Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 9 10 11 [12] 13 14 15 16    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - edycja 13/japońska. (Czytany 51303 razy)
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #165 : 19 Stycznia 2013, 15:56:34 »
Wybacz Hellu ale głosuję dziś na Ciebie - akurat niewinności Smoka jestem pewien w 100%.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #166 : 19 Stycznia 2013, 17:38:49 »
EDIT: Wróć! Za duży chaos już tu powstał: ksiądz i wróżbita niech się ujawnią. Tak czy siak wygramy, ale można to zrobić szybciej.

Sojlex- detem jest Hadrian więc skąd masz te dowody? Zresztą nawet jeśli to Niebieskooki może być OC.


« Ostatnia zmiana: 19 Stycznia 2013, 18:09:14 wysłane przez Cahan » IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #167 : 19 Stycznia 2013, 18:21:25 »
Heyka wszystkim
Nie dawno ze szkoły wróciłem i co widzę?
Niebieskooki OC jak miło  ^_^
Nie to żebym był jakimś ostatnim kretynem albo imbecylem ale mafia raczej nie wybrałaby na OC gracza który gra dopiero drugi raz. Mam za małe doświadczenie (i widzę to wyraźnie przeglądając swoje posty) mafia chyba wybrałaby kogoś bardziej doświadczonego, ale jednocześnie nie rzucającego się w oczy (tak jak wtedy gdy byłem w mafii i wybraliśmy Reuela).No i ostatecznie nie lubię być pod jakąkolwiek presją; poprzednim razem jak byłem w mafii grałem bardziej ostrożnie co by kompanów nie wsypać, teraz mogę pisać co mi ślina na ozór przyniesie  :P bez obawy, że napiszę o jedno słowo za dużo.
Wierzę w niewinność Fasta Hellscreamowi, podał dobre argumenty o jego nieobecności na forum (pomijam z jakiego powodu  ;)).
Sojlexowi wierzę również z tych samych powodów co on mi.
Naprawdę będzie trudno wyłapać ostatniego mafiozę (wbrew temu co sobie poprzednio myślałem).Dzisiaj zagłosowałbym na forumową mafię ale, że może odpaść przez karniaki i nie wydaje mi się groźny, głosuję na Sylatha (wiem też ma jakieś karniaki), a jak on okaże się niewinny to sam nie wiem chyba Hellscream. Choć to trochę niemożliwe żeby we trójkę głosowali na Hadriana.
Aha, byłbym zapomniał jeśli chodzi o mnie to proszę bardzo linczujcie -dacie pożyć jakiemuś mafiozie  ;)


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #168 : 19 Stycznia 2013, 18:37:51 »
Niebieskooki- Forumowa Mafia zrezygnował. Nie wiem dlaczego ufacie sobie z Pączkiem, bo 2 pary komisarz + porucznik to trochę za dużo...

Kiedy ja byłam w mafii OC uczyniliśmy Serafinka, który grał po raz pierwszy. Po to właśnie daje się osoby niedoświadczone i mało znane do tej roli by wytrwały do końca. Jakby ktoś np. mnie zrobił OC to byłoby to głupie, bo by mnie ktoś dosyć szybko zabił, ponieważ jestem za znana i za bardzo rzucam się w oczy.

Niebieskooki- jak nie dziś, to jutro, a  w ostateczności popojutrze stracimy mafiozę. Tak, czy siak wygramy.


« Ostatnia zmiana: 19 Stycznia 2013, 18:43:25 wysłane przez Cahan » IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #169 : 19 Stycznia 2013, 18:44:21 »
Dobra nie ważne, jak napisałem chcecie - linczujcie.Tylko mam taką prośbę do Fenira żebym odszedł w wielkim bum! Wszak szkoda by te laski dynamitu w chatce Shigeru zostały niewykorzystane  ;)
Jeśli przeżyję głosuję na Hellsa chyba, że prawdziwy Smoczy Wojownik (OC) sam się z czasem pojawi  ;)


IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #170 : 19 Stycznia 2013, 18:45:26 »
Cahan ale szaraczek ma dużą szansę na przypadkowy lincz


« Ostatnia zmiana: 19 Stycznia 2013, 18:49:37 wysłane przez Nikt » IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #171 : 19 Stycznia 2013, 18:47:50 »
Cagan ale szaraczek ma dużą szansę na przypadkowy lincz

"Cagan"?! Tylko na pierwszy lincz. A w pierwszym linczu niszczy się wybitnie mało aktywnych zazwyczaj. Bo co z tego, że uczynisz dajmy na to mnie OC jak i tak ktoś zabije mnie w 3 linczu z jakiegoś durnego powodu.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #172 : 19 Stycznia 2013, 18:50:45 »
Wybacz smoczyco  :przeprasza:

No w poprzedniej edycji nie byłem wybitnie nieaktywny, a w I padłem


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #173 : 19 Stycznia 2013, 18:56:08 »
Wybacz smoczyco  :przeprasza:

No w poprzedniej edycji nie byłem wybitnie nieaktywny, a w I padłem

Nikt cię nie znał, a wielkiego wyboru nie było. Niebieskookiego znają. Na Wava ich mafia napuściła, to jedyny powód. Normalnie by ubili Sonica za to, że się wkopał, a gdyby tego nie zrobił, to zabiliby MiSiego, lub forevera.

Jest sposób byśmy wygrali dzisiaj, najdalej jutro. WRÓŻBITA i KSIĄDZ przyznać się!


Już wiem wszystko OC jest Fast, za którego modlił się Hellscream. Linczować Fasta. Dowody mam mocne. Pułapka zadziałała i przyznał się sam :lol:. Cytuję: "Cahan, Hellscream to ksiądz.

Raz się za mnie pomodlił nawet chyba, ale wątpię by mafia była skłonna mnie w tym układzie mordować. "
 
Właśnie układ. Fast nie rusza Hellsa, a Hells Fasta. Po tym sądziłam, iż Fastowaty jest a)OC lub b)wróżbitą. Później jednak na SB
Cytuj
Dzisiaj o 19:14:22] ♣ Cahan: Przeczytać WSZYSCY mojego ostatniego posta (zedytowany) i posłuchać ostatniego zdania. Wówczas wszystko stanie się jasne.

[Dzisiaj o 19:15:17] ♣ Hadrian: ale...

[Dzisiaj o 19:15:28] ♣ Hadrian: przecież każdy się może przyznac 

[Dzisiaj o 19:15:37] ♣ Hadrian: nawet ja, ale jak niby to udowodnią?

[Dzisiaj o 19:15:39] ♣ Cahan: Do Hadrian: ?

[Dzisiaj o 19:15:43] ♣ Nikt: Ujawnią się i mafia bedzie maila jeszcze łatwiej...

[Dzisiaj o 19:16:00] ♣ Nikt: będo wiedzieć kogo eliminować

[Dzisiaj o 19:16:05] ♣ Fast: No i w tym czort tkwi   


Oznacza to, że Fastowaty nie był wrózbitą, bo gdyby był to przyznanie się byłoby mu na rękę. Byłby bezpieczny, bo drugiego by nie było. Tym sposobem złapał się w moją pułapkę. Wniosek- jest on OC.


« Ostatnia zmiana: 19 Stycznia 2013, 19:37:20 wysłane przez Cahan » IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #174 : 19 Stycznia 2013, 19:55:31 »
Żeby nie było, że "zabrakło mi argumentów" i post Cahan mnie "zbił z pantałyku" -

Hells mi zwyczajnie powiedział, o tym, że jest księdzem.

Z tymże no - miasto działa na zasadzie impulsu - róbcie w tej chwili co chcecie, ja głosuję na smoka.



IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #175 : 19 Stycznia 2013, 19:58:19 »
Żeby nie było, że "zabrakło mi argumentów" i post Cahan mnie "zbił z pantałyku" -

Hells mi zwyczajnie powiedział, o tym, że jest księdzem.

Z tymże no - miasto działa na zasadzie impulsu - róbcie w tej chwili co chcecie, ja głosuję na smoka.

Jeśli mówisz prawdę, to wybacz. W takim wypadku jutro na Smoka.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #176 : 19 Stycznia 2013, 21:38:06 »
Jestem księdzem. Fast mówi prawdę. Revold może poświadczyć. ;)


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #177 : 19 Stycznia 2013, 21:47:11 »
Skoro Hells uniewinnił Fasta. Głupio wyszło z moją akcją (no chyba, że jednak jesteś winny Fast  8)). Czyli jednak powrót do planu A i ubić Niebieskookiego.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #178 : 19 Stycznia 2013, 21:49:59 »
Skoro Hells uniewinnił Fasta. Głupio wyszło z moją akcją (no chyba, że jednak jesteś winny Fast  8)). Czyli jednak powrót do planu A i ubić Niebieskookiego.

Ja zostaje przy swoim. Jeśli dzisiaj Fast nie umrze. To żegnajcie.


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #179 : 19 Stycznia 2013, 21:51:36 »
Nie "żegnajcie", bo jeszcze mafia wygra.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Strony: 1 ... 9 10 11 [12] 13 14 15 16    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 14 zapytaniami.
                              Do góry