Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 39    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HOMM5 -> LOTR bohaterowie (Czytany 171450 razy)
Kerr

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82


Jak każdy jest Super, to nikt nie jest

Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 24 Kwietnia 2010, 16:19:45 »
widze Meneleg że robisz postępy....kiedy wystawisz np. choćby betę twojego moda?


IP: Zapisane
Syn:Mamo masz 5 dych? Mama: Mam 4 dychy, dam ci 3 dychy, masz te 2 dychy i nie zgub tej dychy
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 24 Kwietnia 2010, 16:44:47 »
Ladies and gentlemen.... To mój setny post!!! :D
No więc... Loch. Grima owszem, ale Rzecznik Saurona? Sam powiedział, że jest "ustami Saurona", więc jest logiczne, że powinien przebywać w pobliżu swojego pana, w Barad - dur. Dlatego powinien być w Inferno. Sauron też jest czarnoksiężnikiem i dałeś go do Inferno. No właśnie...

Twierdza. Gollum - w ostateczności dobrze. Co do reszty to oprócz Sarumana są to postacie z gier, a ja jestem przeciwny właśnie takim postaciom, które są zrobione tylko na potrzeby gry, a sam Tolkien nigdy o nich nie wspominał. Dlatego radzę ci zamiast Króla Goblinów (w zasadzie gobliny i orkowie to to samo dla przypomnienia) dać Azoga (przewodził orkom z Morii w czasie ich wojny z krasnoludami) lub jego syna Bolga (Bitwa Pięciu Armii). Zamiast Lurtza jednego z wymienionych w którymś z moich poprzednich postów orków. W moim ostatnim poście wyraziłem moje zdanie co do Sarumana, więc nie będę się powtarzał. Dodam tylko jedno - Grima też powinien przebywać tam gdzie jego pan, więc lepiej dać Sarumana do Lochu.

P.S. A kto wymyślił, żeby dać Sarumana do Akademii? Przeczytaj też ostatni post Hellscreama, tam powiedział, gdzie Saruman jeszcze używał magii. A jego głos, melodyjny i aksamitny, którym kusił ludzi jest zupełnie inny od bojowych okrzyków orków.


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #47 : 24 Kwietnia 2010, 18:13:04 »
Hmm...tylko szczerze...Saruman bardziej pasuje do Orków niz do Mrocznych Elfow.w ostatecznosci Grime tez moge dac do Twierdzy ^^

wiec zamiast Gorkilla Azog, a zamiast Lurtza Grisznak (byl w 2 tomie)

dobra wiec rzecznik Saurona do Inferno...czy dobrze byloby przerobic go z modelu Agraela??

Odnosnie Lochu....trudno znalezc bohaterow, ktorzy pasowaliby... myslalem czy nie dac tam Elronda....tylko troche sucho Elrond na jaszczurze ;)

Jak zrobie 10 herosow to dam moda do pobrania...teraz sie biore za Golluma

P.S. jesli ktos nadal uwaza, ze Saruman nie pasuje do orków, to niech przeczyta jego opis na zdjeciu....poza tym fajnie wyglada jako dowodca orkow....zara pokaze screena


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 24 Kwietnia 2010, 19:19:35 »
Gdyby nie ta magia to Saruman nawet mógłby być w Twierdzy, a tak to... Ale ja się już nie sprzeczam. W końcu to twój mod. Mogę już tylko dawać rady. Oto kilka z nich:

Nekropolię powinno być łatwo zrobić. Wystarczy zrobić czarnego Markala bez twarzy i kostura na czarnym koniu i wyjdzie piękny Nazgul. Z Wodzem będzie trudniej. Będzie trzeba dodać mu coś na głowie, hełm lub coś takiego, żeby się bardziej wyróżniał. A jak pokombinujesz coś z Naadirem to wyjdzie Król Umarłych.

Grimy lepiej nie przenoś do Twierdzy. Jak Saruman nie pasuje do orków, to Grima tym bardziej. A w Lochu może być. W końcu działał jako agent Sarumana na dworze Theodena, to tu mógłby działać jako jego agent na dworze mrocznych elfów.

Moim zdaniem Agrael już bardziej pasuje do Saurona, a nie do jego sługi. Ale przecież Sauronem można zrobić Kha - Beletha. Jak będziesz robił Rzecznika to możesz pokombinować coś z Markalem (znowu ;D) ale dać mu jakiś hełm czy inny bajer. W książce nie ma opisane stroju Rzecznika, pisze tylko, że jest ciemny w ciemnym hełmie. Lepiej więc zrobić go pod wersję filmową, żeby każdy kojarzy o kogo chodzi.

No to moje rady. Ale twoja wola, rób jak chcesz ;)

Edit: Przypomniałem coś sobie. Do krasnali warto by było dać Daina (w końcu to król). Myślę, że łatwo by było go zrobić, przerabiając takich bohaterów jak np. Hangvul, ten z jednym okiem, bo nie jestem pewien czy to tak się pisze.


« Ostatnia zmiana: 24 Kwietnia 2010, 19:34:09 wysłane przez Nekro_L » IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #49 : 24 Kwietnia 2010, 19:48:19 »
Tak..tak sie pisze :)
Pomyslalem sobie, ze latwo by tego Rzecznika bylo przerobic patrzac na zwyklego bohatera lochu...chodzi mi o kaształt....Grima do Lochu.. Gollum juz niebawem bd gotow :)


IP: Zapisane
Mistrz Zehir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 22


Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 24 Kwietnia 2010, 20:09:56 »
Trzeba dać Ugluka do Twierdzy i Daina do Fortecy.
A saruman w Orthanku,wspaniałej wieży Numenoru bardziej pasuje do Akademii niż Twierdzy.A tak w ogóle nie wiem czy się uda żeby było logicznie i dobrze zrobione.


IP: Zapisane
Kości zostały rzucone.
Nie toleruję fanatyzmu w wszelkiej postaci.
Jestem Zehir!
My ludzie musimy się trzymać razem!
Jestem orginalny,mam dziwną sygnaturę
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 24 Kwietnia 2010, 20:15:44 »
Co do samego Rzecznika Saurona, Ust Mordoru...Pojawia się on tylko w tak zwanym Director's Cut filmowej trylogii...No i Bitwie o Śródziemie II.


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #52 : 24 Kwietnia 2010, 20:30:21 »
Ale ładnie wyszedł w Conquescie...ale szczerze troche nie chce mi sie go robic ;)
wole zrobic jakas inna....barwniejsza postac xD
gollum bd za 10 min


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 24 Kwietnia 2010, 21:08:45 »
Trzeba dać Ugluka do Twierdzy

Nic nie trzeba, menelag zdecydował, że ma być Grishnak, więc będzie Grishnak. Pasuje równie dobrze jak Ugluk, albo i lepiej.

A saruman w Orthanku,wspaniałej wieży Numenoru bardziej pasuje do Akademii niż Twierdzy.

Saruman i tropiki? No, to jest dopiero logiczne.... Architektura Akademii w ogóle nie przypomina architektury numenorejczyków. Po za tym Saruman jest jeśli mi się dobrze wydaje jest czarnym charakterem, a magowie stoją po stronie tych "nudnych dobrych".


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 24 Kwietnia 2010, 23:05:51 »
co do Sarumana i Grimy oraz Rzecznika Saurona zgadzam się z Menelagiem. Saruman biały owszem korzystał z magii, nie przeczę. Nie używał jej często, a sam jego głos pasuje do okrzyków wojennych.

co do wyglądy Rzecznika Agrael najlepiej się do tego nadaje, a ha-Beleth, troche bardziej do Morgotha, ale to LOTR, nie silmarillion, więc spoko.

Ciekawe jak zrobisz Balroga. Trudno przerobic "chodzącą lokomotywę" na ognistą kreaturę, chociaż Balrog w zbroi też może być.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #55 : 25 Kwietnia 2010, 09:47:56 »
Balroga? Proste z Czarciego Lorda

Mam tylko problem z Gollumem....robie go z Goblina i za chiny nie moge mu usunac tych odstajacych uszu...:(

Sauron powstanie z Kha-Beletha... dobrze wiadomo przeciez, ze i Sauron i Kha-Beleth byli znacznie wieksi od ludzi


IP: Zapisane
Mistrz Zehir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 22


Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 25 Kwietnia 2010, 09:51:28 »
Chodzi mi o sam splendor.A magowie herosowi nie są wcale tacy dobrzy tak samo jak loch nie jest zły.Te dwie frakcje są prawie całkowicie neutralne.


IP: Zapisane
Kości zostały rzucone.
Nie toleruję fanatyzmu w wszelkiej postaci.
Jestem Zehir!
My ludzie musimy się trzymać razem!
Jestem orginalny,mam dziwną sygnaturę
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : 25 Kwietnia 2010, 11:27:39 »
Splendor, splendorem, ale Saruman go utracił gdy przeszedł na stronę Saurona.

Też sądziłem, że do Golluma wykorzystasz goblina, chociaż wykorzystałbym też chochlika. 
Trudniej byłoby jednak zrobić hobbitów.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #58 : 25 Kwietnia 2010, 11:32:28 »
No wlasnie nie moge Gollumowi usunac tych beznadziejnych spiczastych uszu..;(
sprobuje potem z chochlikiem


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : 25 Kwietnia 2010, 11:58:09 »
Gdyby nie brak ogona, to Balroga bym oparł się na diable- ze względu na wielkość i masywność.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 39    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry