Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Czy wziąłbyś udział w unikalnej, trójfrakcyjnej, III Edycji Hellscreamowej?
HELLS YEAH! - 13 (37.1%)
Czemu nie, można spróbować. - 14 (40%)
Nie, lepiej grajmy normalnie (...picza!) - 2 (5.7%)
W ogóle nie zamierzam grać, Hells to wredny MG - 6 (17.1%)
Głosów w sumie: 35

Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 80    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia- Zasady, Zgłoszenia, Pytania (Czytany 216131 razy)
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 17 Sierpnia 2012, 06:42:33 »
Zgłaszam się, a co do fabuły, to tak jak Zimny głosuję za współczesną Polską.


IP: Zapisane
Forumowa Mafia

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 17 Sierpnia 2012, 16:32:41 »
Zapisuje się!
Jestem za współczesną Polską!!! A co do systemu to chyba jednodniowy.


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 17 Sierpnia 2012, 20:11:24 »
Póki ktoś nie poda mi racjonalnego powodu - dlaczemu średniowieczna Japonia się nie nadaje, póty będę się Japonii trzymał. Japonii też nie było, o!

Fast... A jak myślisz dlaczego się nie nadaje?... ^_^

No kurde, przekręty o herbatę, bezpańskie psy, katany? I Samuraje walczą o niepodległość bo najeźdźcy wkraczają do kraju kwitnącej wiśni?

Jestem za.

Ha za nieustępliwość ;D Rozwala mnie to: ''Nie rozumiem dlaczego moja średniowieczna Japonia przeszła bez echa...

No to może mythic-steam-punk w realiach II-wojennej Mołdawii? Wiecie co się wtedy działo w Mołdawii? HA! NIE WIECIE! A działo się, oj działo.
W sam raz na kampanię do Mafii."

The best.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 17 Sierpnia 2012, 20:57:59 »
Wreszcie znalazłem bratnią duszę!

A już miałem popełnić harakiri...


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 17 Sierpnia 2012, 21:02:01 »
Wreszcie znalazłem bratnią duszę!

A już miałem popełnić harakiri...
Dobra, zaakceptuję twój pomysł, ale następnym razem bierzemy Polskę, i mam to gdzieś.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 17 Sierpnia 2012, 22:00:02 »
japonia fuuu jeśli jest ona, to ja odpadam, i mówię sajonara.


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 18 Sierpnia 2012, 11:38:05 »
Bierzemy Japonie albo steam-punka, innej opcji nie ma! A no i się zapisuje.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 18 Sierpnia 2012, 11:59:30 »
Wolałabym fantasy, ale Japonia w ostateczności może być. Tylko moim zdaniem ciężko stworzyć do niej realia fabularne i scenariusze postaci.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 18 Sierpnia 2012, 12:08:56 »
Cytuj
Wpadłem na pewien pomysł. Pewnie zostanie od razu odrzucony, no ale cóż... Co powiecie na całkowite pominięcie aspektów fabularnych? Wtedy gracze będą zmuszani do pisania wartościowych postów zamiast historyjek.
Widzę, że mój pomysł przeszedł bez echa.
Dla mnie to przykre, że sprawa drugorzędna jaką niewątpliwie jest fabuła stanowi największych problem. Co nam dadzą te realia? Że znowu połowa graczy będzie wstawiała tylko bezsensowne, nic nie wnoszące do prawdziwej esencji tej gry historyjki? Nie, dziękuję. Jeżeli tak ma być, to rezygnuję.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 18 Sierpnia 2012, 12:33:24 »
Revold, wiesz co, proponował bym zrobić w temacie ankietę na temat światów, bo takie gadanie niczego nie zdziała.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 18 Sierpnia 2012, 12:43:53 »
Wolałabym fantasy, ale Japonia w ostateczności może być. Tylko moim zdaniem ciężko stworzyć do niej realia fabularne i scenariusze postaci.
Przychylam się do opinii Cahan, mi osobiście ciężko byłoby się wczuć w "klimat japoński".

@Fast, Fenir, Psychol55
"No to może mythic-steam-punk w realiach II-wojennej Mołdawii? Wiecie co się wtedy działo w Mołdawii? HA! NIE WIECIE! A działo się, oj działo.
W sam raz na kampanię do Mafii."
To może Stumilowy Las jeszcze? Tu właśnie chodzi, żebyśmy wiedzieli, by się dopasować, a nie takie udziwnienia. Jestem na nie.

@Niedziela, wiesz ciekawy pomysł, ale niech zadecyduje reszta w tej sprawie, mi to byłoby obojętne.




IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 18 Sierpnia 2012, 12:48:09 »
Dawajta sondę. Umieśćcie też wariant o braku linii fabularnej bo jest moim faworytem zaraz po Japonii i Mythic-Punku Mołdawskim.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 18 Sierpnia 2012, 13:01:35 »
A ja tam lubię fabularne historyjki :) Oczywiście nie zwalnia to graczy z obowiązku pisania o swoich podejrzeniach. Najlepiej by było gdyby gracze wplatali je właśnie w historyjki. Największe moje obawy dotyczą aktywności graczy, którzy często pomimo obecności na Tawernie, jakoś zapominają tego posta napisać  :/

Z proponowanych tu światów, chyba tak naprawdę tylko fantasy i Polskę da się w miarę łatwo odwzorować. Japonia- jeśli Revold masz na nią pomysł może by się dało, ale to nie jest zbyt łatwe. Obawiałabym się też nagłego wysypu ninja i samurajów. Coś w stylu Akisha to spokojne miasteczko na prowincji, a co drugi mieszkaniec żyje z machania kataną ;D

Fast ta Mołdawia to znakomity pomysł, tylko prócz ciebie chyba nikt się na niej nie zna  ^_^
A co byście powiedzieli na intrygę dworską rodem z Pieśni lodu i ognia?


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 18 Sierpnia 2012, 13:22:47 »
Hey wszystkim!
Widzę, że trochę się namieszało ;) Czas wziąć sprawy w swoje ręce.
Mam pewien pomysł, który wydaje mi się, że pogodzi zwaśnione strony ;] Otóż bd wymagał co najmniej 1 wiadomości, która NIE JEST historyjką, między eventami. Jeśli ktoś przykładowo napisze tylko historyjkę, to i tak leci punkt karny. W ten oto sposób maniacy historyjek i dobrej fabuły bd ją mieli, a starzy wyjadacze, jak np. Niedziel również bd zadowoleni ;) I wilk syty, i owca cała. Myślę, że w obecnej sytuacji jest to najlepsze wyjście. Wraz z tym postem leci ankieta (nie dodałem jej wcześniej, bo chciałem poznać Wasze propozycje odnośnie fabuły).

P.S> Sorka za tyle powtórzeń, ale chciałem dodać szybką odp. Mam nadzieję, że wybaczycie 8)
P.S>P.S> W każdym innym przypadku niż "brak fabuły", zamiar ten wprowadzę w życie (jeśli się zgodzicie, oczywiście ;p).

EDIT: Prosiłbym, by osoby, które nie uczestniczą w obecnej edycji FM, nie votowali w ankiecie. Dziękuję za uwagę ;)

Pozdrawiam.
Rev


« Ostatnia zmiana: 18 Sierpnia 2012, 13:29:27 wysłane przez Revold » IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Kha Beleth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 60


Ogień trawi wszytko. No prawie. Nie mnie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 19 Sierpnia 2012, 09:01:35 »
Oczywiście dołałczam się i głosuję za Współczesną Polską. Obecnie nie ma mnie w domu (w ciągłych rozjazdach jestem) ale za tydzień wraca mdo "życia" na forum i mogę zagrać.

Revold
Odnośnie tych postów historyjek i nie-historyjek, to czy można zamieścić w jednym poście dwie wypowiedzi tj. historyjkę i nie-historyjkę? Po prostu napisać jednego posta zamiast dwóch?


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 80    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 24 zapytaniami.
                              Do góry