Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 29    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Edycja Osiemnasta (Czytany 82500 razy)
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 19 Sierpnia 2013, 18:19:45 »
Mafia ma łączyć, a nie dzielić...

Dlatego przejmę bezpośrednią kontrolę i połączę was wszystkich w jeden doskonały twór.

A ja jestem Zwiastunem, waszej doskonałości  8)


IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 19 Sierpnia 2013, 18:20:59 »
Nie umiem odeprzeć od siebie wrażenia, że np. taki Fast czy Hells po prostu nie zgodziliby się, by mnie zamordować (przynajmniej w I mordzie).
Rev

Przepraszam, ale się nie zgodzę. Gdy byłem w mafii(w Loczko edycji chyba[Cahan też tam byłaś] z Hellsem to nie było żadnych zastanowień Ginie Revold- koniec kropka żadnych protestów. W sumie Hells też chciał Cie zabić jako największe zagrożenie.

Cahan jest za dobrym graczem na początek, po za tym pokazała mi fajny sklep więc na nią nie głosuję  ^_^ ( a może zagłosuję razem z nią? ;>)

Osobiście myśle o Nnoitra'nie(?)

Sylath wspomniał jakieś nie zbyt mądre( bez obrazy) oskarżenie, a on reaguje tak gwałtownie. Cóż zawsze może to być brak doświadczenia, ale Jedynie Niedziel Zna Prawde.


Wracając do testamentu Revolda zgadzam się, że tam jest przewaga niezbyt doświadczonych graczy. Po za tym musi być tam ktoś kreatywny, ktoś ze zmysłem Trolla (:P), ktoś kto umie pisać historyjki.

Coż ale to i tak nic przy Niedzielu! Brak wstępu jest bardzo poważnym grzechem więc w 90% na niego pójdzie mój głos

Hadrasa też bym zabił ale to poźniej...  ;D




IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 19 Sierpnia 2013, 18:40:22 »
Cóż nie będę specjalnie kreatywny - nie mam absolutnie żadnych podejrzanych, nie siedzę na sb, więc te aluzje w opisach raczej do mnie nie trafiają. Póki co zostawiłbym jednak jeszcze Hellsa, Fasta, Hadriana - Ci, "walcząc" z ostatnim, nie dość że ożywią forum, to podejrzewam, że jeśli któryś z nich jest w mafii, to coś może wypalić, a jeśli nie są, to pomogą mafię znaleźć.

@ Cahan - nie, nie będę się bronić, bo nie mam argumentów. Prawdopodobieństwo, że jestem 10 edycję z rzędu miastowym, jest po prostu znikome. A jednak.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 19 Sierpnia 2013, 19:07:10 »
Oki w końcu mam dostęp spokojny do pisania.
Pierwszy mordy który nic nie mówi o tym kto jest w mafii. jedna rzecz to zatłuczenie Revolda który jest prawie zawsze propsowany za swoje myśli. Czytając opis mordu miałem wrażenie że tworzyli go gracze LoL'a, czytający Sapka i Tolkiena a i Fastowe gagi. Na razie mamy impas bo dopiero I lincz który coś powie, obecnie to gdybania i teorie spiskowe będące jak umowy śmieciowe.

Mój głos poleci losowo bo nie mam materiału do analizy.

P.S Czy mi się zdaje lub wygląda jakby kłótnia dwóch panów wcześniej była taka sztuczna?


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 19 Sierpnia 2013, 19:17:37 »
Cóż zostałem oskarżony, ledwo wróciłem do gry już mnie pewnie zlinczują znając moje szczęście. :(
No ale ufając Revovi sam zagłosuję chyba na Hadrasa lub kogoś innego z wymienionych chociaż jak dla mnie Rev zbyt wierzy w swoje umiejętności gry.


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 19 Sierpnia 2013, 19:19:07 »
Jakby tak na to wszystko spojrzeć z góry, to.... do niczego nie idzie dojść. Jedni się kłócą, ktoś inny umiera, a reszta próbuje z jego słów na łożu śmierci wyciągnąć jakieś wskazówki na temat gry, która rozpoczęła się... wczoraj, co zdecydowanie jest zbyt wczesnym okresem na tak daleko idące podejrzenia i oddawaniem głosu na tych kogo zabita osoba wytypowała. Najbezpieczniejszym wyjściem wydaje mi się oddanie głosu na losową osobę, lub taką do której mamy jakieś podejrzenia JUŻ na tym etapie, ale WŁASNE podejrzenia.

Ja dzisiaj zagłosuję losowo, a dopiero po linczu (prawdopodobnie moim, bo coś czuję, że z tejże wypowiedzi wyczytacie żałosną próbę obrony), który jako tako może dać jakieś poszlaki, skupić się na znalezieniu winnych.


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 19 Sierpnia 2013, 19:41:04 »
Czekam czekam na te głosy.

Tymczasem oficjalnie:
Freezon  (*) - Samobójstwo, niewinny


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Fairytail



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 0

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 19 Sierpnia 2013, 20:13:42 »
Ale wy dużo piszecie :).
Na początek powiem, że nie rozumiem gracza Fast i Hadrian. Przecież ich posty nie mają najmniejszego sensu! Tacy gracze i tak się nam nie przydadzą może ktoś z nich? Nie wiem też skąd te wszystkie podejrzenia jak jest dopiero ppierwszy mord. W sumie i tak się nie znam więc zagłosuję na Fast.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 19 Sierpnia 2013, 20:21:40 »
Na początek powiem, że nie rozumiem gracza Fast i Hadrian. Przecież ich posty nie mają najmniejszego sensu!

Że Fast to rozumiem ale Hadrian? On rzadko (przynajmniej ja to rzadko widzę) odpowiada Fastowi w taki sposób :)

W sumie i tak się nie znam więc zagłosuję na Fast.

... Fasta? Od razu? Za bycie Fastem? Hańba Ci...


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 19 Sierpnia 2013, 20:29:12 »
Fairytail - zostaniesz unicestwiony, nim przybędą okręty flagowe moich pobratymców.

EDIT:
Zabawa stop - a tak na serio to chyba zagłosuję na Kocicę bo to głos bezpieczny. Na pewno jej nie zabiję, bo póki co nikt nie deklarował linczogłosu na nią, a i tradycji się dopełni.


« Ostatnia zmiana: 19 Sierpnia 2013, 20:34:23 wysłane przez Fast » IP: Zapisane
DiamondLady

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 19 Sierpnia 2013, 20:31:04 »
A ja zagłosuję losowo. Nie mam pojęcia kto może być w mafii.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 19 Sierpnia 2013, 21:02:31 »
Zagłosowałem na Niedziela bo użył koloru zielonego a zielony jest mój i nawet regulamin o tym mówi. Złoczyńca!

Jutro Disco Disco All Tha Nite!


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 19 Sierpnia 2013, 21:23:24 »
Był raz sobie pewien książę, który chciał pojąć za żonę PRAWDZIWĄ księżniczkę. Jeździł po całym świecie i szukał tej jedynej, ale zawsze coś stawało mu na przeszkodzie.
Nie brakowało co prawda księżniczek, ale młodzieniec patrząc na wszystkie te piękne panny, nie mógł pozbyć się wrażenia, że nie są one stuprocentowymi księżniczkami.
Nie znalazłszy tej, której szukał, wrócił do ojcowskiego zamku smutny i zniechęcony.
Aż pewnego wieczora rozszalała się burza. Błyskało się i grzmiało, a deszcz lał się strumieniami. Nagle ktoś zastukał do bram miasta. Gdy je otworzono, oczom zdumionych mieszkańców ukazała się młoda dziewczyna. Jak ona wyglądała! Woda ściekała z jej włosów i sukni, lała się do trzewików i wytryskiwała z ich końców w górę. Nie był to jednak koniec niespodzianek na ten wieczór - nieznajoma oświadczyła, że jest tą jedyną prawdziwą, poszukiwaną księżniczką!
— Ano, przekonamy się zaraz — pomyślała królowa-matka, ale głośno nie rzekła nic.
Poszła razem ze służkami, które przygotowywały sypialnię dla niespodziewanego gościa, zdjęła z łóżka całą pościel i położyła na deskach jedno małe ziarenko grochu. Potem przykryła je dwudziestoma materacami i jeszcze ułożyła na nich dwanaście puchowych pierzyn, jedną na drugiej.
Łóżko dla księżniczki było gotowe.
Rano królowa spytała ją, czy dobrze spała.
— O, niestety nie! — odparła księżniczka — Przez całą noc nie zmrużyłam oka. Leżałam na czymś strasznie twardym, aż mam całe ciało posiniaczone i obolałe.
Po tym poznano, że to rzeczywiście jest PRAWDZIWA księżniczka. Bo tylko prawdziwa księżniczka mogła poczuć ziarenko grochu przez dwadzieścia materacy i dwanaście puchowych pierzyn!
Uszczęśliwiony książę wziął ją za żonę, a ziarnko grochu umieszczono w państwowym muzeum osobliwości i pewnie jest ono tam dziś (o ile gdzieś nie przepadło).
Taka to jest prawdziwa historia o prawdziwej księżniczce.

Jaki z tej historii morał? Ano że pod łóżkiem księżniczki znajdowało się ciało Nnoitry.



Nnoitra (Nikt, Hadras, DiamondLady, Sylath)
Thunder510 (Nnoitra, Kocica, Forumowa Mafia)
Sojlex (MiSi, Cahan)
Kocica (Loczek, Fast)
Nikt (Sojlex)
Fast (Fairytail)
Hellscream (Hadrian)
Hadras (Thunder 510)
Hadrian (Andre94nt)
Niedziel (Hellscream) - następnego takiego głosu nie uznaję i po prostu wlepiam punkty karne

Nnoitra (*) - Ofiara pierwszego linczu miasta, niewinny

Edit. Opis do linczów miasta sporządzam ja. Opisy do mordów mafii sporządza mafia. To tak dla jasności.


« Ostatnia zmiana: 19 Sierpnia 2013, 21:26:30 wysłane przez Niedziel » IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 19 Sierpnia 2013, 21:56:00 »
No to daliście pograć chłopakowi w jego pierwszej edycji...
Wydaje mi się że przynajmniej jeden mafiozo maczał w tym palce. Ale uwaga! To chyba pierwszy raz (przynajmniej odkąd ja gram), gdy w linczu padł ktoś, o kim nikt nie powiedział że ma zamiar głosować.

Mogę otwarcie powiedzieć na kogo zagłosuje. Tak samo jak dziś. Nikt - albo nie pamiętam Twoich ostatnich gier, ale zawsze byłeś głośniejszy, tym razem coś Cię nie słychać.

A tak btw, jutro mnie nie będzie, więc proszę ten post traktować na poczet jutra, wszak już po linczu wysłan został.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 19 Sierpnia 2013, 21:57:38 »
Przeanalizuję lincz (pierwszy ^_^ !... drugi). Jak widać wyróżniły się nam dwie grupy:


Nnoitra (Nikt, Hadras, DiamondLady, Sylath)
Thunder510 (Nnoitra, Kocica, Forumowa Mafia)

I tu kilka przypuszczeń:
-Kocica nie napisała posta, ale wysłała głos zgodnie z testamentem Revolda, posłuszna ameba :P. Uaktywnij się, takie nieaktywne granie równa się brakiem gry, czyli jesteś dobrą kandydatką na następny lincz.
-To samo zrobił FM, mimo że jest dobrym graczem jak gdyby nic wykonał wolę Revolda, chociaż on nie dał żadnego argumentu by glosować na Thundera.
-DL i Hadras moim zdaniem podpięli się pod lincz na Nnoitrze, pragnę zauważyć, że Sylath i Nikt deklarowali wcześniej, że głos pójdzie na niego, a większość pisała że losowo, w ten sposób ze spokojem mogli wyeliminować niewinnego. Możliwe, że tutaj jest ktoś z mafii.

Dalej nic szczególnego, poza jednym
Sojlex (MiSi, Cahan)
Kocica (Loczek, Fast)
Nikt (Sojlex)
Fast (Fairytail)
Hellscream (Hadrian)
Hadras (Thunder 510)
Hadrian (Andre94nt)
Niedziel (Hellscream) - może z pozoru błahostka, ale jednak zdaje mi się, że to taka próba odwrócenia uwagi. Niby żart, coby ludzie za bardzo się nie czepiali, "ataki na MG" są taką zasłoną dymną - jak dla mnie. Rozumiem moją wrodzoną podejrzliwość do Hellscreama, ale coś czuję że może być w mafii. Jest to jednak słaby trop jak na razie.

Zobaczę co będą pisali inni, ale mój głos pójdzie prawdopodobnie na kogoś z dwójki zaznaczonej na pomarańczowo.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 29    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry