Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 18 19 20 [21] 22 23 24 ... 27    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Tawerniany projekt!!! (Czytany 117207 razy)
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #300 : 15 Czerwca 2010, 22:35:28 »
A czemu nie nazwać go Lieutenant, takie mi wyszło pirackie imię na http://www.blogthings.com/piratenamegenerator/results/?first=Terence%20the%20Terrible&second=Lieutenant-Colonel&g=1
trzeba kliknąć na to imię na górze by wygenerować nowe imię

Wiadomość doklejona: [time]16 Czerwiec 2010, 12:30:24[/time]
mam pomysł na imię pirata: Terence


« Ostatnia zmiana: 16 Czerwca 2010, 12:31:24 wysłane przez DWito11 » IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #301 : 16 Czerwca 2010, 13:37:36 »
Lieutenant to po angielsku Porucznik więc trochę dziwne imię jak na pirata ;)
Ale Terence według mnie pasuje.


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #302 : 16 Czerwca 2010, 18:53:08 »
Ale bohaterow juz mamy...w sensie biografie i portrety...tylko sylan musi mi napisac...za kogo mam tego herosiaka podstawic :P


IP: Zapisane
Kerr

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82


Jak każdy jest Super, to nikt nie jest

Zobacz profil
« Odpowiedz #303 : 29 Czerwca 2010, 16:15:15 »
Coś cicho się tu zrobiło....


IP: Zapisane
Syn:Mamo masz 5 dych? Mama: Mam 4 dychy, dam ci 3 dychy, masz te 2 dychy i nie zgub tej dychy
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #304 : 29 Czerwca 2010, 17:20:28 »
Coś cicho się tu zrobiło....
Dołączam się do tego pytanie co tak tutaj cicho, czyżby był jakiś problem? Może Menelag wie coś???


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #305 : 29 Czerwca 2010, 17:45:58 »
Menelag ciezko pracuje nad bohaterami :) za pare dni bedą gotowi :)


IP: Zapisane
sylan

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 528


:D:D;D

Zobacz profil
« Odpowiedz #306 : 29 Czerwca 2010, 18:14:43 »
No teraz czekam aż menelag dołączy bohaterów i coś się pomyśli co dalej z nimi. Jak będą gotowi to się tylko miasto "przetapetuje" i będze gitez. Wypuści się v. 1.0 żebyście popatrzyli czy ogólnie ok;p Ale to pewnie pod koniec lipca.


IP: Zapisane
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #307 : 29 Czerwca 2010, 23:31:22 »
jedna uwaga do fabuły:

Czy piratami nie były przypadkiem wodne elfy? 2 misja 3 kampanii dzikich hord.(gdzie Kujin jednoczyła plemiona) Byli tam piraci, czyli ''leśne'' elfy i mroczne elfy. Można to wykorzystać, 1 kampania byłaby o rywalizacji ''azylu'' z panami wód, wodnymi elfami.


IP: Zapisane
Bleku
(Heroesiak)

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 102

Zobacz profil
« Odpowiedz #308 : 30 Czerwca 2010, 16:18:49 »
sylan musi mi napisac...za kogo mam tego herosiaka podstawic :P
Ha ha ha bardzo śmieszne

Pomysł z tym azylem jest świetny, jak będzie gotowy ściągam go od razu.



IP: Zapisane
"And the world peace"
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #309 : 06 Lipca 2010, 11:05:48 »
Witajcie! Wiem, że trochę za późno się obudziłem z tym tematem, ale cóż, miałem problemy z Internetem. Mogę wam pomagać z teksturami. Wdg. Mnie Ifryty-Maridy-Wezyry nie pasują. Będę coś kombinował z całych sił, by je czymś sensownym zastąpić. Jestem MP w D&D i wiem, że takie ulepszenia zupełnie nie pasują. Z tamtych stworów spróbuję coś sensownego i do zrobienia znaleźć, już lepiej byłoby pokombinować z kelpiami niż robić duchy żywiołów, błagam! Jak już maridy to od razu dajcie nomadów i Beduinów, albo najlepiej od razu zmieńcie nazwę na arabic city, albo al-kaida den. Normalnie chyba się załamię! A i wdg. Mnie lepiej pasowałoby inferno, ze zmienioną teksturką lawy na wodę i z usunięciem płomieni na szczycie, ale jak tam chcecie. W sumie, to mam pewien pomysł na duchy wody: Podstawka- mana drainer z nazwą duch wody ( czy jak mu tam, potem zapodam linka) ul. Marid, alt. Zaklinacz  wody ( anioł bez skrzydeł z jakimiś aurami). Pomyślcie nad tym!

Mam kolejny GENIALNY pomysł! Jaszczury dać na 6 lvl, a na 7 dać giganty morskie:  Merrow ( w D&D morski ogr, może to być siepacz, rozmiar duży, zamiast miecza dać mu maczugę, pozmieniać tekstury, nieco ubiór) -> Skrag ( w D&D morski troll, można by zrobić jako cyklopa morskiego, jednakże obok oka dorobić mu dwoje innych, niby że ma trzecie oko) <-> morski gigant ( tu przerobić kolosa. http://www.wizards.com/dnd/images/mm2_gallery/88268_620_59.jpg tak ( ten w wodzie, lub http://www.wizards.com/dnd/images/mm2_gallery/88268_620_96.jpg tak wygląda w D&D, można by zrobić coś pod ten deseń), jeśli nauczę się robić sklejki z modeli, to pokombinuję, na razie tylko textury.


« Ostatnia zmiana: 06 Lipca 2010, 15:22:32 wysłane przez andre94nt » IP: Zapisane
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #310 : 08 Lipca 2010, 22:40:49 »
Skrag ( w D&D morski troll, można by zrobić jako cyklopa morskiego, jednakże obok oka dorobić mu dwoje innych, niby że ma trzecie oko)

dorobić 3 oczu? Jak ty chcesz to zrobić? A poza tym masz nawet dobre pomysły, ale ja się nie znam na modowaniu :-\


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #311 : 08 Lipca 2010, 23:36:33 »
Cytuj
Jak już maridy to od razu dajcie nomadów i Beduinów, albo najlepiej od razu zmieńcie nazwę na arabic city, albo al-kaida den.

K..wa :E. Czy naprawdę tak ciężko zrozumieć iż:
-Azyl nie jest kalką załogi pirackiej rodem z Piratów z Karaibów. HoMM to świat fantasy. Równie dobrze można powiedzieć, iż skoro w Twierdzy są Cyklopi to już dajmy Mantikory, Pegazy, Chimery i zmieńmy miasto na Greek Town.
-Skoro jest logiczne wytłumaczenie na to w jaki sposób dana istota przystała do danej armii, to czemu i by się tam nie znalazła?
K..wa. Andre. Wyobraź sobie, iż Maridy w HoMMie jakie my dodajemy nie mają prawie nic a nic związanego z kulturą arabską. Że jest po prostu tu duch wody, tu duch wody, i na tym podobieństwa się kończą. Idąc twoim tokiem rozumowania, Przystań, Sylvan, Loch, Akademia i Twierdza powinny być miastami wzorowanymi na Grecji - bowiem występują tam stwory zapożyczone z mitologii greckiej.

Cytuj
Mam kolejny GENIALNY pomysł!

Nie pasują tu słowa "Kolejny" i "Genialny"

7 lvl zaś W OGÓLE mi się nie podoba - nie wiem jak reszcie biorących udział w modzie. Jednak muszę cię oświecić - NIGDY nie należy robić ulepszenia/alternatywy danej jednostki na innej mechanice. Owszem, szczegóły się zmienia. Łucznik się zamienia w Kusznika, Rakszasa dostaje dodatkową parę rąk, Czerwony Smok dostaje zbroję... Ale nie wobrażam sobie tak:
Podstawka: Siepacz
Ulepszenie: Cyklop
Alternatywa: Kolos
Nie trzyma się to w ogóle kupy. Zresztą, nie ma co już kombinować z zamiankami poziomów - zamiana Marida w co innego, dobrze, może być, ale nie ma co kombinować z czymś typu "7 lvl idzie na 6 lvl, zaś zamiast 7 lvla wchodzi inna istota". Zresztą, co by powstało na 6 lvl poza Maridami? Jeźdźcy? Ciężko by było, jedynymi konnymi są tutaj Kawalerzyści którzy nie pasują zbytnio do pirackich styli. CO jeszcze może być? Gigant wody? Oklepany pomysł, zresztą jedyne co może być to co najwyżej zmiana koloru Kolosa, a jż myślę że wystarczy iż Kolos, Tytan i Tytan Burz różnią się głównie kolorami. Będziemy mieli 4 istoty o tym samym wyglądzie różniące się jedynie kolorem. Co jeszcze może być? Reszta to pomysły na istotę małą, a nie należy zachować pewnego schematu - każdy zamek ma 4 małe istoty, 3 duże, minimum jeden strzelec i istota czarująca. Bestii też nie ma co robić, bo już są Mantikory. Jacyś "opiekunowie wody" jako Archanioły też ni ch.ja pasują... Więc Maridy to jedyna dobra koncepcja.



IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Erian

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Magic is most powerful weapon...

Zobacz profil
« Odpowiedz #312 : 08 Lipca 2010, 23:54:25 »
@Kokoju(ach, kiedy zawsze czytam ten nick to po chwili zaglądam do mojego segregatora z kartami DM 8))
A co z pomysłem na kelpie(tu mowie serio)? Albo może statek widmo, wziąć model statku i niech przemieszcza się po polu bitwy ulepszeniami mogłyby być Latający Holender i Gremlński Statek Wielkiego Admirała piratów będący dumą wielkiej floty azylu 8)
A tak na temat to zostawcie te maridy w spokoju bo i tak za dużo z tym plątania a pomysł jest niezły. Acha i mówię to też jako MP D&D heroes to nie D&D i zbieżność nazw nie oznacza zbieżności stworzeń.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #313 : 09 Lipca 2010, 10:25:13 »
Chodziło mi rzecz jasna o BAZOWE MODELE, MOCNO PRZEROBIONE!!! A NIE przekolorowane! Wiem, że d&d to nie Homm, z tym arabic city nieco przesadziłem i WIEM, że to NIE ma być miasto TYLKO piratów, ale marid WOGÓLE nie pasuje toż to przekolorowany dżin, jeśli przekolorowany dżin może być, to dlaczego przekolorowany tytan nie? hę? A i mi chodziło o to, by również tego siepacza MOCNO przerobić, tak samo cyklopa, dodając to dwoje oczu, może inną animację itp. !

Kelpie można zrobić z połączenia konia z np. żywiołakiem ognia.

Ulepszenie tak samo, jednakże z jednorożcem.

Alternatywa ze zmorą.
np: kelpia-> strażniczka wód <-> obrończyni wód

czy coś w tym stylu. O zmorę bardziej mi chodzi o "pancerz" niż o demoniczność.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #314 : 09 Lipca 2010, 10:32:29 »
Obrończyni....Ciekawie to brzmi. I z tego co pamiętam, to kelpie jest demonem obleczonym w kształt konia (kucyka chyba dokładnie) ze szczęką najeżoną zębami i wodnymi roślinami wplątanymi w grzywę. Ale zostawmy ją w spokoju, i tak jej nie zrobią. :P

Odnośnie marida, to andre trochę racji ma. Z tym charakterystycznym turbanem trochę zbyt bardzo przypomina dżina. Może dajcie mu głowę (ale bez szyi) żywiołaka wody? Zresztą, nie moja brocha, jak zrobicie tak zrobicie. Kokoju sobie i tak nic wmówić nie da. :>
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 18 19 20 [21] 22 23 24 ... 27    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 23 zapytaniami.
                              Do góry