Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 31 32 33 [34] 35 36 37 ... 78    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wszystkie problemy z grą - Instalacja, błędy, komunikaty itp (Czytany 466369 razy)
ProgressPl

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 13


Zobacz profil
« Odpowiedz #495 : 04 Stycznia 2012, 15:41:49 »
Jeżeli mapa jest dosyć bogata w złoto a jest sporo takich map to nekropolis dominuje wszystkich dzięki specjalnemu budynkowi w którym może odkupić całą utracona w walce armię. Ja osobiści w jednej z kampani przeżyłem coś takiego że zaatakował mnie silniejszy odemnie przeciwnik inferno i cudem udało mi się z tego wyjść wygrałem z ponad 90% strat a w następnej turze ruszył na mój zamek drugi przeciwnik orków i dzięki temu że odkupiłem armie udało mi się go pokonać. Niestety był silniejszy i znowu ledwo mi się udało wygrać i armie miałem zmasakrowaną noto znowu odkupiłem i tak jakby nigdy nic bez żadnych strat grałem dalej. Inną rasą nigdy nie przeżyłbym takiego ataku. Więc moim zdaniem nekropolis dominuje inne rasy gdy wybuduje ten budynek w przypadku gdy mapa jest bogata w złoto nikt takiego gracza nie ruszy ale nawet jak jest mało złota to ten budynek robi swoje.


« Ostatnia zmiana: 04 Stycznia 2012, 15:45:43 wysłane przez ProgressPl » IP: Zapisane
ProgressPl

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 13


Zobacz profil
« Odpowiedz #496 : 04 Stycznia 2012, 15:53:52 »
Może spróbuj od nowa zainstalować grę. O postęp w grze raczej się nie martw bo save z gry jest w domyślnie na dysku C w "Moich dokumentach" i po usunięciu gry zostaje bo jest w innym miejscu. Pewny na 100% nie jestem bo wiem tyle że tak było w Heroes V a teraz sprawdzałem i oprócz folderu do Heroes V mam też folder Heroes VI więc raczej zadziała. A po reinstalce gry myślę że znowu pojawi ci się okno do wpisania klucza.  ;)


IP: Zapisane
ProgressPl

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 13


Zobacz profil
« Odpowiedz #497 : 04 Stycznia 2012, 16:06:52 »
Ten edytor jest strasznie mało przejrzysty w porównaniu z edytorem Heroes V. Tam z łatwością tworzyłem mapy łatwo przesuwało się ekran a wszystkie obiekty miały rysunek i po najechaniu na niego wyświetlał się opis bo było szczególnie przydatne w przypadku artefaktów. Przeczytałem poradnik do edytora ale nadal jest zagmatwany a znalezienie i dodanie odpowiedniego obiektu na tej liście jest horrorem zwłaszcza że nie wszystkie nazwy obiektów są znane bo wielu rzeczy się jeszcze podczas gry nie widziało. Moje pytanie jest takie czy jest jakiś patch, mod coś co trochę zmienia wygląd edytora i sprawia że robi się bardziej przejrzysty albo coś co upodabnia go do tego z Heroes V ? Bo jak na razie na razie choć próbuje i korzystam z poradnika nie jestem wstanie nic w nim stworzyć.


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #498 : 04 Stycznia 2012, 16:14:53 »
Po pierwsze to budynek trzeba najpierw wybudować. U mnie nie jest on priorytetowy. Wolę sobie licze czy wampiry ulepszyć jeśli widzę, że przeciwnik coś się nie kwapi do ataku.
Poza tym złota nigdy za dużo i może jak masz jeden zamek to jest to nieograniczony dostęp do wojsk ale kiedy masz już 3 zamki i do tego łzę ashy w jednym (5000 tysięcy przychodu nie nadrabia kosztów 50% większego przyrostu) to jest już inna bajka i często brakuje kasy na rekrutację wojsk a co dopiero na kupno martwych jednostek.
Poza tym nie wiem czy wiesz ale przystań ma podobny budynek. Może tak wykupywać Sisters, Sun Riders i Celestials. Sam w kampanii przystani wystawiałem Sun Riders na pierwszy ogień i później to czego nie dało rady wyleczyć odkupywałem.
Poza tym każda frakcja ma porządne budynki. Tamte po prostu bardziej zapobiegają stracie jednostek.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Farmer

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #499 : 05 Stycznia 2012, 14:43:04 »
Niestety nadal mi się automatycznie loguje do Uplay i nie ma zadnej prośby o klucz ;/


IP: Zapisane
Boski Tron

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41

Zobacz profil
« Odpowiedz #500 : 05 Stycznia 2012, 14:52:36 »
Skontaktuj się z polskim Ubi. Nawet po reinstalce i usunięciu zapisów gry pierwszy wpisany klucz jest aktywny, czyli w twoim przypadku najlepiej poproś o pomoc polskie przedstawicielstwo Ubi.


IP: Zapisane
Darkarchangel27

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17

Zobacz profil
« Odpowiedz #501 : 05 Stycznia 2012, 17:08:16 »
Dzisiaj zainstalował mi się patch 1.2.1 wiecie może co nowego wnosi?


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #502 : 05 Stycznia 2012, 17:30:06 »
Niewiele. Mała łatka. Poprawia błędy z niektórymi zadaniami a także usuwa błąd, że porównując osiągnięcia z osiągnięciami innego gracza osiągnięcia nadpisują się.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #503 : 05 Stycznia 2012, 20:01:59 »
Angielskie głosy wcale nie wypadają lepiej, uwierzcie mi.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
kyoshe

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #504 : 05 Stycznia 2012, 22:32:08 »
Cześć wszystkim, dzisiaj zakupiłem heroes 6 i mam problem z FPS. W battlefield 3 wyciagam FPS w granicach 30 a w heroes 6 15 FPS.
Mój sprzęt to:
Grafika: Nvidia Geforce GT 540M 2GHz + Intel HD Graphics Family
Procesor: Intel Core i5 2410m - 2,30GHz do 2,90GHz(turbo boost) 3MB cache
RAM: 8GB (1333 MHz)
System: Windows 7 Home Premium 64bit
Czym może to być spowodowane? Sterowniki do grafiki mam najnowsze.


IP: Zapisane
staryteresy1

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 19

Zobacz profil
« Odpowiedz #505 : 06 Stycznia 2012, 14:22:44 »
Kolejna porcja błędów i dziwactw, które znalazłem:

1) Gryfy i morale. Gdy przed pikowaniem gryf dostaje wysokie morale, to po wylądowaniu nie dostaje tego dodatkowego ruchu. Za to w następnej turze gryf atakuje 2 razy, gdzy nie ma w niej morale, bądź 3 razy, gdy dostaje wysokie morale.

2) W ostatniej misji przystani zebrałem wszystkie zasoby na mapie, dzięki czemu otrzymałem za to stosowne osiągnięcie. Wybiłem wszystkie potwory na mapie, lecz nie dostałem za to osiągnięcia Likwidator. Mapę mam całą odkrytą, dzięki budynkom z zamku, nigdzie nie został żaden oddział na mapie.

3) Gra nie zalicza osiągnięć za zebranie zestawów. Osiągnięcie za zebrany zestaw normalnie jest pokazane, lecz za zebranie 3, 5 czy 7 zestawów nie aktywuje się. Przed patchem 1.2.1 działało to normalnie.

4) Osiągnięcia za sumaryczny wynik w kampanii nie działają, Przed patchem 1.2.1 nie działały 2 ostatnie, teraz wszystkie (chodzi o te Wielki Pretendent itp.).

5) Broń rodowa Kostur Przypływów po osiągnięciu 3 poziomu udostępnia nam zdolność Ryk Głębin. Gdy chcemy zobaczyć ile obrażeń zadaje fala z podglądu księgi zaklęć widnieje tam liczba "0p.", lecz obrażenia są zadawane normalnie.

P.S.
Jak odblokować osiągnięcia: Niechaj gniją na wieki, Strzelec wyborowy i Natarcie w zwarciu?


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #506 : 06 Stycznia 2012, 15:54:19 »
Niechaj gniją na wieki odblokowuje się, jeśli zakończysz walkę mając 0p. nekromancji.
Strzelec Wyborowy o ile pamiętam kiedy wygrasz jedną (lub kilka, nie pamiętam dokładnie) walk wyłącznie strzelając.
A Natarcie w zwarciu... nie wiem.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
staryteresy1

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 19

Zobacz profil
« Odpowiedz #507 : 06 Stycznia 2012, 16:52:17 »
Niechaj gniją na wieki odblokowuje się, jeśli zakończysz walkę mając 0p. nekromancji.

Tylko cały problem polega na tym, że jak zabijam wrogą jednostkę zaraz po wykorzystaniu wszystkich punktów to dostaję nowe, więc po walce nie mam ich 0 tylko znowu kilka.

Strzelec Wyborowy o ile pamiętam kiedy wygrasz jedną (lub kilka, nie pamiętam dokładnie) walk wyłącznie strzelając.

Wygrałem bardzo dużo walk nie używając strzelców a mimo to mam zaliczonych 6. Może kiedyś się odblokuje :)


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #508 : 06 Stycznia 2012, 18:11:12 »
Ja dostałem to osiągnięcie, z tego co pamiętam, poprzez specjalną zdolność Ropiejących Lamasu. Dzięki temu nie atakowały wroga bezpośrednio nie dodając punktów nekromancji. Uprzednio wszystkie wykorzystałem wskrzeszając oddział.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Boski Tron

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41

Zobacz profil
« Odpowiedz #509 : 07 Stycznia 2012, 14:44:57 »
Nie znalazłem takiego wątku odnośnie przerw na oficjalnym Forum Ubi więc postanowiłem założyć nowy wątek. Gdyby okazało się że jednak jest, to proszę o przeniesienie. W tym wątku informujemy o przerwach.

Z uwagi na sprawy techniczne (prawdopodobnie zmiana wyglądu Forum itp.), oficjalne Forum Ubi jest zamknięte do 8 stycznia. Ponowny "rozruch" planowany jest na 9 stycznia b.r.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 31 32 33 [34] 35 36 37 ... 78    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.11 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry