Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 24 25 26 [27] 28 29    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Edycja 14- Rewolucyjna Francja (Czytany 85302 razy)
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #390 : 01 Marca 2013, 23:59:05 »
Loku chyba mysli, ze to juz Game Over... Aa, tam ;P


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #391 : 02 Marca 2013, 08:57:07 »
Nimrod- siódma ofiara linczu miasta - Winny(The GodFather)

Nimrod- DL, Niedziel, FM, Kocica, Fenir
Anihilator- Niebieskooki Smok, Fast, Nimrod


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #392 : 02 Marca 2013, 12:27:28 »
Podsumowanie:

Na wstępie dziękuję wszystkim za udział, była to pierwsza Edycja organizowana przez moją osobę. Zapewne bawiliście się dobrze ale jak to bywa trafiały się mankamenty i błędy które były rażące a więc:

MG- cóż raczej mam sporo do zarzucenia sobie gdyż w trakcie rozgrywki za bardzo ingerowałem w regulamin lub czegoś zapomniałem. Było widać jak to psuje zabawę innym. Poniekąd też zaburzyłem balans historyjkami mordów/linczów i jest to nauczka dla mnie żeby tak nie pisać. Cóż rozliczycie mnie swoimi podsumowaniami.

Miasto- Wygrani ale czy aby na pewno? Według mnie nie istniało poza Revoldem który wyłożył wam na tacy wszystkich. Poniekąd jeszcze w miar znośny był Sonic. Reszta to statyści którzy biernie obserwowali Pojedynek Revold vs Hellscream gdzie nie było mowy na Miasto vs Mafia. Czekaliście zamiast zadziałać a i bardziej skupialiście się na historyjkach, dlatego moim zdaniem na Tawernie Forumowa Mafia RP nie ma racji bytu tylko tzw. sucha edycja sprawdza się. Miasto musi postarać się myśleć lepiej i kombinować. Tylko w grze nie poza nią! Bo to widać iż nauczeni jesteście konsultować się przez PW/GG/Skajp itp i tede. I na koniec: Przestańcie robić z siebie Mesjaszów lub kogoś podobnego! Wiem lubicie uratować dużo istnień ale nauczcie się sami rozumować i planować. W tej Edycji Revold pokazał jak działa się. Wy nie zastanowiliście się nawet Czy aby na pewno mówi prawdę bo jedną ręką mógł zrobić "Deal" a drugą wciągnąć do grobu i zasypać bez argumentów.

Mafia- jedyny myślący w jej składzie Hellscream i Nikt, reszta statystowanie i brak koncepcji jak pozbawić miasto od wpływów Revolda. Oczywiście plan był- skosić szybko go ale nie pykło wam. Potem już efekt domina gdzie apogeum było przy 3linczu. Wtedy zaczyna się.... All man down! Po kolei tłuczeni mafiozi którzy stracili wole walki(choć wiem że to z mojej też winy). Jedynie Hellscream okazał się waleczny i chciał odwrócić kartę i był bliski tego:
Cytuj
Nikt- czwarta ofiara linczu miasta Winny!

Nikt-Wav, Sonic, Fenir, Anihilator, FM, Belegor
, Revold, Kocica, DL
Revold-Nikt, Sylath, Hellscream, Nimrod, Reuel, Cahan, Fast

Freezon- samobójstwo- niewinny
Hadrian- samobójstwo przez focha- niewinny
Gdyby nie M.Ż.K Hells zdjąłby Mesjasza miasta i byłaby szansa na wygraną mafii. Mafia miała dobry skład tylko nie zgrany i niezbyt karny. Autorytet był tylko zlaliście go sobie... Wasza strata :)

Ogólnie to wiele do zrobienia dlatego Edycja Hellsa będzie na sprawdzenie skilla i myślenia każdego z was. Bez Revolda który każdego wyrucha jak chce i kiedy chce. Dajcie mu powód to zrobi co należy. Sam też zagram bo liczę na dobrą zabawę i powrót mojego bohatera ;)
Nie wierzcie w Mesjanizm, grajcie tak by pomóc sobie bez pompowania sobie Ego i E-pena. Mesjaszom mówię stanowcze Nie!
Na koniec jeszcze powiem iż dochodziło do złamań regulaminu odnośnie kontaktów po 1 linczu. Wiem jakie to osoby były, zostaną ukarane przez przyszłego MG(będę wnioskował) by nie dostał/y roli co najwyżej oprycha.
Linki do AM i FM zostaną dodane przez odpowiednie osoby.
Role:
Mesto
*Detektyw- Sonic
*Ksiądz- Revold
*Mleczarz - Waverley
*Zabójca- Belegor
*Prokurator - FM
*Barman- MiSi
*Opryszek- Kocica

Mafia
*Hellscream
*Cahan
*Nikt
*Nimrod
*Sylath

Grafik obecny jest taki:
-Hellscream Edycja 15
-Revold Edycja 16



IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #393 : 02 Marca 2013, 12:34:35 »
Cytuj
Przestańcie robić z siebie Mesjaszów lub kogoś podobnego! Wiem lubicie uratować dużo istnień ale nauczcie się sami rozumować i planować. W tej Edycji Revold pokazał jak działa się. Wy nie zastanowiliście się nawet Czy aby na pewno mówi prawdę bo jedną ręką mógł zrobić "Deal" a drugą wciągnąć do grobu i zasypać bez argumentów.
Poczułem się pominięty jako jedyny, który był heretykiem i wątpił w mesjasza :>


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #394 : 02 Marca 2013, 12:37:12 »
Cóż mogę powiedzieć. Miło się grało, ale znowu pączka zjedzono na pierwszy ogień. Jak zobaczyłem kto był w mafii to mnie troszkę zdziwiło że mnie akurat mafia przed motłochem broniła :)
Jak zwykle skupiłem się na pisaniu historyjek (ot, takie hobby), niestety przed moim linczem do analizy nic nie było toteż do gry nic nie wniosłem. Mam nadzieję że w II edycji Hellsa dotrwam do końca jak ostatnio (jeden jedyny raz, zarazem pierwszy :D)


IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #395 : 02 Marca 2013, 12:38:35 »
@Sojlex

Twoja śmierć to błąd komunikacji między mną a Revoldem :P


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #396 : 02 Marca 2013, 12:46:38 »
Cytuj
Na koniec jeszcze powiem iż dochodziło do złamań regulaminu odnośnie kontaktów po 1 linczu. Wiem jakie to osoby były, zostaną ukarane przez przyszłego MG(będę wnioskował) by nie dostał/y roli co najwyżej oprycha.

Ale nadal to wszystko będzie losowo xD
Według mnie to przesada, już lepiej byłoby uczynić te osoby bardziej podatnymi na punkty karne np. wypadają po 2, a nie po 5.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #397 : 02 Marca 2013, 13:40:28 »
już lepiej byłoby uczynić te osoby bardziej podatnymi na punkty karne np. wypadają po 2, a nie po 5.

Dobrze gada, polać mu!... Wróć! Jednak nie do końca dobrze.
Podejrzewam że osoby o których Loczek mówi to gracze bądź co bądź aktywni. Oznacza to że zmniejszenie ilości PK nie będzie dla nich żadną specjalną różnicą. W innym przypadku, owszem. No ale ja nie wiem kto, więc zaproponowanie jakiejś kary leży tylko w gestii schodzącego MG.


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #398 : 02 Marca 2013, 13:50:27 »
Można prosić o linka do forum mafii?


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #399 : 02 Marca 2013, 13:54:48 »
Hells musi udostepnic

http://www.hellsomafia.pun.pl/viewforum.php?id=1


« Ostatnia zmiana: 02 Marca 2013, 13:58:51 wysłane przez Nikt » IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #400 : 02 Marca 2013, 14:29:40 »
Wyszło jak wyszło, moim zdaniem nie rozumiem co takiego masz do miasta Loczek. Co innego miasto miało zrobić jak Revold odkrył większość mafii, a później sama się wyłożyła? No chyba, że sądzisz, że wcześniej powinniśmy kogoś wykryć, ale to już poziom ekspercki. Akurat tak się nieszczęśliwie złożyło, że to Revold miał rolę i jego znajomi. I założył anty mafie..
Aktywność wielu była hmm.. słaba - Zdzicha i Anihilatora prawie w ogóle nie widziałem (ale dopiero zaczęli, więc nie mam wyrzutów), DL i Kocica oraz Mod-Elite (zwana Oliwcią) to chyba jakaś pomyłka (jeśli one zamierzają grac tak jak grają to lepiej, by sobie odpuściły), Sylath - znów słabo, szkoda mogłeś wiele namieszać. Belegor i FM też mała aktywność no i ja tak samo. Przepraszam, ale nie miałem zbytnio chęci i nerwów do gry.


« Ostatnia zmiana: 02 Marca 2013, 15:16:43 wysłane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #401 : 02 Marca 2013, 14:56:41 »
Reuel, kłamczuchu. To ja moją rozkminą próbowałem obalić mesjasza... -.-

Dzięki za grę, ale podsumowania nie będzie - bo co to za gra :P


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #402 : 02 Marca 2013, 14:57:12 »
PODSUMOWANIE:
 Zacznę od tego, że dziękuję wszystkim za grę, a Loczkowi za organizację. Przede wszystkim pragnę podziękować kolegom z mafii, za wyjątkiem Sylatha za niewielką aktywność (wybacz Sylath, ale przez większość czasu ciebie z nami nie było) oraz aktywniejszej części miasta za to, że mieliśmy coś do roboty.

Loczek nasz MG- Loku wszystko fajnie i dziękuję za rolę, ale... no właśnie ale. Popełniłeś 2 małe błędy w historyjkach. Dzięki tobie miasto miało dobre dowody na niewinność Reva oraz na to, że barmanowi się udało. Bardzo to popsuło nam szyki.

Hells- Paulina przyjemnie było być z tobą w mafii, byłaś aktywną mafiozą i dzięki ci za to :). Odznaczałaś się zdolnością myślenia i planowania.

Nikt- nasza wtyka w antymafii. Niestety nie uważał przez co Revold go złapał. Poza tym gra dobra, aktywność spora.

Nimrod- nasz OC gra naprawdę dobra, gdyby nie Revold to pewnie byś to dla nas wygrał. Oby tak dalej.

Revold- Mroczny Mejasz i Sułtan Kosmitów... Jeden z niewielu mózgów miasta, a słowo jego jest święte, nawet jak z pozoru bez sensu. To on nas pokonał i był naszym szkodnikiem od samego początku. Prócz Niedziela nasz jedyny prawdziwy przeciwnik. Tylko dlaczego ubiłeś nieszczęsnego Pączka?

Niedziel- myślałeś od samego początku dobrze, szybko mnie przejżałeś, gra bardzo dobra. Ładne analizy, duża aktywność. Jedyne czego ci obecnie brak to siła przebicia. Jak ją zdobędziesz to mafia będzie się chować po krzakach na twój widok.

Reuel- gra naprawdę dobra, aktywność spora. Gdybym w mafii nie była tobym sama Reva podejrzewała i chciała linczować, bo nie lubię jego tajnych planów.

Sonic- te historyjki to co to miało być?! W następnej edycji zabiję cię za to choćby nie wiem co i nawet rola detektywa cię nie uratuje! Jak dla mnie gwałty to nie jest powód do żartów. Jest to obrzydliwe, plugawe i skrajnie złe. Powinnieneś na przyszłość przemyśleć to co piszesz.

Kocica, DL, FM- aktywność= 0, niby jesteście, a was nie ma. Jak dalej ma tak być, to sorry, ale lepiej nie grajcie. Ale ja się tam nie znam, w końcu jestem drętwa 8)

Oliwcia- to samo co wyżej, ale ty pierwszy raz, więc może się wyrobisz,

MiSi i Anihilator- więcej aktywności chłopaki. Piszcie bardziej rozbudowane posty.

Fast- miło się z tobą i Hellsą trollowało. Dzięki ci za te miłe chwile. Gra całkiem dobra, fajnie, że wnosisz do niej odrobinę humoru.




IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #403 : 02 Marca 2013, 16:02:26 »
No nie było mnie, dlatego że dostałem rolę wieczorem 24 lutego, a już 26 lutego Revold miał całą mafię, więc już nic nie dało się zrobić.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #404 : 02 Marca 2013, 19:48:09 »
No miśki :D

Kogo ja tu mam podsumowywać?

Revold / Hells - MVP miasta i MVP mafii kolejno, bowiem gdyby nie oni to wszystko by pieprz**, zanim by w ogóle powstało. Jedyny fundament i jedyny filar rozgrywki. Revu bo rozgryzł mafię, a Hells, że pisała ze mną historyjki.

Z tymże no Revold był dobry, ale na końcu i tak pokonał go Dorsz. Sorry, Revu:

Hells > Revu

No i schody, bo sam nie wiem kogo tu oceniać :D

Reuel - dobra gra, z zaangażowaniem, przetrwał oskarżenia mesjaszy, co rzadko się zdarza [Pączkowi ta sztuka się nie udała na przykład :D], dotrwał do końca rozgrywki. Ogólnie rzecz biorąc - jak najbardziej fajnie. Oczywiście podejrzewał zbawiciela, ale jak dla mnie to świadczy o nim wyłącznie na plus, bo to znaczy, że myślał. Już nieważne, że źle. Myślał.

Fenir - kombinował, myślał i trochu trollował = na plusik.

Hadrian - nie wytrzymał psychicznie ciśnienia, ale ze mną niewielu daje radę 8) Naprawdę Hadi, musisz trzymać nerwy na wodzy, bo kiedy dajesz się tak łatwo prowokować to tracisz na skuteczności, jak na załączonej edycji. Poza tym kiedy NIE BĘDZIESZ dawał się prowokować to będzie łatwo do odczytania żeś w mafii.

MiSi - nie rób takich numerów jak zrobiłeś w tej edycji, albo je chociaż rób dyskretniej :D Wiesz do czego piję.

Cahaśka - + bo fajnie było się przekomarzać. Wzorowa miastowa.

Reszta* to jakaś zbiorowa mieszanina czegoś, jakaś breja

Niewiele wnieśli do rozgrywki. Mówili, że myśleli, ale nie wierzę im do końca. Już nawet nie wspominając o wrzucaniu linczogłosów 30 sekund przed wyznaczoną godziną.

No normalnie to jest poniżej krytyki i jestem albo za zaostrzeniem [znacznym] reguł, albo banem na kolejną edycję. Wszyscy wiedzą do kogo piję i wiedzą kogo mamy zabijać w pierwszych linczach. Oficjalnie mówię, że Ci którzy w pierwszym linczu nie będą głosować na jedyną poprawną opcję tawernianą będą zyskiwali moją sympatię do końca edycji.

*Oczywiście nie cała reszta, ale bądźmy uczciwi - w tej edycji nikt zbytnio nie błyszczał. Sorry Nikt za ten niefortunny dobór słów. Jak dla mnie ta edycja dla Ciebie również na + ;)

Ah. Byłbym zapomniał o pewnym obrazku, który powstał pod wpływem pewnych wydarzeń z tej edycji. Generalnie wg. mnie wyraża więcej niż 1000 słów. Zapewne większość nie-ameb skojarzy o co chodzi:

Jeszcze raz, gratuluję woli walki ;)


« Ostatnia zmiana: 02 Marca 2013, 20:20:08 wysłane przez Fast » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 24 25 26 [27] 28 29    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry