Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 35 36 37 [38] 39 40 41 42    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Propozycje zmian na stronie i forum (Czytany 189065 razy)
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #555 : 01 Listopada 2011, 21:07:36 »
Kilka wywiadów z redaktorami (głównie byłymi) jest tylko ich nie widzicie, jutro przerzucę do poczytania dla wszystkich.


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #556 : 06 Listopada 2011, 20:25:29 »
Dobra, wywiady są ale czy będziemy je znowu przeprowadzali? Nie tylko z administracją i moderatorami, ale również z zwykłymi użytkownikami?


IP: Zapisane
Widmax

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 214


Twój multi ;p

Zobacz profil
« Odpowiedz #557 : 02 Grudnia 2011, 18:57:36 »
Nie wiem, czy to dobry pomysł, ale mam pomysł do zrobienia klanów. Każdy klan, to byłoby jakieś miasto np. klan Sylwan, albo klan Przystani. Klany mogłyby toczyć ze sobą bitwy, zawierać sojusze itp. Jest dużo ludzi, więc chyba nie byłoby problemu z graczami.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #558 : 02 Grudnia 2011, 19:34:04 »
Nie wiem o co Ci chodzi? O heroes5? O grupy użytkowników? A i tak to głupie, ja nie lubie tylko jednej nacji, a kilka?


IP: Zapisane
Widmax

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 214


Twój multi ;p

Zobacz profil
« Odpowiedz #559 : 02 Grudnia 2011, 19:47:07 »
Ta taka zabawa. Więc chodzi tu o Heroes V. Są klany z różnych frakcji. Jest opiekun klanów, który zajmuje się wszystkim. Są też dowódcy klanów. Klany mogą zawierać sojusze i walczyć ze sobą w na multiplayerze. Może być też prezentacja klanu, czyli kolejno:
1. Flaga
2. Godło
3. Hymn

Jeżeli ktoś lubi kilka frakcji, to może być kłopot, bo można należeć tylko do jednej frakcji. Może sobie wybrać jakąś najbardziej ulubioną z ulubionych, tą, która najbardziej do niego pasuje.

Nie wiem, czy to dobry pomysł, ponieważ to by trochę bardziej pasowało do ligi Heroes V, ale chciałem srpóbować tutaj.


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #560 : 05 Grudnia 2011, 11:26:46 »
Jeżeli już mowa o Lidze Heroes to na forum Ligi H5 jest opcja wpisania swojego konta na ubi.com. Nick pojawia się wtedy przy postach pod Avatarem.
Skoro pojawiają się tematy typu zgłaszanie się do potyczek MP w HVI jak i odbywały się już turnieje (zawsze można takowe urządzić od tak for fun) to wydaje mi się, że takie coś byłoby sporym ułatwieniem.
I teraz moje pytanie czy dałoby radę to zrobić ;)

PS: Opisałem to trochę chaotycznie... Ehh zawsze tak mam :P


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #561 : 05 Grudnia 2011, 14:52:00 »
Cytuj
Nie wiem, czy to dobry pomysł (...) graczami.
 

Po przeczytaniu tego posta przypomniał mi się jeden fajny zabieg z forum Disciples. Każdy użytkownik mógł tam w profilu ustawić swoją "przynależność", frakcję - demony, imperium krasnale, elfy etc.

Ciekaw jestem czy takie coś wypaliłoby tutaj?
Zapytacie: "po co?"
A ja wam odpowiem: "nie wiem".
Tak czy inaczej - pozytywny bajer kosmetyczny.

To tyle z moich genialnych pomysłów.


IP: Zapisane
Ylli96

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 14


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #562 : 07 Kwietnia 2012, 16:11:19 »
Mam taką propozycję: otóż istnieje gra Might & Magic: Clash of Heroes, stanowiąca swego rodzaju spin-off serii HoMM. Tytuł bardzo ciekawy, choć raczej mało popularny - zasługuje jednak na osobny dział.
Można by stworzyć cały dział poświęcony spin-offom i wariacjom na temat sagi (np. HoMM w wersji na komórki czy ww. Clash of Heroes).
Co wy na to?


IP: Zapisane

DMC4/HoMM5 Modder
ylli96.deviantart.com
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #563 : 07 Kwietnia 2012, 17:50:07 »
Mam taką propozycję: otóż istnieje gra Might & Magic: Clash of Heroes, stanowiąca swego rodzaju spin-off serii HoMM. Tytuł bardzo ciekawy, choć raczej mało popularny - zasługuje jednak na osobny dział.
Można by stworzyć cały dział poświęcony spin-offom i wariacjom na temat sagi (np. HoMM w wersji na komórki czy ww. Clash of Heroes).
Co wy na to?

Po pierwsze - o czym jest ta strona? Taaak, o sadze Heroes of Might and Magic, więc na cały, oddzielny dział nie ma szans.

Po drugie - o innych grach ze świata Might and Magic jest mnóstwo artykułów - trzeba było chociaż przejrzeć stronę zanim wyszłaś z taką propozycją.

http://www.tawerna.biz/artykuly.html - w dziale "Inne" masz swoje Clash of Heroes (http://www.tawerna.biz/czytaj_artykul_458_inne-gry---might-and-magic-clash-of-heroes.html) jak i pozostałe gry uniwersum.


« Ostatnia zmiana: 07 Kwietnia 2012, 17:53:01 wysłane przez Grownock » IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #564 : 12 Maja 2012, 22:27:42 »
Siema, nie wiem czy robie odkop ponieważ na telefonie tego nie widać no, ale przejdę do rzeczy. Czy możliwe by było dodanie do telefonicznej wersji tawerny dodanie takich opcji jak:
1.Dodanie shoutboxa.
2.Dodanie opcji zmienienia wyglądu foeum z wersji telefonicznej na tą zwykła komputerową? No i to tyle.
Peace


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
TopFunny525

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #565 : 22 Września 2012, 13:00:45 »
Nie wiem czy było gdzieś to zadawane, ale takie pytanie. Czy można zrobić dział o Duel of Champions? Najnowszej grze Ubisoftu? Mimo, iż na razie jest w fazie otwartych testów. To sporo rzeczy o niej wiadomo. O części z nich, mówiono u naszych kolegów z Kwasowej Groty i Jaskini Behemota, Link dla leniwych : http://www.duel.acidcave.net/

Czy władze tawerny mogłyby taki dział zrobić?


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #566 : 22 Września 2012, 13:28:32 »
Czy władze tawerny mogłyby taki dział zrobić?

To strona poświęcona serii Heroes of Might and Magic, a nie całemu uniwersum. Co nie znaczy, że jakiś artykuł o tym się nie pojawi, ale nie będzie to cały dział.

Druga sprawa - po co o to pytasz? Przecież masz wszystkie informacje na stronie, gdzie te informacje znaleźć się powinny.


IP: Zapisane
TopFunny525

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #567 : 22 Września 2012, 13:41:22 »

Druga sprawa - po co o to pytasz? Przecież masz wszystkie informacje na stronie, gdzie te informacje znaleźć się powinny.

A się spytałem :). Większość stron ma takie tzw. komnaty gdzie jest napisane w szczególności o tej części... Ale nieważne. Jeśli jakieś artykuły będą to w porządku. Pozdrawiam


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #568 : 27 Września 2012, 20:54:57 »
Moja propozycja: w dziale Heroes 6 "Kampanie & scenariusze" można by zrobić subfora o Piratach Morza Sztormów i Danse Macabre.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #569 : 14 Października 2012, 15:58:13 »
A dla mnie, poddział "DLC" byłby lepszy, nie ma po co spamować podstronami, jeśli za wiele tam nie będzie, a podejrzewam, iż jeszcze jakieś dlc wyjdą. To tyle z mojej strony.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 35 36 37 [38] 39 40 41 42    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry