Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8 9 ... 20    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misje (Czytany 103072 razy)
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #75 : 27 Maja 2007, 11:57:44 »
A co w tym trudnego idziesz na Drzewce znajdują się one na północy między zamkiem Gilraena a tym na zachodzie pokonujesz je i pokazuje się filmik.


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




petrolux

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : 28 Maja 2007, 22:25:33 »
dziękuje tym bardziej, że przeszedłem w końcu tę planszę, teraz wydaje się to banalne.A po drugie kolega z moich okolic a to cieszy, ja pochodzę zaś z dukielskich odchłani a Sanok znam znakomicie. Pozdrawiam


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #77 : 17 Czerwca 2007, 16:57:00 »
Musisz używać chatek maga. W opisie misji było coś tam o jakiejś mgle (pewnie dlatego nie możesz zobaczyć mapy) A jeżeli chodzi o oddziały no to trzeba zbierać je z mapy albo używać kodów chociaż to mało chonorowe.


IP: Zapisane
denikina

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #78 : 05 Lipca 2007, 15:15:13 »
Hmmm...

U mnie jest tak zwana dupa,ponieważ gilraen mi się wcale nie pojawił. Siedzę już tam od cholery czasu i nic. Nie jestem w stanie sie ruszyć dalej. Gram sobie w kuźnie, ale jezuuu...chciałabym wreszcie wiedzieć, co jest nie tak i kiedy on sie pojawi bo już mnie to wkurza...


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #79 : 05 Lipca 2007, 16:55:29 »
Jeśli on się nie pojawia to ty zaatakuj jego w zamku na północnym wschodzie da się tam dość bez żadnego problemu ale girlaen może mieć bardzo silną armię a więc uważaj.


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Agaru

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #80 : 05 Lipca 2007, 18:45:45 »
Misja grana któryś raz z rzędu.

Jeśli kolekcjonuje jednostki Sylvan to jest jeden tyci problem! Mają BARDZO niskie morale i kiepsko się to nadrabia(jeździsz jak pipipi po mapce i szukasz flag i innych takich pipipi). Nie chcą skubańce walczyć i w sumie na co taka pipipi armia. Więc trzeba sobie kupić jakiegoś kwiaciarza-ale tej opcji jeszcze nie tesowałam.
Dalej....
Zanim zdąże rozbudować zamek Inferno (wciaż problemy z kasą i resztą-bo kopalnie wcale łatwe do zdobycia NIE są-30 kapłanów np) to gilokFiaciarz ma już 300rusałek 10 smoków 100łuczników etc itd. A serio może z 2 tygodnie to trwa-więc nie jest to jakieś opieszałe działanie. Zawsze podjeżdza i mnie skubaniec dobija.

Pominąwszy to, że wojna błyskawiczna nie jest łatwa jak się ma 15 sukkubow troche demonow 50 impfow i dwa czarty.

Teraz sprawa namiotów- wcale nie tak łatwo je zdobyć. Na początku się nie da, z prostej przyczyny 20pare rakshasow. Nie do przejścia słabą armią. Potem jak się ma troszeńke szczęścia to można zakupywać rumaki i diabły. A jak pecha to tylko sukkubusy.

Spróbuję skorzystać z Waszych rad. Dam znać o efektach ^ ^ i czy są przydatne. Sprawdzam.Wrócę za godzine ^ ^


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
denikina

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #81 : 05 Lipca 2007, 19:23:04 »
Cytuj
Jeśli on się nie pojawia to ty zaatakuj jego w zamku na północnym wschodzie da się tam dość bez żadnego problemu ale girlaen może mieć bardzo silną armię a więc uważaj.
[snapback]7841[/snapback]


Problem jest taki, że ja już całą mapę mam odkrytą i niby wszystko zrobione, tylko ta misja z zabiciem Gilraena jest rzekomo niewypełniona...:(


IP: Zapisane
deidri

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #82 : 01 Sierpnia 2007, 13:24:46 »
jeju juz kilka dni mecze sie z ta plansza gdzie musze zdobyc trzy elficki zamki to jest praktycznie awykonalne moje umiejetnsci gry sa chyba zbyt slabe by to zrobic przosze aby ktos mi doradzil bo stosowalam sie do dotychczasowych waszych rad ale to na nic gdy chce zdobyc zamek gdzie jest glony przeciwnik mam za mala armie po pokananiu smoko i kij.. on mnie atakuje jak uciekam i nic z tego koniec, trzeba zaczynac od poczatku prosze pomozcie


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #83 : 01 Sierpnia 2007, 13:33:49 »
Ja bym to zrobiła tak. Po pokonaniu Gilraena(przy garnizonie) przejmij najbliższy elficki zamek i zacznij go rozbudowywać (chodzi tu głównie o jednostki). Szybko dodaj sobie nowe jednostki i wyrusz na drugi zamek (ten w lewym górnym rogu). Jego także rozbudowywuj na ile możesz (inferno zostaw, sylvańskie armie są lepsze), w każdym z podbitych mast wykup z jednego bohatera, który ci będzie dostarczał armie. Postaraj się także uzbierać dużo zasobów i zająć kopalnie, żeby kupić sobie smoki, bo ich Gilraen będzie miał z 6 lub 8. Gdy już będziesz miała conajmniej 6 lub 8 smoków, ruszaj na Gilraena, tylko się streszczaj, bo on ma silniejsze miasto (odbijesz je na końcu). Po pokonaniu tego elfa najedż na miasto w prawym górnym rogu a potem zabij druidów. ;)


« Ostatnia zmiana: 01 Sierpnia 2007, 13:34:15 wysłane przez oliwsen7 » IP: Zapisane
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #84 : 01 Sierpnia 2007, 14:01:11 »
Ja przeszłam to tak:

Zamek Inferno trzeba olać. Rozbudować tylko ratusz. Południowe miasto elfów zdobyłam sobie 1 dnia 2 tygodnia. Przez ten czas zbierałam surowce i zajmowałam kopalnie. (Tej ze złotem raczej nie probuj sobie przywłaszczyć). Południowe miasto rozbuduj tylko na budynki, które dają złoto + ew. jakieś rusałki. Następny cel to zajęcie miasta północo zachodniego przed nastaniem trzeciego tygodnia. Są dwie drogi do tego miasta. Ja wybrałam tą z magami i żywiołakami. Z feniksami jest za dużo zabawy. W tym czasie dostarcz Agraelowi jakieś posiłki z zamków. Gdy sklepiesz żywiołaki na swojej drodze napotkasz wrgiego bohatera. Nie atakuj go, on zejdzie sobie na dół i zajmie południowe miasto. POD ZADNYM względem NIE ROZBUDOWUJ południowego MIASTA. Jeśli nie zajmiemy północnego miasta Gilraen startuje w 21 dniu. Jeśli je zajmiemy możemy go opóźnić nawet o 2 miesiące.  W północno zachodnim mieście staraj się jak najszybciej kupić łuczników, druidów, smoki i zająć siedlisko entów. Zanim rozbudujesz zamek wyczyść całą północną część mapki. Po jakimś czasie na mapce zobaczysz Gilraena. Musisz poczekać aż on skieruje się na dół do południowego miasta. Wtedy lecisz górą na wschodnią część mapki i zajmujesz tamten zamek. I teraz się bawisz. Musisz latać od jednego miasta do drugiego i wynajmować jednostki. Po miesiącu zabawy masz przewagę nad Gilreanem, wtedy zajmujesz południowe miasto i czekasz tam aż Gilraen cię zaatakuje. Wygrywasz batalię, zajmujesz pozostałe zamki (jeśli zostały odbite), niszczysz druidów i przechodzisz misję. Proste prawda? :)

Mam nadzieję, że nie jest zbyt chaotycznie, psiałam to na szybko.


« Ostatnia zmiana: 01 Sierpnia 2007, 14:03:21 wysłane przez Saph » IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #85 : 01 Sierpnia 2007, 15:09:53 »
Cytuj

Zamek Inferno trzeba olać.
[snapback]9844[/snapback]

Ale morale gdy grasz Sylvanem są bardzo marne więc nie należy też pogardzić jednostkami inferno szczególnie Władczynią Sukubbus i Cerberem(brak kontraataku duża szybkość i zazwyczaj duża liczba.



IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Kapitan Jack Sparrow

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 413


"...Pewnego dnia, pewnego dnia pękło niebo..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #86 : 01 Sierpnia 2007, 16:00:43 »
Cytuj
jeju juz kilka dni mecze sie z ta plansza gdzie musze zdobyc trzy elficki zamki to jest praktycznie awykonalne moje umiejetnsci gry sa chyba zbyt slabe by to zrobic przosze aby ktos mi doradzil bo stosowalam sie do dotychczasowych waszych rad ale to na nic gdy chce zdobyc zamek gdzie jest glony przeciwnik mam za mala armie po pokananiu smoko i kij.. on mnie atakuje jak uciekam i nic z tego koniec, trzeba zaczynac od poczatku prosze pomozcie
[snapback]9834[/snapback]

Ja musialem ta bitwe powtorzyc z 5 razy. Ale w koncu wygralem...i sam sie temu dziwie... /whistling/


IP: Zapisane
Pięćdziesięcioro chłopa przy skrzyni umarlaka.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.
Pojawił się czart i skończył za resztę.
Joł-ho-ho i buteleczkę rumu.




Żywa Legenda:
http://www.ksu.of.pl/

Czekam na:
2008-07-26 - USTRZYKI DOLNE.   KONCERT JUBILEUSZOWY NA XXX-LECIE KSU.
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #87 : 01 Sierpnia 2007, 21:51:20 »
Cytuj
Cytuj

Zamek Inferno trzeba olać.
[snapback]9844[/snapback]

Ale morale gdy grasz Sylvanem są bardzo marne więc nie należy też pogardzić jednostkami inferno szczególnie Władczynią Sukubbus i Cerberem(brak kontraataku duża szybkość i zazwyczaj duża liczba.
[snapback]9857[/snapback]

Gdy ja grałam nigdy nie miałam niskich morali....poza tym co to przeszkadza.


IP: Zapisane
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #88 : 01 Sierpnia 2007, 21:55:26 »
Kapliczki lub inne budowle dające morały są po to, żeby z nich korzystać. Więc ja nie widzę problemu z brakiem morali. Jednak fakt to fakt, że jeśli np. demon ma w swojej armi elfa, to może to temu elfowi poobniżać morale, bo jest tym "dobrym" stworzeniem. Także  Saph i cepek macie rację obydwoje.


IP: Zapisane
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #89 : 01 Sierpnia 2007, 23:03:50 »
Cytuj
Kapliczki lub inne budowle dające morały są po to, żeby z nich korzystać. Więc ja nie widzę problemu z brakiem morali. Jednak fakt to fakt, że jeśli np. demon ma w swojej armi elfa, to może to temu elfowi poobniżać morale, bo jest tym "dobrym" stworzeniem. Także  Saph i cepek macie rację obydwoje.
[snapback]9944[/snapback]

Trudno się nie zgodzić. :) U mnie morale były w normie.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8 9 ... 20    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry