Hadriany, Sylathy czy inne ury bury, Reuel na chwilę obecną leży nisko i cicho, Niebieski i Ferg gryzą się między sobą... I oto ma paśc zły niedobry Hellscream - mafia. Wtedy zostanie już tylko Niedziel, ale... w tej grze nie ma księdza! Nikt go nie obroni! Mwahahahaha!

...Serio, z takiego rozkładu sił i eliminacji silnego gracza, na którego bytność w mafii nie wskazuje i nie wskazywało NIC mógłby się cieszyć TYLKO I WYŁĄCZNIE mafiozo. Albo ktoś, kto ma ze mną jakiś problem. Tak czy siak, stąd droga wiedzie tylko jedna - pod piach. :>

Zaś co się tyczy rtxa - po prostu jego argumenty nie przemawiają do mnie, jego posty wydają mi się takie na siłę, "żeby tylko były", coby nikt nie zauważył czegoś niepoprawnego.

Aha - fakt, że w grze nie ma księdza, a Niedziel w dalszym ciągu żyje, daje wiele do myślenia. :P

Niemniej, mój typ na dzisiaj - Hadras.


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : 10 Czerwca 2013, 15:26:37 »
Pije soczek i czytam wypociny Hellsa. I nie do końca zgadzam się z nim w kwestii Reuela. No dobra, zamułke chłopak może mieć, ale to nie zmienia faktu, że ON może być w mafii. A mafia jest znana z tego, że od czasu do czasu cichaczuje. Sorry Michaś, masz pecha.


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : 10 Czerwca 2013, 15:40:00 »
Hells - bo jestem leniem, w tym tygodniu mam wystawianie ocen i przede wszystkim - jestem za głupi na wykminienie czegokolwiek przy tak mądrej mafii.
Dlatego będe głosował na Reuela (który na 100% jest niewinny, bo napisał 1 posta już po rozdaniu ról, a rolny gracz by sie przykładał).
EDYTA:
Cytuj
[Dzisiaj o 15:32:12] ♣ Nikt: O boże co za miasto...
[Dzisiaj o 15:32:42] ♣ Nikt: Hellscream prawie wszystkich przekabacił i mafia może się uratować
Breaking news! Czy tylko mi się tak wydaje, czy 'mafia może się uratować' brzmi jakby on miał taką nadzieje, ergo sam był szatańskim mafiozą.
PS:
Cytuj
przy zabiciu freezona i rtx
Cytuj
rtxa
M:rtx.
D:rtx'a.
C:rtx'owi.
B:rtx'a.
N:rtx'em.
Ms:rtx'ie [chyba].
W:rtx'ie [jw.].
Tak na przyszłość.


« Ostatnia zmiana: 10 Czerwca 2013, 15:44:50 wysłane przez rtx » IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : 10 Czerwca 2013, 15:52:54 »
                          Testament

Popatrzcie na posty, zachowanie itp Hellsa .Zaatakował go jakiś tam Nikt i już jest w mafii i głosuję na ciebie :P Od kiedy Hellscream przejmuje się oskrażeniami jakiegoś tam III ligowego gracza?

Druga sprawa, popatrzcie jaką on toczy walkę o Fergarda w każdym poście  "Bla,bla bla Fergard jest Niewinny" "bla bla bla jeśli zginie skończy się to tragicznie dla miasta"

Sprawdził go det i zaraz... "Ja ja jestem niewinny, to zbieg okoliczności, jestem opryszkiem"
Przedtem wilk, a teraz niewinna owieczka licząca na zwruszenie miasta i zostawienie go przy życiu

Fenir jest detem , trudno żeby trolował

Cytuj
Zatem Fenir - ofiara drugiego linczu miasta, Niewinny - gratulacje miastowi, może sam zainteresowany powie już czemu.

Z tego cytatu odnoszę wniosek, że miasto zrobiło coś okropnie głupiego. Pozytywną rolą jest tylko det, więc co innego można zrobić źle?

Po za tym przed pierwszym linczem dostał karniaka, więc jak pisał Sojlex "zlamił"

Dla mnie sprawa jest prosta:

Nie patrząc na protesty Hellsa

 zabić Fergarda


Jeśli winny - bić w Hellsa

Możecie podważać te moje myśli, ale sami pomyślcie o tej dziwnej "współpracy" Hellsa z Fergardem( chodzi mi o te obrony)


Dalej proponuję Reuela

Może to jest słaby dowód, ale patrząc z drugiej strony. Na pytanie "Kiedy zaczynamy" większość miastowych podała by dzień linczu, Nie mordu.


Na koniec:

Nie rozbijajcie głosów!

Jest nas mało, mafia ławo może doprowadzić do Remisu


P.S: Moim ostatnim życzeniem jest Lincz na Fergardzie



@EDDIT Ważne


Cytuj
[Wczoraj o 22:47:17] ♣ Hellscream: Co ten SOjlex odpieprza.

Reakcja Hellsa na "przepadnięcie mordu".
Znaczy wiedział, że cel jest wybrany i zgłoszony
To już chyba jest powód na lincz na Hellsie

Wiadomość Sojlexa o "przepadniętym mordzie" możecie zobaczyć w koszu http://www.tawerna.biz/forum/index.php/topic,9475.msg166238.html#new


« Ostatnia zmiana: 10 Czerwca 2013, 16:06:40 wysłane przez Nikt » IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : 10 Czerwca 2013, 16:00:00 »
No to zwaliłem, bo (jak już pisałem) - głosowałem na losową osobę i wylosowałę Fenira :P.
A oprychem chyba ja jestem, ale o tym później (to by było niezgodne z reg).
A reszta później, akurat mi się spodobało, nie chce nikomu podpaść.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : 10 Czerwca 2013, 16:03:25 »
Cytuj
M:rtx.
D:rtx'a.
C:rtx'owi.
B:rtx'a.
N:rtx'em.
Ms:rtx'ie [chyba].
W:rtx'ie [jw.].
Tak na przyszłość.

Piszesz "Warcrafta" czy "Warcraft'a"?
Piszesz "Reuela" czy "Reuel'a"?
Piszesz "Heroesa" czy "Heroes'a"?
Piszesz "Michaela Jordana" czy "Michael'a Jordan'a"?
Piszesz "Izaaka Newtona" czy "Izaaka'a Newton'a"?

... No i właśnie z tego samego powodu piszesz "rtxa", a nie "rtx'a". :> Zanim zaczniesz kogoś poprawiać, naucz się poprawnie zapisywać własny nick. :P


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : 10 Czerwca 2013, 16:26:36 »
Kombinuj Hells, kombinuj. ;)
A tak na serio - róbta co chceta, jak mówił poeta. Dziś mam wybitny humor: świetny dzień w szkole, dobry obiadek (rosół) i to co mi się udaje niesłychanie rzadko - po 3-4 h snu... WYSPAŁEM SIĘ. ;D

A wracając do tematu, tak jak wczoraj pisałem - chcąc dokończyć dzieła Nikta/ pomścić go, głosuję na Fergarda.


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : 10 Czerwca 2013, 16:43:37 »
No testament całkiem, całkiem  :).
Jak dla mnie cymes i istotne sprawy zostały poruszone.
Mianowicie:
-Delikatna wzajemna obrona Hellsa i Fergarda, niby nic takiego ale po testamencie Nikta pod tym kontem przejrzałem wątek i to aż bije po oczach:
Cytuj
Hm hm.

Może się okazać, że zwyczajnie nie będzie czasu na wyciąganie wniosków, biorąc pod uwagę niewielką liczbę graczy.

Kto tam jeszcze był na tej Hellsowej liście? Na razie sugeruję owe osoby zostawić. Zielony pewnie też jeno trolluje i nie jest to mafijna prowokacja z jego strony.

Obrona Fergarda przez Hellscreama:

Cytuj
Odpowiadając na pytanie Niedziela - o później porze wieczornej w piątek, Ferg powiedział mi, że w sobotę bedzien iemal cały dzień w Wa-Wie z powodu ww. warsztatów. A że był, a o terminie zapomniał... no, nie mogę go winić, skoro sam zrobiłem to samo dwa lincze pod rząd.

I jeszcze post z dzisiaj:
Cytuj
Sprawy Fergarda i Niebieskookiego Smoka W OGÓLE bym nie ruszał, przynajmniej na chwilę obecną. Nic to nam nie da, prawdopodobnie zlikwidowalibyśmy dwóch graczy, w dodatku całkiem dobrych graczy. Skórka nie warta wyprawki.

...Ale jak bardzo chcecie któregoś z nich zlikwidować, to ja oczywiście jestem za ewaporacją Niebieskiego, bicie Fergarda skończy się represjami na wszystkich linczujących.

Hellscream napisał żeby naszego pojedynku nie ruszać ale jak już trzeba kogoś z nas dwóch ubić to lepiej mnie. Ale jeśli mnie dziś ubijecie to jutro musicie w Fergarda, koniecznie uderzyć!

Zostało 6 miastowych i 3 mafiozów, sytuacja jest nieciekawa, jak dziś ja zginę będzie nas 5, jak jutro w linczu Fergard okaże się niewinny to właściwie miasto przegra. Ale z drugiej strony tak czy inaczej jak dziś nie trafimy mafiozy to i tak będziemy o krok od przegranej. Wiem, że podejrzanie zabrzmi to co teraz napiszę (ale jest to nie mniej podejrzane niż te kosmetyczne obrony Fergarda i Hellsreama), ale proszę byście dziś zagłosowali na Fergarda, nie na mnie.
Jeśli dzisiaj zginę, to tu macie listę pozostałych w grze graczy:

1. Niedziel
2. Armiwart
3. Freezon
4. Hellscream
5. rtx
6. Reuel
7. Hadras
8. Fergard

Wykorzystajcie ją dobrze.
Mój skład mafii prezentuje się tak:
1.Fergard
2.Hellscream
3.Freezon/Reuel-nie jestem pewny co do Reuela ale tak naskakiwał na Andre, że ten zrezygnował z mafii, a sam uczestniczy w grze raczej biernie.

Aha i jeszcze warta jest odnotowania przytoczona przez Nikta uwaga o tym jak Hells zareagował żywiołowo na wiadomość Sojlexa, że mordu nie będzie
Cytuj
Cytuj
[Wczoraj o 22:47:17]  Hellscream: Co ten SOjlex odpieprza.
Jeśli Fergard i Hellscream okażą się winni to dla mnie Nikt będzie MVP tej edycji.


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : 10 Czerwca 2013, 16:47:24 »
Testament
Byłem detem.
Nie zabijajcie Hellsa jest oprychem, jestem 99.9999999999999999% pewny (mam swoje dowody które ujawnię po zakończeniu gry) jeśli jednak będzie winny to cała wina za przegraną mafii leci na mnie.
Zabijajcie rtx'a ( :) ) i Ferga i Hadrasa i Niebieskiego, w takiej kolejności. Każdy kto ma coś do Hellsa po i przed tym postem jest ZUY i zasługuje na totalną anihilacje.
I najważniejsze, słuchajcie się Hellsa żeby było na kogo zwalić winę.
Adios kidz.

(jeśli zabijecie Hellsa to wam dzieci pozagryzam)






















(tak serio serio, lubię dzieci, są niskokaloryczne i nie rośnie oponka)

















(pozjadam też matki waszych dzieci)
























(Hells ma żyć albo zjem cały internet i nie będziecie mieli co robić)


























(Adios kidz)




























PS: I tak przesramy :P

























(Nic więcej nie wydedukowałem, nie moja wina, że jestem debilem :P)


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : 10 Czerwca 2013, 16:58:49 »
Kurde, nie mam czasu wymyślić czegoś lepszego.
Nie lubię się podpinać i dlatego jeszcze raz zagłosuję na Zimnego. Już wiele razy moje przeczucie mnie myliło, ale zaryzykuję raz jeszcze... choć kilka innych osób też zauważyło, że Freezon gra podejrzanie, więc coś może w tym być. Sorry, że nie napiszę nic więcej, ale po prostu brak mi czasu. Zresztą, ja jak zwykle i tak żadnego mafiozy nie złapię, więc...


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : 10 Czerwca 2013, 17:20:27 »
Udowadniacie mi, że nie umiecie czytać całości, a jedynie potrzebne Wam fragmenty. :D

Cytowana przez Was moja wypowiedź z ShoutBoxa NIE MOŻE być uznawana za "żywiołową" i "spontaniczną", gdyż... napisałem ją o  22:47:17. Niemal cztery minuty po  ogłoszeniu Sojlexa. Niemal trzy minuty po mojej PIERWSZEJ reakcji na wspomnianą rewelację. Mówię o skasowanym poście, wysłanym o 22:44:43. Pozwolę go sobie zacytować.

Cytat: Hellscream
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=siuWZxDMGnk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=siuWZxDMGnk</a>

Jak widzicie, moja wiadomość zawierała jedynie 10 minutowy, szyderczy śmiech Kefki, głównego złoczyńcy z Final Fantasy VI. Serio, myślicie, że będąc w mafii nie tylko nie wysłałbym głosu z mordem, ale również w momencie dostrzeżenia nowinki Sojlexa zareagował spontanicznym, 8 - bitowym rechotem widząc absolutny debilizm, jakim byłoby przepuszczenie mordu? CO jak co, ale przecież panująca opinia głosi, że ja nie potrafię się śmiać z samego siebie. :P

I jeszcze @Niebieski Smok - popatrzmy. Ciebie znam tylko i wyłącznie z tego forum, nasze relacje ograniczają się jedynie do FM. Fergarda znam 5 lat i półrocznym okładem, prowadziliśmy razem na JB sesje RPG, Kotliny Wojowników, pisaliśmy opowiadania rożnego gatunku, pokazywaliśmy sobie dobrą muzykę, wspieraliśmy się w momentach niemocy twórczej, gadaliśmy o wrestlingowych galach i od ponad 3 lat próbujemy stworzyć PbFa.

Naprawdę myślisz, że mając równa liczbę dowodów na Was obu (czyli zero) będę propsował kropnięcie Ciebie zamiast Niego? :>

Także podsumowując, nie uczcie dziada, jak charkać, bo Wasze strzykanie kwasem i inne plwania oraz teoria "Hellscream - mafia" to nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości. 8)

Like a boss. 8)


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : 10 Czerwca 2013, 17:21:01 »
Hells - wiem, ale w tym wypadku to jakoś lepiej mi sie wydaje. :P
Jakbyś podał poprawną odmianę czegoś co kończy się na x i nie jest nazwiskiem to może by mi rozjaśniło banie.
EDIT: Ale ten śmiech mnie bije...
EDIT2: Coście sie tak na Fergarda uwzieli? Mi tam sie wydaje git, ale ja sie nie znam... Możecie mnie bić  :D, nie boje sie.


« Ostatnia zmiana: 10 Czerwca 2013, 17:35:44 wysłane przez rtx » IP: Zapisane
Fergard

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 224


Uncle Hells' faithful sidekick

Zobacz profil
« Odpowiedz #72 : 10 Czerwca 2013, 17:30:43 »
Sigh.

Znowu to samo, konieczność głosowania na prawdopodobnie niewinną osobę, by uratować samego siebie. :/ How many times?

Nie bardzo wiem, jak mogę odpowiedzieć na kolejną serię bezpodstawnych, bezsensownych oskarżeń, także poczekam może na Niedziela i Reula(jeżeli ten się objawi). Chcę zobaczyć ich punkt widzenia, bo - przyznam się - niepokoi mnie nieobecność grubej niedzielnej ryby.

A co do Hellsowej mnie obrony, to chyba oczywiste, że chciałby on, by jego sidekick żył.  :P Poza tym, ciężko mi bronić swojej sprawy, kiedy real life tak się układa. :c

Na razie mój głosik idzie na Hadrasa. N.Smok ma przynajmniej powody, by się mnie czepiać(nawet jeżeli się prawdopodobnie myli), a Had z kolei głosuje na mnie, chcąc "pomścić" Nikta. To durne uzasadnienie, a więc i podejrzane.


IP: Zapisane
Panzers roll forward and The Reaper follows them

Leaving tracks of blood, Panzers roll again

Your fate shows itself in shrapnel, smoke and tears

Who can stop these beasts, the source of all your fears?!
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #73 : 10 Czerwca 2013, 17:40:21 »
Thx Ferdziu. :D
No ale co poradzić? Mam dziś dobry humor, a więc robię głupie rzeczy XD. Innymi słowy: korzystam póki mogę, albo inaczej YOLO!!
Jeśli dzisiaj zginiesz to przepraszam. PEACE YO!!


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #74 : 10 Czerwca 2013, 17:42:10 »
YOLO!!
WYJDŹ
Jako iż i tak nikogo nie podejrzewam - zagłosuję na Ciebie, za satanizm.


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.112 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry