Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Czy pobierzesz Serce Ashan?
Tak - 119 (1.2%)
Nie - 11 (0.1%)
Nie wiem - 29 (0.3%)
Głosów w sumie: 68

Strony: 1 ... 30 31 32 [33] 34 35 36 ... 52    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Uzurpator- MOD (Czytany 242007 razy)
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #480 : 11 Kwietnia 2011, 21:02:38 »
Widzę, że Wodne Elfy troszkę nie przypadły Wam do gustu. No cóż :)
Nie będę jak twórcy H6 i nie będę szedł jak burza, nie patrząc na opinie graczy. Wąż Morski i Jeździec Sztormu zostaną usunięci. Ich miejsce zajmą inne jednostki. Nereida zostanie zmieniona (dostanie spód Węża). Oprócz tych 4, to Zatoki i Seminarium dołączą po dwie jednostki. W sumie te mini rasy będą miały po 6 przedstawicieli. Poznacie ich już w krótce. :)


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #481 : 11 Kwietnia 2011, 21:26:55 »
I tacy jak ty powinni być w ekipie Erwana- słuchać sugestii fanów, przytoczyć sensowne argumenty czemu, a nie patrzeć tylko przed siebie i na mamonę. Cieszę się że dojdą nowe jednostki do tamtych grup. Mini rasy to ekstra pomysł.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #482 : 11 Kwietnia 2011, 21:35:08 »
Szybka zmiana planów! O tak to coś co lubię,
 ..jednak żałuje że nigdy nie interesowałem sie modelowaniem 3d bo chętnie bym pomógł i ten spód nagi tego ruska mozna by wykorzystać gdzieś tam ;p



IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #483 : 11 Kwietnia 2011, 21:48:20 »
Gratuluje naprawde moje uznanie bo tak przyjąć krytykę i postanowić coś zmienić będąc tak zajętym jest niełątwe. Cieszy fakt dodatkowych jednostek, zwłąszcza, że wodne elfy to fajna rasa, Seminarium zresztą jak inne rasy też. Zgodzę się z Belegorem, szkoda, że tam takich ludzi nie ma bo wówczas gra by wyglądała inaczej :)


IP: Zapisane
Travis
(Hydromax)

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 194


Zobacz profil
« Odpowiedz #484 : 12 Kwietnia 2011, 09:19:02 »
Wiecie co..
Ja bym zrobił jeszcze małą zmianę, usuwając te latające ptaszki od nereidy..! ;)

Ze 100% Pewnością mogę stwierdzić, iż menelag jest świetnym Twórcą(modyfikatorem), możesz się kiedyś starać o pracę przy grach komputerowych..! ;D


Ps. Możesz zrobić budynek z jednostkami lasu, Mam tu na myśli zwierzęta, takie jak : Wilk, Niedźwiedź(zdjąć z niego Niedźwiedziego wojownika, można byłoby też uzbrojenie), Bazyliszek(Chodzi mi o tego z Lochu, tylko bez wojownika i z innymi kolorami, wiem też że jest taki mod w którym jest tylko ta jednostka) oraz Hmmm.. nie wiem.. Ktoś się jeszcze znajdzie.. :)


« Ostatnia zmiana: 12 Kwietnia 2011, 09:29:39 wysłane przez Hydromax » IP: Zapisane
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #485 : 12 Kwietnia 2011, 20:44:24 »
Człowiek ma pełno pracy i zaległości się robią :/Niestety... Jednostki "wodnych elfów" ukazane 10 kwietnia ale ja skomentuje dopiero teraz, jakoż iż śledzę wasze poczynania z wypiekami na twarzy.
Pomysł oke, bardzo nawet. Nereida solidny projekt ;) Jeździec i Oceanida też. Można by się przyczepić na siłę, ale mi o dziwo się podobają. Jak dla mnie na minus wąż morski.
A, że słuchasz sugestii graczy i zmieniasz to co im się w większości nie podoba ogromny plus dla Ciebie ;) Wiem, że dość późno się odnoszę do sprawy ale niestety mam sporo obowiązków. ;) Oby tak dalej z tym Modem! Może to być naprawdę coś świetnego ;)


IP: Zapisane

Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #486 : 12 Kwietnia 2011, 21:07:44 »
http://www.serce.heroes.vot.pl/news.php

Na tej stronie możecie się rejestrować i podawać pomysły na mini rasę. Pomysł ma zawierać dokładną nazwę rasy, nazwę siedziby, nazwy i opisy 4 jednostek, a także umiejętności i zaklęcia (na bazie istniejących). Fajnie, jakbyście też zasugerowali fabularną kwestię tych istot. (np. pomogą Nekromantom podbijać Magów).
W kwestii wyglądu mam takie uwagi. Moje umiejętności pozwalają mi krzyżować co najwyżej dwa modele. Więc pliss nie wyjeżdżajcie z tego typu pomysłami: Głowa smoka, ogon czarta, ręce wampira, rogi diabła, skrzydła anioła a cycki sukkuba.
Swoje pomysły zgłaszajcie do 19.04 (wtorek) na wątku do tego specjalnie utworzonym. Potem przez kolejny tydzień (do 26.04) w specjalnej ankiecie na stronie będzie można oddać jeden głos.
Mam nadzieję, że konkurs będzie się cieszył dużą popularnością :)

Edytka: Wygrywają 2 najlepsze projekty.


IP: Zapisane
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #487 : 12 Kwietnia 2011, 21:14:44 »
Tutaj proszę nie podawać pomysłów na minirasy  ^_^


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Claver18

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 56


Mroczny kolonizator

Zobacz profil
« Odpowiedz #488 : 12 Kwietnia 2011, 21:56:38 »
Mam pytanie: czy wygląd siedziby i bohatera też mamy opisywać czy nie trzeba? A jeśli tak to czy muszą być zrobione z istniejących?

Mini rasy nie mają bohaterów. Budynek możesz


« Ostatnia zmiana: 12 Kwietnia 2011, 22:10:32 wysłane przez menelag » IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"
DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #489 : 19 Kwietnia 2011, 19:01:49 »
Uwaga Uwaga !!
Zamykamy zgłoszenia - głosować można pod adresem
Ankieta
Wszystkie rasy można obejrzeć pod adresem;
Link


« Ostatnia zmiana: 19 Kwietnia 2011, 19:04:38 wysłane przez DWito11 » IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #490 : 20 Kwietnia 2011, 17:16:25 »
A teraz nowa wersja Wodnych Elfów. Mam nadzieję, że te jednostki bardziej przypadną Wam do gustu.
A i wbrew wcześniejszym zapewnieniom nie wzrośnie ilość jednostek u Wodnych Elfów i Krzyżowców. Pojawi się za to kolejna mini rasa :)


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #491 : 20 Kwietnia 2011, 17:57:32 »
Teraz jest o niebo lepiej. Naprawdę dobra robota, trochę dziwnie wygląda ta przedłużona laska u druidów, jednak mimo to jest genialnie. Oby tak dalej :ok:


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #492 : 20 Kwietnia 2011, 18:32:18 »
No ta laska dziwnie wygląda ale reszta jest zaje*ista . Według mnie to najlepsza jest Nereida


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #493 : 20 Kwietnia 2011, 19:00:02 »
Jednostki na pewno, lepsze od poprzednich, choć teraz to druid najbardziej nie pasuje do nich, ale przymkniemy na to oko. ;)


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #494 : 20 Kwietnia 2011, 19:08:08 »
^Up mów za siebie :P
No nie znowu się nie postarałeś, jednostki są na odwal się :-/ Buhaha, a teraz na poważnie, jednostki są zrobione o wiele lepiej niż poprzednicy, nereida przejęła rolę najładniej wyglądającej jednostki. Nie rozumiem natomiast gęby tancerza sztormu, jakaś kocia.. Akolita, jest dobry, ciekawa zmiana wygląda, porządny.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Strony: 1 ... 30 31 32 [33] 34 35 36 ... 52    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry