Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 45 46 47 [48] 49 50 51    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Edycja Jedenasta (Czytany 132512 razy)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #705 : 22 Listopada 2012, 22:40:37 »
Ja powiem tyle, że i tak cień Hellscreama nad wami zawisł i zaznaliście strachu. 8) A że nie wyegzekwowano mojego testamentu, który był sposobem na wygraną...To strata miasta. 8)

Dzięki za grę, fajnie było. Jutro coś więcej napiszę.
Hmm no akurat twój testament był efektem tego, że Veselar w ostatniej chwili zmienił zdanie, a przede wszystkim z powodu awarii komputera DL, której Niedziel napisał posta, że jest detem. Śmiem twierdzić, że gdyby dotarł na czas to byśmy wcześniej wygrali (Pankracy by się dołączył i by była przewaga), bo nawet po twojej śmierci nie chciała linczować Niedziela, bo twierdziła, że się przyda ;D
Poza tym nie, nie zaznałem strachu, bo wcześniej to ja zatrzęsłem twoją posadą i mało Cię nie zlinczowałem, no ale cóż te czynniki techniczne :rolleyes:


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #706 : 22 Listopada 2012, 22:41:26 »
Tak, Fast.

Przez ciebie zginął najbardziej doświadczony gracz tej edycji. Jesteś najlepszy  :P


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #707 : 22 Listopada 2012, 22:43:41 »
O jeja  nie łapieta w ogóle autoironii ^_^

"Zabiłem Cię" - bo właśnie byłeś najbardziej doswiadczonym graczem, a w dodatku wyskoczyło winny. Pierwszy mord - miałem strzelać w próżnię czy zabić podejrzanego, domniemanie winnego, bardzo dobrego gracza, hęęę? :P

Choć trochę jestę pechowcę. Pierwsza sprawdzenia winny (opryszek); OC (niewinny); winny (opryszek)... i w ten sposób Hells został zdyskredytowany, bo moje sprawdzenia okazały się felerne.



IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #708 : 22 Listopada 2012, 22:46:09 »
Wiesz, my mieliśmy wyjątkowego pecha, bo nawet jak już minął okres po fali hejtu gdy zabiliśmy Hellsa, to gdyby nie Hadrian i jego samobójstwo to jeszcze wcześniej byśmy wygraliśmy, a tak znalazłem się w ciemnej d**pie. Poza tym mieliście jeszcze większego farta, bo Armi dwa razy celnie upił mafiozów, a co najśmieszniejsze o bycie barmanem oskarżaliśmy Sonica ;D


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #709 : 22 Listopada 2012, 22:50:54 »
Cytuj
Armi dwa razy celnie upił mafiozów
Czy ktoś tu w ogóle zwraca uwagę na moje zasługi dla miasta?  :D Gratuluję mafii, graliście całkiem nieźle, ale niektórych z was dość szybko zacząłem podejrzewać.  ;>


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #710 : 22 Listopada 2012, 22:52:49 »
No cóż, Niebieskooki grał chyba pierwszy raz i jego gra rzucała się w oczy, jednak z czasem zaczął łapać o co chodzi w byciu mafią. Jednak Armi zwaliłeś swoim trolowaniem, gdybyś zaś nie trolował i nas upijał to byśmy przegrali. Jednak gdy postanowiłeś robić sobie jaja my zyskiwaliśmy ;D


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #711 : 22 Listopada 2012, 22:54:24 »
Czy muszę 100 razy powtarzać, że bez trollowania nie domyśliłbym się, kto jest w mafii?  :P Miałem taki styl...


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #712 : 22 Listopada 2012, 23:08:22 »
Forum mafii jest już dostępne. Link w poprzednim poście.


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #713 : 22 Listopada 2012, 23:16:53 »
Czy muszę 100 razy powtarzać, że bez trollowania nie domyśliłbym się, kto jest w mafii?  :P Miałem taki styl...
No ale jakbyś napisał od czasu do czasu coś mądrego, a nie tylko testament...


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #714 : 22 Listopada 2012, 23:32:05 »
Cytuj
No ale jakbyś napisał od czasu do czasu coś mądrego, a nie tylko testament...
To swoją drogą...  :D
Te wasze forum mafii to porywająca lektura, zwłaszcza wiadomości Fenira o tym, jak mnie zmanipuluje... No cóż, próbować można...  ;P


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #715 : 22 Listopada 2012, 23:47:17 »
A o mnie nic nie ma :(


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #716 : 23 Listopada 2012, 00:41:31 »
Bo strasznie przygasłeś w tej edycji, nie widać było byś siał chaos czego sie spodziewaliśmy :P Nie wiem czy to z powodu roli czy też braku historyjek ale brakowało w tobie tego żywiołu ;D


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #717 : 23 Listopada 2012, 07:04:43 »
Przede wszystkim chciałbym pogratulować mafii wygranej, ale następnym razem uważajcie lepiej. Niebieski rzeczywiści łatwo się wykładał, no ale pierwsza edycja. Niedziela grał zdecydowanie inaczej niż zwykle, od razu powinien być podejrzewany. Fenir i Reuel, wasza gra była dosyć dobra, niestety ale trudno was było podejrzewać przy takim zamieszaniu które natworzyli Armi i tomus, ale analiza Sonica zaczęła "kruszyć ten wasz mafijny mur, za którym się chowaliście". Pankracy zło - za agresywnie i dostał bana.

MIASTO
-Hellscream, brawa za rozpracowania mafii, ale kierował miastem co mi się zdecydowanie nie podobało, jedyny Sonic jeszcze myślał sam.
-Fast, bee słaba gra, zero inwencji twórczej, podejrzewanie, że jestem w mafii bez powodu, dostajesz -
-Armiwart i tomuscyferki - złe trolle, także dzięki wam przegraliśmy, gdybyście grali normalnie to szybciej prawdopodobnie Fenir i Niebieskooki Smok leżeliby w grobach :P główny -
-DL, Forumowa Mafia, Mod_Elite prawie zerowa aktywność -
-Cahan, Sylath - gra dobra, ale no niestety drużyna Hellsa was wygryzła. Najlepszy argument był gdy linczowano Cahan - "gra inaczej niż w poprzednich edycjach, jest podejrzana", a Niedziela grał może tak samo? Ludzie on był bardziej podejrzany..
-Ves i Vav - gra słaba, za bardzo dajecie sobą pomiatać, przez Wava przegraliśmy -
-Ja, słabo, koniec naprawdę słaby, nic się nie postarałem, nie siałem dobrej propagandy, no ale co zrobić jak ma się takie miasto.. jednak powinienem bardziej się postarać, chociaż starałem się pomóc miastu.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #718 : 23 Listopada 2012, 07:38:08 »
Podsumowując.

W grze mafii nie było nic nadzwyczajnego. Wykorzystywali miejskie kłótnie i oskarżenia, podpinając się pod nie lub nie- tak jak np. Fenir w moim przypadku. Szczerze, gdy Cahan i Fenir zaczęli mnie bronić, zacząłem ich podejrzewać, ale Fenira sobie później odpuściłem. Źle zrobili, że niektórzy nie zagłosowali na Pankracego- swojego ziomka. Głosując na kogoś innego, automatycznie się ujawnili. W każdym razie, dobrze wykorzystana moja śmierć. No i gratuluję Reuelowi, że pod koniec tak zmanipulował Wava, że ten musiał posunąć się do wyboru. Wcześniej bowiem oskarżał tylko Reuela.

Co do powstałej drugiej "organizacji"- Gwardii Hellscreama
Nie bardzo rozumiem umowę między Hellsem a Fastem przed grą. Mogło to któregoś zgubić. Nie pamiętam, czy Armi był w tej grupie, ale dwa razy trafił w mafię. Jednak nie wykorzystano tego faktu, bynajmniej nie ma o tym nic w temacie. Wav- nie wiem, co go posunęło do wyboru za pomocą monety, przecież końcowa obrona Reuela szczerze mówiąc była naciągana i nie powinieneś jej ulec. A Ves mógł siedzieć cicho xD
Fast- nic zaskakującego, potwierdził winę Fenira, sprawdziwszy go wcześniej, niestety wcześniej pechowo wybrał mnie, co wprowadziło niemałe zamieszanie. Ogólnie dobra organizacja z Hellsem
Hells- gratulację za stworzenie tego wszystkiego. Bardzo niepotrzebnie podpiął się tak głośno pod mój lincz- gdyby nie ja, prawdopodobnie zginąłby w następnym. Zaryzykował śmierć Cahan- złe posunięcie. Sam go posłuchałem i teraz trochę żałuję. W każdym razie, nie on doprowadził do rozpracowania mafii. W późniejszej fazie sama się rozpracowała sama, a wcześniej świetnie mafię wytypował Sonic. Szkoda tylko, że wszyscy uznali go za winnego i musiał się zabić. Hells tak naprawdę tylko kontynuował jego poczynania. Dlatego to Sonicowi należą się największe gratulacje, bo nie mając żadnej roli, w dużej części rozpracował mafię


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
tomus88888888

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #719 : 23 Listopada 2012, 11:14:47 »
Moje 'małe' podsumowanie rozpocznę od tego, że to była siódma edycja w moim wykonaniu. Podobno 'siódemka', to wyjątkowo szczęśliwa liczba. Nie dla mnie :niepewny:
Grałem w bardzo różnych miejscach. Na pf.com; ifq.pl; gram.pl; rm.pl; czy na ślizgu. Jednak nigdzie nie widziałem tak słabo grającego miasta.
Jak siebie oceniam? Była to słaba edycja w moim wykonaniu. Gorzej zagrałem tylko w edycji nr 2 (na moim rodzimym pf.com) i w trzeciej, gdy grałem na ifq.pl. Nawet debiut miałem lepszy :niepewny:
Dlaczego mafia zawsze wygrywa?
Mam dwie teorie i moim zdaniem występują obie jednocześnie.
Po pierwsze: Mesjanizm - Zauważyłem wśród was, tendencję do zostawania Herosami [Nie dziwne to, w końcu jesteśmy na forum o Herosach (ale suchar!! :niepewny:)]. Każdy gra dla siebie, każdy chce zostać bohaterem. A potem wychodzą takie kwiatki, że dwóch graczy od was, gra gościnnie na rm.pl i w trójce najgorszych miastowych tej sesji meldują się zgodnie. W tej edycji Hells chciał zostać bohaterem. No i został, na pewno zostanie zapamiętany, brawo. A że miasto przegrało? Co to kogo obchodzi? :niepewny:
Po drugie: Schematy - a właściwie ich brak. Znaczy, brak kompletnie schematów miastowych, mafia gra dobrze. Dobra, do brzegu. Na waszym forum są zajebiści mafiozi i chujowi miastowi. Czemu? Oprócz tego, co napisałem w pierwszym powodzie, uważam po prostu, że nie potraficie grać w mieście. Jaka jest na to recepta? Co zrobić, by było lepiej? Nie wiem :niepewny:

Teraz odniosę się krótko, do tego co zrobił Hellscream. Dla mnie to skandal. Został nazwany kłamcą (jest, okłamał mafię nie raz) albo zjebem (pieszczotliwe określenie słabego gracza, skoro go nie znał, to widać, że nigdzie nie grał = jest słabym graczem). Nie powinien był go [Covera] banować. Wystarczył ban na SB i mógł go dać równie dobrze, Loczek/Menelag/martin/JareQ/whatever. Zbyt pochopne zachowanie, bardzo śmierdzące, zdecydowanie nie pochwalam, na szczęście mafia wygrała ;D

Dalej: Kontakty poza forum gry. Powinniście tego zakazać. Wbrew pozorom gra jest znacznie przyjemniejsza i zabawa jest znacznie lepsza, gdy gra się tylko w wątku z grą. Ja, jako gracz nowy, czułem, że każdy ma mnie w dupie. Wszyscy grali sobie na pw z tymi, których znali i śluz. Cover był chociaż w mafii, a ja :-/ :-/ :-/
Typezy po kolei:
Revold - grałem z nim raz. Był najgorszym graczem sesji na rm.pl. Mistrzował jedną edycję, w której brałem udział. Był najgorszym MG z jakim miałem okazję współpracować. Przykre to, co mówią fakty, ale Revold miał też inne dobre edycje (ktore czytałem), a co do MG-ków, grałem tylko w edycjach ścisłego topu w tym zawodzie, więc to trochę zamazuje obraz. W każdym razie, postaraj się zmienić te suche fakty. Będę starał się obserwować Twoje poczynania.
- Sylath - pechowiec, opryszek. Ładnie się bronił, chłopak ma potencjał.
- Fast - Detektyw, członek gwardii Hells'a. Słaby det, nie potrafił wydatnie pomóc miastu, nawet nieświadomie szkodził.
- Niedziel - Najlepszy gracz na Tawernie, grał naprawdę dobrze, ale z czasem chyba się spalił. Więcej pewności siebie, to Ty powinieneś ciągnąć tę mafię.
- Cahan - słaba gra. Prokurator z niewykorzystaną rolą, ciągle podejrzewana.
- Hellscream - Próbował być mesjaszem. Niestety, nie wyszło. Najlepszy na to dowód to porażka miasta.
- Hadrian - Ślepo zapatrzony w winę tomusia. Poza tym bezbarwny.
- Fenir - Pierwszy wykryty przeze mnie mafiozo, mimo wszystko niezła gra.
- Sojlex - bez komentarza
- Armiwart - dobra gra jako barmana, dwa celne upicia, ale słaba jako miastowego. Mimo wszystko chciałbym Cię delikatnie pochwalić :niepewny:
- Belegor- Samobójstwo, niewinny
- andre94nt - Samobójstwo, niewinny
- Reuel - grałeś bardzo słabo. Na tyle słabo, że nie potrafiłbym uwierzyć, że jesteś OC. Do tego wygrana walka z Veselarem, mimo, że to jednak na Ciebie wszystko wskazywało. Zdecydowany MVP tej sesji.
- tomus88888888 - chujowo grał, stale podejrzewany, nie pomagał miastu, aż nagle się zabił. Żałosna gra, przykro mi to stwierdzić, najgorszy gracz tej sesji :niepewny:
- Waverley - Fatalny ksiądz. Porażka w ostatnim linczu, zero celnych modlitw, do tego grał bardzo mafijnie (podejrzewany przeze mnie od pierwszego dnia)
- DiamondLady - Grała.
- Raelag323 - Samobójstwo, niewinny
- Loczek- umarł, przyniósł miastu śmierć kolejnych dwóch niewinnych. A wszystko przez bany na SB. ;D
- Niebieskooki Smok - Jeśli to naprawdę Twój debiut, to jestem dumny z mafii. Dobra gra, posty co prawda bardzo 'szkolne', ale przyjął bardzo dobrą taktykę cichacza.
- Sonic - Podanie się za barmana jako bezrolny to jest skandal. Do tego bardzo schematyczna analiza linczów. Mafia głosuje różnie, sytuacje są różne. Sucha analiza linczów, przy dobrej mafii, nigdy nie przyniesie pozytywnego skutku. Prawda jest ukryta w postach.
- M0D_ELITE - Także grała.
- Jeddite - Samobójstwo, niewinny
- Kocica - Bardzo mafijna gra i śmierć. Tyle
- Forumowa Mafia - Grał.
- Pankracy - Cover, tylko, że grał jak nie Cover. Wydawało mi się, że zestrzeliłby mnie w pierwszym mordzie, gdyby był w mafii, dlatego myślałem, że jest niewinny. A tu psikus.
- Veselar - Nie spodobał mi się ten użytkownik. Wkurwił mnie tym, jak mi zwrócił uwagę, że 'zaśmiecam temat pisząc w nim posty' 'takie rzeczy powinienem załatwiać przez pw' (czy jakoś tak) :niepewny:
bezbarwna gra, nie potrafił się wydatnie obronić, przez co miasto przegrało.

Ogólem mafia zagrała, mimo wszystko naprawdę dobrą partię. Wyczułem was, że w linczu na Kocicy nie brał udział nikt od was :niepewny:

Ogólem, mafia miała piekielnie trudno. Jednak wybrnęła mimo to i wygrała. Nie ukrywam, że po banie dla Covera, kibicowałem wam. Jestem z was dumny, że jednak daliście radę.

W ewentualnej kolejnej edycji nie wezmę udziału, no chyba, że nastąpi gruntowna zmiana zasad :niepewny:

E: Możecie się ze mną zgadzać lub nie. To wasza sprawa, tak to wygląda z mojej perspektywy. W każdym razie Dziękuję za grę


« Ostatnia zmiana: 23 Listopada 2012, 11:38:21 wysłane przez tomus88888888 » IP: Zapisane
'Sprawiedliwym jest to, że silni mnożą się i rosną, a słabi giną. Inaczej świat stałby się domem inwalidów, co dopiero byłoby niesprawiedliwością'
S. Wokulski
'Pepe to najlepszy stoper we współczesnej piłce nożnej.'
Niedziel
Oto moja forumowa hejtlista:
Menelag (x2), jareQ, Luc, Nikt (x2), MOD_ELITE, Grownock

Opuścili:
Freezon

Mój blog:
Taktowlasniewyglada.blogspot.com
Strony: 1 ... 45 46 47 [48] 49 50 51    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.134 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry