Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 22 23 24 [25] 26 27 28 ... 81    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Prawdopodobne jednostki/dodatki do Heroes VI (Czytany 388706 razy)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #360 : 22 Września 2010, 16:34:39 »
Wiemy, że czwartą rasą mogą być albo elfy, albo czarodzieje. Elfy zawsze były w herosie, tak jak czarodzieje. Gdyby ta piąta nie była calkiem nową to nie byłoby problemu, mogłaby byc dodatkiem, a tak cięzko rozgryść. Gdyby była wskazówka. Być może, będą to czarodzieje, ponieważ elfy wtedy będą miały własne problemy, ale elfy zawsze były i trudno wyobrazić bez nich gry fantasy.
Co do bezimiennych- jako piątej rasy, to oni odpadają, byli raz nieliczni, dwa mówi się o piątce rodzenśtwa, nie czwórce, więc w piątej nacji napewno będą ludzie jako dominanci.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Gotai

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 58

Zobacz profil
« Odpowiedz #361 : 22 Września 2010, 18:35:04 »
Przypomne tylko, ze jedno z rodzeństwa jest niejako 'opętane przez demona' i  dlatego dowodzi armią Inferno...
Bezimienni mogliby równiez być zdolni do takiego czegoś jak 'opętanie'
Elfy juz nie bardzo...


IP: Zapisane
Tytan Burz

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #362 : 22 Września 2010, 18:42:04 »
oby dali Krasnoludy bo fajne jednostki mają a magia runiczna za zasoby też jest ciekawa  8)


IP: Zapisane
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #363 : 22 Września 2010, 18:45:21 »
A ja waćpanowie i dziewoje stawiam na: ELFY!
Pytacie dlaczego? Już wyjaśniam:
1. Popatrzmy: mamy następujące"środowiska" - dżunglę, lawę, martwe pustkowia, podziemia oraz pola(jesienią i latem). W III, IV i w V(no może też w I oraz II) elfy miały podobne "środowisko" jak ludzie, w tym przypadku pola.
2. Odnośnie potomka. Powszechnie wiadomo, że ludzie mogą się łączyć z prawie dowolną rasą i mieć z nią potomstwo. Najczęściej spotykamy pół-elfów, chociaż mogę się mylić(wnioski z przykładu Gelu oraz wczesnych podręczników do DeDaka). Zobaczmy też to, że człowiek + krasnolud = cóż za dziwna mieszanka, możliwa owszem, ale krasnoludy swój honor mają i nie kręcą się na prawo oraz lewo jak w przypadku elfów. Ork? Człowiek, o ile nie jest dziki i barbarzyński jak on, nie może mieć dzieci. Co to? Świętoszek spał z ohydnym, plującym krwią potworem? Co innego dziki człowiek mieszkający na stepie wśród nieokrzesanej rasy jaką są zazwyczaj orkowie. Albo gwałt! A to z kolei raczej występuje w parze ork samiec - człowiek kobieta. A Król Paweł był mężczyzną, nie? A nie jakimś cudakiem.
3. Popatrzmy na mapę Ashan. Srebrne Miasta znajdują się w strefie pustynnej, z może odrobinką równin. Czarodzieje mają kiepskie szanse.
4. Jeśli chodzi o bezimiennych to mogliby powstać jako nowa rasa. No skoro zazwyczaj w Heroesach elfy i ludzie mieli podobne"środowisko", to może samo czeka nas w podziemiach. Ale wyobraźcie sobie pół-człowieka pół-bezimiennego? Jak myślicie? Zresztą odwołuję to głównie do punktu 2.
5. Z pół-elfami w Heroes jedynie spotkaliśmy w III, w tym przypadku był Gelu. Więc czemu dobrze nie miałoby być tak samo z tym nieślubnym synem?


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #364 : 22 Września 2010, 19:55:08 »
oby dali Krasnoludy bo fajne jednostki mają a magia runiczna za zasoby też jest ciekawa  8)

Ja bym chciał żeby było miasto meneli, chociaż wiem, że nie będzie. Szkoda mi cię rozczarowywać, ale Krasnoludy są wręcz niemożliwe...

Nagroda gwarantowana po raz pierwszy. /Laxx


« Ostatnia zmiana: 22 Września 2010, 19:56:45 wysłane przez Laxx » IP: Zapisane
wilk111

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 73


Zobacz profil
« Odpowiedz #365 : 22 Września 2010, 20:13:33 »
Ja jestem prawie pewien że będzie to Akademia bo w opisie nekropolii jest napisane że duchy pełnią te samą rolę u nieumarłych co dżiny u magów więc....


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #366 : 22 Września 2010, 21:52:35 »
No rzeczywiście patrząc po tym opisie może wydawać się że jednak będą to magowie ale elfy też mają swoje powody by istnieć w tej części gry. Do tego na razie nikt nie zdołał wyjaśnić faktu że Srebrne Miasta zajmują nekromanci. Ale jeżeli mam być szczery to na tym etapie bez żadnych konkretów to mimo jest tylko rozmyślanie...nie da się bowiem przeważyć szali na jedną lub drugą strone.


IP: Zapisane
MatteoX

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 111


Feel the power of Tiger !

Zobacz profil
« Odpowiedz #367 : 22 Września 2010, 22:51:23 »
Ja powiem tak. Zerknijcie sobie do wrześniowego CD Action. Artykuł poświęcony H6 był tu już omawiany, ale chyba nikt nie zauważył, za na ilustracji widać piątkę rodzeństwa. Jest wspomniana trójka, ale też przezroczysty facet ( no kto jak nie bezimienny ?) oraz dziewczyna nie będąca elfem (jej uszy) ale jej ubranie sugeruje, że jej nacja może mieć związek z naturą, więc obstawiam tu coś na wzór bastionu z H3.

To tyle dziękuję za uwagę .


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #368 : 22 Września 2010, 23:13:20 »
To że był przezroczysty nie przysparza go do Bezimiennych. To była w ogóle inna kategoria jak i Aniołowie. Nie widziałem tego obrazka, mógłbyś go przesłać? Jakos mi sie nie wierzy w przezroczystego pół-no name'a.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #369 : 23 Września 2010, 13:23:52 »
Ten przezroczysty panowie to duch Króla Pawła. Od lewej:
-Król Paweł(ten "zerżnięty" przez córcię)
-Anton(przywódca Przystani)
-Kiril/Cyryl(mogli zostawić Kirila, ihmo w wymowie lepiej brzmi[opętany przywódca Inferno])
-Irina/Anastazja(moim zdaniem lepsza Anastazja, ze względu na znaczenie tego imienia*[wampirza przywódczyni Nekropolis])
-Sveltana(nasz tytułowy aniołek).
A zresztą dowód na to czemu twierdzę, że to Paweł? Proste, gdyby powiedzieli od razu czwartą rasę/piątą rasę to by umieścili wśród nich ich braciszka. Jednak widzimy tutaj bohaterów, którzy wystąpią 100%. Gdyby był tutaj pół-elf lub pół-bezimienny dołączyłby do ich grona chętnie. A czemu Sveltana a nie dziewczyna? Uderzająco podobny do nekromanty z traileru, zresztą widać to po jej stroju np. te "skrzydła" mogą symbolizować pająka, świętego stworzenia Ashy będącą "opiekunką" Nekropolis. Zresztą popatrzcie też na strój nekromanty w artach

Wręcz prawie podobny. Ta gracja, ten styl, te fałdy...to Sveltana.
@Balegor
http://img191.imageshack.us/img191/451/45222291.jpg


« Ostatnia zmiana: 23 Września 2010, 13:31:53 wysłane przez Nightin » IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #370 : 23 Września 2010, 14:08:13 »
Cytuj
Ten przezroczysty panowie to duch Króla Pawła. Od lewej:
-Król Paweł(ten "zerżnięty" przez córcię)

Jego duch został porwany przez anioły i oddany demonom (patrz trailer) więc nie bardzo wiem co miałby tutaj robić.

A tak w ogóle to Paweł został zabity przez demona (znów patrz trailer). To jego syn- Slava został zabity przez córę- Anastazję i to raczej jego duch tam stoi.


IP: Zapisane
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #371 : 23 Września 2010, 14:39:06 »
Luku to nic nie potwierdza, doprawdy, to jak twierdzić, że bohater z trailera Heroes V to postać jaka się pojawia w owej grze. Nie wszystko co pokazują w trailerze wydarzy się 100%. Są alfa testy, a ty wyskakujesz z gotowością i mieczem w ręku na bitwę, której nie ma. Zresztą czytałem CD-Action i gram.pl a tamże jest czysto zaznaczone: Anastazja/Irina zabiła ojca! Bohater i diabeł nic ma do tego, możesz wbijać sobie, że wszystko co pokazali będzie w Heroesach VI 100%, ale człowieku. Nie wszystko co ci pokażą będzie prawdą zarówno odnośnie fabuły i jak gry.


« Ostatnia zmiana: 23 Września 2010, 14:42:13 wysłane przez Nightin » IP: Zapisane
Bleku
(Heroesiak)

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 102

Zobacz profil
« Odpowiedz #372 : 23 Września 2010, 15:12:05 »
Sądzę że będą to magowie, chociaż elfy bym wolał...

Takie małe pytanie: Skąd można wziąć demo Heroes`a 6 ?




IP: Zapisane
"And the world peace"
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #373 : 23 Września 2010, 15:24:13 »

Takie małe pytanie: Skąd można wziąć demo Heroes`a 6 ?

Jeszcze nie zrobili. Coś czuję, że się pojawi coś listopad-grudzień.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #374 : 23 Września 2010, 15:30:21 »
Tak, nie zrobili, zapewnie wydadzą, gdy powiedzą, co będzie 4 rasą.

Nightin- wielki z ciebie pisarzyna, a robisz powtórzenia 
A i nie cytuje się wypowiedzi napisanej bezpośrednio nad Twoim postem!


« Ostatnia zmiana: 24 Września 2010, 08:49:16 wysłane przez andre94nt » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 22 23 24 [25] 26 27 28 ... 81    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry