Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 8 9 10 [11] 12 13 14 ... 16    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - edycja 13/japońska. (Czytany 51446 razy)
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #150 : 19 Stycznia 2013, 11:26:54 »
Co wyście stworzyli ...

Cytuj
Det sprawdził póki co Sojlexa i Veselara. Obaj niewinni. Oczywiście, jest jakaś tam szansa, że ktoś z nich może być OC
Fajnie. Wydźwięk posta:
,,W sumie to oni mogą być w mafii i w sumie są na to pewne szanse, ale ja bym jednak walnął w kogoś na kogo..."
(...)
Cytuj
Wbrew wszelkiej logice
(...) ,,praktycznie nic więcej [nie mam]."
Cytuj
Mam na Cb tak mało dowodów, że aż wstyd o tym pisać.

Cytuj
P.S> Faścik, jeśli rzeczywiście jesteś w mafii, należy Ci się tytuł MVP. Grasz jak prawdziwy miastowy. Gratulacje
No czuję się zajebisty, ale mafiozowaty nie jestem, tym niemniej jakbym zmarł i wyszło "niewinny" to wciąż chcę mój tytuł MVP -.-

No jeżeli wy w tym widzicie czystą logikę i statystykę to ja jestem Baribalem...

Nie wiem, jak się mam bronić przed argumentami tego kalibru, ale jak zbiorę myśli - to wejdę wieczorem na tawernę i coś skrobnę. Póki co się trzymajcie.


« Ostatnia zmiana: 19 Stycznia 2013, 11:39:27 wysłane przez Fast » IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #151 : 19 Stycznia 2013, 13:30:44 »
TESTAMENT:
Witajcie!
Nie zamierzam się rozpisywać dlaczego powinniście zagłosować na Fasta. Jak ktoś chce znać szczegóły, niech popatrzy na mój poprzedni post w temacie. Odniosę się tylko do Jego ostatniej wypowiedzi...
To nie jest już ten sam Fast co w poprzednich Edycjach. Kiedyś zlewał całkowicie oskarżenia wysunięte w Jego kierunku. Ba, nawet namawiał do zlinczowania Go w pierwszym linczu...
Zobaczcie co się stało. On się boi. Zwyczajnie boi się linczu. Cytuje moje fragmenty wypowiedzi i odpowiada na nie- toż to podstawowy błąd mafiozów!
Wypuściłem wabik. Wabik-pułapkę, na którą Fast dał się złapać. Specjalnie w mojej poprzedniej wypowiedzi dodałem kilka adnotacji dot. faktu, że teoretycznie nie mam przeciwko Niemu dowodów. Fast dał się nabrać i zaczął panicznie odpychać pseudo-argumenty i niepotrzebnie się bronić. Nie w takim stylu. O nie...
Przyznam, że wczoraj wieczorem długo zastanawiałem się przed wysłaniem ostatniego posta, czy na pewno dobrze robię. Teraz nabrałem pewności, że jednak tak. Fast się zmienił, przeczytajcie ostatnią Jego wypowiedź kilkukrotnie i też to zauważycie. To już nie ten sam trollujący Fast; obecnie jest to wyrachowany mafiozo.

Cytat: Revold
Det sprawdził póki co Sojlexa i Veselara. Obaj niewinni. Oczywiście, jest jakaś tam szansa, że ktoś z nich może być OC
Cytat: Fast
Fajnie. Wydźwięk posta:
,,W sumie to oni mogą być w mafii i w sumie są na to pewne szanse, ale ja bym jednak walnął w kogoś na kogo..."
(...)
Błąd! Oni zostali sprawdzeni przez deta! Tak, śmiem twierdzić, że większe szanse na bycie mafiozą ma osoba niesprawdzona przez deta (potencjalnie winna) niż osoba sprawdzona jako niewinna. Każdy z Nas teoretycznie może być OC. Ale idąc tym tropem sprawdzenie deta nie mają sensu, bo i tak zawsze istnieje niewielka szansa, że sprawdzony był OC. Nonsens.

Cytat: Fast
Nie wiem, jak się mam bronić przed argumentami tego kalibru (...)
Nie broń się- nie wygrasz ze statystyką i czystą logiką.

Radzę Wam, miastowi, jedno- zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie, że Fast nie jest Fastem. Wyobraźcie Go sobie jako zwykłego gracza (tak, wiem, że jest to trudne, ale chociaż spróbujcie) i wtedy przeanalizujcie wszystko. Gwarantuję Wam, że dostrzeżecie prawdę...
Nie twierdzę, że Fast jest na 100% winny. Tylko, że istnieje największe prawdopodobieństwo, że jest w mafii. A skoro istnieje największe prawdopodobieństwo- nie wygrasz z Nim, Fast. Walka nie ma sensu. Prosty przykład:
Masz 5 kul. 4 czerwone i 1 czarna. Wszystkie są zanurzone w nieprzezroczystym worku i losujesz z nich jedną. Jeśli ktoś Cię zapyta, żebyś zaryzykował i strzelił, jaką kulę wylosowałeś, z pewnością odpowiedziałbyś, że czerwoną. Dlaczego?
Bo istnieje największe prawdopodobieństwo, że tą kulę wylosujesz (w tym przypadku- 80%).

Cytat: Loczek
Kilka dni temu o 10:25:21: Hmm moim zdaniem Mafia zrobiła lekkiego faila odstrzelając Niedziela- to znaczy iż jest koks jakiś co dyryguje i nawet wiem kto bo Feniu autorską mafię składał ;>
Wiadomość Loczka na SB kilka dni temu. Oddaję do przemyśleń podkreśloną część zdania.

Nie mam czasu więcej już pisać, bo wyjeżdżam i wracam pod wieczór.
Wybierzcie rozsądnie! ;) Wierzę w Wasz rozsądek, miasto 8)

Pozdrawiam.
Rev


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #152 : 19 Stycznia 2013, 14:22:57 »
Ech. Bronisz się - to źle. Nie bronisz się - też źle.

Myślałem, że nie będzie trzeba tego robić, no ale okej.

Revold - wierzę, że statystyka i czysta logika Cię nie zawiodły, ale tym razem zwyczajnie wkradł Ci się w nie błąd. Jest kilka faktów, które świadczą na niewinność Fasta.

First of all:

1)
Cytuj
"Wczoraj o 20:19:30] del ban ♣ Fenir: No to mafia po naradzie już zadecydowała czy odbędzie się umafianie czy mord i kgo zginie.
Tutaj widzimy, że Fenir około 20.20 pisze, iż mafia podjęła decyzję. Pamiętajmy, że mafiozo przy życiu był jeden.

2)
Cytuj
[Wczoraj o 17:05:20] del ban ♣ Fast: A teraz czas udać się w magiczną podróż!

[Wczoraj o 17:05:29] del ban ♣ Fast: Idę studiować historię!

[Wczoraj o 17:05:51] del ban ♣ Fast: i perły literatury polskiej

[Wczoraj o 17:05:55] del ban ♣ Fast: Adioossss!
Potem Fast wylogował się z forum i nie wrócił na nie przez resztę dnia. Nie chodzi tylko o to - napisał mi na gadu prawdziwy powód swojej absencji.

Te perły literatury polskiej to Pan Tadeusz, a historia to Sobieski.


Yeah, Fast poszedł imprezować. :D Normalnie bym nie uwierzył tak od razu, myślałbym, że po prostu blefuje...do momentu, gdy nie dotarł do mnie o 22:19 SMS od treści:
Cytat:  Schlany Fast
Hellu kto umar'??
Już nie pomnę, że ten troll dzwonił do mnie. 3 razy. :P Nie brzmiał na będącego w stanie wymyślić taką intrygę.

3) Jakie osoby były na forum, gdy Fenir potwierdził decyzję mafii? Zabawiłem się w Revolda, mam screena.

http://i49.tinypic.com/ilatet.jpg

Przepraszam za słabą jakość. Aby wyklarować - biorące udział w mafii osoby, które były wtedy obecne, to: Hellscream, Revold, Hadrian, Sylath, Sojlex, Veselar, Niebieskooki Smok. Revolda oczywiście możemy wywalić jako niewinnego. Poza tym, jeżeli nikogo nie pominąłem, to osoby "oczyszczone" w ten sposób to Cahan, Fast i Nikt.

Róbcie, co uważacie za słuszne. Bicie w Fasta jest błędem, IMHO.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #153 : 19 Stycznia 2013, 15:01:27 »
Hells musiałeś oczywiście się mną pochwalić.

Musiałeś.

Nie było innej opcji, nie? :D

Jedyny + z tego to to, że trochę mnie oczyszczasz z zarzutów.
Tym niemniej:
Cytuj
Już nie pomnę, że ten troll dzwonił do mnie. 3 razy.
Nie dramatyzuj  ;>

No, ale skoro już przyjmujemy taką linię obrony to fakt, taki sms był...


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #154 : 19 Stycznia 2013, 15:02:34 »
To ja powiem tak. Głosuję na Fasta i jeśli będzie nie winny to oddaję życie Fenirowi. Dziękuję dobranoc.


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #155 : 19 Stycznia 2013, 15:04:21 »
Musiałem. Dzwoniłeś do mnie przed 23 i i o jakiegoś Patryka pytałeś, za pierwszym razem. -.-


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #156 : 19 Stycznia 2013, 15:05:23 »
Wyjątkowo zgadzam się z Hellsem, ba nawet go w pewnym sensie uniewinniam. Na Fasta nie ma dowodów. Broni się, bo Revold napisał podpuchę na Fasta, ale wszyscy w te argumenty z niepowiem skąd uwierzyli, to się chłopina broni i co mu się dziwić. Mnie już nie raz oskarżano o bycie w mafii, bo się bronię. Dowody Hellsa dodatkowo świadczą o niewinności Fastowatego.

Sojlex też jest IMHO czyty, ponieważ był pierwszą osobą, która zwróciła uwagę na Sonica. Może to być genialny manewr taktyczny, ale wątpię. Jego głos poszedł jednak na Wava- ciekawe...  Był atakowany nieudolnie, przez Armiwarta, co przemaiw na jego korzyść. Linczował mafiozów w linczu 2 i 3.

Niebieskooki podejrzewał Sonica, Revolda i Wava. Najprawdopodobniej niewinny (Sonic). Jednakże nie użył ani jednego argumentu. Mógł oczywiście chcieć poświęcić ogon, by uratować całą resztę naszej "jaszczurki". Idąc dalej widzimy, że Armi też "podejrzewał" Wava. Całkiem ciekawa próba odwrócenia uwagi i manipulacji miastowymi? Podejrzewał Revolda, za atak na Sonica. Dosyć dziwne. Gra inaczej niż ostatnio, bo nie ma w mafii gracza, który mógłby nim pokierować i wesprzeć doświadczeniem (bez urazy). Podejrzewał Pandę (już nawet nie mówię skąd wziął argumenty). Mimochodem oskarżył Armiego (typowo mafijny sposób). Wielokrotnie oskarżał Revolda.


Hells- podejrzewam go już w mniejszym stopniu. Gdyby był w mafii ubicie Fasta byłoby mu na rękę, chociaż... Gdybyśmy ubili niewinną Gangsta Pandę to to w następnej kolejności dobralibyśmy się do niego. Zaś jeśli obroniłby Fasta, ze skutkiem udanym, czy też nie dla miasta wychodziłby na czystego. Jeśli jest w mafii to strategia bardzo dobra. Na jego niekorzyść przemawia, że w 3 linczu dalej linczował Hadriana, choć wcześniej twierdził, że w linczu nr 2 głosy na Hadriana miały być pułapką na mafię. Później dalej, przez długi czas oskarżał Hadriana. Czyżby strategia samoobronna?

Sylath- losował kogo zlinczować, a wypadł mu Hells, za szóstym razem, echh :rolleyes:. W drugim linczu nie głosował na Sonica, ogółem cichaczuje. Może być w mafii, a z powodu jego niewielkiego zaangażowania mafia gra kiepsko.

W najbliższym linczu głosuję na Niebieskookiego, jeśli niewinny to czas wysłać Hellsa do piachu.

EDIT: Interpretacje użytkowników pisane w dziwny sposób, bo przeglądałam wszystkie strony i opisywałam ich zachowania i interpretację ich zachowań.


« Ostatnia zmiana: 19 Stycznia 2013, 15:24:04 wysłane przez Cahan » IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #157 : 19 Stycznia 2013, 15:07:18 »


Do czego to doszło...

Ale Hellsu - Paula/Patryk... mogłem się pomylić.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #158 : 19 Stycznia 2013, 15:14:36 »
Szkoda że rozmów nie masz nagranych, pośmialibyśmy się. ;>

Cahan - fajnie, że ktoś w końcu to widzi. :P

Nie twierdzę oczywiście, że Revold kłamie, bo jaki miałby mieć w tym cel? Nie można jednak przeoczyć faktu, że wiele razy mówił o "zimnej kalkulacji i statystykach", ale ani razu nie pokazał nam konkretów, nawet konkretnych liczb czy statystyk. Tak na sposób "badań amerykańskich naukowców". ;)

Nie wiem, na kogo dziś zagłosuję. Po 15.30 mnie nie będzie, wrócę koło 22 aby zniszczyć Wam mózgi. Mój głos powędruje na Sylatha lub Niebieskookiego Smoka. Pierwszy cichaczuje, drugi za każdym razem podpinałsie pod Revolda.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #159 : 19 Stycznia 2013, 15:17:50 »
Głos na Sylatha to głos stracony przecież odpadnie za karniaki.

Ja sam się jeszcze zastanowię na kogo głosować. Albo uprę się głosując na Fasta, albo posłucham Cahan i zlinczuję Niebieskookiego smoka, przynajmniej jeśli będzie niewinny zrzucę winę na Cahan ^_^


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #160 : 19 Stycznia 2013, 15:20:28 »
Jak Martin w temacie odn. nowego regulaminu. :P "Teraz przedyskutujemy go w naszym gronie, jakby co mogę winę na Hellsa zwalić". :D

Gadałem z Syalthem na LoLu - jeśli to, co mówił, jest prawdą, to on już stracił zainteresowanie grą i chce się zabić karniakami.

Przykro mi, Smoku, ale w tym układzie mój głos powędruje na Ciebie. Ciągłe podpinanie się pod Revolda nie działa na Twoją korzyść.


IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #161 : 19 Stycznia 2013, 15:26:21 »
LinczoPlan:
-Niebieskooki
-Hellscream
-Sylath

Taki jest plan na Lincz?


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #162 : 19 Stycznia 2013, 15:28:08 »
Wiecie co?

Niebieskawy jako jedyny mnie bronił, (oprócz w 100% niewinnej Cahan). Tj. w tej chwili mnie bronił, a wcześniej bezpodstawnie oskarżył.

Może Hellsowaty znowu ma rację.
Mój głos idzie na Niebieskiego* - wybacz smokaśny.


*Chyba, że Sylath coś odwali bo na SB stwierdził, że nagle zmartwychwstaje x] O cokolwiek mu chodzi - obserwujmy go.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #163 : 19 Stycznia 2013, 15:29:54 »
LinczoPlan:
-Niebieskooki
-Hellscream
-Sylath

Taki jest plan na Lincz?

Tak.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #164 : 19 Stycznia 2013, 15:35:18 »
Nie podoba mi się jego drugi punkt. ;/


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 10 [11] 12 13 14 ... 16    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry