Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 29    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Edycja Osiemnasta (Czytany 82516 razy)
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 19 Sierpnia 2013, 22:14:41 »
Nnoitra (Nikt, Hadras, DiamondLady, Sylath)
Thunder510 (Nnoitra, Kocica, Forumowa Mafia)
Sojlex (MiSi, Cahan)
Kocica (Loczek, Fast)

Reakcja Hadrasa na zabicie NNoitra:
Cytuj
[Dzisiaj o 21:31:47]  Hadras: Już drugi raz osoba na którą głosuję ginie :__; To chyba jakiś morderczy instykt.
Cytuj
[Dzisiaj o 22:14:59]  Hadras: Ok, znów się wkopałem, a więc....lepiej zacznę myśleć nad testamentem z sensem...

Do rozważenia.

DiamondLady i Kocica również do rozważenia, o ile się nie uaktywnią.

A i jeszcze rzucę sobie jednym oskarżeniem znikąd: Andre i jego głos na Hadriana. Pewniak, jako, że fajnie można podpiąć się pod moją bekę, a i w oczy się zbytnio nie rzuca. Możemy również dywagować na temat dialogu, jaki został przeprowadzony na początku tego tematu [a raczej tego na ile był naturalny].







IP: Zapisane
Forumowa Mafia

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 19 Sierpnia 2013, 22:29:57 »
Pisalem ze nie mam pomyslu na lincz. Po przeczytaniu testamentu wylosowalem thundera510.


IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 20 Sierpnia 2013, 11:05:16 »
Podobnie jak Fasta dziwią mnie Hadrasowe cytaty. Z jednej strony wydaje mi się że jest winny, a druga część jaźni nie chce go zabić :P. Coż wolałbym zabić Sojlexa, bo coś nie pasuje do niego te roztrzepanie. Ale nie wiem czy czasem nie pisał tego z kfc z komórki.

Sylath:

Cytuj
To chyba pierwszy raz (przynajmniej odkąd ja gram), gdy w linczu padł ktoś, o kim nikt nie powiedział że ma zamiar głosować.
A właśnie Nikt powiedział że ma zamiar głosować na niego!

Jeśli chodzi o Lincz to jest strasznie rozdrobniony


Tutaj byłby remis, gdyby Niedziel uznał mój głos na Niedziela:

Nnoitra (Nikt, Hadras, DiamondLady, Sylath)
Thunder510 (Nnoitra, Kocica, Forumowa Mafia)

Z Sylathem jest ciekawa sprawa. Na początku trochę napisał troll-posty, ale dalej Cisza. Nie ma żadnych sensownych słow ( chyba że Liczyć to Nnoitrze)

Tu widać Grupe nr 2

Tu Remis

Sojlex (MiSi, Cahan)
Kocica (Loczek, Fast)

A tu rozdrobnienie każdy dostał po 1 głosie

Nikt (Sojlex)
Fast (Fairytail)
Hellscream (Hadrian)
Hadras (Thunder 510)
Hadrian (Andre94nt)
Niedziel (Hellscream)

Takie rozdrobnienie jest na rękie mafii, bo może łatwiej doprowadzić do remisu.

Sądzę, że część mafia kryję się w tych neutralnych postach "mój lincz będzie losowy bla bla bla".


No i te losowania są wspaniałe :D

DiamondLady:

Cytuj
A ja zagłosuję losowo. Nie mam pojęcia kto może być w mafii.

Hadras:

Cytuj
Ja dzisiaj zagłosuję losowo, a dopiero po linczu (prawdopodobnie moim, bo coś czuję, że z tejże wypowiedzi wyczytacie żałosną próbę obrony), który jako tako może dać jakieś poszlaki, skupić się na znalezieniu winnych.

Oboje wylosowali Nnoitre :P

No i nie wiem jak traktować te słowa Sylatha:

Cytuj
Radzę uważać na Nnoitę z jednego powodu. W opisie mordu jest napisane, że ofiara chciała wziąć "taktyczny odwrót". O taktycznym odwrocie mówiła jedna z postaci z lola- Swain, którym Nnoitra lubi grać. Tak więc jest to możliwe nawiązanie do Nnoitry.

Swoje oskarżenia opiera na opisie mordu więc ten opis jest Mu strasznie na rękę...

Ponadto Dziwne są te użalania się Hadrasa

Cytuj
(prawdopodobnie moim, bo coś czuję, że z tejże wypowiedzi wyczytacie żałosną próbę obrony)
Cytuj
[Dzisiaj o 22:14:59]  Hadras: Ok, znów się wkopałem, a więc....lepiej zacznę myśleć nad testamentem z sensem...




« Ostatnia zmiana: 20 Sierpnia 2013, 11:08:11 wysłane przez Nikt » IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 20 Sierpnia 2013, 11:44:00 »
Trochę nie rozumiem Revolda, który powołuje się na cytaty Hadriana i Fasta w swoim testamencie, które przecież są wymyślone specjalnie do opisu mordu. Nikt przecież nie ma logów sb z początków sierpnia, a co dopiero stycznia.

Ofiara właśnie brała spokojnie kąpiel, kiedy nagle odkrył, że tęczowa, gumowa kaczuszka łypie na nią złowrogo. Przerażona wyskoczyła z wanny i pognała do sypialni. Ale tam już na nią czekano. Żelkowa Mafia- czterech najgroźniejszych przestępców w całym Midgardzie, Śródziemiu i Ziemiomorzu. Ofiara próbowała zrobić taktyczny odwrót, kiedy poczuła, że coś zaciska się na jej szyi. Mordu dokonano poprzez uduszenie kablem od odkurzacza.

Moje podejrzenia? Tak, powołuję się na opis mordu. Są to bardzo luźne podejrzenia, ale zawsze jakiś trop.

1. CAHAN

Wiele razy czytałem twórczość Cahan i popełnia ona dość często rażący błąd. Mianowicie nie dopasowuje odpowiedniej odmiany czasownika do podmiotu.

"Ofiara właśnie brała spokojnie kąpiel, kiedy nagle odkrył..."

Tutaj ma być "ofiara odkryła".

Tekst jest też bardzo podobny- krótkie zdania, użycie myślnika. Cahan bardzo często używa tego znaku interpunkcyjnego. Poza tym w miarę prawidłowa interpunkcja, czym Cahan także może się pochwalić. Radzę sprawdzić ją, gdyż naprawdę tekst jest bardzo podobny do jej stylu. Nie sądzę, by ktoś z mafii się stylizował na Cahan- jest to dość trudne.

Cytuj
Nie znacie się- winnym jest Fenir! Do spółki z Niedzielem mami nam w głowach i chce nas wszystkich zabić.

Kolejny myślnik, tym razem w tym temacie. Do tego osoba ta chciała się wpasować w luźny początek gry, zarzucając jakimś żartem.

2. SOJLEX

Bardzo agresywnie zareagował na mój żart. Albo nie ma wyczucia ironii, albo będąc w mafii, napisał post, nie bardzo zastanawiając się nad jego treścią.


3. Grupa osób

Zawsze jest tak, że mafia rozdziela swoje głosy. Jeśli założymy tak jak Revold, że mafia nie jest zbyt doświadczona, mogli połączyć swoje głosy, by zabić konkretną osobę. No i tutaj mamy osoby, które głosowały na Nnoitę i Thundera. U NNoitry na 90% kryje się mafia, gdyż przez wszystkie edycje zdążyłem zauważyć, że mafia- szczególnie jeśli założymy że gra co najwyżej przeciętnie- podpina się pod mord.


4. MiSi, Cahan, Loczek, Fast

Sojlex (MiSi, Cahan)
Kocica (Loczek, Fast)


Tutaj maksymalnie winne są dwie osoby. Nie sądzę, by ktoś zaryzykował oddanie dwóch głosów na jedną osobę. Tak więc u Sojlexa albo MiSi albo Cahan, albo nikt. Analogicznie u Kocicy.


5. Pojedyncze głosy

Nikt (Sojlex)
Fast (Fairytail)
Hellscream (Hadrian)
Hadras (Thunder 510)
Hadrian (Andre94nt)
Niedziel (Hellscream)


No i zawsze ktoś z mafii rozdziela głos w taki sposób, że głosuje na osobę całkowicie niepodejrzaną, o której nie ma w ogóle dyskusji. W taki sposób głosy mafii są rozdzielone i trudniej ją wykryć. Tutaj także kryje się co najmniej 1-2 osoby.




-------------------------------------------

@Nikt
Mój pierwszy post był całkowicie na żarty. Nie należy go brać na poważnie.


« Ostatnia zmiana: 20 Sierpnia 2013, 12:16:46 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 20 Sierpnia 2013, 11:46:27 »
Nnoitra padł, podejrzewam, że obrała go za cel mafia z jednego z ważnych powodów. Jest on jedną z najaktywniejszych osób na SB. Wiadomo, teraz na ten temat nie można tam gadać, ale...

Teraz chyba będę musiał wybierać między Sylathem, a Hadrasem. Jak już Nikt wspomniał wcześniej: Z Sylathem jest ciekawa sprawa. Na początku trochę napisał troll-posty, ale dalej Cisza. Nie ma żadnych sensownych słow ( chyba że Liczyć to Nnoitrze). A Hadrasa podejrzewam zaś, że spróbował obkręcić kota ogonem i napisać to: Ja dzisiaj zagłosuję losowo, a dopiero po linczu (prawdopodobnie moim, bo coś czuję, że z tejże wypowiedzi wyczytacie żałosną próbę obrony), który jako tako może dać jakieś poszlaki, skupić się na znalezieniu winnych. EDIT: Dodam też iż otrzymał on głos tylko od Thundera510, który omal nie został zabity podczas linczu miasta, co było zaskoczeniem, bo swoimi postami zwrócił moją uwagę.

Z drugiej strony Fairytail zagłosował[a?] na Fasta, co było dla mnie zaskoczeniem jak na pierwszy lincz miasta. Fast jednak napisał, że zagłosuje na Kocicę, bo wiedział, że to głos bezpieczny, ale oprócz niego ktoś jeszcze na nią zagłosował, i tą osobą był Loczek, a dlaczego to tu niestety nie mam żadnego porządnego śladu.

Podsumowując: Podejrzanych jest naprawdę dużo, ale na mojej liście są: Sylath, Hadras, Fairytail no i Fast (ze znakiem zapytania).


« Ostatnia zmiana: 20 Sierpnia 2013, 12:38:23 wysłane przez Ikee » IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 20 Sierpnia 2013, 12:21:06 »
A więc tak. Mój głos na Hadriana jak widać na nic nie wpłynął :P W każdym razie, zastanowiłbym się nad dwiema sprawami: Po pierwsze oskarżenia Revolda, po drugie Sylatha. Obydwoje wskazują w swoich wypowiedziach na inne osoby do głosowania, wdg. mnie ślepe podążanie za wolą Revolda nie jest zbyt mądre, a jego tłumaczenia, że nie był w mafii, bo cośtam, są po prostu nędzne. Może był, może nie był. Według mnie jedna z tych osób jest/była w mafii: Sylath, Revold. Dla czego? Ponieważ nakłaniają nas  byśmy wyeliminowali kilka różnych osób, argumentując to, a równie dobrze i te argumenty mogły być wymyślone, styl Cahan? No prosze Cie... Jest jeszcze sprawa cichaczy- między innymi sonic i kocica, nic nie piszą w temacie (sb nie sprawdzam na bieżąco ), więc jedna z tych osób również może być w mafii. Ja nikogo do niczego nie nakłaniam, proszę tylko, abyście sami pomyśleli i przeanalizowali, a nie podążali na ślepo za oskarżeniami wyłożonymi na tace przez (być może) mafie.


IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 20 Sierpnia 2013, 12:21:17 »
@Sylath

Wiedziałem ze jest post jest na żarty tylko do tego ostatniego zdania nie byłem pewien.

W mafiii musi być ktoś kreatywny i uczestniczący dość aktywnie w życiu na sb więc:

1. Cahan
2. Nikt ( Nie byłbym wstanie napisać takiej historyjki :P)
3. Revold - Pierwsza ofiara mafii
4. Hadrian
5. Thunder510
6. Hadras
7. Fast
8. DiamondLady
Wyprzedzając rzeczywistość: 9. Kocica
10. Freezon - Samobójstwo, niewinny
11. Nnoitra

12. Sojlex
13. Sonic
14. Andre94nt
15. Forumowa Mafia
16. Disconnected
17. Ikee
18. Sylath
19. Loczek
20. Hellscream
21. Fairytail
22. MiSi


Tutaj szukałbym jednego/dwóch z mafiozowatych

Cahan to może być dobry trop, takie 70:30,  więc zagłosuję na Pana Ponczka z KFC lub Cahan

@Eddita
Sylath Padniessz w mordzie prawdopodobnie :P


Wiadomość doklejona: 20 Sierpień 2013, 12:21:07
[
A więc tak. Mój głos na Hadriana jak widać na nic nie wpłynął :P W każdym razie, zastanowiłbym się nad dwiema sprawami: Po pierwsze oskarżenia Revolda, po drugie Sylatha. Obydwoje wskazują w swoich wypowiedziach na inne osoby do głosowania, wdg. mnie ślepe podążanie za wolą Revolda nie jest zbyt mądre, a jego tłumaczenia, że nie był w mafii, bo cośtam, są po prostu nędzne. Może był, może nie był. Według mnie jedna z tych osób jest/była w mafii: Sylath, Revold. Dla czego? Ponieważ nakłaniają nas  byśmy wyeliminowali kilka różnych osób, argumentując to, a równie dobrze i te argumenty mogły być wymyślone, styl Cahan? No prosze Cie... Jest jeszcze sprawa cichaczy- między innymi sonic i kocica, nic nie piszą w temacie (sb nie sprawdzam na bieżąco ), więc jedna z tych osób również może być w mafii. Ja nikogo do niczego nie nakłaniam, proszę tylko, abyście sami pomyśleli i przeanalizowali, a nie podążali na ślepo za oskarżeniami wyłożonymi na tace przez (być może) mafie.

Revold nie mógł być w mafii.

Spojrzyj na edycję Fergarda(tak chyba tą) Tam Revold był OC i wykiwał miasto bez  zabijania się na początku gry


« Ostatnia zmiana: 20 Sierpnia 2013, 12:29:33 wysłane przez Nikt » IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 20 Sierpnia 2013, 12:31:24 »
Nie rozumiem trochę sensu zakładania że ja albo Revold jesteśmy w mafii, bo dajemy różne oskarżenia. Bez sensu, to można dopasować tak samo do każdej innej osoby, która ma inne zdanie. Trochę na siłę wymyślona teoria i w ogóle się nie trzyma kupy. Nie widzę sensu w tym, żeby Revold sam się zabijał- w pierwszym mordzie i tak nie był nikt podejrzany, więc taki akt nie wpłynąłby w żaden sposób na zmianę podejrzanych.

Twoja teoria jest tak nędzna jak ta, którą teraz ja wymyśliłem na siłę. Nie powoływać się na nią.

Andre i Revold są w mafii, bo tak sobie to obgadali, że po jego śmierci Reva Andre będzie chciał udowodnić, że on był w mafii, jednocześnie odciągając od siebie zarzuty.

Edit:
Nikt nie każe ślepo podążać. Na sb pisałem, żeby przeczytać parę opowiadać Cahan i porównać. Nikt ślepo jeszcze nie podąża, nikt się nawet nie ustosunkował, więc skąd taki nagły post, wyglądający jakby cię to strasznie przestraszyło. Zbiłeś moje argumenty na Cahan, nie dawszy kontrargumentów. Wygląda to, jakbyś na siłę ją bronił.



« Ostatnia zmiana: 20 Sierpnia 2013, 12:56:42 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 20 Sierpnia 2013, 12:56:07 »
Andre i Revold są w mafii, bo tak sobie to obgadali, że po jego śmierci Reva Andre będzie chciał udowodnić, że on był w mafii, jednocześnie odciągając od siebie zarzuty.

Ja uważam jednak, że nie byłoby sensem podejmować się samobójstwa w pierwszym linczu. Przecież i tak muszą w tym wypadku zabić o jedną osobę więcej, a czas nie jest na korzyść po stronie mafii.

Revold nie mógł być w mafii.

Spojrzyj na edycję Fergarda(tak chyba tą) Tam Revold był OC i wykiwał miasto bez  zabijania się na początku gry

Popełniasz błąd, że się skupiasz na zeszłych edycjach. FM polega właśnie na tym, że każda jest inna i można w inne sposoby wykiwać graczy. Imitacja samobójstwa mogła być odskokiem taktycznym (tak ten cytat, przez który wkopali Nnoitrę), w celu zlikwidowania innych graczy.
No niestety takie już są konsekwencje tego i trzeba się trzymać, bo zlikwidowanie jednego z najlepszych graczy byłoby zbyt nierozsądnym podejściem, dlatego mimo to trzymam twoją stronę.


Co do Cahan: Słusznie Sylath zauważył. Czytałem jeden z ,,Kucykowych Epic Fantasy (???)". Przeczytałem, również błędy jakie on znalazł w tej jej twórczości [nie żebym nie doceniał :)]. I pomyślałem, że coś nie gra i Syluś pokazał swym postem co.

Stoję na krawędzi i nie wiem jednak którą stronę obrać. ,,Kto przyjaciel, kto wróg? Z kim zadzierać, a przed kim się bronić?" Nie wiem.


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 20 Sierpnia 2013, 12:58:35 »
Ja tam nikogo nie bronie, ale też nie chce, aby na kogoś głosować tylko z powodu interpunkcji :) W zasadzie nie wiem na kogo głosować, więc znowu sobie zagłosuje na kogoś zapewne sam. Na kogo? Na Sylatha :)


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : 20 Sierpnia 2013, 13:03:24 »
Wiesz Sylu- mój styl? No dobra, nieco podobny, przyznaję. Ale w tym wypadku sądzę, że mafia nie chciała użyć słowa "ofiara", a słowa "Revold", tylko później to niedokładnie zmieniono. A do tego, że źle odmieniam wyrazy to się akurat przyznaję (to już szkolna legenda :D). Ale dzięki za robienie reklamy mojej twórczości ;)

Jednak, mimo to, to akurat nie moje dzieło. Opis twoim też raczej nie jest, co nie zmienia faktu, że twoja przynależność do mafii jest niezwykle prawdopodobna. Przynajmniej dla mnie :P.

Moje żarty podejrzane- ależ przecie ja zawsze nieco trolluję kiedy gram w FM. Fakt, zazwyczaj na SB, ale w temacie też często.

Wypowiedź Hadrasa na SB nieco podejrzana i dziwna, ale to raczej nikła poszlaka i nie jest on na liście "Potencjalna Mafia według Królowej Ameb".

Tak się zastanawiam, czy pojedynek Sylath-Pączek to nie jest manewr mafii, mający na cele zmylenie miasta? No, cóż trzeba czekać.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 20 Sierpnia 2013, 13:10:30 »
@IKEE

Patrząc na poprzednie edycje chciałem wykazać że Revold zna lepsze sposoby na wymacicowanie miasta bez zbędnej utraty członka mafii i niemożliwości  dalszej gry.

Taki mord wogóle nic by mu nie dał. O ile bysmy głosowali tak jak on chce i pierwsza osoba z listy była by niewinnaz Przestalibyśmy podążać za testamentem a 1 za 1 dal mafii to nic. A Utrata Revolda to duża strata


IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : 20 Sierpnia 2013, 13:12:27 »
Jednak, mimo to, to akurat nie moje dzieło. Opis twoim też raczej nie jest, co nie zmienia faktu, że twoja przynależność do mafii jest niezwykle prawdopodobna. Przynajmniej dla mnie :P.

Moje żarty podejrzane- ależ przecie ja zawsze nieco trolluję kiedy gram w FM. Fakt, zazwyczaj na SB, ale w temacie też często.

Pierwszy akapit mi mówi, że troszkę się bronisz na siłę. Nikt by się przecież nie odważył przyznać do napisania historyjki, bo wiadomo, że byłoby to samobójstwo.

Drugi akapit mi mówi, że nie mówisz prawdy. Troll to jedno, a rozwijanie zabawy to druga rzecz i właśnie w ten sposób bym nazwał to co napisałaś o Fenirze.

Tak się zastanawiam, czy pojedynek Sylath-Pączek to nie jest manewr mafii, mający na cele zmylenie miasta? No, cóż trzeba czekać.

Czekać trzeba, ale pojedynku S vs S raczej nie widzę. Bardziej widzę ciebie w pojedynku z Sylathem. A szkoda.

Zmylenie miasta w ten sposób nie byłoby zbyt pochopnym zachowaniem mafii? Tego również nie wiem, aczkolwiek coś mi mówi, że chyba tak.

Patrząc na poprzednie edycje chciałem wykazać że Revold zna lepsze sposoby na wymacicowanie miasta bez zbędnej utraty członka mafii i niemożliwości  dalszej gry.

Taki mord wogóle nic by mu nie dał. O ile bysmy głosowali tak jak on chce i pierwsza osoba z listy była by niewinnaz Przestalibyśmy podążać za testamentem a 1 za 1 dal mafii to nic. A Utrata Revolda to duża strata

Słyszałem, że zna lepsze, ale to i tak nie jest powód dla którego właśnie je przytoczyłeś. Jeśli chodzi o drugi akapit, to właśnie o tym mówiłem, tylko źle sobie zilustrowałeś to co napisałem, albo źle zrozumiałeś.

Jedynie mogę powiedzieć na korzyść, tych co uważali, że Revu był w mafii to fakt, że mimo że zginał jako pierwszy to i tak swoim przydługim testamentem, chciał włączyć się do rozgrywki i kilku graczy mogło w ten sposób złapać haczyk i zagłosować na niewinnego (Nnoitra, Thunder510). Ja osobiście sądzę, że te jego oskarżenia są specjalnie podstawione, w celu wybicia jak największej ilości tych niewinnych, przeceniając swoje umiejętności, jak już ktoś o tym wspomniał przede mną. Fast też nagle ucichł, jego trolling się na jakiś czas skończył. Nie chciał zrobić zbyt dużego kroku do przodu (ciągle moje przypuszczenia na niego nie mają kręgosłupa). 


« Ostatnia zmiana: 20 Sierpnia 2013, 13:20:46 wysłane przez Ikee » IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : 20 Sierpnia 2013, 13:15:11 »
Ale jaki sens jest w robieniu pojedynku dwóch mafiozów, gdy nikt ich nawet nie podejrzewa? By zwracać na siebie uwagę? Bez sensu jest się bawić w antagonistów teraz. By sobie wyrobić na przyszłość kartę antagonistów? Nikt by na to uwagi nie zwrócił.


« Ostatnia zmiana: 20 Sierpnia 2013, 13:18:02 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : 20 Sierpnia 2013, 13:18:48 »
Tu trolling w sensie- głupie Tawerniane żarty typu lincz Hellsa na Niedzielu podczas tej edycji. Obczaj poprzednie edycje (za wyjątkiem ostatniej, bo nie brałam w niej udziału).

A co, mam napisać, że pisałam opis, którego nie pisałam? Co mam napisać? Mogę powiedzieć, że jestem niewinna, a i tak nikt nie da na to 100%.

Popatrz na ich dyskusję wcześniej^^. Dzisiaj Sojla miało nie być, więc nie dziwota, że przygasło nim się porządnie rozpaliło.

No, może racja Sylath. Dobra, przekonałeś mnie, że ta teoria jest głupia i bez sensu.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 29    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry