Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Żegnam :) (Czytany 5942 razy)
smith

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 404


Natural Born Killer

Zobacz profil
« : 10 Grudnia 2008, 23:17:20 »
W związku z tym, że nie jestem już modem i nie mogę pomagać rozwijać serwisu, chciałbym się pożegnać z całą społecznością. Przez czas, który tu spędziłem przewinęło się wielu userów. Jedni mniej, drudzy bardziej wartościowi. Szczególne podziękowania pragnę złożyć: JarQ'owi, za dobry kontakt i współpracę, Loczkowi, za ogół ;), Cepkowi, za okres bycia modem, Khaziowi, za zaufanie, wiersze i za to że zawsze potrafił zrozumieć, Klusi, za to że zgodziła się być moją żoną :), Penelopce, za podejście do mojej osoby, Lukowi, który za każdym razem pokazywał swoją znieczulicę, a w temacie z wierszami dyskutował o romantyzmie młodzieży, i wszystkim innym którzy pomagali oraz wspierali. moje odejście nie jest spowodowane żadną urazą do administratorów :) Czasem wpadać będę i czytać co nabazgrzecie :) Pozdrawiam  :)

A i jeszcze jedno. Tak na koniec chciałbym pogodzić się z tawernianą diablicą Laxx :)



« Ostatnia zmiana: 10 Grudnia 2008, 23:26:33 wysłane przez smith » IP: Zapisane



:* dla żony Klusi :) żeby się jej nie nudziło kiedy mnie nie ma :)
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 11 Grudnia 2008, 14:38:21 »
Smith chyba się rozpłaczę :niepewny: ty wielki Pogromca spamerów zostawiasz mnie na warcie, szkoda że odchodzisz bo zawsze można było z tobą pogawędzić jak mod z modem a tak zostałeś emerytem, ale dobra ja tobie też dziękuje bo pomagałeś mi często na czacie oraz tu na Tawernie w pilnowaniu Ładu i porządku Tobie Wielki Thx i chwała na Wieki wików za tą funkcję.

Ps:Mam nadzieję że będzisz nasz często odwiedzał.


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 11 Grudnia 2008, 15:36:53 »
Najpierw Cepek teraz Smith. Co sie dzieje z tą tawerną co? Pozbywać się dwóch najbardziej doświadczonych modów... szkoda.

Szkoda Smith że odchodzisz. Dobrze tylko że na Czacie będziesz pilnował. Loczek teraz sobie sam nie poradzi. No ale to nie twoja wina.

.... i znowu będą wybory.

No to skoro przy wyborach mowa. Z tego miejsca chciałbym złożyć propozycję administratorom, która najpierw miała być przedstawiona Smithowi ale jako że on odchodzi... Loczek wie o co chodzi.

Owy temat, propozycję napisze w Haveans Room.

Ci którzy to czytają i są w obsłudze zapraszam tu - http://www.homm5.info/forum/index.php?topic=3918.msg73141#msg73141

Reszta natomiast niech czeka na decyzje.


« Ostatnia zmiana: 11 Grudnia 2008, 15:47:23 wysłane przez Khaziu » IP: Zapisane
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 11 Grudnia 2008, 16:51:51 »
 :( Zaraz, zacznę płakać, nie przepadam, że ludzie odchodzą, a potem rzadziej przychodzą. A ja tyle jak innych cię szanowałem, to uwielbiałem jak żartowałeś, jak ty banowałeś, jak ty się śmiałeś. A wszystko rozprysło się niczym szkło w lustrze Tawerny. I znowu dobrzy ludzie, odchodzą, nawet ci którzy bronili oazę Heroesów, spokoju i ładu. Zaraz, się rozbeczę, jeszcze bardziej, niż mój hobbit w Historyji. Niech, hobbici, mają nad twoją opiekę na wieki wieków a nawet więcej.  :-\  :-\  :(
<zaczyna płakać>


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 11 Grudnia 2008, 17:04:04 »
Iii tam. Tawerny nie da się tak łatwo opuścić :P Powiesz "odchodzę" a potem i tak będziesz przychodził :P


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 11 Grudnia 2008, 18:47:32 »
Żegnaj smithu, jako moderator. Choć na przykładzie Oliwsen faktycznie Tawerny rzucić się tak łatwo nie da.


IP: Zapisane
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 11 Grudnia 2008, 18:53:03 »
 Chlip... <ociera oczka chusteczką> I zostałam wdową :(... Cóż, będę o Tobie pamiętać i jestem pewna że reszta użytkowników również będzie, a przynajmniej ta znakomita reszta. Rest in peace...


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 11 Grudnia 2008, 19:02:35 »
I tak będziesz tu często wpadał (spróbuj nie xD ). Cóż... ja jedynie współczuje Klusi... Została wdową - smutnawo xD No a tak na poważnie to mógłbyś jeszcze trochę pobyć moderem :D Większym postrachem spamerów jest chyba tylko chomik Cepka ;)


IP: Zapisane
Szałas

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 525


Cień tego co było i mrok tego co będzie

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 11 Grudnia 2008, 19:04:43 »
No cóż... Hmmm... nie wiem co powiedzieć... to jak pogrzeb tylko... ty żyjesz... no chyba... nie jestem dobry w przemowach ani takich tam więc powiem... bywaj i obyś się rozmyślił. ^_^


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 11 Grudnia 2008, 20:16:35 »
Ech... Smith szkoda że cię wywalono , teraz będziesz się gdzieś wałęsał na zapleczu tak jak ja to robię, lukając czasami jednak w środek tawerny , nie ma to jak czasy kiedy się podawało te piwko klientom , i wywalało rabusiów z tawerny ^^


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 11 Grudnia 2008, 20:36:13 »
Smith, aż mi się łza w oku zakręciła normalnie :( też chciałam się pogodzić z Tobą i to od dawna :) zresztą... Ty dobrze o tym wiesz. Będzie nam Ciebie brakowało :( :( :(

Byłeś ekstra modem. Tak jak Cepek niegdyś... i Loczek teraz...


IP: Zapisane
Penelopa132

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 68


√ιק

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 13 Grudnia 2008, 16:03:05 »
Smith wielka szkoda,że już nie jesteś moderatorem i że nas opuszczasz.Mam nadzieję,że inni tawernowicze docenią to co zrobiłeś dla Tawerny.Nie mam pomysłu co napisać,bo wszyscy już napisali to co chciałam uwzględnić w tym poście.Będzie nam Ciebie brakowało.Mam nadzieję jednak,że będziesz nas często odwiedzał i że jeszcze zmienisz zdanie.Nie zapomnij o nas... :)


IP: Zapisane


"Bawisz się słowami. Upajasz się nimi. Słowami chcesz zastąpić normalne, ludzkie uczucia, których w tobie nie ma."
— Andrzej Sapkowski (ur. 1948)
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 13 Grudnia 2008, 19:38:43 »
... jednakowoż stwierdzam, iż Smith działał pochopnie robiąc temat. był zły za to że stracił moda, za to z czego mi wiadomo, za co cepek czyli za nieobecność. mam przeczucie iż wróci, w jakiej roli?... sie okaże.


IP: Zapisane
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 13 Grudnia 2008, 22:05:52 »
Wow! To jedna z niewielu dobrych wiadomości, którą mogłem przeczytać ostatnimi czasy na Tawernie. x)


IP: Zapisane
KaM

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 555


Kon don don don

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 13 Grudnia 2008, 22:19:30 »
Mi też sie smutno robi, no ale cóż, życie biegnie dalej.
Byłeś ekstra modem. Tak jak Cepek niegdyś... i Loczek teraz...
Cepek zaczął, Smith pociągnął, Loczek (mam nadzieję) nie zakończy.


IP: Zapisane
Strony: [1] 2    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry