Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Czego byście chceli w heroes 3? (Czytany 17022 razy)
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #30 : 26 Czerwca 2008, 15:34:44 »
Trochę kultury, słowa "cholera" i "popieprzone" nie nadają twojej wypowiedzi dojrzałości (to samo tyczy się ciebie, egzeq).
Co do bugów - to odbuguj. WoG w stosunku do innych modów do przeróżnych gier, nie tylko Heroesów ma stosunkowo mało bugów, jak na taką ilość nowych opcji.
A jak ci się coś nie podoba - nie ściągaj, albo wyłącz złe opcje. Nikt ci nie każe w to grać, zwłaszcza że to zupełnie darmowy mod/dodatek. Rozumiem jechanie po grach, które są tandetne i drogie naraz, bo płacisz wtedy za tandetę, ale tutaj nie płacisz za nic, a masz wiele ciekawych dodatkowych opcji.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 26 Czerwca 2008, 16:18:50 »
Trochę kultury, słowa "cholera" i "popieprzone" nie nadają twojej wypowiedzi dojrzałości (to samo tyczy się ciebie, egzeq).
Sfrustrowany człowiek nie używa tego typu słów dla dojrzałości lecz dla podkreślenia swych wypowiedzi skierowanych do ludzi doprowadzających w owy stan emocjonalny. Ja tych słów nie nadużywam (raz powiedziałem, powieście mnie) w przeciwieństwie do osoby będącej powodem mej frustracji. A Ty (zwroty bezpośrednie pisze się z dużej) wcale taki święty nie jesteś a do innych się dowalasz, zresztą czemu akurat teraz, skoro to chleb powszedni?
Hehhe tak myslalem
Czyli 8 potworek..cholera zuplenie popieprzone gorzej niz dzikei hordy
A wogole ci fanowie to sie przy nim nie postarali..sporo niedociagnicec itp bledow,bugow

Wole pograc w sama 3 lub z 2 dodatkami

Kup sobie słownik, fani H3 tworzący WoGa (WoG team) robią ten dodatek zupełnie za darmo, dla innych, poza tym jest tam bodaj dwóch programistów; a ty plujesz na ich ciężką pracę (jak Ptakuba mówił- więcej bugów znajdziesz np. w Age of Conan). Sam sobie zrób moda, chociaż jednostkę i to za darmo jak inni na to jeszcze bardziej spluną to może przestaniesz się tak zachowywać.


IP: Zapisane
Crack Hack

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 95


REMEMBER ME !!

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 30 Czerwca 2008, 18:09:15 »
Jak się za to wzięli to się mogli przyłożyć-nie na odpiernicz jak wszystko w Polsce
A słowa 'cholera' jak was rażą to nie wiem.Przestańcie chodzić do tego kościoła 7 razy w tyg i skończcie ten cholerny:)-biały tydzień
Nikt wam w życiu nie będzie kładł u nóg kwiatów i czerwonych dywanów-splamionych krwią moderów..hehhe



IP: Zapisane



Zamknij oczy tylko nie umieraj....
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #33 : 03 Lipca 2008, 13:14:42 »
No przecież już ci mówiłem, żebyś poszedł i powyzywał sam siebie przed lustrem, a nie tutaj. Nie rób z forum piaskownicy dobra?
Cytuj
Jak się za to wzięli to się mogli przyłożyć-nie na odpiernicz jak wszystko w Polsce
Nie masz pojęcia o moddowaniu, robieniu skryptów i wielu innych rzeczach z tym związanych i jeszcze mówisz o tym, że "nie mogli się przyłożyć". Widać nie mogli... bo się nie dało!


IP: Zapisane
Crack Hack

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 95


REMEMBER ME !!

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 03 Lipca 2008, 19:00:51 »
to już nie jest piaskownica..tylko kuweta

a co do wyzywania obrazilem ciebie twojego psa lub babke?


IP: Zapisane



Zamknij oczy tylko nie umieraj....
matiozo

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 83


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 04 Lipca 2008, 10:16:02 »
uuu powialo chlodem ;D


IP: Zapisane
Nic nie jest prawdziwe wszystko jest Dozwolone
kac95

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 28


ten kto cierpliwy ten mądry

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 05 Lipca 2008, 18:05:51 »
w heroes III najbardziej nie podoba mi sie grafa. a najlepsza jest mapa ,ma ona wiele szczegółów a w Heroes V to zepsuli


IP: Zapisane
szczur20

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 9

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 26 Lipca 2008, 20:09:52 »
Ja bym chciał the Forge oraz możliwość ukończenia kampani po stronie dobra i zła(szczególnie zła) :) ;) :D ;D 8) ^_^


IP: Zapisane
szdd@o2.pl

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6


B-Boy

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 15 Lutego 2009, 18:32:36 »
Witam. Moim zdaniem trzeba by w niej popracowac nad grafiką i to nie w czasie walki bo ta nie jest tragiczna tylko w eksploracji mapy;d .
PZDR wnwcenter


IP: Zapisane
13banan1

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 9


Skater z marzeniami

Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 02 Lipca 2009, 12:21:35 »
Według mnie powinni dodać więcej miast oraz kampanii, bo tego było tu najmniej.


IP: Zapisane




Szkoła óczy
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 02 Lipca 2009, 12:34:50 »
Okropne jest poruszanie się jednostek w czasie bitwy (szczególnie cofanie). A grafiki się nie czepiam, jest znośna ;)


IP: Zapisane
Draco

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 20


Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 15 Lipca 2009, 23:22:44 »
Ja marzyłbym o czymś takim jak kolejny dodatek do trójki !
Grafa ma być bez zmian ! Wole grafe w III niż w V! mapa jest przejrzysta , miasta mają klimat. Chciałbym nowych miast , map , obiektów terenowych , jednostek , czarów , umiejętności , Bohaterów , Kampanii , Budynków , karawan , żeby jednostki w siedzibach się kumulowały (Tak jak w V) np. nie wykupie tych 14 pikinierów w tydzień to w następny mogę nająć 24.
Ufff długa ta lista...


IP: Zapisane
Największy koszmar smoków i jaszczurów wszelakiej maści :)
Razenroth

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 84


Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 16 Lipca 2009, 17:00:38 »
Bardziej wyważonych jednostek w miastach, na wszystkich poziomach.


IP: Zapisane
Nie gram by grać, gram by wygrywać
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 16 Lipca 2009, 17:22:56 »
 ja tam nie nazekam, moze dlatego ze gram w WoGa ala kampanie mogły by byc jeszce jakies dodatkowe. co do grafy to moze i stara ale przynajmniej sie nie zacina jak w H5, mniejsze wymagania i sie tyle nie czeka na róchy przeciwnika, autozapisy i takie tam.


IP: Zapisane

Loynis
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 16

Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 21 Stycznia 2011, 15:07:47 »
jedyne co bym zmienił to że by było więcej kampanii i (ktoś nadmienił)żeby było tak że jak się klika na artefakt,to żeby było widać nazwę i cechy artefaktu.


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry