Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Czy chcielibyście Forge lub Factory w Heroes?
Tak - 22 (53.7%)
Nie - 19 (46.3%)
Nie wiem - 0 (0%)
Głosów w sumie: 41

Strony: [1] 2 3 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forge Town i Factory Town (Czytany 20147 razy)
Markal2000

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 107


Dziesiąty z Nazguli

Zobacz profil
« : 17 Kwietnia 2010, 13:16:27 »
Oto 2 projekty miast technologi:
1. Forge http://heroes3towns.com/?town=forge_2&page=units, http://heroes3towns.com/?town=forge&page=units,
http://tbs.heroes-centrum.com/tbs/wog/forge.html

2. Factory http://heroes3towns.com/?town=factory&page=buildings, a tu jest obrazek z HeroesCommunity http://i39.tinypic.com/j0z5lj.jpg

P.S.: Factory MOŻLIWE  że pojawi się w HotA.

No to pytania:
1. Czy wg. Was jedno z tych miast ma szansę wyjść?
2. Czy podobają wam się miasta?
3. Czy jesteście za technologią w HoM&M?

Ja zawsze byłem, jestem i będę za techniką w Heroes. O ile pamiętam Zieltviz (nie wiem czy dobrze napisałem) robił "Projekt Odtworzenia Forge", ale chyba upadł. Ruski pracują nad Factory (przynajmniej wg. HeroesCommunity), ale jednostek tego zamku w necie nie ma. Ale coś w WoG'u ma być Forge. Jeśli znajdzie się jakiś antyfan technologi, to niech przeczyta to http://www.gildia.acidcave.net/ i wtedy się wypowie.

P.S.: Ma być ZERO kłótni czy Forge pasuje czy nie pasuje!!!  :!:

EDIT: Jak przetłumaczyłem nazwę jednostki neutralnej Factory, to mi wyszło: Żwawa Mina [xD]

Ruch: Ziemia
Przydatności: ăîëĺě. Ńóżöčäŕëüíŕ˙ atak. Podkopawszy (stworzenie ognistej kuli z centrum na sobie przy ataku).



« Ostatnia zmiana: 18 Kwietnia 2010, 18:16:46 wysłane przez Markal2000 » IP: Zapisane
Ash Nazg durbatulûk, Ash Nazg gimbatul,
Ash Nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

:tawerna:
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 17 Kwietnia 2010, 14:07:39 »
Moje stanowisko to: NIE
Otóż nie jestem za kompletną technologią, w ogóle nie pasowało, by do klimatu herosów :-\. Moim zdaniem nie ma szans, aby dać szansę wyjścia ;>.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 17 Kwietnia 2010, 14:50:25 »
Ok, pobawiłem się troche translatorem, i luźno tłumacząc są takie nazwy istot Fabryki:
1. Gibberling/Gibberling Mechanik
2. Serwitor/Senior Serwitor
3. Szybowiec/Szybkowiec Sabotażysta
4. Dragon/Dragon Weteran
5. Napastnik (Lub coś związanego z atakiem, np. Najeźdźca)/Elitarny Napastnik
6. Technomant/Technomagister
7. Modyfikant/Cyborg
I troszeczkę moich domysłów dotyczących poszczególnych poziomów.
Gibberling to zapewne neologizm, Serwitor to zapewne coś w rodzaju konstruktora. Szybowiec to pewnie ktoś typu Minotaur z jeet bootsu jak w Forge. Dragoni... Tu zapewne nie chodzi o smoki. Patrząc na to, iż ta jednostka porusza się po ziemi i ma zdolność w rodzaju szarży, dlatego sądzę, iż to po prostu coś jak Dragoni-konni strzelcy (Choć o dziwo nie ma ani żadnej broni dystansowej, ani nic tego typu).
Osobiście dalej sądzę, że technologiczne miasto nie pasuje do H3, ale cóż, może jednak da się do tego wpasować jakieś futurystyczne technologie.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Markal2000

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 107


Dziesiąty z Nazguli

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 12 Czerwca 2010, 18:27:46 »
Mam dobrą wiadomość dla fanów Forge.
Przeczytajcie sobie to:

Cytuj
Wczoraj na Heroes Community użytkownik o nicku benhur opublikował nieznane dotąd grafiki z Forge. Są to budynki, takie, jakie widzimy w mieście i w takim formacie, jak obecne w grze grafiki innych miast. Prawdopodobnie udostępnił je jeden z pracowników NWC, który zdecydował, że przydadzą się fanom. Może dzięki temu zobaczymy w końcu Niebiańską Kuźnię.

News pochodzi z Kwasowej Groty.
==================================================
Myślę, że zobaczymy w końcu Forge. ;D ;D

EDIT:
Fajnie że przetłumaczyłeś Kokoju. :)
Szybowiec to pewnie ktoś typu Minotaur z jeet bootsu jak w Forge.

Myślę że nie, myślę że to będzie jakaś machina, ewentualnie stworzenie podpięte do niej. Może to jakaś mechaniczna wersja smoka/wiwerny/ważki/roka?


« Ostatnia zmiana: 21 Czerwca 2010, 16:19:30 wysłane przez Markal2000 » IP: Zapisane
Ash Nazg durbatulûk, Ash Nazg gimbatul,
Ash Nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

:tawerna:
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 12 Czerwca 2010, 19:35:53 »
Tez sądziłem,że to będzie jakiś wielki stwór podpięty do maszyny, no ale żeby wiwerna, smok czy rok uzbrojony w maszyny jako 3 lvl?


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Reynevan de Bielau

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 54


Szczęśliwy ten, kto zna swoje miejsce w szeregu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 12 Czerwca 2010, 22:39:58 »
Wedle mnie to nie ma większych szans na ukazanie się tych miast. Trochę odbiegają od przyjętego ogólnie wizerunku heroesów i mimo że same w sobie mogłyby być ciekawe to nie wierzę w możliwość ukazania się ich. Moje osobiste zdanie także zresztą jest na nie, niech już zostawią to wszystko w spokoju i niechaj heroesy pozostaną bardziej fantastyczne niż fantastyczno-naukowe.... Nie budzi się trupów, jeżeli raz ktoś zdecydował że coś jest złe to lepiej tego nie budzić


IP: Zapisane
Rabbi? Ty? Wziąłeś na wóz... Hmm... Kurtyzanę?
-Wziąłem. Toć, proszę ja młodego pana, na strasznego wyszedłbym ciula, gdybym nie wziął.
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 12 Czerwca 2010, 22:57:01 »
Miasto złe nie było. Była szansa na połączenie might&magic z heroes of might&magic, ale to zrobiło Ubi. Wszystko przez ograniczonych, źle interpretujących garstkę graczy, którzy uważali, że to wszystko to kolejne fantasy world.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Markal2000

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 107


Dziesiąty z Nazguli

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 17 Lipca 2010, 15:34:30 »
Na Heroes Community, ukazały się jednostki Forge stworzone przez użytkownika "Alex-Ander" ;D.

Piromaniacy:

Oni palą papierosy. :P

Siedlisko Piromanów:


Goblinki z miotaczami laserowymi:



Oraz Cyber-Zombi, stworzony przez użytkownika "Hobbit".

================================================
Dla mnie jednostki są piękne, o wiele lepsze niż te, które miały być w Ostrzu Armagedonu.


« Ostatnia zmiana: 27 Stycznia 2011, 19:32:45 wysłane przez Markal2000 » IP: Zapisane
Ash Nazg durbatulûk, Ash Nazg gimbatul,
Ash Nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

:tawerna:
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 17 Lipca 2010, 16:46:47 »
Ja jestem na nie. Może i Forge jest zgodne z historią Heroesów, ale moim zdaniem nie powinno się mieszać technologii i fantasy. Jednostki oczywiście fajne, ale moim zdaniem Forge nie powstanie.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 17 Lipca 2010, 23:49:51 »
Czemu nie powinno sie mieszac, skoro świat m&M jest i tak już s&f,a taki motyw odniósł sukces w starcrafcie lub w warhammerze 4000. Jak dla mnie to by był bardo dobry pomysł, skoro miało to sukcesy w innych grach, to czemu nie w heroesie...?


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 18 Lipca 2010, 00:12:51 »
Warhammer 40K to zupełnie co innego, i nie można ich porównywać. Nie mogę się doczekać, kiedy to miasto wyjdzie, bo jestem pewien, że w końcu po iluś tam latach w końcu fanom uda się dokończyć to, co NWC nie dało rady.

ps.Hells looknij na SB na stronie
pss. Zdjęlibyście w końcu ten zielony trójkąt ze mnie,
psss. Martin odpowiedz na maila >:(


IP: Zapisane
ktos2

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 27


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 18 Lipca 2010, 16:53:05 »
Ja jesten na nie.Ale fajnie by bylo pograc jakims wodnym czy pirackim zamkiem, bo takiego heroes nigdy nie bylo.

Chociaz nowe jednostki do forge wygladaja zachecajaco.Jak maja byc to z mozliwoscia wylaczenia zamku, scenariuszy i alternatywnych kampani, o ile takie beda.Jesli nie bedzie-nie ma po co robic tego zamku

Co do innych to Bastion, Sztorm i Dwie Wyspy wygladaja zachecajaco.Srebrny Projekt to fajny pomysl ale wykonanie pozostawia wiele do zyczenia.Jak juz mowilem egipski (Bastion) to dobry pomysl i ma gotowe jednostki.

Warhammer 40000 jest caly osadzony w klimacie sci-fi tylko z lekka wzmianka fantasy a heroes odwrotnie.Co bys powiedzial gdyby dano tam ludzi z mieczami i lukami przeciw technicznie zaawansowanym ciezkozbrojnym orkom?jeden taki ork zniszczylby cala armie bez zarysowania.a te gobliny z miotaczami laserow musialy by miec conajmniej 5 level.nawet z wytrzymaloscia zwyklych atak zdolny powalic smoka jednym uderzeniem wyrzuca je na 6.A jak go oslabicie to to bedzie bez sensu.Rozwiazaniem jest daniw wszystkim jednochom przyrost 1 i ostre zwiekszene kosztow budowy siedlisk i treningu potworkow. wtedy bum sie zgodzil.Ale jak wyzej:z mozliwoscia wylaczenia!


« Ostatnia zmiana: 18 Lipca 2010, 16:57:34 wysłane przez ktos2 » IP: Zapisane
,,Quady zabiły więcej ludzi niż wszystkie wojny"Jeremy Clarkson
ang.windows...polskie znaki moge tylko kopiowac.
Markal2000

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 107


Dziesiąty z Nazguli

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 18 Lipca 2010, 20:07:15 »
Chociaz nowe jednostki do forge wygladaja zachecajaco.Jak maja byc to z mozliwoscia wylaczenia zamku, scenariuszy i alternatywnych kampani, o ile takie beda.Jesli nie bedzie-nie ma po co robic tego zamku

Rozwiązanie: Nie podoba Ci się miasto? Nie ściągaj dodatku. :)

Użytkownik "don_komandorr" na Heroes Community napisał (przetłumaczyłem jego wiadomość):
Cytuj
Mamy historię dzieli się na 8 misji.

Prawdopodobnie Pompa Oleju:


Hmmm... Ta Pompa wygląda bardzo ładnie. Czekam na kolejne screeny budynków/jednostek z Forge. ;D

EDIT: "Hobbit" pokazał screen swojego Cyber Zombie:



« Ostatnia zmiana: 19 Lipca 2010, 09:56:09 wysłane przez Markal2000 » IP: Zapisane
Ash Nazg durbatulûk, Ash Nazg gimbatul,
Ash Nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

:tawerna:
ktos2

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 27


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 18 Lipca 2010, 20:22:55 »

Rozwiązanie: Nie podoba Ci się miasto nie ściągaj dodatku. :)
podoba ale jak chcesz pograc po staremu to jednistka z forge przy tartaku(mocna i przez gre zaliczana jako zwykla wiec duzo)wkurza.Psuje klimat i nie daje podbic tartaku

Użytkownik "don_komandorr" na Heroes Community napisał (przetłumaczyłem jego wiadomość):
Cytuj
Mamy historię dzieli się na 8 misji.

Prawdopodobnie Pompa Oleju:


Hmmm... Ta Pompa wygląda bardzo ładnie. Czekam na kolejne screeny budynków/jednostek z Forge. ;D
Fajnie ze jest kampania.A pompa faktycznie ladna.
EDIT: "Hobbit" pokazał screen swojego Cyber Zombie:

Dobrze by bylo gdyby nad tym popracowal.Ale moze byc.moim zdaniem:atak gdzies na 5 a obrona na...tez na piaty :D.Ale goblina to w sumie mona na 4 zaliczyc, bo powinien miec gobliniasta obrone obrone.
edit:chodzi mi o przyrost i cene bo wiadomo ze bedza na 1 i 2.


« Ostatnia zmiana: 19 Lipca 2010, 10:34:02 wysłane przez ktos2 » IP: Zapisane
,,Quady zabiły więcej ludzi niż wszystkie wojny"Jeremy Clarkson
ang.windows...polskie znaki moge tylko kopiowac.
Markal2000

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 107


Dziesiąty z Nazguli

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 19 Lipca 2010, 10:25:39 »
"Hobbit" skończył Cyber-Dead i Cyber-Zombie. ;D



Powiem tylko tyle: Jednostki są świetne. ;D

P.S.: "Hobbit" używa moda New Interface więc ma inny wygląd "pasków".

EDIT: Oto puzzle z Forge. :P



« Ostatnia zmiana: 19 Lipca 2010, 10:33:16 wysłane przez Markal2000 » IP: Zapisane
Ash Nazg durbatulûk, Ash Nazg gimbatul,
Ash Nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

:tawerna:
Strony: [1] 2 3 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.088 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry