Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 22 23 24 [25] 26 27    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Edycja Szesnasta (Czytany 85733 razy)
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #360 : 18 Kwietnia 2013, 22:32:09 »
Cytuj
Bo o czym mam pisać? O niebieskich migdałach? Poziom tej edycji stoi na dramatycznie niskim poziomie. Większość to cichacze, porządnych postów brak. O czym mam pisać? O czym? O czym?

Przekonałeś mnie Niedziel.

Wszyscy ci, którzy jutro nie napiszą żadnego merytorycznego posta, który zajmie więcej niż dwa zdania - otrzymają karniaka. Pokazuję i objaśniam czym jest karniak:


Fenir - ofiara kaprysu Fasta.

Pamiętajcie - wszyscy macie napisać fajny post.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=MrTsuvykUZk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=MrTsuvykUZk</a>


« Ostatnia zmiana: 18 Kwietnia 2013, 22:36:08 wysłane przez Fast » IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #361 : 18 Kwietnia 2013, 22:51:49 »
Hmm no dobrze. Analizy chceta... Coś muszę naskrobać... A, byłbym zapomniał... W weekend nie bardzo będę. Tyle że jedynie głos prawdopodobnie zdążę oddać.

więc zasadniczo mam kilka typów którym raczej się przyjrzę, dopóki zdążę.
Są to:
rtx
kocica
fenir
loczek
viliorre
ogólnie grają dość podejrzanie, biorę jednak pod uwagę iż to edycja Fasta, i sam ten fakt, oraz nagle przebudzenie wiosny powoduje różne możliwości grania.  Niemniej jednak te osoby zwróciły moją uwagę...


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #362 : 18 Kwietnia 2013, 22:53:52 »
O ja  :o
Proszę tylko nie Norman Stansfield.
Zresztą ja mam kogoś lepszego  8):

http://www.youtube.com/watch?v=1YXCUodkSmM

Ale posta napiszę. Jutro  ;>.


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #363 : 19 Kwietnia 2013, 07:08:11 »
@Sojlex
Fenir nie żyje. Dostał karniaka. A w kwestii mojego podejrzanego grania - zobacz ile edycji wcześniej grałem. Jedno wielkie 0. Na ogół jak coś robie pierwszy raz to wychodzi cienko.
Ja podejrzewam niedziela albo kocice/kogoś kogo nie znam. Gdyby w mafii był ktoś kompetenty, to revold niedziel i Hells poszliby na pierwszy ostrzał. To są zdecydowanie najlepsi gracze, Niedziela podejrzewam gdyż zamiast komentować moje pseudoanalizy na poziomie przedszkolaka - po cichaczu, bez słowa wyjaśnienia na mnie głosuje w Linczu. Zamordować mnie zbytnio nie może - ma ważniejsze cele na głowie. Zgaduje, że jutro mafia zabije Hellsa. No chyba że nie ma w niej niedziela, to wtedy jego.
Na korzyść domniemanego podejrzango świadczy ewidentna głupota mafii. Mordują słabych graczy, praktycznie losowych. Oczywiście są wyjątki np. Rev.
Hell też jest nieco podejrzany. Jeśli zabity dziś Niedziel okaże sie niewinny - najbardziej poeejrzany zostaje Hells.
 "Dobra ludzie, jutro wszyscy głosujemy na Niedziela!"
'Czemu?'
Beacuse Mean Green said so! 8)"
On(a) tak zawsze, czy tylko jak jest winny/a?
Edit: niniejszym ogłaszam wszem i wobec - knedelek jest argumentem niepodważalnyn i sam mógłbym komuś dać, ale nie mam żadnych itemów w tej grze. No chyba że knedle są za friko, o tym nie było w regukaminie.


« Ostatnia zmiana: 19 Kwietnia 2013, 07:33:28 wysłane przez rtx » IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #364 : 19 Kwietnia 2013, 07:30:21 »
Revolda musieli zabijać na dwa razy. :P

Mafia tylko za pierwszym graczem zamordowała losowego osobnika, potem zapewne zadziałał barman więc padła Bułka. Jutro ich piąty mord, tkacz nie żyje, więc pewnie zabiją Hellscreama/Niedziela.

rtx przytoczył bardzo ważny argument - Niedziel płacze na brak dobrych postów, ale przecież graczy tacy jak rtx, Sojlex, miejscami nawet Kocica, DL, gdzieś też Smoka się widziało... Wszyscy tworzyli analizy. Niedziel ślepy, albo wygodnie mu nie widzieć.

Plus ja nie mogę być "najbardziej podejrzany" - Hellscream doprowadził do śmierci Hadriana, plus gra zbyt agresywnie jak na jedynego pozostałego mafiozę przy życiu. To by zwyczajnie nie zdało egzaminu. Hellscream i Reuel są niewinny, ponieważ wymienili się knedelkiem.


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #365 : 19 Kwietnia 2013, 12:19:18 »
1. Armiwart
2. Fenir
3. Hadras
4. Nikt
5. Darahati
6. FM
7. Disco Disco
8. DL
9. Sojlex
10. Revold
11. Umbrowy Kolos
12. Bułka
13. Freezon
14. Rtx - jeśli okaże się, że jest w mafii przerywam grę na trzy edycje  :)
15. Reuel -jeśli okaże się, że jest w mafii przerywam grę na dwie edycje  :)
16. Hellscream -jeśli okaże się, że jest w mafii przerywam grę na jedną edycję  :)
17. Niebieskooki Smok -jestem niewinny. Postaram się to udowodnić. Mafia w tej edycji jest nad wyraz aktywna. Nawet Fast napisał, że na forum mafii trwa ożywiona dyskusja podczas gdy u nas w wątku głównym w większości była cisza (była, bo wreszcie coś się ruszyło). Ja sam cichaczuję od początku, bo pisząc szczerze nie chciało mi się grać (ale to edycja Fasta i spodziewając się dobrej zabawy wziąłem w niej udział  8) ) i postanowiłem, że bardziej skupię się na historyjkach i obserwacji Was coby się jeszcze podszkolić. Nie mam więcej na swoją obronę, więc albo przyjmiecie, że jestem rzeczywiście niewinny albo będziecie mieli więcej celów do strzelania  ;). Żeby zaskarbić sobie wasze zaufanie zużyłem wczoraj itemek od Fasta watę cukrową. Także teraz jestem tak samo śmiertelny jak Wy  ;).
18. Nimrod
19. Cahan
20. Sonic
21. Hadrian
22. Waverley
23. Kocica
24. MiSi
25. Niedziel
26. Viliorre
27. Loczek
28. Chanson

Legenda:
zielony - niewinny
czerwony - winny
fioletowy - raczej niewinny ale pewnym być nie można
pomarańczowy - moje typy na ostatniego mafiozę
różowy - Chanson, nie wiem co o nim myśleć  :P

W grze zostało 12 graczy. W tym jeden mafioza.
Nasza sytuacja przedstawia się 11>1
Jeszcze nie wiem teraz na kogo z pomarańczowych zagłosuję, jednak na kogoś właśnie z tej trójki.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #366 : 19 Kwietnia 2013, 12:33:39 »
No i kurde peszek! A już myślałem że po poście z wynikami Linczów będzie Coca Wins ;D A tu lipa.
Dobra, kończąc wstępniaka zaczynam akcję, było do przewidzenia że w końcu kropną Revolda/Hellsa lub mnie i Niedziela ale za długo żyjemy i teraz będzie ten rodzynek tłukł "inteligentów". Tak patrząc na sytuację to potencjalne osoby do linczu:
-rtx
-Viliorre
-Kicia
-Sojlex
-Niedziel
Tylko przy tym ostatnim pozwolę sobie zauważyć fakt iż był w ostatniej mafii w Edycji Hellsa- ponowne trafienie do mafii było jak 1 do 26 o ile dobrze policzyłem. Idąc dalej Pączek za długo żyje ale... nie mam opcji do potwierdzenia(Decio tylko).
No, ale dopowiadasz sobie głupoty. Wszyscy wiemy, że masz wtyki u Fasta, tylko Ty nie przyjmujesz tego do wiadomości ;P

Niedziel albo Loku, ktoś z tej dwójki.

Coby nie było, że jestem hipokryta - Loku, bo już po "ogłoszeniu" roli Wava zaczął naskakiwać na w/w, co jest dziwne. A Niedziel, bo Hells tak mówi.
Wav wczoraj było lekkie niedopatrzenie z mojej strony dlatego uczepiłem się Ciebie bo zapomniałem o twojej roli. Jak coś możesz dawać vote na mnie ale mogę udowodnić swą Niewinność prostym i skutecznym sposobem.... Oczywiście później ;)

Over.


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #367 : 19 Kwietnia 2013, 14:04:24 »
Właśnie dlatego na początku cichaczowałem - nie chciałem, żeby mnie podejrzewano.
Moge was uspokoić, na 50% jestem oprychem, ale nic poza tym.
Fast - moge dać Hellsowi knedla, czy trza go jakoś zdobyć najpierw?
Viliore nie podejrzewam (na razie), bo mało co robi. Jesteśmy już na endgamie, nie warto nawet mordować cichaczy. Proponowałbym zabić dziś Niedziela, gdyż:
-narzeka na brak postów, akurat gdy wszyscy zaczęli je pisać.
-nie argumentuje swoich głosów (na mnie) i głosuje tak jakby w zemście. Krótko wówiąc -zaczął na mnie głosować tuż po tym jak zacząłem go podejrzewać.
-skubaniec coś ukrywa. Nawet na sb nie pisze.
Loku - proponuje ci głosować na niedziela.
Jak niedziel będzie niewinny, to zrzutka na viliore, prawda?
Cytuj
14. Rtx  - jeśli okaże się, że jest w mafii przerywam grę na trzy edycje
Dzięki :D.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #368 : 19 Kwietnia 2013, 15:47:57 »
Czy tylko mi się wydaje, że niektóre posty rtxa pisał mu ktoś inny...?

Loczku, Niedziel nie był w mafii w Drugiej Hellscreamowej. Tam byli DL, FM, Fenir, Smoku i Desmond. Niedziel był chyba bezrolnym.


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #369 : 19 Kwietnia 2013, 16:50:29 »
Hellsu - inaczej myśle w poniedziałek rano, a inaczej w piątek po szkole.
A poza tym mam niezrównoważoną psychikę i jak wiadomo - od nowicjusza do średniaka jest krótsza droga niż od średniaka do zaawansowanego. Czyt. na początku gry człowiek szybciej uczy sie grać niż gsy osiągnie już poziom średniaka.


« Ostatnia zmiana: 19 Kwietnia 2013, 16:55:58 wysłane przez rtx » IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #370 : 19 Kwietnia 2013, 20:17:12 »
Tak patrząc na sytuację to potencjalne osoby do linczu:
(blah, blah)
-Sojlex
[..]
Pączek za długo żyje ale... nie mam opcji do potwierdzenia(Decio tylko).

Fakt też mnie to zadziwiło że do tej pory nie przyszło miastowym do głowy mnie licznować, mafia pewno stwierdziła że nie ma sensu na mnie marnować głosu bo i tak nic nie ugram. Czy poza argumentem iż za długo żyję masz coś... No nie wiem, sensownego?
Gdyby Wielki Jaszczomb mnie nie zeżarł za pogwałcenie regulaminu, to dałbym dowód, na to co wcześniej mówiłem, czyli to że byłem tym fartownym wieprzem z początku.
Z drugiej strony to zrządzenie losu:
- W obydwu Edycjach Hellsa, Fast był zabójcą, genialnie spełniając swą rolę, zwłaszcza ostatnio.
- W obydwu Edycjach, po tych Hellscreamowych, Ja byłem zabójcą, przy czym za pierwszym razem (bodaj edycja Fergarda) zlikwidowała mnie mafija.

Powtórzę pytanie, masz jakiś sensowniejszy argument poza tym, że jeszcze nikt się na Pączka nie połasił na poważnie?

Co do mojego głosu na dziś - prawdopodobnie tak jak wczoraj, dzięki Fastowi odpadł jeden z moich podejrzanych - misio Fenir.
Wczoraj głos poszedł na Kocicę, pragnę przypomnieć. Niedziel - fakt jest dość podejrzany, jednak wydaje mi się że oprócz tej "pustyni analitycznej" na jego grywalność, a właściwie chwilowo jej skrajny brak, wpływ ma choroba, no i równoległa edycja na forum realmadryt, na której wyraźnie Niedzielnemu zależało. Nie wykluczam, chłopak może mieć swoje priorytety :)
Oprócz tego zostają jeszcze dwie osoby, na mej pseudoliście podejrzanych.
Są to rtx i Viliorre.
Pamiętając o słonecznikowej pannie, ona trafiła do mafii w swojej pierwszej edycji, więc niewykluczone iż na podobnej zasadzie do mafyji trafił rtx, w ramach siania chaosu. Mniej prawdopodobny jest francuz, jakkolwiek - edycja Fasta, koxx i w ogóle, więc niczego nie wykluczam. No może poza faktem iż miałbym dwie role, na przykład mafiozę lub oprycha do pakietu z Heroldem.

Część swoich teorii zapewne zweryfikuję po wrzuceniu testamentu przez Revolda, oraz przeczytaniu posta Niedziela.
A teraz po wkur... Wkurzającym dniu posłucham sobie soundtracków :)


« Ostatnia zmiana: 19 Kwietnia 2013, 20:28:49 wysłane przez Sojlex » IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #371 : 19 Kwietnia 2013, 20:21:08 »
Na jakiej zasadzie mnie podejrzwasz?
Gdybym ja był w mafii... wole o tym nie myśleć, ale pewnie byłby chaos.


IP: Zapisane
Viliorre

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3


Kogóż diabli nioso?

Zobacz profil
« Odpowiedz #372 : 19 Kwietnia 2013, 20:45:25 »
@rtx DWA "r"! Jak już chcesz robić na mnie zrzutkę, to chociaż poprawnie napisz mój nick.
@ Hells Ja nie odbieram takiego wrażenia względem rtx'a. Ja też tak mam, wcale nie dlatego, że jestem kobietą.
Ja cichaczuję? Chodzi o to, że nie piszę tysiąca postów dziennie? Piszę 1-2, bo niestety mam mało czasu. Gdybym to przewidziała, to nie brałabym udziału w tej edycji, ale niestety wynikają mi ostatnio różne sprawy, jak na przykład dzisiaj późno skończyłam lekcje i musiałam jechać do rodziny, a teraz piszę z komputera cioci. Głupio się czuję pisząc tak mało, ale po prostu cierpię ostatnio na brak czasu.
Niebieski, czy mogę poprosić o wypisanie argumentów na mnie? Chyba, ze to intuicja, to zrozumiem.
Mam wrażenie, że Niedzielowi faktycznie nie chce się pisać z powodu choroby, co jednak nie wyklucza go z grona podejrzanych. O małej ilości postów pisał przecież przed zwolnieniem blokady. I gra na realmadrid, o czym wspomniał już Pączek. Tak, czy inaczej najprawdopodobniej to on dzisiaj zginie i pewnie okaże się winnym. Jakoś mało prawdopodobnym wydaje mi się, by Hells mylił się dwa razy pod rząd  ;). Nie zapominajmy jednak, ze jest to edycja Fasta, więc wszystko się może zdarzyć. Niechętnie, ale jednak zagłosuję na niego. Gorzej dla mnie, jeśli winny nie będzie, ale wtedy killniecie mnie i będzie jednego podejrzanego mniej, nie mam nic przeciwko. 


IP: Zapisane
Śmiercionośne słoneczniki - najnowszy wynalazek czelabińskich naukowców.
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #373 : 19 Kwietnia 2013, 20:45:56 »
TESTAMENT:
Na początek wspomnę (gdyby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości (?)), że byłem Tkaczem. Dzięki temu Cahan wącha kwiatki od spodu :P
Anyway, powiem krótko i węzłowato jaki mam plan. Miałem zaproponować to wcześniej, ale z powodu wysypu samobójstw oraz faktu, że w grze ostał się tylko OC, warto zacząć tą akcję już dziś i być może zakończyć grę. Przechodząc do sedna..., apeluję do WSZYSTKICH rolnych, aby się ujawnili. Tak, nawet taki Pątnik. Został tylko 1 mafiozo, nie bd ryzykował podczepienia się pod jakąś rolę, bo ktoś inny może ją mieć. Kolejny apel. Jeśli zauważycie, że ktoś podpina się pod Waszą rolę, natychmiast się ujawnijcie i skonfrontujcie się. Niestety, ktoś z Was bd musiał zginąć, ale na 95% druga osoba bd w Mafii, so... Myślę, że warto ;)
Co do podejrzanych. Po ujawnieniu rolnych, zostanie Ich bardzo mało. Nie mam niestety czasu na większą analizę (postów, linczów, etc.), lecz pragnę przypomnieć o jednej, bardzo ważnej kwestii. Otóż... pozostałym przy życiu mafiozem jest... OC!
To, wbrew pozorom, kluczowa wiadomość. Zastanówmy się, kto mógłby dostać OC przy takim składzie Mafii: Nimrod, Sonic, Hadrian, Cahan. A raczej... kto by nim NIE mógł zostać 8) Oto lista żyjących graczy:
1.   Reuel- niewinny, knedelek od Hells'a
2.   Hellscream- niewinny, przekazał knedelek Reuel'owi (nie mogą być obaj jednocześnie w Mafii, został tylko OC)
3.   Waverley- rolny
4.   Niedziel- potencjalny OC
5.   Viliorre- zbyt duże ryzyko śmierci w początkowych linczach, wątpliwa szansa na OC przy Hadrianie
6.   MiSi- to samo co wyżej, lecz szansa na bycie OC jest nieco większa
7.   Kocica- dziwne zachowanie mimo obiecanej aktywności raczej wskazuje na bycie rolnym; tak, czy siak, zbyt duże ryzyko śmierci w początkowych linczach
8.   Pączek- rolny
9.   Niebieskooki Smok- potencjalny OC
10.   Loczek- potencjalny OC, jednak skądinąd wiem, że prawdopodobny rolny 8)
11.   Chanson- zbyt duże ryzyko śmierci w początkowych linczach
12.    rtx- gracz nowy, lecz dosyć szybko rzucający się w oczy, wątpliwa szansa na OC przy Hadrianie

Jednak, tak naprawdę, największą szansę na zdobycie OC (przy Hadrianie w Mafii, który nigdy nie ginie :P) ma... Niedziel. Bardzo dobry gracz, rzadko tacy dostają OC, ale Niedziel mógłby się świetnie tą rolą obronić. Generalnie w moim przekonaniu szansę na OC (w tej kolejności) mają (usuwam Loczka, prawdopodobny rolny): Niedziel>Smok>Loczuś>MiSi>Vil>Chanson>rtx.
Jednak największe "szanse" mają pierwsi trzej.

Przypomnijmy sobie Ich posty z tej Edycji.

Niedziel:

Wybaczcie, że dopiero teraz. Choroba pozwoliła mi dopiero teraz skorzystać z komputera. Na spokojnie sobie przejrzałem cały temat i co mi przychodzi do głowy póki co:
-Gratulacje dla Herolda Shal-Ahd-Madima. Nie wiem jak to zrobił, może chodzi o jakieś poza forumowe kontakty, ale liczy się efekt. A efekt jest taki, że mamy do wytropienia o jednego mafiozę mniej.
-Post po zabójstwie Herolda Shal-Ahd-Madima:
Cytat: Armiwart
Mam nadzieję, że nie muszę nikomu mówić, kto jutro ginie w linczu?


Wiecie, to takie przykre. Pierwszy mafiozo już nie żyje...
"JESTEM ZASMUTKOWANY"
Dziwny post. Taki płacz po zmarłym mafiozie jest tak mocno podejrzany, że chyba żaden mafiozo by czegoś takiego nie napisał. Dlatego Armi chyba jest niewinny.
-
Cytat: Sonic
No i jeszcze ten mord zabójcy, który również nie ma krzty sensu o czym już pisałem.
Rev ma rację. Nigdzie o tym nie pisałeś, a potem się wykręcasz w taki sposób:
Cytat: Sonic
Chodziło mi oto, że wcześniej o tym pomyślałem. Miałem wczoraj wysłać post ale sen mnie zmorzył.
Coś za bardzo się miotasz. A i ogólnie to, że narzekasz na ten mord zabójcy jest dziwne. Powinniśmy się cieszyć, że w jakiś sposób trafił, a Ty jakbyś miał o to do Niego pretensje.

Co do pomysłu Reva (ten odnośnie zabicia Sonica dopiero w kolejnym linczu) to nie jest to głupi pomysł. Tylko z drugiej strony przez barmana mord mafii będzie losowy (zakładając, że Sonic faktycznie jest w mafii), więc równie dobrze może właśnie paść na Ciebie Rev. W pierwszym mordzie zabili Freezona, więc być może kontynuowaliby zabijanie tych mniej doświadczonych graczy? Sam już nie wiem. Chociaż równie dobrze mogliby właśnie chcieć zabić takiego Reva (jeżeli Sonic jest w mafii), bo być może wykrył On Sonica i baliby się o życie pozostałych mafiozów.

Dzisiaj i tak chyba Sonic w linczu nie padnie, więc oddam jakiś losowy głos. Lincz na Sonic powinien wiele wyjaśnić.

Dobra, dzisiaj chyba Armi padnie w linczu. Rozumiem, bo przeżycie remisu zawsze jest podejrzane. Jednak powtórzę to, co napisałem wczoraj. Mafiozo nie napisałby takiego posta po śmierci mafiozy:
Cytat: Armiwart
Wiecie, to takie przykre. Pierwszy mafiozo już nie żyje...
"JESTEM ZASMUTKOWANY"
To jest zbyt głupie, naprawdę. Dlatego ja na Armiwarta nie zagłosuję. Jest sporo cichaczy, więc wyślę głos na jednego z nich. Chyba Villiore. Bo napisała póki co:
Cytat: Viliorre
@ Hadras Wypij kotleta i zjedz redbulla, od razu pomoże .
Jeśli chodzi o mord, to moją reakcją było "O ironio". Freezon niedługo przed śmiercią ewoluował w chleb, może mafia będzie szła po wypiekach? Oczywiście żartuję, aczkolwiek to byłby ciekawy pomysł.  Oklaski dla zabójcy; zostaw nam na koniec chociaż jednego, co?   
A, i w tej edycji obiecuję nie kierować się przeczuciem, bo na dobre mi to nie wychodzi. 

Cytat: Viliorre
Jedzenie redbulla może powodować kręcenie dziwnych filmików, przed użyciem skonsultuj się z Fastem lub farmaceutą, gdyż każdy posiłek niewłaściwą strona przyjmowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu. To wypij chociaż kotleta.

Wczoraj posta tutaj nie napisała, ale na historyjkę już jakoś miała czas (wczoraj o 14:10:11).

Wiecie co jest w tej edycji najgorsze? Skupiamy się w sumie na jednym: na Sonicu. A ja się pytam: co będzie po Sonicu? Nie wiadomo, więc zabicie Sonica niezależnie od wyniku otworzy nam dalsze możliwości. Bo jeżeli okaże się winny, to warto byłoby się przyjrzeć ludziom, którzy wątpili w teorię Revolda. Jeżeli okaże się niewinny, to trzeba spojrzeć na ludzi, którzy szybko zaakceptowali plan Revolda no i na samego Revolda. Tylko tutaj jest inny problem, bo Revold w tym momencie sporo ryzykuje. On sobie doskonale zdaje sprawę, że niewinność Sonica to wydanie wyroku na siebie w kolejnym linczu, a to raczej mało opłacalne dla Niego.

Cytuj
To jest jeden z argumentów świadczących na korzyść Revolda.
Nie, to jest jeden z argumentów świadczących na korzyść wszystkich którzy zagłosują na winnego. Bo jeżeli ktoś myśli, że poświęce swoje 4 zacne litery dla zabicia Revolda to się chyba myli. Zresztą jeżeli bym tak bardzo chciał to zrobić to bym po prostu dalej na niego głosował, bo bym wiedział, iż jeśli pokarze, że Sonic jest niewinny to będę trupem.
Chodziło o to, że Revold gdyby był w mafii, to nie oskarżałby i nie układał takiego planu wobec Sonica, bo mu się to po prostu nie opłaca. Bo śmierć Sonica który okazuje się niewinny to śmierć Revolda w następnym linczu, więc kompletnie nieopłacalna wymiana dla mafii.

Dobra, miałem o tym wspomnieć, ale jak widać zostałem wyręczony. Tak dla jasności, to chodzi o ten post:
Cytat: Hadrian
Bardzo nie podoba mi się gra Revolda i Hellscreama, no ale cóż znów wina miasta...

Mój głos prawdopodobnie na Hellsa lub Revolda, sprawa Sonica mnie niezbyt interesuje.
A zwłaszcza:
Cytat: Hadrian
sprawa Sonica mnie niezbyt interesuje.
No tak, nie ma to jak wymigiwać się od linczu na koledze.

Ten post jest strasznie głupi, więc Hadriana trzeba sprawdzić w tym linczu. Trochę się dziwię, że Reuel tak mocno popiera Hadriana. Gdyby nie to, że mafia już jest uszczuplona, to podejrzani byliby obaj, ale w zaistniałej sytuacji aż dwóch mafiozów nie przyjęłoby chyba takiej taktyki, za duże ryzyko.

1.   Reuel
2.   Hellscream
3.   Fenir
4.   Waverley
5.   Niedziel
6.   Hadras
7.   Viliorre
8.   MiSi
9.   FM
10.   Disco Disco
11.   Kocica
12.   DL
13.   Pączek
14.   Niebieskooki Smok
15.   Revold
16.   Loczek
17.   Umbrowy Kolos
18.   Chanson
19.    rtx

Tylu nas zostało. Revolda i Hellsa można nie brać pod uwagę, bo walnie przyczynili się do śmierci odpowiednio Sonica i Hadriana.

Przyjrzę się trochę linczom (Jak widać Fast bawił się trochę przy podawaniu wyników, nie wiem czy wszystko ogarnąłem)

I Lincz

Sojlex (Umbrowy Kolos)
Fenir (Nikt)
Juliusz Cezar (Kto to w ogóle jest?) (Armiwart)
Waverley (Sojlex, Darahati)
Villiore (Loczek)
FM (Fenir)
Hadras (MiSi)
Nikt (Hadras, Kocica, Disconnected)
Armiwart (FM, Cahan, DL)
Umbrowy Kolos (Niebieskooki Smok)
Hadrian (Hellscream)
Darahati (Niedziel)
Kocica (Sonic)
Hellscream (Hadrian)
MiSi (Revold)

II Lincz

Armiwart (Umbrowy Kolos, Disconnected, Niebieskooki smok, Cahan, Revold, FM, Kocica, Chanson)
Hadras (DL, Villiore, Sonic)
Villiore (Niedziel, rtx)
Sylath (Hellscream)
Disco Disco (Hadras)
Revold (Darahati, Sojlex)
FM (Fenir, Reuel)
Pan Samochodzik (Kto to w ogóle jest?) (Armiwart)
Hellscream (Hadrian, Waverley)

III Lincz

Sonic (Niedziel, rtx, Cahan, Revold, FM, Umbrowy Kolos, Waverley, Disco Disco, Loczek, Reuel, Sonic, Darahati, DL)

Fenir (Chanson)

Ridge (Fenir)

DL (Niebieskooki smok)

Neron (Villiore, ale tutaj tak dla zasady bo Neron to cham był i niech gryzie beton) (Tutaj też nie wiem o co chodzi)

Revold (MiSI, Villiore, Hadrian)

Disco Disco (Hadras)

Martin (Hellscream)

Hadras (Nikt)

IV Lincz

Hadras (Nikt, rtx, Kocica)
Hadrian (Hells, Revold, Niedziel, Niebieskooki Smok, DL, Loczek, Darahati, Disco,  Cahan, Villiore, MiSi, Fenir,Waverlay, FM)
Hells (Hadras, Chanson)
Reuel (Sojlex)
FM (Reuel)

Przyjrzę się jeszcze temu, ale póki co nie widzę żadnych ciekawszych wniosków. Chyba jedyny to taki, że w linczu na Sonicu i Hadrianie brała udział Cahan, więc nie starali się na siłę bronić kolegów.

Tak jak się obawiałem. Do końca gry będziemy tylko strzelać?

No i to strzelanie właśnie mnie martwi. Jak tak dalej pójdzie, to o wyniku tej edycji nie zdecydują umiejętności, lecz szczęście (lub jego brak). Wiem, że ja sam mało piszę, ale nawet nie ma porządnych postów, które mógłbym zanalizować.

Cytat: Hellscream
quasi-cichaczuje
Powtórzę to co napisałem niedawno. Nie mam jak pisać dłuższych postów, bo inni nie piszą żadnych merytorycznych postów. Po prostu taka pustynia jest, że nie mam co analizować ani kogo oskarżać.

Cytuj
Powtórzę to co napisałem niedawno. Nie mam jak pisać dłuższych postów, bo inni nie piszą żadnych merytorycznych postów. Po prostu taka pustynia jest, że nie mam co analizować ani kogo oskarżać.

Wersja TL;DR postu Niedziela - brak mi argumentów, zrzucę winę na innych. :>
Bo o czym mam pisać? O niebieskich migdałach? Poziom tej edycji stoi na dramatycznie niskim poziomie. Większość to cichacze, porządnych postów brak. O czym mam pisać? O czym? O czym?

Pierwsze posty dosyć naturalne. Neutralny atak na Armi'ego i Vil.
Następnie opisanie ówczesnej sytuacji bez jakichkolwiek analiz.
Potem przyszedł czas na obronę mnie i lekką sprzeczkę z Reuel'em.
Kolejny post- atak na Hadriana, lecz dopiero wtedy kiedy było już prawie pewne, że zginie.
Następnie pseudo-analiza linczu, gdzie świadomie nie pokolorował niewinnych. Rzeczywiście, kolorując samych winnych wiele z tych linczów dobrego nie wyciągniemy...
Kolejne posty, aż do samego końca, to tylko narzekanie na brak aktywności.
Dodam jeszcze, że nie licząc samego początku gry, praktycznie nie zaatakował żadnego gracza. 2 podpięcia pod wkopanych mafiozów i kilka obron niewinnych. Słabo coś, jak na Cb ;] I proszę, nie zasłaniaj się aktywnością, bo i tak sporo można wywnioskować.

Niebieskooki Smok:

To i ja się wtopię w ten chlebowy trend  ;D

Jeśli chodzi o Freezona to...
Chlebek pomścimy!  :D
Pieczywo na barykady!  ^_^

Co prawda miałem w tej edycji minionić i cichaczować ale postanowiłem, że jeszcze nie teraz  :P .
Nie będę głosował jak wszyscy oddam neutralny głos na Umbrowego Kolosa, nie dlatego, że jest Umbrowym Kolosem (Neverwinter is good game  ^_^ ) ale dlatego, że jest nowy, a patrząc na edycje wstecz gracze grający pierwszy raz w mafię zwykle do mafii trafiali (jak choćby Ja albo Desmond coby daleko nie szukać).

Dobra,
ja swój głos wysłałem na Umbrowego ale przyjrzę się Waszym głosom i raczej na pewno w drugim linczu zmienię swój cel (jeśli dożyję  ;) ).

Dobra,
na razie cichaczował nie będę ale...
Tryb Ameba Unlocked



Wszystkie znaki wskazują na to, że dziś zlinczowany zostanie Armi. Więc nie będę rozdrabniał głosów i zagłosuję na niego. Chociaż niewykluczone jest, iż mafia specjalnie tak długo zwlekała z decyzją uśmiercenia, żeby miastowi pomyśleli, że kombinowali jak w następnym linczu uratować mafiozę, a w rzeczywistości zwlekali żeby siać większy zamęt. Ech... Amebą miałem być, więc wyłączę myślenie i w amebę się zamienię  :) .

O Wielka Ameb Królowo, będzie jak rozkażesz  :blazen:



Nie no padło kolejne wielkie pieczywo. Tu się zaczyna robić niebezpiecznie, a ja przecie jestem kromką ze smalcem  :).
No, ale tak na serio to nie chce mi się wierzyć, że mafia umyślnie ubiła Bułkę (chyba, że w mafii są jacyś nadzwyczajni jajcarze, to wtedy muszę przyznać, że mają poczucie humoru  ;) ), musiał zadziałać barman, przepraszam grzybiarz i dał muchomora mafiozie przez co paść musiał jeden z członków drużyny pieczywa. Czy Bułka zginęła przypadkowo czy też przez mafię to i tak pomścimy  8) .
Aha, Bułko i masz prawo po swojej śmierci napisać testament w którym możesz oskarżać kogo tylko chcesz  ;D . I teraz pewnie podejrzenia padną na mnie  ;> .

Kurczę, trochę mnię nie było. Tryb Ameba locked.
Ludziska ja jestem za tym żeby pozwolić Sonicowi pożyć. Poczekajmy czy po tym linczu napisze jakąś sensowną rozkminę, jeśli nie wtedy go zlinczujemy. Jeśli chodzi o mój głos na dziś, to dalej nie mam pojęcia na kogo zagłosować. Dlatego oddam neutralny głos. Albo na DiamondLady albo na Umbrowego. Tym wyborem nic jednak na razie nie sugeruję.

Czemu tutaj nikt nie pisze :huh:?
Czekacie aż wam Revold resztę mafii wyłoży czy tak się ucieszyliście, że trafiliście jednego mafioza, że zapomnieliście o reszcie?
W grze jest jeszcze trzech mafiozów wśród których co najmniej jeden myślący. Ja aktualnie pracuję na podwórku ale zaglądam tu co pół godziny i nic się nie rusza w sprawie wykrycia mafii. Jeśli chodzi o mnie to na razie nie wiem na kogo zagłosuję. Przyjrzę się linczom i poczekam, może Wy coś napiszecie żeby było co analizować. Ach, tam w miętką płytkę miałem cichaczować  ;P.

Oj, Sojlex
Uogólniałem
To normalne, że w klasie maturalnej masz mniej czasu, ja Cię wcale nie zmuszam do pisania jakichś stronicowych rozkmin. Zwróciłem się do ogółu licząc na odzew, bo sam nie mam jakiegoś super pomysłu na znalezienie mafii, a miałem nadzieję, że napiszą coś przynajmniej te dwie/trzy osoby. Ja wiem, że właściwa gra zaczyna się po 19 ale sam chcę napisać jeszcze przed mordem jakąś historyjkę, a nie mam chwilowo pomysłu, a tu jeszcze  trzeba cel do linczu wybrać i głos wysłać  :P.

Napisałem wcześniej, że jeśli nie będzie odzewu napiszę swoją analizę linczów. Dzięki za odzew. Nie muszę pisać już analizy  ;D, której zresztą i tak bym nie napisał bo jestem zmęczony i mi się nie chce  :P.
Napiszę tylko, że (tryb ameba unlocked) swój głos wysyłam na Hadriana. Jeśli jednak okaże się niewinny trzeba się będzie przyjrzeć Hellsowi. Nie zależnie od wyniku dzisiejszego linczu dziękuję za dokonanie za mnie wyboru. Nie chce mi się kombinować kto jest w mafii, idę wstawić historyjkę do piekarnika coby się ładnie upiekła i zarumieniła  ;).

Nie no, mafia Darahati sprzątnęła, a ja ją dopiero co Mistrzynią jedi zrobiłem  ;D

Młodszy brat ze studiów przyjechał i też chce na kompie posiedzieć, dlatego mnie nie było. Późno już jest i dlatego historyjkę napiszę jutro  :P.
Nie wiem co myśleć o Hadrasie i Umbrowym. Z tych dwóch obstawiałbym  jednak bardziej Umbrowego. Nie jestem jednak pewien jego winy, może coś chlapnie w poście, a na razie wyśle neutralny głos na Viliorre.

No dobra wychodzi na to, że strzelać będziemy wszyscy  ;D.
Mój głos też będzie szczałem ale nie napiszę wam na kogo zagłosuję. To będzie ciekawe doświadczenie jak większość graczy nie napisze kogo typuje. Ciekawe jak wtedy głosy się rozłożą  :rolleyes: .

O ja  :o
Proszę tylko nie Norman Stansfield.
Zresztą ja mam kogoś lepszego  8):

http://www.youtube.com/watch?v=1YXCUodkSmM

Ale posta napiszę. Jutro  ;>.

1. Armiwart
2. Fenir
3. Hadras
4. Nikt
5. Darahati
6. FM
7. Disco Disco
8. DL
9. Sojlex
10. Revold
11. Umbrowy Kolos
12. Bułka
13. Freezon
14. Rtx - jeśli okaże się, że jest w mafii przerywam grę na trzy edycje  :)
15. Reuel -jeśli okaże się, że jest w mafii przerywam grę na dwie edycje  :)
16. Hellscream -jeśli okaże się, że jest w mafii przerywam grę na jedną edycję  :)
17. Niebieskooki Smok -jestem niewinny. Postaram się to udowodnić. Mafia w tej edycji jest nad wyraz aktywna. Nawet Fast napisał, że na forum mafii trwa ożywiona dyskusja podczas gdy u nas w wątku głównym w większości była cisza (była, bo wreszcie coś się ruszyło). Ja sam cichaczuję od początku, bo pisząc szczerze nie chciało mi się grać (ale to edycja Fasta i spodziewając się dobrej zabawy wziąłem w niej udział  8) ) i postanowiłem, że bardziej skupię się na historyjkach i obserwacji Was coby się jeszcze podszkolić. Nie mam więcej na swoją obronę, więc albo przyjmiecie, że jestem rzeczywiście niewinny albo będziecie mieli więcej celów do strzelania  ;). Żeby zaskarbić sobie wasze zaufanie zużyłem wczoraj itemek od Fasta watę cukrową. Także teraz jestem tak samo śmiertelny jak Wy  ;).
18. Nimrod
19. Cahan
20. Sonic
21. Hadrian
22. Waverley
23. Kocica
24. MiSi
25. Niedziel
26. Viliorre
27. Loczek
28. Chanson

Legenda:
zielony - niewinny
czerwony - winny
fioletowy - raczej niewinny ale pewnym być nie można
pomarańczowy - moje typy na ostatniego mafiozę
różowy - Chanson, nie wiem co o nim myśleć  :P

W grze zostało 12 graczy. W tym jeden mafioza.
Nasza sytuacja przedstawia się 11>1
Jeszcze nie wiem teraz na kogo z pomarańczowych zagłosuję, jednak na kogoś właśnie z tej trójki.

Pierwsze posty dosyć naturalne. Potem obrona Sonic'a. Wciąż ciągłe gadanie o cichaczowaniu. Kilka mniejszych analiz wplątanych między mniej wartościowe posty. Następnie narzekanie na brak aktywności innych graczy zakończone dosyć ładną analizą.

MiSi:

Mam nadzieję, że będzie fajnie. Interpretacja detektywa mnie zmiażdżyła  8)

Aha - adnotacja:
* misio może być w mafii
No i się wydało :(

Mam jedno pytanko :)
Jeśli Super Nekro-Smok Nieba Abzo-Dolba pożre MiSia mafiozę to MiSio umiera, a Super Nekro-Smok Nieba Abzo-Dolba zostaje miśkiem + mafiozą?  8)

Ogólnie byłem dziś u gości, cały dzień... No nie wiem rozejrze sie, potem się zastanowię, na kogo zagłosuję.

Przepraszam za moją nieaktywność, ale mam stałe problemy z internetem ;/ Spróbuję ogarnąć temat i się wypowiedzieć potem :)

TRANSFORMACJA - VIFON


Armiwart (Umbrowy Kolos, Brat Pudziana, Disconnected, Niebieskooki smok, Cahan, Revold, FM, Kocica, Chanson, Martin, Katy Perry )

Czy nie sądzicie, że te półwywody Revolda są nieco dziwne...? Wg mnie to Katty Perry maczała w tym palce.

To on żyje ^^  :/
Świat staje na głowie...

To już nie pierwszy raz takie coś. Nie chcę nic mówić, ale zawsze te marne podrygi Sonica nie dają nic jego sojusznikom... Wybacz Sonic, ale chyba się inni ze mną zgodzą, że Twoja gra ostatnimi czasy stała się jakaś słaba... biorąc pod uwagę to co potrafisz, a to jaki poziom własnie reprezentujesz, jest delikatnie mówiąc cienko.

EDIT:
Łuhuhuu mafioza ubity! :P

Chyba nie mam co mówić, bo to co miało być powiedzone wy powiedzieliście, a więc zostało powiedziane to co powiedziane mieć było:P
Nikt nie będzie zszokowany, jeśli powiem, że dzisiejszy głos oddam na Hadriana. Nawet jeśli okaże się niewinny, to niech wie, że poległ w słusznej sprawie :D

Zostało nas 19, a w naszych szeregach aż/tylko 1 mafioza. Aby ułatwić poszukiwania automatycznie wykreślę pewniaków Hellsa, gdyż jak wszyscy wiemy, póki co Hellsu jest najpewniejszym miastowym, a więc wykreślenie tych kilku osób może sporo pomóc, a przynajmniej zawęży krąg podejrzanych.

1.   Reuel
2.   Hellscream
3.   Fenir

4.   Waverley
5.   Niedziel
6.   Hadras
7.   Viliorre
8.   MiSi
9.   FM
10.   Disco Disco
11.   Kocica
12.   DL
13.   Pączek
14.   Niebieskooki Smok
15.   Revold
16.   Loczek
17.   Umbrowy Kolos
18.   Chanson
19.    rtx


Idąc dalej z pośród tych osób wykreślę te, które ja uważam za niewinne:

1.   Reuel
2.   Hellscream
3.   Fenir

4.   Waverley - gra w stylu Łewerljowym, a więc skreślam
5.   Niedziel
6.   Hadras
7.   Viliorre
8.   MiSi - jestem prawie pewny jego niewinności
9.   FM
10.   Disco Disco
11.   Kocica
12.   DL
13.   Pączek
14.   Niebieskooki Smok
15.   Revold
16.   Loczek
17.   Umbrowy Kolos
18.   Chanson - Na prawdę wątpię, aby wybrano jego na "OC" jeśli takowy żyje... z drugiej strony byłby całkiem niepozorny, tymbardziej ma pretekst pt: "Wcześniej zabiliście mnie w 1 linczu, to teraz dajcie mi pograć" ale niech już stracę, skreśliłem go :P
19.    rtx


Teraz lekkie rozjaśnienie dla potomnych... W zacnym gronie pozostali:
Legenda:
Niebieski - Grube Ryby
Pomarańczowy - Newbie
Zielony - Średniacy
Różowy - Dziwaki
Żółty - Mocny, ale cichy



Reuel
Niedziel 
- Mocni gracze o własnych poglądach


Viliorre
Umbrowy Kolos
Disco Disco
- Początkujący, póki co grają jak potrafią/jak im się tam chce


Loczek
FM
- Ciężko cokolwiek powiedzieć, my wiemy swoje, a oni swoje. Zacofani w swoich wyimaginowanych poglądach knują jakieś ciche rewolucje :P


Kocica
DL
Niebieskooki Smok
Hadras
- Kochanki + Ten o niebieskich oczach i ten co jego nick jest podobny do Hadriana. Grają tak jak grali i tak grać będą przez dłuższy czas, szczególnie te dwie pierwsze, bo Niebieskooki jest niezły.


rtx - Nie wiem za bardzo nic, a więc dałem Ci najlepsiejszy kolor :)


Teraz...
Od w/w graczy odejmę kilka osób za sprawą Fastowego ostrzeżenia, gdyż iż ponieważ mafioza raczej na pewno jest w miarę żyjącym zawodnikiem, tudzież aktywnym nierobem. Mafiozi temu ostatniemu musieli dać jakiś znak żeby się starał, choć trochę :D Idąc tym tropem mogę wykreślić parę osóbek, nie wszystkich ale kilka.

Ostrzeżeni ludziska:
14.   FM
15.   Disco Disco
16.   Kocica
17.   DL
23.   Umbrowy Kolos
26.   Chanson



Potencjalna lista osób, z pośród której któryś ktoś mafiozą jest:
Reuel
Niedziel
Hadras
Viliorre
FM
Disco Disco
Kocica
DL
- ponieważ wiedząc, że na karku mają 18 innych zawodników starałyby się bardziej :D
Niebieskooki Smok
Loczek
Umbrowy Kolos
rtx

Pozostałych nie wykreślam, gdyż są z grupy początkujących, a od początkujących zawodników, nawet mafiozy, nie ma co oczekiwać kokosów :D
Reasumując pozostali nam:

Niebieskooki Smok
Loczek
Umbrowy Kolos
rtx
Reuel
Niedziel
Hadras
Viliorre
FM
Disco Disco

Pozostało 10 osób... Dużo, ale to połowa z tego, co było na górze ^^  8)


Byłem u wróżki i powiedziała mi, że

Niebieskooki Smok
Loczek
Umbrowy Kolos
rtx
Reuel
Niedziel
Hadras
Viliorre
FM
Disco Disco


Pozostali:

Loczek
Umbrowy Kolos
Reuel
Hadras
Viliorre
Disco Disco

Dzisiaj zagłosuję na Kolosa/2x Disco/Hadrasa.


Ewentualnie można zlinczować kogoś innego. Być może takiego Disco Disco zlikwiduje kaczuszka i po problemie :D

bo na końcu napisałem [color] bez "/" :D

Szkoda, że nie było remisu, bo to by coś nam dało....

Waverley ty się lepiej ogarnij.
Waverley powinien mieć dożywotni zakaz gry w Mafię. -.-
Jutro głos na niego.
Eh.. Świat staje na głowie...

Nie licząc jednej analizy praktycznie brak aktywności. Jednak ta jedna analiza daje do myślenia...


Zważcie jeszcze na kolejność głosów w linczach.

I Lincz

Sojlex (Umbrowy Kolos)
Fenir (Nikt)
Juliusz Cezar (Kto to w ogóle jest?) (Armiwart)
Waverley (Sojlex, Darahati)
Villiore (Loczek)
FM (Fenir)
Hadras (MiSi)
Nikt (Hadras, Kocica, Disconnected)
Armiwart (FM, Cahan, DL)
Umbrowy Kolos (Niebieskooki Smok)
Hadrian (Hellscream)
Darahati (Niedziel)
Kocica (Sonic)
Hellscream (Hadrian)
MiSi (Revold)

II Lincz

Armiwart (Umbrowy Kolos, Disconnected, Niebieskooki smok, Cahan, Revold, FM, Kocica, Chanson)
Hadras (DL, Villiore, Sonic)
Villiore (Niedziel, rtx)
Sylath (Hellscream)
Disco Disco (Hadras)
Revold (Darahati, Sojlex)
FM (Fenir, Reuel)
Pan Samochodzik (Armiwart)
Hellscream (Hadrian, Waverley)

III Lincz

Sonic (Niedziel, rtx, Cahan, Revold, FM, Umbrowy Kolos, Waverley, Disco Disco, Loczek, Reuel, Sonic, Darahati, DL)

Fenir (Chanson)

Ridge (Fenir)

DL (Niebieskooki smok)

Neron (Villiore, ale tutaj tak dla zasady bo Neron to cham był i niech gryzie beton) (Tutaj też nie wiem o co chodzi)

Revold (MiSI, Villiore, Hadrian)

Disco Disco (Hadras)

Martin (Hellscream)

Hadras (Nikt)

IV Lincz

Hadras (Nikt, rtx, Kocica)
Hadrian (Hells, Revold, Niedziel, Niebieskooki Smok, DL, Loczek, Darahati, Disco,  Cahan, Villiore, MiSi, Fenir,Waverlay, FM)
Hells (Hadras, Chanson)
Reuel (Sojlex)
FM (Reuel)

Fast nie uwzględniał w ogóle ilości głosów na daną osobę w kolejności wystawiania wyników. Popatrzmy zatem na pierwszy lincz, a raczej na jego końcówkę:

Darahati (Niedziel)
Kocica (Sonic)
Hellscream (Hadrian)
MiSi (Revold)

Daje do myślenia? 2 mafiozów głosuje praktycznie na ostatnią chwilę, być może też 3-ci.

Potem Niedziel wysyłał głosy na mafiozów bardzo szybko. Jako jeden z pierwszych.
Sonic (Niedziel, rtx, Cahan, ....)
Hadrian (Hells, Revold, Niedziel, ...)
Ciekawe.

Nie zamierzam kolorować linczów "na zielono", bo obawiam się, że tylko namieszałoby to Wam w głowach.

Podsumowując, w takiej Mafii jaką mieliśmy + patrząc na te posty i zachowanie w grze, propsuję za linczem na Niedzielu. Jak na Niego, gra dosyć słaba, mimo, że materiału, paradoksalnie, jest dosyć sporo.
Jest duża szansa, że teraz Niedziel odwoła się do pewnych fragmentów mojej wypowiedzi, podważając me argumenty. Siłą rzeczy nie bd w stanie Mu odpowiedzieć.
Nie chcę mesjanizować, tym bardziej po mojej śmierci. Jednak gdyby to wybór należał do mnie, zabiłbym dziś Niedziela. Co prawda gra naraz w dwóch Edycjach, ale to jest do ogarnięcia i nie zwalnia od myślenia. Jakiś czas temu, na SB, po moim stwierdzeniu: "Zdrowie>FM", Niedziel stwierdził: "Kłóciłbym się ;D". Niby żarty, niby nic takiego..., ale jednak przypomina jak ważna jest dla niektórych graczy (w tym dla mnie) FM. Nie zapominajmy o tym. Jeśli niewinny, kolejno Smoka i MiSi'ego. Jeśli wciąż nie doszukacie się winnych (mało prawdopodobne), uderzcie w kolejne nicki z mojej listy potencjalnych OC. Przypominam: Niedziel>Smok>Loczuś>MiSi>Vil>Chanson>rtx.
Usuńcie z tego grona też graczy, którzy zdradzą swą rolę (przypominam o ujawnieniu swojej roli!) Jeśli jakimś dziwnym trafem, koniec jeszcze do tego czasu nie nastąpi, uderzcie w najbardziej prawdopodobnego rolnego (np. Sojlex'a, zawsze jest jakaś szansa, że zabójca trafił się mafiozie i załatwił sobie alibi, zabijając nieaktywnego, swojego).
Wierzę w Was. Myślcie sami, a dacie sobie radę ;)

Powodzenia.


Over & Out
Rev


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #374 : 19 Kwietnia 2013, 21:07:29 »
Chanson odpadnie z automata (prawdopodobnie), wiedziałem, że zaczniecie sie mnie czepiać (dlatego na początku cichaczowałem) teraz jestem bardziej niż aktywny, mógłbym stwierdzić u siebie nawet adhd w FM. OC to teraz 'last man standing', więc dla niego nadpobudliwość była by tylko ostatnim gwoździem do trumny.
Osoby poza wszelkimi podejrzeniami:
-Wav.
-Hells.
-Reuel.
-Prawie wszyscy, którzy umarli.
-Pączek.
Osoby na temat których nie mam zdania:
-Chanson (ale podejrzane jest, iż fast go nie zakarniaczył, wtedy, kiedy powinien).
-Smok (po testamencie reva).
-MiSi (po testamencie Reva).
-Loku.
-kocica (gdy czytam jej posty, przypomina mi sie powód warnów heroes5maga).
Osoby, które na 99% są w mafii:
-Tusk.
-Niedziel.
-Fast.
Zgaduje, że Hells jest smokiem, ale role były losowne, więc jeśli ktoś był mafią w poprzedniej edycji, to ma takie same szanse na bycie nią teraz. Przy śmierci delikwenta jest informacja o jego rolności? Dobra - Niebieskiego nie zamierzam na razie zabijać, bo nawet jeśli jest OC, to pisze najlepsze historyjki, a gramy 4fun przecież. No chyba, że można je pisać po śmierci, wtedy to sie zobaczy jak z Niedzielem i Viliorre.
Ehhh... marnowaliśmy dni na cichaczy... ale dopiero teraz niektórzy zaczeli zachowywać sie podejrzanie (wiem, ja też, ale to podmiot domyślny. Czyli Niedziel).


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 22 23 24 [25] 26 27    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.109 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry